ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SLOT OYUN /MİNES/ GÜNLÜK KAZANÇ BU OYUNDA/


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar sevgiler saygılar. dostlarım 928 senelik düşük bir kasa ile. geldik mayın tarlasında şansımızı burada. değerlendireceğiz Umarım güzel bir. kazanç alırız buradan da 10002000 de. yolumuzu bulursak çıkacağız abi fazla. üstüne gitmeye gerek yok Sonuçta bir. yerlerde patlak verebilir Umarım şans. bizden yana olur ve güzel bir kazanç. elde ederiz şöyle bozduralım abi. Acelemiz yok Yavaş yavaş. yavaş dedik hemen patladı sen gel sen. gel ya aynı yerden 500 lik olduk işte. Yapma ya bak. bozdur abi. Acelemiz yok sakin abi sakin sabırlı. Şimdi sen gel sen gel bir de sen gel. Özgür abi. tekrardan kasamızı toparlayıp at diye. geçeceğiz. diye düşünüyorum mayın tarlası bizi. tanır. Bunu zor. ondan sonra sen gel 4 tane açalım mı. dedik yine bastık Al sana bir daha. basacağım. bizim yine sürükleyecek ama Anadolu. çocuğu yemez bu hareketleri beni araya.

Mı alacaksınız. Şimdi. şöyle şöyle Tamam yapma be 3 tane. açacaktım. hazır abi. ondan sonra sen gel sen gel sen gel sen. gel bozdur tamam tekrardan kasamızı. kurtardık ufak da bir artıya geçtik artı. bile sayılmaz aslında. şimdi. gelme. Abi şu köşeler Ya şöyle bir. şekil yapacağım Tamam sen de temizlik. lütfen Çok güzelsin Çok güzelsin çok. güzel. 1624 TL yaptık riske girdik 9 tane kutu. açtık aynı yere basmadık abi sonra sen. gel sen gel sen gel olsun 1736. şimdi. sizden kimi seçtim. sonra seni seçtim. Buradan da sen buradan da sen buradan da. sen şunu açacaktım da açmadım bakalım. yanılmış mıyım Sıkıntı yok abi beyefendi. pusuya yatmış ama düşmedik. Şimdi sen gel sen gel bir de sen gel. bozdur abi. 2087 TL olduk devam. şans bizden yana avantaj bizde. 2200 oldu. ondan sonra sen gel sen gel sen gel. Az dur abi. 2300 oldu şöyle.

bozdur. 2424 şurası şurası. 2500 oldu dediğim gibi dostlarım 900 ile. girdik. 2514 TL yaptık bu kazanç bize yeter. devam edersek Bence bir yerde patlak. verir Ben kazandım Umarım sizde böyle. güzel güzel kazançlar elde edersiniz. Kendinize iyi bakın görüşmek üzere

All Devices iOS Android Chromecast