ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA | ÇOK SEVİLEN ÇOK BEKLENİLEN KÜÇÜK KASA SLOT OYUNLARI | NASIL OYNANIR ?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet Dostlar sizlerle beraber Yeni. Yeniden si alayız dayı bey mekanından. küçük kasayla denemeler yapacağız. biliyorum ki Dostlar küçük kasaları. seviyorsunuz Ben de küçük bir kasayla. karşınızdayız sizlerden bir ufak ricamız. var kanalımız spam altında dostlar o. yüzden videomuzu beğenip kanalımıza. abone olup bildirimleri açmanız bizler. için önemli yorumlara da yorum yaparak. her Yoruma da bir kalip atacağım Sözünü. verebilirim Dostlar Bu arada sizlere. şöyle bir şey de söylemek istiyorum abi. ilerleyen Yani bu oyunda kazanç. sağlarsak Eğer Dostlar sizler için de. bir FS etkinliği yapacağız kod vereceğiz. Dostlar ekranda sizlere bir yazı. çıkartacağız o kodla Sizler e katılım. sağlayabilirsiniz Bu videoları. izleyebilmeniz için hızlı bir şekilde. etkinliklere katılabilme için dostlarım. bildirimleri açmanız çok önemli bildirim.

Gelir gelmez katılmanız çok önemli her. videomuzda olduğu gibi bu videomuzda da. bir etkinlik yapacağız Tabii kazanç. sağlarsak kazanç sağlayamazsa zaten. sizin bu videodan bu oyundan haberiniz. olmayacak çünkü kaybettiğimiz videoları. YouTube'a atmıyoruz ve bu O yüzden de. sanmayın ki abi her oynadığımız oyunda. kazanıyoruz Onun da altını çizelim. Dostlar tavsiyemiz değildir yatırım. tavsiyesi hiç değildir dostlar ben. keyfini oynuyorum keyifçi yim Abi ben. bundan zevk alıyorum bunun stresi. vermesi işte daha çok kazanması bunu. kaybettik şimdi kazanacağız hevesi işte. son dakikada işte 100x l 50x l atması. beni benden oluyor abi Bazı insanlar. sigara sever Bazı insanlar alkol sever. bazı insanları işte Extreme sporları. sever ben de bunu seviyorum abi E bu da. Tartışmaya açık bir şey değildir dostlar. Bunu da geçip sizlere önermiyorum da He.

Istiyorsanız beraber zevk alalım ama ben. size Ön ayak değilim onu söyleyelim. Dostlar altını. çizelim Şimdi biz böyle çeviriyoruz. çeviriyoruz da şöyle biraz daha. çevirelim hatta biraz daha ısınsın oyun. ne yapıyoruz abi doğru mekandayız iyi. bir mekandayız sevdiğimiz bir mekandayız. yeni bir mekandayız on da olması gereken. yere. sabitleyecek. şöyle bir şey yapacağız. dostlarım Biz küçük kasayla oynadığımız. için biraz vakit öldüreceğiz biraz oyunu. ısındırmak zaten akşam saatlerinde. oynadığımız için de bunun da bir etkisi. olacağını düşünüyorum ve doğru taktikle. de kazanma şansımızı arttıracağız. düşünüyorum Dostlar yine bir. bakalım böyle bir F taktiği yapıyoruz. şimdi 4 şeker gelme ihtimali çok yüksek. 1200 girdi. güzelsin Day. formunda böyle Ara ödemeleri çok güzel. yapıyor özellikle küçük kasaları da. bayılıyor He girmeseydin ne yapardık.

Dayı sorusunun cevabı da şöyle olurdu. Dostlar biraz daha çevirdik sonra 300. liradan 500 liradan bir finis Spin. alırdık olmadı biraz daha yükseltir öyle. öyle yapardık ki böyle durumlarda oluyor. Dostlar böyle durumları da yine. kanalımdaki videolardan izleyebilirsiniz. ve o 50x 30.500 yemin ediyorum girer. girmez Çat koydu be ya dayı dayı. yapıyorsun sporu dayı. Dayın. yapıyor güzel oldu Harbi güzel. oldu oyunumuz var abi güzels güzels 00. köşede. ab7. 300. y çok yüksekti ki patlattım ama ama ama. ama 18x neyse 400 lira buradan geldi. Devam edelim abi tamam tamam tamam. sıkıntı yok tamam muzlar geldi üzümler. gelir mi üzümler gelir mi Üzümleri. istiyorum ben taktım kafaya Evet. elmaları gör şimdi Aga be aga be dekli. bıraktı elmaları 351 lir yine iyi kanka. tek seferde 4000 lanın üzerinde çıkardık. ha Son oyunda da 295 4200 tamamladık.

