ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sugar Rush 1000 | REKOR EKRAN 165.000.00 TL MAX WİN VURGUN | OYUNU ÜÇ DEFA UZATTI


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Kazan Ken Herkese selamlar kankam. Türkiye'nin en iyi en yeni en sevilen. kanalınız kardeşim Bugünle bir bin. yapalım dedik arkadaşlar yine böyle bir. canlıya gitmeden artık video çekmeyi. istemiyorum arkadaşlar biliyorsunuz. sevmiyoruz kardeşim çok. atmıyoruz kazanamadığım zaten atmıyoruz. kankam ama öyle bir canlıya. giderken Sen normalde uzatma vermezsin. şimdi birbirimizi kandırmayalım Kardeşim. hayırdır uzatmanın şeyi Ne yani benden. video mu çıkar diyorsun full beni mi. oyna diyorsun yoksa öylesine ağzımıza. bir bal çaldın devamı gelmeyecek mi. kankam böyle bir şey yok Normalde Bak. inat etsin 304 tur vermez tekte Abi şaka. gibi harbi Şaka gibisin Neyse. oynamayanlar oynamaya devam etsin. oynayanlara ne diyoruz şans sizlerle. olsun kankam diyoruz ne oluyor Bir tane. daha mı atın ne yapın. birleşir mi yukarıda kalpler birleşmedi.

Kardeşim Arkadaşlar bunun mevzusu şu. Öncelikle şu Farm ilacıdır kardeşim Farm. ilacıdır onu bir söyleyelim kasam 20.000. biraz farmla 22' lere çıkardım Tabii ki. Farm yaptım Kardeşim Farm ilacı. Arkadaşlar bir de yüksekten değil abi. oynayacaksan böyle kaybettiğinde ya çok. üzüldüm demeyeceğim bir miktar olmalı. ona göre şansın dene kankam Nereden. oynuyorsun Sana nereden ulaşabiliriz. diyen kankam yorumlarda sabit Arkadaşlar. sabitleyemiyorum bazen yorumlar kısmında. var arkadaşlar Yorumlara bakarsanız. görürsünüz güzel yıldızımız da. birleşti abi süper bir hala bir sens. alamadık. ama hala bir sensu. yazamadık Hakkı şu değil mesela bak. orada morlar olmasa indireceksin. yıldızları yok abi öylesine atmış. tamamen vermi ya. kan Ben Benim gözüm mü bozuk geliyor. vermiyor musun Tamam ama uzatma. arkadaşlar gözümüzü aldatmasın tamamen.

Formaliteden. gel topladım bir biraz ama yani günün. ilk sensu 3K olamaz onu söyleyeyim. arkadaşlar. az abi hiç atmasaydın daha iydi ya. gerçekten hiç atmasaydın dah i net. söylüyorum abi yine ik tane 2 attı ya. attı Biraz önce de aynısını yaptın yani. tamamen formaliteden verdiğini gördük. kardeşim devam ya bana uzatma verme Bak. net söylüyorum Bana uzatma verme bana. ardı ardına kombo. ver çarpan ver kardeşim Başka bir şey. istemiyoruz Hadi. bakalım gelmiyor abi gelmi var bir. şeyler Acaba bir far mı yapsak. Arkadaşlar bu arada arkadaşlar. yayınlarımız kesintisiz her yayından. sonra kodumuz var arkadaşlar mevcut Ya. ben yayına gelemiyorum ama nasıl alırım. diyen kankam Telegram kısmında. arkadaşlar yorumlarda benim attığım. yorumu bulun Telegram kısmında sabit. arkadaşlar telegram'a katılmanız yeterli. Hadi bakalım abi hiç vermedi Ayıp.

Be Tam kırmızılar birleşmiyor tamam. şaka. gibi Gitmeye devam Tabii ki İlla bir. yerde artık bırakacaksın de mi. aldıklarını vermek zorundasın işte mevzu. şu orada dursan kankam vermeyecek artık. yani diyor ki Ben alacağımı aldım Bu da. korktu bak 4 400'ler deyiz şimdi sı. verse bile ki öyle bir şey imkansız yani. alırım abi devam ederim burada duracağım. Yani güzel güzel abi. birleşti çok güzel birleşti Tamam. turuncu da geldi oraya nice başka. birleşecek bir şey var mı yok gibi. Tamam arkayı az da olsa az da olsa. doldurduk arkadaşlar az da olsa. doldurduk abi işte uzatma şuraya. gelecekti var ya uzatmayı böyle başta. verince arkadaşlar vermiyor onu söle. sonlarda abi Mesa şurada abi uzatmayı. numar ORT falan bir şey. yok Geliyor musun Adamsın sen bakte Tam. istediğim yer bahsettiğim şey şu şimdi. vermezse rezil olurum ama bak şimdi.

