ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SON ÇARE PRİVATE : BLACKJACK - 17


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar kazananlar kulübünde. siniz Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. yerden devam. ediyoruz. e hedefi söylemeden. önce kazanacağımız masayı seçelim. oturalım. Hello. H bu ses niye. böyle her. neyse Dostlar ilk ele göre bir hedef. belirleyeceğim O yüzden öncelikle ilk. elin geçmesini. istiyorum kasamız 631. bindim kayıpla. başlarsak diliyorum. 10 kat. aldık kayıpla başlasak Hedef 660. diyecektim kazanç olsaydı 670. diyecektim beraberlik oldu. Normalde. ve devam. edelim. hade. çimemi Beklemezsen böyle olur Bakalım. yerde ne varmış yerde 20 oluyormuş. zaten yerde zaten 20. olmuş. tekrar bir tekrar. diyelim. Sanki bize 10 verecek ama kendi de gidip. 21 olacak gibi. hiss diğer. tak kötü oldu. Dostlar kötü oldu. bir el risk. aldım güzel kendine bari çekme onu. ya cidden can sıkıcı bir şe değil mi. manzara Vale veriyor kendine kız alıyor.

Nebiyan. veriyor kendine de 7. çekmiş bir tekrar da. atacağım Hedef. 665. box gymi. şiz B gitse 25 katı. alacakmış problem yok devam. almamız. lazım. kez 10. şimdi. yeter Yok arkadaş ne yapsak yaramıyor. ya bu masaya verdiğim son şansım. kaybedersek çıkacağım. buradan Black çek. versene renk aldık Dostlar 5 katı. na7. 3 ver ulan ulan. ulan kar 3 verseydi Dostlar 40 katı. herhangi bir 3 verseydi 10. katı patla. be namussuz tane kart çekti ya 20 tane. kart çekti. ya Demek ki hatalı bir masa seçimi. yapmışız. Dostlar kota toparlamaya. çalışacağım. Haydi Hello. Hadi ilkeli vererek. başlat Eller orta. şeker Dostlar yerde 2 varken yani beni. en çok korkutan. sayım Beni en çok korkutan. sayım yerin 2 açması 10. değil arkasından her şey. gelebilir Of çok düştük. ya Hadi ver şöyle. birek çıkmazsa buraya. vuracağım. güzel Hadi ver orayı lütfen.

Hadi bir de 18 aç elden hiç uğraştırma. 18 Neyse neyse Neyse güzel güzel geri. geldik hemen hemen geri. geldik. alık renk emli değil. abii. gü çok. ilginç. söylemeyeceğim Sen bana para kazandır. giderken. s. My. box for. the Yine Kar ettik de Dostlar çekmesek. 3te. yaparmış çekmesek 3te. yaparmış bir böyle deneme yapmak. istiyorum 2. 222. sesler rahatsız etti değil. mi güzel. patla. harika. harika gol sanki yan gelecek gibi. hissediyorum. katı. mesela olduğunu düşündüğüm için sigorta. yaptım. yokmuş. ne güzel kazandı devam etseydin. ya gel biraderim. gel hadi yap. şovunu Hadi Yap. şunu. yandan 30.000 aldık da eller ne. yapacağız Hadi patlatma. be daha fazla zorlamak istemedim Dostlar. Gerçi yerde 20 var büyük ihtimalle. ama. Sn oraya lütfen on ver lütfen. Allah seni bildiği gibi yapsın ya Allah. seni bildiği gibi yapsın. ya yerin patlamasını beklemekten başka.

Çaremiz yok Dostlar lütfen on. çek. Yes güzel Çok iyi Çok iyi Çok. iyi sağun bir şey değişmesin. Hadi bui istiyorum senden sağ tarafa. 1000 L. basmış Demek ki sol taraf. gelecek Hatta de kaybettik büyük. ihtim güzel şimdi bir 10 As olur bak As. olur. Hepsi olur da bu olmaz. işte. dev. güzel harika. harika. harika bir önceki el Eğer çekmiş. olsaydık Dostlar beklemeyip As yere. gidecekti Bizim de elimiz 9 ve 4. olacaktı. harika işte Kader brom Sağ. ol hedefe. ulaştık. bir çıtır. stresliyim bakiye yükseldikçe hoyrat. oynamam da artıyor değil mi hamleler. daha oyrat daha cüretkar yüksek. oynuyorum. falan farkındayım dost ben de. farkındayım ama yapmayacağım 1 milyon. olacağız İnat. ettim inat iyi bir şey değil. biliyorum Lakin o güne kadar hedefi hep. düşük tutacağım Her gün böyle geçmeyecek. ilk başta şimdi onlin 9'unu kaybettik.

diye de biraz nabzım gereksiz. yükseldi Yarın da hedefe 705 710 deriz. öyle ufak ufak. çıkacağız kasamız çok güzel bir yerde. 20.000 geldik Dostlar buraya. 20.000 den. geldik aynı dirayetle devam. Of bu arada bana diyordunuz ya private. masalara git private masalara git cidden. private Masalar bize inanılmaz Uğurlu. geliyor Dostlar farkındasınız değil. mi inanılmaz Urlu geliyor ama onları. işte biraz B planı diye saklıyorum. direkt olarak orada başlarsak her şey. çok kötüye de. gidebilir Orası bizim B planımız olmaya. devam etsin. Dostlar Umarım daha güzelleri sizi bulur. seviliyorsunuz kendinize iyi bakın hoşça. kalın bol şanslar

All Devices iOS Android Chromecast