ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Soramazsın: Milli Piyango Kazananı I 117. Bölüm


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu piyano dan kazandığım para kadardı. aile özellikle akrabaları nasıl tepki. verdi dışlanma afiyet akıllı mı Ankara. gidileceğini zaman dedi Milli Piyango. idaresinde Master olabilir. mi Evet Normalde otobüse dönerken ben o. akşam taksi dönemi tercih ettim. bu Duymasın yeni bölümünde ulaşabilir. miyiz Ulaş bir Milli Piyango talihlisi. Merhabalar Merhabalar Hoş geldin Hoş. bulduk takipçimizin sordukları soru. cevap yazar mısın hazırım yaz kendinden. bahseder misin Ben ulaş 31 Yaşındayım. Hala mü firmada çalışıyorum boyu. kazanacağını hiç düşünmüş müydünüz Hayır. düşünmedim sadece borçların vardı. borçlarımı kapatmak için oynuyordum 2018. başından nisan ayına kadar Milli Piyango. oynamaya devam ettim bilmişti sana. kazandı Piyangodan kazandığı para. kadardı birazda ben kazandım para 1. milyon TL idi Toplamda 4 milyon TL.

Ikramiye verirken ben çeyrek bilet aldım. için 1 milyon TL ikramiyeyi almış bunu. da kazandın hafta toplam kaç tane bilet. aldım kazandım hafta toplama 10 tane. bilet aldım seri olarak kazandığını ilk. öğrendiğimde Ne yaptınız kazandım Akşam. arkadaşın evine gitmiştim. o sırada zaten uygulama üzerinden bize. mesaj geliyordu şu biletinize şu numara. biletinize ikramiye isabet etti diyor. bana da akşam mesaj geldi amorti. kazandım düşün Çünkü 10 tane bileti. ikram orta geliyordu tekrar açtım bak. Uygulama uygulama üzerinden baktığım. zaman bir tane Yedi Buçuk TL amorti. gelmişti diğeri de 1 milyon TL ydi. arkadaşımla paylaştım Sanırım ben zengin. oldum diye arkadaşım inanmadım geç saate. kadar arkadaşım da oturdum daha sonra. ben eve gidiyorum dedim Eve Normalde. otobüse dönerken ben bu akşam taksi. dönemi tercih ettim kazandığı öğrendiğin.

Akşam da söylüyorum kazandığımı öğrendim. akşam eve gittim laptopuma açtım şu mu. yulama üzerinden yöneticilere mesaj. attım Benim şu nolu üretimi şu kadar. ikramiye isabet etti değil Ne. yapabilirim diye O Gece uyuyamadım ama. Artvin'de sabah erkenden kişi gitmem. gerekiyordu mecburen pişirmeye gittim. bu ikramiye kazandıktan sonra hayatını. değiştin ikramiyeyi kazandıktan sonra. zaten hayatım çok kötüydüm Yani yani. batma noktasına gelmiştim ben bir. şekilde parayı bulmak istiyorum daha. önceden kredi çekmiştim Kredi kredi ile. kapatmaya çalıştım bodrum katında. yaşıyordum Ben oradan bir şekilde çıktım. param yok yani çıktım bir şekilde daha. sonra Parayı aldıktan sonra Kendine bir. ev aldım bir arsa aldım bir araba aldım. böyle parayla har vurup harman savurma. dım Çünkü openbite bileceğini. düşündüğüm için yine standart bir insan.

Gibi yaşamaya devam ediyorum. o aldığın parayı ne yaptın aldım Parayı. ilk önce anneme babama ve kendine bir. telefon aldım aile özellikle akrabaları. nasıl tepki verdim Benim ailem. muhafazakar dürüst aile yapısına sahip. olduğu için ailemin haberi yok hatta. çevremde kimsenin haberi yok benim Milli. Piyango kazandımı düşünen yok zaten bana. Miras Kaldı düşünüyorlar çoğu Ailem. zaten bilmiyor bilse Beni evlatlıktan. reddeder di Sadece dört tane arkadaşım. video benim Milli Piyango kazandımı iki. zaten akşam aynı evdeydik Diğeri ise çok. yakın arkadaşım olsun daha sonradan ben. söyledim kendine. bu kazandığım paranın haksız bir kazanç. olduğunu düşünüyor musun Hayır. düşünmüyorum zaten bu Milli Piyango. oynayanlar Bunu bilerek oynuyorlar. kazanan da kaybeden de aynı şekilde bunu. Harcamak için oluyorlar ben de bu.