Vermezse rezil olurum kardeşim dedim ya. sonlarda verirse. öder güzel kan yıldız da mı geliyor. ya güzel kırmızı. inane gü. 10 numar indi bir şeker alabilir miyiz. kardeşim alamayacak mıyız Tamam güzel. morlar 10 numara birleşti abi kombo bu. işte Sen su yaz bakayım oraya kardeşim. eyvallah bahsettiğim kombo bu Kanka. bğ birleşiyor birleşiyor birleşiyor. Tamam kalplerimiz de birleşti 10 numara. oldu. abi 6 çarpan var 3 tane var hemde İlla. birine inersin değil. mi y farklı yere iniyor bak Kanka oraya. inmen lazım ya çok ciddiyim Yani 3 tane. var değil mi 3 tane var Aynen Bak oraya. inatla inmiyor derken Tamam morlar. indirdi kardeşim Nice kırmızı gelmiyor. ya devamı. gel Eyvallah Tamam Sıkıntı yok. devam 512 ay. tane var bir de ind kan 10 numaras. bundan bahsediyoruz işte var geldi mı. birleşiyor kanam sağ tarafla Birleş.

Lazım mor. ya sağ tarafla Birleş. lazım abi ekranda da çok zor oluyor ya. Normalde arkadaşlar 3 ekran kullanıyorum. da hadi. oğlum k. ütü geri çıkmam. lazım Hadi be üsttekiler birle abi. istediğim yerdeyim Aslında dursam iyi. olur gördük Abi biraz deneyeceğim Ya yok. biraz denemem lazım biraz denemem lazım. son bir kez bir öpücük yok Yeter alacağ. aldın bir. şey indik gerçi ama vermezse bir daha. alırız vermezse bir daha alırız vermezse. bir daha Alırız yine vermezse zaten. kaybetmiş ol Aynen mantık bu. devam gel. kombo yani kombo olmuyor ama arkayı. doldurmuş oluyoruz. arkadaşlar arkayı doldurmuş bazen bazı. kankam hala soruyor Ben de cevaplamaktan. geri hiçbir zaman durmayacağım hangi. saatler hangi günler oynayalım diyenler. Arkadaşlar en kalabalık saatlerde. oynayacaksan oynak insanların örnek. veriyorum en kalabalık hafta sonları.

Veya hafta içi ama Mesaiden sonra abi. hiç vermedi Ya bu arada Tamam orada bir. turuncu birleşecek ama. Ee tam olsun Yapacak bir şey yok üçte. birini mi almış ol Aynen öyle Aynen öyle. Şu anlık 3te. birine Başka bir şey de neyse söylemek. istemiyorum Tamam güzel. devam yani Yüzün altına düşmeyeceğim. dediysem öyle bir şey yapmak hadi oğlum. hadi oğlum şans bizlerle olsun yaparsın. bak Çok güzel Az önce 10 numara Kongo ne. ya kombolar atıyorsun kankam devam. ederiz bence seninle. olur devamı gelecek mi bilmiyoruz g mor. birleşir mi Şu Tamam sağdan bekliyordum. soldan geldi güzel birleşsin de kanka. Nerede birleşiyorsa birleşsin böyle nice. olmaz bu arada oyun böle nice olmaz. kardeşim Adamsın bugünün 3 uzatmasın. Tamam ilkini hiç saymıyorum 5 kuruş. vermedin gerçi ortalarda attı verir ya. kankam verirsin kardeşim ya üzmezsin.

Bizi bak arka güzel 16'lar falan var ama. biraz doldurmamız lazım Tabii çok az. Kanka çok az yani 3 tane bir 32 var. başka bir şey. yok tamam aşağıya oynadı oraya. oynamadı abi hiç arkada çarpan yok ki. kombo lazım Aynen böyle bir kombo lazım. bak Direkt 64'ü müz var kankam çok. güzelsin Yıldız iner mi oraya. adamsın devamı olur mu bilmiyorum devamı. olur mu. Bilmiyorum ya hii Tamam olsun devam bak. bak bak bak bak kombo budur. kardeşim kombo. budur kombo budur kankam 256 çok güzel. yıldızla birlikte 10 numara bir komboy. indi Kanka devamın bak şeker olsa harbi. oyunda şeker olacak Bu arada harbi 10. numara. olacak olsun kardeşim devam. sıkıntı yok. kankam abi neredeyiz 70 80 abi burada. dururuz ya geçiyor muyum 80 Aynen. geçiyorum lan bir Uzatma daha. mı çok güzel 100 değil kanka 120i geçtik. ya aynen. 120 geçtik abi geçtik 10 numarayız 130'u.

da geçtik Kardeşim ben burada. dur dinler dur arkadaşlar. söü tümünü açmayı unutmayın Buradan da. ne gele gele ay şekerlere bak o yüzden. ne olsun güzel orar birleşmiyor beni. izlediğiniz için teşekkürler diyelim. like atıp abi beğenimizi atalım abone. olmayı unutmayın. siliyorsunuz Kendinize iyi bakın Bana. ulaşmak istediğiniz yerler yorumlarda. kendinize iyi bakın hoşça kalın kankam. Buradan da artık abi ne gele gele. diyelim ne gelebilir 70 140 150'yi. bulduk zaten 10 numara belki canlıya. bile gitmem Ha kanka gerek bile yok. bence

All Devices iOS Android Chromecast