ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Slot oyununda 406 bin TL'yi nasıl Kazandım?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Abone ol. a24 direkt şeyi atar benleri var. atla. 24/35 de olur peyote lan ananı . 100'ün üstünde 24,5 çak çak çak çak. Misse Misse Misse Misse harika Harbiden. de arka. harbiden da harika arka arkaya dört kere. çarpan atan. Güzel güzel çok güzel çarpan larımız. harika çok güzel. Ah ah Geldi geldi ya buraya geldi mi çok. bekledim gelmesini ama. yapacak. Antalya'dan Selamlar Hoş geldin. 23456 topa o. o. Yemedi. 77777777 sağladı Tamam tamam. 1234567 ama. Geldi geldi. Sen ne yapıyorsun abi oluyor. Hadi polis konuşan çok var. 1234567. 60 bin lira 2 lira ya 60 bin lira Hadi. olta geldi hadi hadi hadi sen alırsın Ha. sen bize para vermezsin ha hadi. 2'ye dibinden alsam bence daha iyi olmaz. mı diye kombin öyle şey yapmak varken. öyle. güle güle İyi güle güle olmuş. ben daha önce oynadık 2 3 de efsane you. free span içinde bir tane çarpanı.

Yükselti. bak. şimdi bak şimdi bak bak Oy. manyak mısın. genelde büyük miktarlarda satın alma. yapınca 3 falan veriyor. Her türlü merak etme bak bir kere. veriyor. O çok güzel 3000 lira. nasılmış Nasılmış ne oldu ne oldu direkt. parayı çıkardım zaten mi Ay ay ay. yanı ne oluyor Ay. dedim sana 25 katı veririm dedim. zaten 23 cüz var ne olur. ama sana tek bir şey söyleyeyim mi bu. oyun içinde o. bu 11 bin lira mı at abi sen çok Ben ilk. defa böyle para gidiyor biliyor musun bu. oyunlarda ilk defa görüyorum yani bunu. gerçekten vakit Abartmıyorum ya yemişim. civiti bıraktık. Vur. Haydi mı. bu atlar bağlandı çok güzel oturma. Mehmet. abi kafayı yemiştir vallahi kafayı. yemişsin. ilk defa böyle bir kadar biliyor musun. not Oyunları'nda ilk defa gördüm onu. Abartısız söylüyorum. ya Ben şaka yaptım sana be. yeter bana verecek ya da.

Bu çok hoşuma gitti. O çok güzel çok güzel onu turumuz var. Eline sağlık Hayırlı uğurlu olsun vatana. millete çok keselim başlayalım Hadi. bakalım 3000'den girmiştik Umarım 13011. olarak geri alırız başka bir tane kaldı. alırsak güçlü. Bu. bir kahve. evet hadi oğlum. abone ol. abone ol. de bir tane kral almamız lazım Ay of. bana nasıl gerek bana bak ekrana bak. Allah aşkına yakalamak full ekran full. ekran ağabey dokunmuyor abi dokunmuyorum. dokunmuyorum yok yok yok yok yok Aman. aman aman aman aman aman aman aman. ekrana bak. abone ol. evet Hadi hadi Oo hadi oğlum bu daha. sabah kazanarak bu da Sabaha kadar . koyayım kamyonları getirdim para. yükledim hadi hadi. 9540 lira. canını yerim ben seni çıkarın ellerinden. öpeyim ben be Sen benim canımsın ya Sen. benim canımsın. ve bu ekran Midas mı aldık Ne yaptık abi. o Haydi Bir sansasyonel Daha yatıyor.

Orada son iki bir tane daha kalırsak var. ya başka bir şey istemiyorum zaten be. hesapta Erol. Bu ay bir daha geldi abi Bir daha geldi. en az 4000 yatıyor tam dört bir tam 4100. 200 eksik Canımız sağ olsun Boş ayı. abone ol. ve. huzurla gelecek aracın. Bismillahirrahmanirrahim. abi 5000. kankam Kivrem. 11 etekten bas Bu arada tregon 11 O. zaman şöyle geldi Baba. tamam mı geri kalan hepsini TV görüldü. yani şu an var yani imkan olsa 150.000. işe gönderdim Direkt elbiselerim şeyin. alıp E350 alıp 3 karar veriyor kankam. Çünkü. kadar 11'ine veriyor. Kanka 10 11 efsane veriyor zaten şurada. iki buçuk hesapla bildiğim bir iki üç. aydan üç dört beş hamına 200 milyar para. veriyoruz kendini tekrar etmediği sürece. o top 11'de ya. 11 11 11 11 11 Ananı 11 E320. Hayırlı olsun kardeşim. ananı olmuyor bu. kadar ya bu kadar ya of of.

