ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sugar Rush 1000 | 1.200.000 TL SATIN ALIM YAPTIK | PEKİ SONUÇ NE OLDU HÜSRAN MI REKOR MU ? |


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

1.2 milyon Ya oğlum kırık mısın sen. başım Tamam alma ama bir. göster 237 bu5 Evet evet evet. Aleykümselam Canlar Hoş geldiniz. Aleykümselam arkadaşlar Eyvallah 00. Bonus devam ediyor Kanka B. Par 500 yatırıp 1500 200 alabilirsiniz. bu 4 siteden mod Arş. atalım. Linklerini. şimdi buraya ağır girdik. ha kanka bu oyunu öderse ilk 2 3in. ödüyor ödemezse de bir daha öi Yani. mirzan o da var doğru söylüyor ekran. kaydı alıyorlar. bazıları buradan ekran kaydı. alanlara ekran kaydı alanlar yardımınız. yesin arkadaşlar kameram açık olsaydı. çok güzel bir hareket çekmiştim. işte bugün bugün karda değiliz bugün. karda değiliz zarardayız şu güzel hoş. geldin. şimik Ananızı ekran kaydı. alanlar mor var mı patlattı bizi . koyayım 200'ü Kaç bastık 37 mi 57 mi. 37 kötü lan. bu 400 bassana. bir 400 Yoksan gim lan 427 bu5 yani 400. küsürdü zaten orada.

Kastım ya. rik Dostlar bant yayın yapanlara girin. chat yazın deyin ki bunlar aviatör. Efendisi ve kop'un canlı yayınları. izlemeyin arkadaşlar deyin çıkın Hayır. girin yayına kin ve efendisinin taş. yağını yiyecek misiniz yazın çıkın . koyayım sen bize niye bunu bastırdım ve. ben Niye bastım koyayım ya. ödeyecek Çünkü Kanka hiç sorgulamadan. bastım ha ödeyecek Sen rahat ol Bir dün. aldığımız paradan dolayı bir . kalmış gibi Sanki ben öyle hissettim. İnşallah geri vermeyiz Bugün de y. turumuz var Aleykümselam Arkadaşlar yeni. gelenler Hepiniz hoş. geldiniz Kanka biz nine to F mantığıyla. oynuyoruz ya hip ya hiç . koyayım Dostlar Yoksa buradan 5.000. 10.000 T alıp da 5 saat boyunca kumar. oynanmaz emin ol ya siz de zevk. almazsanız Biz de zevk. almayız hızlısı makbuldür yoksa ben bu. kasayla sabaha kadar oynarım 7 saat 8.

Saat 10 saat yayın yaparım ama ne gerek. var kendim oynadığım kumardan zevk. almayacağım birincisi bu ikincisi de. parayı . edeceğim yarra yedik yarra yedik son tur. sanki bir şey verecek gibi düşünüyor ya. vallahi verme başını verdi kardeşim 1.2. milyon of 1.2 şeytan bu ya 1. bu çok. boyun açmamız lazım bizim bak. 1.2 a b dur. o kanka 47'ye düştüysen y buraya. bakıyordum koyayım ya buraya. bakmam lazım dur 47'ye Düştüysek yerdik. Bak bir tane basayım oyunu açacağım sana. bas bakayım. hadi Fatih okuyorum okuyorum Nerede. okuyorsun vall Bir oyun açmak için bir. girdik. ama. ya hip ya hiç diyorsun koyayım Max. girsene ii ola demiş Alperen kardeşimiz. Anladım Alperen anl Bak bu oyundan. kaçalım Sasa gidelim buna 1.2 değil 2.4. de bassak bir sik olmayacak Sen bu oyuna. 1.2 milyon para bas ödemezse Benim adım. Yasin değil koyayım [ __ ] veren.

Yasin diye kanal açıp kırıp izl etmezsem. herkese. 1.2. E tamam. şurası kalp kalp kalp kalp diyeceğim de. yok lolipop geldi bu arada lolipop geldi. de iki turumuz var koyım sarı. boş Çetin değil kanka Burada Çetin yok. Vedat Erdal Aleykümselam yeni gelen. arkadaşlar Aleykümselam. ya alini Ya hadi totem mi. totem siz mi diyecektim al. Bu arada [ __ ] Tabi ben sen. almazsın diye düşünüyordum niye gaza. geldin. sen g öers sen aç. sen açmazsan Ben aç senin videoları. çalıp çalıp. Yüce. oğum B gian verece verece dur kötü Ener. yır Ser bak gelecek Buradan ödeme rahat. olun koyayım bir kasmayın bu kadar. ya müdahale ettim bitti kanka o işık ya. sarı Tamam mor sarı koyayım sarıyı. nasıl verecek Kanka gibi. ekran kalp geldi Kanka hadi. lan sosis geldi Bu arada kanka verecek. Bu arada ya en kötü bir 700 800 verecek. gibi geliyor bana gitti.