Şekilde kazandırdı harcıyorum Bir aksi. kadar çoğu düşünüyorum vicdanım rahat. Milli Piyango kazanmadan önce ne iş. yapıyordun Milli Piyango kazanmadan önce. de yine bir firmada çalışıyorum hala. çalışıyorum işimi bırakmadım Çünkü. kazandığım ikramiyenin çok büyük para. olduğunu düşünüyordum zaten paranın. gidebileceğini ileride tekrar eski. yaratma Döne bileceğim düşünerekten. biraz garanti altına aldım kazandan. ikramiyeden vergi alındı mı kazandığımız. ikramiyeden benim zamanında yani Milli. Piyango satılmadan ki zamanlı vergi. alınmıyordu ne kazandınız onu direkt. size biliyorlardı kek olarak veriyorlar. Size iki tane Bankası içine istiyorlar. Bunlar devlet bankaları oluyor tahmin. edebileceğiniz gibi. o ikisinden birinden çekinizi yazıyorlar. Siz o gün o çeki bozdurmak zorundasınız. Peki o gün bozulma sınız kekin süresi.

Var bir daha bulamıyorsunuz gidiyor Onun. bozuk hesabımız atıyorsunuz Ondan sonra. parasız oluyor ikramiye kazandıktan. sonra peşine mafya takıldım benim. mutfağını kazandım Akşam arkadaşın evine. geldik arkadaşının arkadaşı vardı Bana. dedi ki Ankara'ya gideceğiz Gideceğiniz. zaman dedi Milli Piyango idaresinde. maskeler oluyor dedim. ama biz de o zaman korkmuştu Aslında. biraz az Ankara'da otogarda indik. yürüyerek Milli Piyango İdaresi ne kadar. gittik Taksim istemedi biraz daha dikkat. çekmeyelim diye herhangi bir mafya. beşimde takılmadım altyazı yok zaten. Ayrıca Milli Piyango idaresinde isteği. istiyorsanız basına açıklanıyor isminiz. istemiyorsanız agizli kalıyor böyle bir. seçenek soru var size aynı şekilde. takıntısı mümkün değil şu anda. ne bileti nereden almıştın bir internet. sitesi uygulama Süzen almıştım milleti.

Nerede sakladım elimde Mete olarak bir. bilet yoktu zaten internet uygulaması. yeni aldığım için bileti almak için. İstanbul'a geldim İstanbul'da beni davet. ettiler randevuyla merkezine gittim ben. ben İmza karşılığı bileti bana verdiler. bilet kaybetsemde Herhangi bir sıkıntı. olmayacağını söylediler internetten. aldığım için bileti bir zarfın içine. koydu ve zarfında çantama koydum ondan. sonra eve gittim. Evet şu an bu ikramiyenin ne kadar kaldı. mı ultramin un 1/3 kadar kaldı. bu kazandıktan sonra oynamaya devam. ediyor musun Evet ediyorum Çünkü daha. büyük paralar istiyorum artık daha büyük. şeyler gerçekleştirmek için daha çok. paraya ihtiyacım var. bu kazandığım parayı İyi idare. edildiğini düşünüyor musunuz Evet. düşünüyorum üç tane yatırım var Ev. arabanı arsa aldım Geri kalan para İlk. zamanlar yetiyordu gayet iyi faizi.