Oyunda ekmek var dostlar girer girmez 5. dakikada çok güzel bir kazanç vurduk. oyunda ekmek var Ben oyunun üstüne. gideceğim beni tutamazsın dayoğlu beni. beni tutamazsın dayoğlu Ben oyunun. üstüne gideceğim Şu 200 lirayı gömeceğiz. bakacağım Çünkü şu an oyun düşük ödemesi. lazım beklentimiz O yen açıktı ama tam. tersi de tabii olabilir burada İki görüş. var abi Oyun açıldı direkt yüksek gir. Oyun kaybettirecek küçük gir ben böyle. durumlarda Eğer oyun kendini sokuyorsa. Abi ben küçük giriyorum Tabii o anki. durumuma O anki Ruh halime göre de. değişiyor O anki ruh hal gş Kımız vardı. 200'den denedik ve şu anda çok kötü. ödüyor 12 2 oyunumuz daha var hiç. patlatmazsak ki hiç patlatm ki iyi ki. 200 liradan girmişiz 12 ödedi Kanka sıf. patl bundan sonraki oyunda güzel. ödemeler alabiliriz mükemmel olabilir. Bir bakalım tamamlayalım Bir ar oyun.

Olsun Ondan sonra tekrardan alalım. Dostlar Sizler hala şu videoyu. beğenmediyseniz beğenin Dostlar. gerçekten beğenmeniz bizler için önemli. beğenmek bedava Dostlar her beğenmeniz. de yani para kazanmıyorum Maksat. kanalımızın spam altında olması maalesef. Dostlar Biz çekemeyen itler köpekler. olduğu için dostlarım. e kanalımıza teşvik kanalımıza destek. olmak için. beğenebilirsiniz onu söyleyelim. o Hadi bakalım zort zort Z zort üzümler. muzlar muzları gör muzları gör güzelsin. Mavileri Ananı satayım kalp patlar mı. İşte şimdi şeker birden düşecek normalde. öyle olması lazım Eskiden böyleydi ama. Eskidendi O böyle söyleyince kendimi. yaşlanmış gibi hissediyorum emlu aml. böyle söyleyince kendimi harbi yaşlanmış. gibi hissediyorum ama neyse oyunumuza. dönüyoruz abi Son oyunda bir şeyler. geldi mi Yok bir şeker. erik erik Yok.

Tamam şimdi fan ladık güzel de bir ara. Oyun attık iyi de. oldu Şimdi artık altın vuruşu. yapabiliriz diye düşünüyorum çok da. yüksekten girmiyorum abi 600 çok güzel. kazançlar sağlamış oluyor ne kadar. kazandık diye sorarsanız abi canlı. yayınlarımız örnekleri var 3000 ödediği. oldu 5000 ödediği oldu 6000 7000 ödediği. oldu tabii Avucumu yolladığımız. zamanlarda oldu ama genellikle de güzel. şeyler ödüyor yani. ki. buk sanmayın ki Dostlar her attığımızı. tutabiliyor yığım zamanlarda oluyor 141. bur al. güzel gelmedi muız gdü yok Burası geli. 30 204 kötü oldu ikidir bizi bize yanlış. yapsın Bak oğlum biz Diğerlerine. benzemeyiz sana. söyleyim bize yanlış yapıyor üs güzel. patlatması lazım kasayı 1000 1200 şu şu. hedefim abi 5000 biraz şansım. zor. gelirim 10x imiz var E 6x imiz var E. 5x Sanma Ki. Yaşıyorum Sanma ki ben çok.

Mutl Neyse oyundan sonra şarkıyı dinim. aklıma takıldı satım şimdi şarkıyı. açarsam kayda. girecek 5. ne oyunumuz daha var. AB. Hadi 5. oyun 4 oyun üzümler geldi Karpuzlar. gelir mi Gel muzlar gelir. mi4 çok Şişem çarpan. şişik oyunumuz var pembeleri falan görse. İyiydi de olmayınca. olmuyor oyundur bize yan gideyim bar. şurada çev yokan geldi Şaka gibi 460 150. zarar diğer oyunda da zarik ondan önceki. Oyunda zarik 3 oyundur bizi. yalanin senin bak. ağz şimdi Dostlar Tamam günlük eğlendik. Eyvallah çık. 300. düştük biraz şansımız zorlamakta fayda. var ama benim sizlere tavsiyem. buum bir ödeme Yapı ödemeden sonra. şansımızı ik kere daha şey 3 kere daha. zorladık olmadı abi o saatten sonra. durmanı da fayda var Bu benim size. nacizane tavsiyem Ama tabii killin ilacı. olsaydı kafasını sürerdi O da ayrı bir. durum Ben bunu tutuyorum kazanamam la.

