ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza | Çok Küçük Kasa İle Nasıl Oynadım? | 745X Vurgun Geldi #SweetBonanza #SlotOyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese se Dostlar kanalımıza videomuza. Hoş geldiniz Sefa getirin sizlerle. beraber Abi en çok kazanılan slot. oyununda küçük kasayla şansımızı. deneyeceğiz sizlerden bir ufak ricamız. var dostlar videomuzu beğenip kanalımıza. abone olup geriye yaslanıp yorumlardan. yorumlarınızı eksik etmeyin her yoruma. bir kalp atacağım bu arada buradan. söyleyeyim Dostlar ufak ufak çevirmeler. başlayacağız merdiven taktiği yapacağız. Nasıl oynanır nasıl kazanılır nasıl. taktikler verilir Bunlar ilidir Bunlar. üzerind konuşacağız Dostlar oynarken abi. akşam saatlerinde Gece saatlerinde. oynamanızı önemle tavsiye ediyorum. dostlar ben bu saatlerde oynuyorum. etkisini görüyor muyum yani size şöyle. özetleyebilirim şu Kazan özelliği var ya. işte Kazan Öz açm kapama arasındaki fark. ne kadarsa akşam saatlerinde oynamada o. kadar farklı Bazı arkadaşlarımız ne.

Kadar inansa da bazen inanmayanlar da. var yani aram inanmayanlar var Sab abi. ya Açıkçası öyle kanka. zaten şeyi de bu muhabbeti de bu yani. ben akşam saatleriyle oynuyorum abi. gecenin karanlığında Bence kazandırıyor. o saatlerde biraz daha aktif oluyor. Tabii oynadığınız mekanların da önemi. var dostlar e oynayıp da kazandığınızda. çekemediğin durumlar da olabilir böyle. şeylerle böyle sıkıntılarla yaşamamanız. için ben kendim olarak abi Dayı beyiniz. olarak ben oynadığım tavsiye ettiğim. mekanları size öneriyorum Eğer merak. ederseniz de onları da olması gereken. yere sabit diyeceğim Bu buradan. çevirirken bir şey daha değinmek. istiyorum Dostlar biliyorsunuz Instagram. kanalımız var. Telegram kanalımız var bunlara gelin. katılın abi etkinlikler veriyoruz. kodları falan veriyoruz Ondan sonra. etkinliklerimiz oluyor dir gönderimler.

Falan hani bilmeyenler için bizi ilk. defa görenler keşfetti Bu kimmiş ya Bu. nasıl oyun oynuyor gibi yeni. kardeşlerimiz için söylüyor Dostlar Hani. inanmayanlar. belki FK Teyyare diyenler varsa Telegram. kanalımıza gelebilir Instagram kanalımı. gelebilirler yorumlara bakabilirler Yani. biz bu piyasaya D. gelmedik. oyuncularından bir tanesidir Yani ilk. çıktığı zamanlardan beri oynarım ve şu. zamana kadar yeni oyunlar o kadar çok. çıkartıyorlar ki ilk bir hafta 2 hafta. belki bilemedin 3 hafta çok güzel. ödemeler yapıyor ondan sonra patatese. bağlı Ama bu oyunda ne Hikmet varsa ya. da yapamıyorlar ya da beceremiyorlar. oyunu kapatamıyor kanka ha kısıyorlar mı. Evet kısıyorlar ama kapatamıyor tam. anlamıyla kapatamıyor şey değil yani. Balıkçı asan Dayı değil açıkçası. söylemek istediğim çok şey var ama pek. bir oyun da şey yapamıyorum Neyse biz bu.

