ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Starburst™ Bildiğiniz Gibi by Netent


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar bugün bir metal Kulesi. olan Star Wars oyunundayız herkesin. yakından bildiği frisbin'de atan. sitelerin vazgeçilmezi olan bu oyunda. 2500 lira kasamız var ve Biraz risk. alarak 40 liradan çeviriyoruz 5030. pinine başlıyorum devamına bakacağız. Star Wars oyunu için çok fazla. anlatılacak bir şey yok aslında Zira bu. oyun herkes tarafından bilinen bir oyun. özellikle 2020 öncesinde neden Evo. tarafından satın alınmadan önce bu. nedenle oyunlarını her sitede bulmak. mümkündü ebonet anti satın aldıktan. sonra daha katı kurallar getirerek. lisans bulunmayan sitelerde oyunlarını. oynatmamaya başladı Böylece tentin. prestiji biraz artmış oldu ama. popüleritesi biraz düştü sözün kısası. 2020 yılından önce. Bu arada bir tane Vali yakaladık. bir kazanç çıkmadı. sözün kısası 2020 yılından önce Filistin. dağıtan gazino sitelerinde Star Wars.

Duyunu başı çekerdi herkes bilirdi bu. oyunu jeton değeri 10 kuruştan 20. frispin almak için kayıt olmadığımız. istek almamıştı o zamanlardan. bir kombo'dan 64 lira. beklentimizin altında ama tam Star. wars'ta oyununa uygun bir hareket. vermiyor çünkü çok çok nadir kazanç. veriyor ama verdiği zaman da çok yüksek. kazançlar verebiliyor oyunun çok az. özelliği var yine de renkli bir oyun. yine de sevdiğimiz bir oyun Hatta bu. oyunun benim için en büyük. özelliklerinden birisi de iki yönlü. ödeme yapıyor olması benim için en büyük. özelliklerinden birisi diyorum Çünkü ben. bu özelliği ilk defa bu oyunda görmüştüm. çok iyi hatırlıyorum ve de çok. şaşırmıştım. esnekliği çok düşük bir oyun dolayısıyla. kazancılı bir o kadar yüksek olabiliyor. herkes gibi boyundan beklentimiz Bu. yıldızlı White sembollerinden üç liraya.

Yakalamak ortadaki iki üç liraya 4. makaralarda geliyor bu Vali sembolleri. üçünde birden geldiği zaman çok aşırı. yüksek kazançlar alabiliyoruz O yüzden. 40 liradan çeviriyoruz yakalarsak güzel. bir kazanç yakalayalım diye. toplam 7 tane sembol var White. sembollerinin haricinde. 10 çizgide kazanç veriyor zaten Bu sağda. solda görüyorsunuz. White sembolü geldiğinde de ücretsiz bir. esprin özelliği var. şu anda 2 tane birden yakaladık. beklediğimiz buydu aradığımız buydu 5. liradan büyük kazanç yakaladık. güzel oldu Şu ana kadar verdiğimiz. parayı komple geri almış olduk 1156 lira. kasamız 1000 lira geriye düşmüştü şu. anda başlangıç kasamıza döndük Buradan. da güzel bir şey çıkarsa 1.000 çıkarsa. ki barlardan geldi 5 lira gelmedi ama şu. anda 3 sıra Bardan işlem görüyor Mega. Kazancı oldu. 2676 lira yani tek oyunda.

2.676 lira kazandık kasamız 4276 liraya. çıktı 2.500 ile başlamıştık yaklaşık 1,5. 1.701.800 gibi bir kazanç şu anda. artıdayız. sürekli oradan çok güzel bir kazanç oldu. bu bar sembolü oyunun en değerli sembolü. Bardan sonra 7 geliyor bar sembolleri. geldiği için çok güzel bir kazanç. yakaladık ufak bir şey gelseydi 2600. liralara çıkmazdı o kazanç. şu anda güzel hala 3936 lira kasamız var. altı spilimiz kalmış bir tane daha geldi. Vay sembolü. güzel bunun yanında şimdi bir tane daha. gelirse. ahbarlardan kaçana bak. en başta bir tane daha var gelseydi. çok güzel olacaktı Sağlık olsun hala. kasamız iyi durumda 4 spinimiz var. kasa güzel bir yere geldi ben buna devam. etmeyi düşünmüyorum açıkçası elli. tipinde yaklaşık bir buçuk kazancımız. oldu ki bir tane daha var sembolü geldi. ama kazanç çıkmadı. son Spin. Buradan da bir şey çıkmadı ve 3860 lira.

ile oyun tamamlamış olduk gayet de güzel. oldu yaklaşık 1360 lira artıdayız güzel. bir oyun oldu keyifli bir oyun Star Wars. Her zamanki gibi bildiğiniz gibi. izlediğiniz için teşekkür ediyorum. arkadaşlar bir sonraki oyunda görüşmek. üzere hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast