ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SLOT OYUNLARI ⚡GATES OF OLYMPUS ⚡BÜYÜK KASA İLE 20 000 TL SATIN ALIM YAPTIK #slotoyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Neredeyiz Değerli arkadaşlarım verdim. conu gitti had Dedem Atla da gel Dedem. sesini a Yalım değer dostlarım güzel. başlamamız lazım başka kasamız var ama. az düşümü zor olabilir o yüzden böyle. çılgın bir satım yaptım güzel başlangıç. yaparak devam vites düşmeyi düşünüyorum. çarpanla. baık Bu sa sonuk pek iyi değil an çarpan. gelir mi buraya yanar mı Buralar değerli. dostlarım kemerler vaz al sulama ve. söndürme gezdirin. üzerinde bu Aral D aramız çok ii Değerli. arkadaşlarım o. yüzden büük vurguna geldim Benden size. söylemesi Vaziyet almakta fayda var bir. sürü spiz var aradığımızı bulalım artık. ekranlar gelmeye devam ediyor yon kazun. üzeri dah aramız çok iyi Değerli. arkadaşlarım neden devamı gelmesin diye. çılgın bir yapıştırma daha. yaptım kuru Burası sal kendini gevşe. gevşe çılgın 3 bu5 yaşından beri hasta.

Oldum O Muazzam S nedir nedir Ne olacak. Çok güzel halimiz var bunu böyle. yakalamışken zaba koymak istemiyorum. sever misiniz zaba mı bırakırsınız Ah. çılgın Ç kaçırı Değerli arkadaşlarım. istemiyorum zabağa koymak ama. bir uzatma gelir. mi artık sesi düşelim 5000 K başladık. şöyle 10.000 devam edelim 20lik birak. satın alım sıkıntılı olabilir nasıl. geçiyor gününüz önerdiğim oynadığım. yerlere yorumlar kısm olabilirsin. Değerli arkadaşlarım herhangi bir Sorun. yaşamazsınız link üz ü olduğunuz. takdirde herhangi bir sor. yanağ Ar. bu problemle bile bana Telegram kanalına. ulaşabilirsin heyec duruz devam ediyor. hala başlamadık devamı gelmeli bunun. 5000 de buradan Koyak mesela koymak mı. Şemistan çek yay fırlat. oğlum sarı var. mı Evet. sonra sıkıyorum Ah gelen giden. yok vallahi zarar yazdık kötü oldu bir. müd Edim Değerli arkadaşlarım değdim.

Böyle kendisine gelir belki diyorum o da. yok şöyle. yapalım yine gelen giden yok bir kez. daha bir kez daha. söyle yani oradan zarar yazmayı bir. şekilde becerdik şöyle yapalım kapattım. gözleri Random hesabı Nereye denk. gelirse değerli arkadaşlar zlaya Hiç. merak etme bu iş bende geçeceğim. arkadaşım sıra bende mazu getirin bana. söndürme ekibi ufaktan gezmeye başlayın. üzerine değerli kardeşlerim Ben dedim. size kar şerler Buralar mor geldi mi. Geldi Cono var mı Cono Cono Cono Cono. Sırı Cono olsun güzel çarpanla başlamak. güzel olsa gerek Değerli arkadaşlarım. gat of Olimpus oyununda çarpanlar önemli. Her zaman söylediğim gibi bir iki çarpan. daha geldi şimdiden 10 çarpanını var bbo. biraz zayıf olsa da değerli arkadaşlar. 12 adet spim var Heyecan Duruk Tüle. devam ediyoruz enerjimiz yerinde ayakta. saplaya söz Dedem durdurma Bu yaştan.

Sonra sol kendini gevşe Atla da gel sarı. Ah bir deseydim Ah bir titr etseydin. bizi n diyelim nasıl geçiyor gününüz. Değerli arkadaşlarım bu tarz kaliteli. güzel fantastik yapışım Turak. videolarının devamı için de kanalıma. abone olursanız beni çok mutlu etmiş. olursunuz diyorum sıkıyorum a Bir. taraftan da. sıkıyorum Çünkü bir sonrası çok. sıkıntılı olabilir Değerli arkadaşlarım. Aynı zamanda da sıkmayı ihmal etmiyorum. yandan alt çarpan gel İkişer ikişer. atıyoruz alımın oğlu elin ayağını. öpeyim Bir tur yağlayın benim yerime. kendisine gelsin çarpan çok güzel. Değerli arkadaşlarım 7 adet simizar. ufaktan geliyor ama aradığımız bu değil. tabii Bor geldi mi mesela gelmedi çarpan. yok bir müdahale bir müdahale. daha gelmiyor Değerli arkadaşlarım öyle. çeviriyorum böyle kaldırıyorum Yok. olmuyor son dakikayı sevmezsin biliyorum.

