ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sugar Rush 1000 | ARA ÖDEME REKORU KIRILDI | 144.000 TL KOMBO 1.200.000.00 TL EFSANE KAZANÇ GETİRDİ!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Oy oy Bir de seni Deneyeyim. bakayım abi Hedef 1 Milyon Hedef. bu burada 1 milyon yapabilir. miyim Var mı öyle bir ekma. mız şunu kapat. gece kasarız Masar. korkarız Allah. Allah yok altına düğmesi var ki. onun ah. Merve de giriyordu ya bize niye girmiyor. acaba. K biliyorsun değil mi Ben. aşırı insan yapmam böyle mık. yap hadi oğlum Haydi oğlum. nice koyayım. oğlum ekstra da verirsen var ya senin o. yerim [ __ ] koyayım vermedi [ __ ]. çocuğu. He yani Max Batman girdi ki ödediğim. paraya bak . çocuğu biraz daha koyduğumu biraz. daha bu ne. yarım ağzımız yemin ediyorum ağzımı. bozdu . çocuğu öde koyduğumun. oğluşu öde koyayım biraz daha bu. ne yarım niye böyle ıkınıyor . koyayım zorla zorla gıdım gıdım gıdım. gıdım koyayım senin. ya Yani maxen girdiğimiz aldığımız para. bu mu koyduğum. çocuğu adam akı öp çocuğu bir daha.

Girmem lazım herhalde. gireriz var ya koyduğum bir [ __ ]. karı çıkmış koyum şeye Kenan emol. oğlu'nun şey yarışması mıydı o. bil diyor . koyduğum aklıma o geldi nereden geldiyse. koy. altın düğmesi var. onun Oha nerede. [ __ ]. koyayım nice. on Ya bak . koyayım. 17.000. nice canlı yayında canlı. canlı 1. milyon İşte bu be işte bu. bir daha izleyelim Ben farman attım buu. Bir daha izleyelim mi arkadaşlar bir. daha izleyelim çık rahat rahat uyu demiş. vallah doğru şimdi bir daha izleyelim. yeniden oynata basıyorum kaç x vermiş. 362 x vermiş bir daha bir izleyelim. bakalım neler. oldu bak ben böyle usul usul farmı Söve. söve veriyor. Veriyor koyayım 1 2 3 4 5. sayamadım ya Kaç tane verdi . koyayım sayım. hazır 144 tane verdi farman. 870.000. L bu farmın rekoru değil de ne. arkadaşlar. harika Aleykümselam. Evet şimdi ya Ya.

Baba ben 1 milyonu göreceğim dedin. mi Demedin mi lan 70.000 liraya kadar. düştük ha 70.000 t'ye kadar böyle bir. geri dönüş koyayım. Yok yok yani. yok Benim adım C bonanza Abi ben. yaparım sıfırdan dönüş ya vallahi evet. sıfırdan dönüş gibi bir şeydi yani. abi azimle sıçan bu bur patl . koyayım oyun bozuldu oyun bozuldu. Arkadaşlar oyun bozuldu hele bak 5 tane. var patlatm dondu lan dondu mu Oyun. dondu koyayım he Durun bir F5. yapayım koyayım Oyun dondu. Oyun dondu koyayım ya. he tamam patlattı. şimdi bir daha zorlayın mı yoksa satın. alım yapalım. Bu ne lan. kırmızı. oldu şey var mı Telefonumu getireceğim. Peçete var mı peçete yok peçete. getireceğim çıkmaz. ki oyunu bulan bile böyle ödevi. almamıştır di Vallah Abi çok iyiydi be. ananı fan girdik Aa sh Rush bin. diyorum Başka da bir şey. demiyorum ama ver yani Ban girdik de ver.

Yani abi mesela ben böyle ekranlarda. ekstraya bayılırım Eğer işte böyle. ekranlarda bir ekstra geldiği zaman bana. birden rahatlama düşüyor Çünkü oyun. ödüyor rin performansını gösterdi. Vallahi. bize 10.000 öi ım Ağam bizle eğlenir gel. bir satın alım. yapalım mesela. 67.500 neden 67.500 bilmiyorum aldım. öyle ekstrayı ver lan Delikanlıysan. delikanlı değil koyduğum. ah. aynen iki scut atıyor dediğin gibi. kapatıyor hemen ya Lan oğlum ödediğin. paraya bak. be 75 Al sana. 75. vow wow wow bu defa güzel açtı şey gibi. be oğlum ya yapma babacığım ya. 90.000. L. güzel kardeşim yok ben. katlıyorum 90.000 lirayı geri iade. ediyorum. oyna ah. of of of of veriyorsun vermesine de. arkadaki xer yetersiz kalıyor. se. bir daha bir daha. of ver ekstra mı be Bir kere ver lan bir. kere Şu dünya gözü şu ekstrayı da. görseydim. abiciğim. maxa çekeyim.

gene güzel. şampanya. Aa üç kere Ardarda işi gösterdi gel gel. yapıyor. Dostlar v. bir daha öyle bir büyük ara ödeme gelmez. de. milyondan aşağı düşmek istemiyorum. of of of of of koyduğumun. milyondan Aşağı inmem. Abi bu parayı yedirmem. oyuna Ama üstünü denerim yoksa zarar Ben. Karlı çıkmak istiyorum bir daha. şöle Elem buran kalsın milyona aşağı in. miyim

All Devices iOS Android Chromecast