Merdiven taktiğini çevirelim Dostlar. Hani gönü isterdi ki böyle canlı yayın. esnasında böyle karşılıklı bir konuşma. gibi olsun ama şu an oyun oynuyorum. biraz geç saatlerde olduğu için canlı. yayın aç çok gelm Zaten sizler de büyük. ihtimal. uyuyorsunuz şimdi 900 ladan bir. girişimiz yapalım artık 900 güzel. rakamlardan bir tanesi benim sevdiğim. rakamlar abi kazandırıyor Güzel de gyor. yani Gel bakalım oyunumuz var Biz burada. patlamaların arkasına bir 100x düşürürse. paçamızı kurtarır hedefimiz 10.000 L abi. 10.000 liralık güzel bir kasayla. ayrılacağız keyfimiz yeride bir şekilde. ayrılacağız yastığa kafamızı çok rahat. bir şekilde koyup güzel hayaller. kurup uykuya dalacağız Hadi bakalım. erikler Yeşiller muzlar Karpuzlar Patara. çatara çatara Patara be hadi be hadi be. Sab abi Hadi be 50x kaçırdık Vallah.

Avcumuzun içerisinden kaçtı gitti. şaşırmadık da 9 211 para ödedi kötü ama. belki bir sonraki oyunda güzel ödeme. yapabilir bunda da bir merdiven taktiği. 900'den 1000. atlayacağız gelirse güzel bir serii. yakalayıp devam ettireceğim. abi güzel bir seri yapıp devam. ettireceğim Hadi. bakayım muzlar üzümler gelmiyor abi. Karpuzlar karpuzları gör muzları gördük. mü karpuzları da görmedik oyunumuz daha. var hadi. bakayım gel abi Maviler. güzelsin biraz daha devam ettirmeye. ihtiyacımız var üzümler geldi Belki. arkasından pembeler patlayabilir mi yok. 4E 4 lira 16 lira yani bir Kabak tadı. vermeye başladıı gibi Ama küçük kasayla. abi durumlar bu şekilde yani çok yüksek. birden kazanma muhabbetleri hikaye biraz. şansımızı Zorlayacak kasayı. şişirecek alabiliriz Belki öyle olur. yani küçük kasa nasıl katlanır Ben şimdi.

Size gösteriyorum böyle ufak ufak mesela. buradan güzel Para geldi 780 lira ya. diyeceksin ki 780 lira artık günümüzde o. kadar büyük para değil kimine göre. kimine göre değil ama çok yüksek. fantastik rakamları çıkmak için de. yeterli değil bakalım Buradan da bir. merdiven taktiği yapıyoruz şu and. açılmış olabilir oyun Abi şu an oyun. açılmış olabilir devam ettirelim güzel. bir şişip güzel bir Risk alacağım. Dostlar küçük kasanın en güzel yanı ne. derseniz abi Şimdi mesela 1000 liradan. 2.000 ladan başladınız kasaya 5.000 L. yaptınız 7.000 lir yaptınız. y000 düş ama. olü tam çıkık abi. güz gamel AB güzel gidun şım. gerse. had şeyler yapacak ekranda kullanmaya. başlarsa abi hayatımızdaki Bütün. aksilikler düzelecek Hadi. bakayım güzelse oraya bir 50x. yakıştırırdı ya vallahi yakıştırırdı 16x. 60 lira az ama oraya bir 50x.

Yakıştırırdı ya. Neyse şimdi kasa tekrardan kendini. tamamladı gibi Abi şimdi biraz fantastik. rakamlar çıkmaya başlayalım abi 1800 L. az çok demeyin Dostlar çok güzel. rakamlar çok güzel paralar ödüyor Harbi. güzel paralar diyor kanka had bakım. muzları gördüm erikler güzel üzümler. gelir mi gelmedi 2 4 2 tane eksikmiş ya. neyse 7de kalmadı 7de kalınca şey. oluyorum ya fitil oluyorum Kanka fitil. oluum sıkıntıya giriyorum 5 oyun 4 oyun. Karpuzlar geldi güzel muzlar geldi güzel. üzümler de. Güzelsin. iyisin gayet başarılısın kanka ama 50i. yakıştıramadığım ya peki bana da. eyvallah be bana da eyvallah be vallahi. artık şaşırmıyorum sinirlenmiyorum artık. abi bak boğazıma antibiyotik O çok güzel. geldin oraya 12x 12x atar mıyız ya. Karpuzlar tekli mi bıraktı tekli bıraktı. anasını satayım Kader oyununa nedense. alışamadım Hadi be Son Oyun son heyecan.