Ilgili sıkıntım yok zaten benim kendimi. tutup tutamamaya ilgili sıkıntım var. zaten olay da bu 216 lira geldi. E oğlum bir ödeme yapacaksın lan. şerefsiz oyunu zaten öi. 22. 28 Karpuzlar gelir mi güzel üzümler. gelir mi Ananı satayım ama yine İdare. eder Yine idare eder Yine idare eder şu. an 378 bir karımız. var Hadi bakayım 400 tamamlarsak 4000. yapacağız. 3894 bir. dah çıktığım tın. dütü olacak abi ben ona takılıyorum ama. siz böyle. yapmayın Siz böyle yapmayın tamam mı 400. korkuyorum abi kas hızı Belmek. istemiyorum en kötü 3000 altına. düşmemeye çalışacağız bakalım söz. veremiyorum. ama Karpuzlar geldi üzümler muzlar. gelmedi gitti 25 20 500. çı dah üzümler gelir pembeleri gör saat. Ananı satayım ya Normalde pembelerin. gelmesi lazımdı. abi 9 TL. e 22x Karpuzlar da gitti Burası da gitti. [ __ ] s [ __ ] koyayım 125 L karımız.

Var zarardan Tabii İyidir zarardan çok. iyidir üzümler Geldi mi gelmedi . koydum seni koyduğum. seni 4000 Çıktık Yine Ama iyi o kadar da. iyiyiz o kad da. iyiyiz üzümler geldi erikler gelir mi. erikler de geldi Karpuzlar gelir mi geli. dur devam edeceğiz. ama Karpuzlar geldi muzlar Tamam üzümler. lan Oğlum çok güzel ekı lan Lan oğlum. İlla anan öldüreceksin Babaannen. öldüreceksin nene öldüreceksin İlla bunu. istiyorsun ha ki de yaptırıyor bana şiz. Normalde ben Yani bir düzgün Ankara. Türkçesiyle konuşuyorum ama gerçi o. İstanbul Türkçesi diyorlar ama neyse ben. Ankara Türkçesiyle de konuşuyorum. İstanbul Türkçesiyle de konuşum çok. diksiyonu falan çok iyidir ama beni. Bunlar bozuyor oğlum beni Bunlar bozuyor. böyle kazançlar beni bozuyor . koyayım 5000 L vermeyeyim. Hadi oğlum be ah oğlum be aman oğlum be. yap oğlum.

Be ama S birle 4 üzer çıkamıyoruz ha. şaka maka değil de 4000 üzerine. çıkamıyoruz 7 GTİ. anim Yeşiller gelir. mi. Ya. oğlum abi tekrardan 4000 L çık 4.000 L. çık bırak. ya 4.000 L çık Bırak bu gece belli abi. biz şu an şansımızı inanılmaz zorluyoruz. 4 bu gecenin Kazancı 4.000 ben onu. aldım şu aşağıya sağa sola bir yerlere. abi FS kodu bırakalım. kaçalım Eğer kasa 4000. olursa yüksek ihtimal oyunumuz var oyun. güzele Dönüyor bakalım kas 4000 yapalım. abi sonra bırakalım sağ sola bir yerl. ortaya da olabilir köşeye de olabilir. Bir FS kodu bırakalım sizler. için o kodla abi benim Sizi sabitlediğim. tavsiye ettiğim mekanda olacak 500 ananı. satım Oy çok güzel gidiyor. derken. düştü nazarımız değdi göz. değdi insanın kendi kendine nazarı değer. mi. acaba vallah bu şey sorusu gibi ya. hocam Oruçluyken sakız çiğnemek orucu.

Bozar. mı sakız orucu bozar mı. hocam kazık yemek orucu bozar mı. hocam. 269 devam et bakalım 1000 Biz 2000 ım. yapmamız lazım. yeriz. 4 bir düşüncem benim yani. 50x 5 ver mi 50x ver çocuğu ananı. sövdürtme ya 50 şerefsiz. namuz verdiğine göre bitmeyen oyun. yapmışlar Pragmatik yine bizim. peşimizde 6 oyun E 5 oyun. e Karpuzlar geldi izinler gelir mi Ananı. satayım şimdi bir 50x bir 100 atman yok. mu oğlum Oğlum 50 ya 100x atman Yok. böyle bir şerefsiz Biz geçiyor yani şu. kanalımızı bir de YouTube to ihlalleri. olmasa çok güzel küfrederim. bak sanat yaparım Kanka yemin ediyorum. sanat. yaparım yani söyleyeyim. 280 İyi neyse 4000 yaptık abi burada bir. şeyler gelip bir 50x 100x atması yok mu. Yok diyor ki Dayı boku çıkarma sana idir. 3'tür Bilmiyorum kaç kere yaptı 4000. verdim Al buradan def git diyor biz de. gideceğiz abi tamam unutmayın kanala.

abone olmayı unutmayın Dostlar. e her şey olması gereken yerde. telegram'a bekleyeyim ha Hadi görüşmek. üzere

All Devices iOS Android Chromecast