Zaten şaşırtmadı. şöyle yapal vites düşelim. 9 arkık. fena. sayılmaz daha ettim Bir daha değdirdim. bir daha söyle seviyorum de. artık sabaha kadar. değdim güzel ekrana benziyor Değerli. arkadaşlarım çarpan eksik çarpan da. lazım Sarı geldi yüzük geliyor mu baz et. mı kemerler bağlı mı söndürme ekibi dur. ayaklar Dedem lütfen çarpan Dedem. yanarız sens. hepi Bizde Bizde hiç merak etme Kaya. devam ediyoruz Değerli. arkadaşlarım çp boşa. gitmesin burada var bir. şeyler nasıl çarpan atlıyorsun İnan. bazen anlamakta zorluk. çekiyorum Ne yapalım değerli arklar birz. daha. kapım 4.000 laya kadar Dülük zararımız. Bu arada 10.000 lira civarında zararımız. vardı bu tur öncesinde Değerli. arkadaşlarım sanki verecekmiş gibi. birazdan şöyle tüpçü belgil gibi. başlıyor Sonradan bir yarış atı modeline. dönüşüyor böyle dikkat ettiyseniz.

Ama bu neymiş g Simdi götür artık haydi. Dedem yanarız yapma Dedem be çarpan at B. 15 attı 5 yetmez dedi koy koy koy kuru. kuru kuru söndürme ekibin ağacın destek. sulama söndürme ekibi gezdirin üzerinde. yanıyorum Fuat abi sana da geliyor gibi. oh neler oluyor burada Koy Koy Koy Koy. bir çılgın çarpan daha sokmadın mı araya. yanmasın mı Buralar sıkıyor gsin artık. vallah Ah attı şarı şarı Bir de skı. sensational p. Pam zabaha koymam bastım şaplağı değerli. dostlar yarıldı mu Eğdim bakım kırılmış. ne. yarılması bir sürü Spin imiz var Muazzam. çarpan var Case of Olympus oyunuyla. zaten bu bu aralar videonun başında. bahsettiğim gibi de aramız bir aynı. güzel Değerli arkadaşlarım Burada da con. olamazsak hiçbir yerde con olamayız. değerli dostlarım çok güzel ekran çok. güzel çarpan bir sürü spiz var emi de. uzattı.

Orada sıkıyorum Dedem kırmızı gelsin. Aynen bir kum saati O da geldi suyundan. ecik kuru orası. ş ş. s Al sana Odun al sana Bor alımın oğu. seniç bast ş Sıra Bizde devam. çarpan çp güzel şeyler olsun mutl. istiyorum. olsun Çok güzel yerdeyiz değer. arkadaşlarım devamını arıyorum müdale. biraz daha deliren olurmuş Ama biraz. daha bir değdirdim bir daha bir daha. söyle ü sipim var Değerli arkadaşlarım. çarpan çok güzel yerde Gelir mi bir. şeyler daha karışır muı Buralar sevmiyor. son dakika işini bu ama sevmiyor ama bir. kup saati geldi mi gelsin artık geldi. Vallaha sarı var mı kupa sarı suyundan. suyundan doldur gelsin. çıl yan AB söndürme. ibi daha devam etmemize GK var mı. Değerli arkadaşlarım sıkışan bir şey. olma ihtimaline karş kapattım gözü birz. daha bakalım satım. of Olympus oyunu bir başka güzel değerli. arkadaşlar aş kendisi ki hiç sevmezdim.

Bu oyunu yakından takip eden değerli. arkadaşlarımız bilir çok da limon. olduğum oyunlardan biriydi değerli. dostlarım ama hangi oyunun ne zaman ne. yapacağı belli olmuyor bu aralar aramız. çok iyi yani Max binler bü kazançlar 100. binler 50 binler havada uçuşuyor takılma. oğlum kine gel Yoruldun mu incin mi sen. baby diyce tarafı da yok ama olsun. gidel Haydi gideceğim söz fazla. yormayacağım. seni Tamam mı devam bundan sonra attık. mı Değerli arkadaşlarım bir görelim. bakalım Yani hala çılgın ekranlar. gelmeye devam ediyor Biraz daha devam mı. etsek acaba Değerli arkadaşlarım. kestirmesi zor şuraya bakın hele bu. neymiş bu neymiş var mı fena deil yt. gels diel yak ilerliyoruz. bir. dahim bir. daha. alışt geçi. düş yaklaşmak üzereyiz bırakm. düşünüyorum arklar. devam ediyor Bir uzatma mı. ano Doldur Doldur şeker. şeker Sensation pam pam Kim demiş üstte.

vermez diye ben arkaya geçtim mi sabaha. koymam sağlam yerleştiririm vereceğim. dediği zaman var ya Bu oyun çok pis. Değerli arkadaşlarım gerçekten Bu oyun. çok tehlikeli değerli dostlarım şuraya. bakın iki tur kupa yapacak neredeyse. zalımın oğlu şekırı şıkkı sensational. pam pam Cono Cono. çok. tatlıymış sizleri de çok seviyorum böyle. ekranda Gördüğün gibi şıkır şıkır. fantastik Muazzam yapıştırmalı içinden. geçmeli kırmalı emmeli öpmeli bir şeyler. yapmanızı diliyorum değerli arkadaşlar. üzülecek şekilde oynamıyoruz her zaman. böyle olmuyor Cono Cono dik En azından. birer tane larınızı bekliyorum hoşça. kalın i

All Devices iOS Android Chromecast