Son nefes son atraksiyon zor 600 K. zarardayız bir açık bir kapalı gidiyor. olabilir ben tekrardan 1800'den denemek. istiyorum Çok fazla şişirip kasayı. eritmek. istemiyorum gel bakayım 9 oyunumuz var 8. oyun muzlar geldi güzelsin Karpuzlar. üzümler yok abi bize tek bir oyun. yeterli ya Bak yemin ediyorum bırak 30. çevirmeyi 15 çevirmeye 10 çevirme tek. çevirme bize yeterli ya yemin ediyorum. tek çevirme bize yeterli şuraya. geleceksin güzel şişirecek mesela 100 xi. güzel şişirecek karpuzları koy erikleri. koy sıra bundan sonra gelmedi ama. buradan 2600 aldık Hatta daha fazla. Gönül isterdi bu 60 lirayı şişirdiğimiz. oraya 100x gelsin. ama neyse yatırımımız üzerine çıktık. burada güzel bir şişirme gelir mi. erikler patlar Yeşiller Karpuzlar. yeşilleri de gör. oğlum Neyse fena değil 35x pardon 35. geldi üstü Abi şöyle 60 L 100 L 120 lir.

Yapıp oraya bir 50x 100x yakıştırmak ama. neyse güzeli şişirdik açıkçası güzel. şişirdik güzel de geliyor 5'im de var. sevdiğim hareketlerden bir tanesi son. dakikada gelen 5 gerçekten benim çok. hoşuma gidiyor baldan tatlı yemin. ediyorum baldan. tatlı 5 oyunumuz daha var yel misin. yemez misin patlatır mısın patlatmaz. mısın Bak İçinden nasıl geçiyorum zra. abi bak Hadi bakayım Son Oyun Son Oyun. son heyecan yok 5 sadece yalandan. Teyyare oldu Neyse sıkıntı yok abi Hon. arttırma zamanı geldiğini düşünüyorum. kasa güzel arttı yatırdığımızda yani. başladığımız noktaya geri geldik gibi. ama 2400 artı dayız kardan kar yapma. hedefimiz var Hadi bakayım Bak Avcumun. içi kaşınıyor ama bir sıkıntı var. aramızda hala inanmayanlar var. İnanıyorum şu videoya hala beğenmeyenler. var buraya kadar izleyip hala beğenmeyen. dostlarımız illaki olacaktır.

Hatırlatıyorum güzel kardeşim Bak altta. beğenme tuşu var nazikçe tıkla lütfen. rica ediyorum Hedef ben miyim Tayfun. Hedef ben miyim Hadi bakayım Karpuzlar. geldi pembeler pat çat çat çok güzel. şişirdin be ya Rabbi şükür be güzel. şişirdi yemin ediyorum güzel şişirdi tek. seferde 50x vermese de 50x üzerine. çıkardı 400'ü çok güzel koyduk 2400. liradan güzel rakam kanka vallahi güzel. rakam şu Sonlara doğru bir patlama gelip. şu kasayı bir 10.000 L. tamamlama Hadi bakayım. ya neyse 4700 kasa 7800 çok güzel çıktı. abi devam ediyoruz durmak yok karı. koyuyoruz karı koyuyoruz güzelce. gidiyoruz 3600 güzel rakamlardan bir. tanesi içimde böyle % 60 patates % 40. vuracağız gibi bir his var % 40 az iil. Kanka büyük bir rakam Bence değer bardağ. dolu tarafını görmemiz lazım üzümler. geldi Hadi. bakayım ya dayına yapma bunu bak dayına.