Getirdi bana ama İlerleyen zamanlarda. Faizler düştüm bu süre içinde para. ekonomide 7 alternatif kazanma. yöntemlerini gittim ben de bitcoin'de. girmeye başladım bitcoin'den kazanıyorum. hala şu anda bir idare edebilecek kadar. bir param var ama yine oynuyorum daha. çok para için her zaman çıkacağını. düşünüyor muyuz zor artık Yani bir kere. isabet ettiği ikinci olmaz diye. düşünüyorum ama yani ümit kesilmez. kazanana kadar Milli Piyango ne kadar. para yatırdım. pes 2018 yılında önce kadar ben Milli. Piyango oynamıyorum gayet normal bir. yaşantım vardı ama 2017'nin sonlarına. doğru ben battım gibi birşey oldu. kredilerden dolayı bu süre zarfında. benim iyice ki yemeğim dahi olmuyordu. yani sabah 2 yumurta öğle yemeği yok. Akşam da bir marketten hazır konserve. oluyorum ısıtıp yenilebilir tarzı bir. konser vurdum değişiyordu günlük ama en.

Ucuzları mı Seçiyorum bir de ekmek yani. çok zor geliyordu Ben artık yer nasıl. İntihar etmeyi düşündüm yani gerçekten o. zaman psikolojik sorunlarım hat. safhadaydı Ben İntihar etmeyi düşündüm. için bu yola başvurdum şimdi yorumlarda. gelecektir Bir konserve olacak Para yok. ama bileti alacak param var işte O iş. öyle olmuyor ayıp şekilde bulmak. zorundasın yaprak başka bir seçim yok. Büyük ikramiye geldikten sonra bütün bu. da kapattım ve da verdim ondan sonra. mutlu mesut devam ediyoruz bu süre. zarfında Milli Piyango biletlerini. harcadım para da Ortalama 500 liranın. üzerinde 600 lira yoktur ama 500 550. TL'ye kadar bir para harcadım çünkü ben. her hafta karışık seri alıyorum karışık. seni almamın nedeni daha fazla şansımız. oluyor şu anda Milli Piyango yerine. Sayısal Loto oynamayı tercih ediyorum. Daha çok getirisi oluyor çünkü.

Sen kazandın öğrendikten sonra kendini. daha az güvenliği seçtin mi herhangi bir. takip edin mi bir kuşkuya düşme parolaya. gibi duygularımı olmadan bu süre. zarfında standart normal Eskiden nasıl. Yaşıyorsan Şimdi de oyna yaşıyorum. Sadece birkaç şey aldım onları çok göze. batan şeyler değildi zaten benim için. Bu çalıştığım yerde iş arkadaşlarımı. sende bir değişiklik gördüler mi Ben şu. arkadaşlar paranın başka şekilde bana. geldiğini söyledim Onlar da çok şey. yapmadılar Aslında nereden geldim Peki. sormadılar Ethem Halil İnsanda para. gelince biraz Değişiklik oluyor bende de. oldu çünkü ya Milli Piyango deyince. insanların aklına işte haram para. geliyor aks kazanç geliyor. kullanabileceğin kullanabilir misin diye. düşünüyorlar Vicdanın rahat mı diye. sordukları oluyor bu için kimseye. söylemedim ben söylemeyi düşünmüyorum.

Sadece çevrende dört kişi biliyor o dört. kişi de gayet güveniyorum. Allah yar ve ikramiyesini sana getirdiği. en büyük Eksildim en büyük eksi ailem. muhafazakar olduğu için Milli Piyango. haram gözle bakıyorlar Şimdi ben de. ailemi bir şekilde yardım etmek. istiyorum Benim ailemin durumu da o. kadar iyi değil ben onlara Bu Parayı. verince Biz daha rahat edemiyorum ama. yinede bir şekilde yardım ediyorum bu. para üzerinden Onlar bilmiyorlar Onlar. bence var zaten ben yine evlatlıkların. ederler Ben de bu süre zarfında. olabildiğince maaşından vermeye. çalışıyorum çünkü benim kazandım onların. gözü Helal para olduğu için maaşından. gönderiyorum onlar da ihtiyaçlarını. karşılıyor biliyorlar bu şekilde. bu kazandığı parayla yaptın en gereksiz. harcaman evde öncelik sordu mu A pro. makinesi var kahve makinesi aldım.

Yaklaşık 6500 7000 TL arasındaydı O. benim yaptığımdan gerek sadece mayını. abone ol

All Devices iOS Android Chromecast