Birader sen ne diyor yüz 11001200 16000. koyayım masa 500000 varlığı olur. kardeşim hayırlı uğurlu olsun kafayı. yiyeceğim. tekrar dokuz çevre normal Sağ ol kanka. 39 80 bas. 194 80 mas hayatı zaten 300000 de. kalkıyoruz tamam mı Yani gidiyoruz ister. yeter ama 5000'den geldik buraya yeter. noktaya bak dediğimi k151 imkanım olsa. basardım dedim ya. dokuz model algılamayı da ne oluyor lan. Ne oluyor oğlum ne oluyor. cahilsin Bugün bizim kazanmak . koyayım ne oluyor. bu kadar ya Bu kadar Ya. baba bir oldu Oldu. Sen gel oğlum hadi hadi bakayım vurdun. Vurdun Parayı burada veya hadi aslanım. benim Hadi güzelim benim yürü canını. yerim canını yerim canını yerim Adamsın. Adamsın Adamsın Ananı seni çok. güzelsin be 133 bu kadar koyayım. ya bu kadar ya böyle sakin sakin. oynayacaksın kendi kendine verecek zaten. boyun sakin sakin alacaksın parayı.

Ödeyecek zaten Burayı bak dört buçuk. liraya çıktı direkt. bakalım bu sefer de 7000 den girelim adı. kaldı 10000. level 11. 52. Olur olur olur olur En azından boş değil. mavi güzel pembe gelmez ama oraya yok. pembe yedirme Diler. çok güzel ve Keşke bağlanan Şu arada. şunları olmasa keşke bağlansam be. çok güzel 10 bin 500 lira Beyler dediğim. şey bu bak gireceksiniz oyunu. bekleyeceksiniz sonra alacaksınız. bu oyunu deneyin Bu arada yine çıktı. yaklaşık bir ay sonra Büyük ihtimal. oyunu kapatacaklar oyunda para. vermeyecek ismi Games bonanza Betül. Tamer arkadaşlar gidip oynayabilirsiniz. çarpı dörtlü bu arada. bu çünkü Sweet boğazlayıp çıktı biraz. çok güzel dağıttı Bu da aynı şekilde. dağıtacak. bu pembeler Geldi turuncular geldi güzel. oradan mavisi arar mısın saramazsın. varlığımız var o da olur. O da olur boş geçmenin sözü Hepsi olur.

Kardeşim. Kara güzel bir kara getirir misin. ne olur olur olur En azından çarpı 6'ya. çıkacağız gibi duruyor Şu anda burada. güzel bir şey yapma be. güzel bir araç haline oğlum Harikasın. fragman varlığımız geldi çarpı 6'ya. çıktık şimdi kırdık parayı Beyler. Haydi bakalım. o ilk turdan var mıyız yok Yok be şarkı. sekilde çıkamadık sıkıntı ama ne sıkıntı. abi. Sıkıntı koyayım 30 bin lira. çıkardı bizi. bu kare güzel bir yer yaptık beni. bak şunları bağlantı efsane para. göreceğim de ananı onları. bağlanıyorsun ki. 25'li yapsan kıracağız Parayı burada. çarpı 8 de Çıkıyor muyuz lan yoksa Hadi. oğlum menem Hadi oğlum benim yaptın. Yaptın Yaptın son azıcık bir şey kaldı. yaptın oğlum yaptın çarpı 8 deyiz çarpı. 8 ilk defa gördüm ben bu şarkısı bizim. burada da hadi baba hadi baba. yapabilirsin. Oy oy. oy Ne oluyor koyayım konuşamadım.

Tekerlek aldım. oy. kara güzel bir yere. şarkı8 Ayıptır yaptığın ya yaptığın şeye. Ayıptır ve kardeşim ya. 4200 müsün. Lite mısın Ne yapıyorsun Oh Ananı. 75 bin lira ne lan. Ananı Ananı [ __ ] nerde şarbon. Ne oluyor Ne oluyor koyayım şurada. verdiği paraya bak. O ne oluyor. Ananı ne oluyor. Çok iyisin çok iyisin. de çok iyisin çok iyisin Çarpın dayız. Evet Ee. bu limit mı koyayım Bunu istiyor. mu. Ben Zavallı gelecek şimdi oradan. kıracağız orada bir var gelecek. göreceğiz şu boşları geç güzel bir yere. çok aldın oğlum. kırdık mıydı Çok kıramadık Ama 80 bin. lira o da olur O da olur 7000 liraya 80. lira para verdi Beyler bir oyuna. girmeden önce mutlaka oyunu besleyin. ondan sonra freespin alın Ver ver Bak. bak. evet hadi başladım odam yaptırayım. Hoşgeldiniz teşekkür ederim. çok güzel güzel başladık. Ben 15 dakika kala.