Yapma en çok kazandıran sol oyununda. oynuyoruz küçük kasayla oynuyoruz bak. 2023'ün vurgunları gelecek diyoruz halen. vuramadı güzel kardeşim bak 4 oyunumuz. var Karpuzlar geldin üzümler pembeler. şimdi bir 100 atar mıyız 2x ger Neyse. boş 2x gelsin yapım güzel nice baba 18. 27 devam. ettir 2000 Oğlum güzel 30 35 var muzlar. geldi Bundan sonra ne gelir. güzelsin güzelsin kanka güzel para. verdin güzel para verdin son dakikada. kırdık son dakikada kırdık 3000 yani. yatırdım Üzerine çıktık Biraz daha. koymamız lazım abi son Oyunlarda bir. şeyler gce gibi hissedi. kardi doğru 10.000 lira tamamlayacağız. Yok kanka gazm ya o bu o bu değilmiş. kanka neyse Sıkıntı yok devam edeceğiz. arttırmaya devam abi korkanın çocuğu. olmaz şu an arttırma yükseltmeye doğru. oynuyoruz şansımızı biraz zorladığım. farkındayız Şimdi biz her.

Arttırdığımızda her kazandığımız oyunda. abi şans oranımız Bence düşüyor şu an. Hani az önce % 40 dedim ya ya misal. olarak or bir 50x yakışırdı yani % 40. derken bence şu an % 30'a % 25'e falan. düştü biraz daha şansımızı zaca dediğim. gibi kasayı bir 10.000 L yapmak. istiyorum ya gel karpuzları gör muzları. gör yok mu 10x buradan 16x 2700 L İyi. fena değil 300 daha koyarsak. yatırdığımız çıkartacağız ama bize 3. aşağı yukarı 6500 7000 bir para lazım. oyunun ortalarında 5 geldi Bunu da. sevmem genellikle hızımızı kestiğini. düşünüyorum 5 daha düşmesi lazım ki. tekrardan tolem için ama Allah'ına. kurban be şuraya bir çarpan daha atar. mıyız bir çarpan daha gelir mi dayına. İyi tamam 20x fenan değil kanka çok. güzel bizim iş tamam oldu bizim iş tamam. kanka Vurgunum geldi bak çok güzel. Vurgun geldi küçük kasa böyle katlanır.

Işte bak ya bir5 daha gelirse sana şimdi. kasayı 20.000 liralara kadar. taşıyabiliriz yani Bak o kadar net. söylüyorum ki bir5 de geldi bundan. bahsediyordum daya oğlu güzel geldi. Harbi güzel geldi sevdiğimiz Hareketler. Bunlar 50x kaçırması dık 60x aslında ama. kaçırdık mesela Şuraya bir 60x. düşebilirdi bak şuraya bir 60x düşebilir. 50x düşebilir bak + 5 bu + 5 gelince. çarpan gel genellikle ki şu oyunda da. gelmedi zaten Hadi bakayım biraz daha. şey devam ettir Karpuzlar geldi 12x imiz. Sağ altta. saklanıyor Hadi bakayım ayağın arkasında. duran bir ıspanak gibi saklandın ama. neyse. devam et abi 9 oyunumuz var güzel. bitmeyen bir oyun yapmışlar abi güzel. katladık yani 10.000 L hedefimiz varken. Tot bir 10.000 kazandık bir kasamız 3800. var bizim bu son oyunumuz daha devam. etmeyiz değim gibi bundan sonraki oyun.

Bizden kopartacak belli ve net yani. bunları size anlatmaya çalışıyorum Belki. çok fazla konuşuyor olabilirim ama. dediğim gibi abi anlatmak istediğim çok. şey var Sizler kaz Sizler Hatta kand. kan senin taktiğin kazandık deyin ben. mutlu oluyorum Dostlar yemin ediyorum. mutlu. oluyorum son iki oyun daha kaldı abi. küçük kasa çok güzel. katladık Gel abi Son Oyun son heyecan. son nefes son atraksiyon vurur muyuz bir. Bir Vurgun gelir mi güzel de geldi 36 x'. imiz var devam etsek güzel ama 50 liraya. 36x de güzel bir para kazandırdı bize. 800 lira kasamız ne oldu Abi 12.500. totalde ne yaptı Abiciğim. 16450 çok güzel bir kar oldu tavsiye. ettiğim bir oyun abi tavsiye ettiğim bir. taktik gelin deneyin videoyu beğenin. kanala abone olun bildirimleri açın ve. yorumları olması gereken şeyi de. bırakıyorum mekanı tavsiye ediyorum.

gelin. oynayın

All Devices iOS Android Chromecast