Ya bağlayabilir mi Bağlar Bu arada bir. tane verirse de. vermedi. Hadi Kırmızı geldi. güzel başka ananı sik başka yardın maşı. var istersin son Spin. son verecek lan. hadi güzel yeşil koyayım devam. ettirmedi ya kanka. olinin gidece zaten koyayım 1.2. bize bırd bir. sik ödedi Bu arada ödemem imkanı yok. şöyle bir tek kurşuna Kanka 4000 para. kalır bu avat katlar net söylüyorum. sana. Arkadaşlar yarın aç kanal Tamam . veren Yasin diye açıyoruz Yarın. kanal herkes abone olmaya davet. ediyorum Tamam geldi bur Bu arada. Tamam kanka o kadar boş geçti bu el öder. herhalde be en kötü Man ödesin santas. gidek . koyayım bir tane ver şuraya güzel mor. ver bir tane Kanka bak 5 be patlatıyor. çocuğu ya bununla Biz İke. gidemeyiz turumuz var aslında ya şu. ortayı Bir şişirebilir Miyiz Şuraya bir. kalp ver çocuğu şuraya ver. şuraya oy bak bak bak bak ekrana bak.

Şimdi uzatma gelmez. mi kanka Tek el santas diyeceğim de para. kalmadı para kalmadı koyım santas. 100.000 L daha ödese de güzelsin de şunu. ver Bak bu da gitti Bunu ver bunu ver. koyayım Bunu ver kırmızı ver lan. güzel bu da bu sarı bir tane sarı bir. tane. güzel 256 var kanka bir tur be lolipop. bak toplu lolipop. Hadi Bence buraya basma santas bas bunu. 50.000 liradan 250.000 L bence. santas 2. milyon yaraydı Kay dedim ama . koyayım ya basmayalım dedim bir Ne dedin. koy 1.2 milyon para mı öder dedim. koyayım bu oyunda Dur ben. döneceğim buradan. bekle buradan. döneceğim uzatmayı alacağım. döneceğim bak şu an. döndüm. Bu ne kanka koyayım. ya dövüşmeye. başlıyorlar yumruk kurmaya gidiyormuşuz. burada a vurma paramı geri istiyorum. hocam Şurayı nasıl oynarız Ya sos sosis. verirse oynarız tamam bitti. iş Aleykümselam yanlar hoş geldin.

Teşekkür santas basacağız. santas. gce santas ya 100.000 verirse gidelim. Farm at santas Hayır buradan. maxan ne yapacağız kanka 75.000 lirayla. başka Ben geçen girdim ya ben de girdim. 900.000 L ödeme aldım Oha bana 90.000 L. verdi bana 900 verdi Eğer bonusa. girebilirsen öder oyunu çok şişirdik. de. in. can kardeşim kıbleye dön. kıbleye. bur. kardeşim minimum diyorum ben ya 2.4. milyon para o kadar az vermece minimum. 300000 var bu. arada izle gelen. parayı Aleykümselam Arkadaşlar yeni. gelenler Hoş geldiniz Scorpion Gülüm ben. B yayın yapmıyorum kardeşim Canını. sevdiğim bir şu an yayın yaptığım. kanalın bir git canlı yayınlara bak. bakalım bir tane canlı yayın var mı. paylaşılmış mı kanalda arkadaşlar Onlar. bizim canlı yayınımız değil canlı yayına. gelip ekran kaydı alıyorlar . evlatları sonra sizin önünüze bizim.

canlı yayınımız gibi koyuyorlar Veysel. vak. biz bu kanallardan hiçbir yerden bant. yayın yapmıyoruz ve hiçbir zaman da. yapmadık ve yapmayacağız. da denk gelirseniz Şikayet edin küfür. edin. geçin kardeşim al 6.000 L 7 kek . [ __ ] ya evet işte kanka yeni. gelen adamlar bilmiyor çocukları. bak şu an şeyde kayıtta bak kayıtta. anasının [ __ ] kayıtta Bak o supu. çocuğu ekrancı diye şöyle bir ekrana. yazı koysan şöle bir yazı koyacaksın K. alanın anasının [ __ ]. diye ne giyeceğiz santas gidelim bu. arada direkt diğer kasayla. santas yapalım. Aynen burası bir tur daha bonusa girerse. belki alırız ödeme de. bonusa zor 10 Spin hakkımız var 2 milyon. çekim verdik. arkadaşlar çekim verdik ama. 2 milyon çekim verdik ona

All Devices iOS Android Chromecast