100 g herkesin böyle yapabiliyorum ver. ver ver ver ver ver ver ver. oğlum. 2500 ay. lütfen. lütfen lütfen lütfen. Ali Wagon. ya konuşamadım konuşmayı unuttum ver bir. tane babam Lütfen. hadi oğlum hadi olur vallahi ya yapma be. abi bir tane şuraya 3'er pus7503 be oy. verdiği paraya bak şimdi 21 Ne lan bu da. beklemiyordum ki. ben bu kadar beklemiyordum. bak bak Onu atsana onu dört kere çarpsa. combinex olacak o minik sende 80 bin. lira para alacağız. abi kafayı yersin Vallahi kahretsin. başka bir şey değil ya Ama güzel güzel. tamam bunu da şükür buna da şükür çok. güzel oldu. gidiyorum ya sıkıldım. Vallahi sıkıldım. abone ol. abone ol. abone ol. oy veriyor sarsın vermeyecek derim abi. zaten vermez burayı zorladık gelmiyor. abone ol. de. 18'im ha ha. yemin ederim Yanlışlıkla bastım yemin. ederim Yanlışlıkla bastım ona. yanlışlıkla.

Bastım. Bak şöyle yapıyorum para yok diye. Yanlışlıkla bastım o. tamam tamam tamam. oldu mu. da izlemenizi başa çok güzeldin çok. güzelsin be. mükemmel şu an yanınızdayız. bir mavi köpek alırsak var ya başka ama. senin sesin Hoppa 4800 mü. 14 bin lira mı ne. Vur Vur. Vur be hiç birlikte oldum. 3 bin lirayla girdik 22 bin liraya. çıkıyoruz bak asla asla ümidinizi. kaybetmeyin arkadaşlar Kumarda son. paranın son kuruşuna kadar asla ümidini. kaybetme. bu bıraktım bakalım çalışıyoruz. oy oy 5 nolu sulama girdik. ne. Hemen geliyorum hemen geliyorum bir. saniye. boyunca ilk defa Bunu aldık Onun biri. şaşkınlığı ile beraber konumu Şaşkın ile. beraber bir ara verdim devam ediyorum. hadi. 15 ya Yani 15 turda on turda dört tane. Bağlar 500 lira para öder ya Yani boş. ver ne düşünüyorsun tertemiz. Hadi bakalım İlk başta aldık ikimizde.

Güzel. oy çok iyi. efsane edecek haberin olsun bak. atana sana tane her türlü atar 12. polisim var orada. güzel bırakalım mı. çok güzel fulledik. bu iple kız geldi. gerçekten başka. lazım yine müdahale. ve yağlı kilodan Günay sınız daha var. bu tertemiz vur vur Oppa 4000 lira aldık. ona temiz. bir daha var mükemmel. opa2604 buradan 8700. at artık buraya bir tane namussuz ya. atarız her şey olacak ama. hiç beklemeyeceğiz yani bağlasın diye. Ay çok iyi Çok iyi Çok iyi Çok iyi 27. bin lira. yürü 7000 lira. Hoppa. ya gelmesin Gelmesin gelmesin 37 bin. lira verdi. Evet şu anda eli Atatürk'üm sünnet var. 187 buçuk. o 200 gelsin abi o hoppa ha. Abi ben bu oyunu biliyorum ya ben bu. oyunu biliyorum koyayım ya Ya ben. bu oyunu biliyorum Hadi başla. ve elektrik nasıl bir zaman. sevindirirsiniz böyle. bu 25K kazada fazla ilk askeri.

5520 Kağıt. bu 65 adet. abone ol. bu ama boş geçmemiz lazım. Az çok demeyelim boş geçmeyelim hadi. bu çarpanları baktığını gösteriyor 320. a512. çarpan oğlum Ama çarparak gel oy oy. Ananı . ben bu oyunu Biliyorum biliyorum Yok ben. bu oyunu biliyorum. komşular polis yağıyor hadi. abone ol. 18 bin lira. abone ol. o gelmeden Allah'ım gelmesini daha. izlemem ben ne yapacağım da mı. abone ol. ve. yine yaptı bak son turunda bile. yaptığını söyler ödeyecek Vur haydi. haydi. 58.000 liraya Sivas'a burdan selam olsun. ağabey 66 bin lira 15 günde girdik. yüzlüyüm grup. abone ol

All Devices iOS Android Chromecast