ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SLOT CANLI YAYIN - RULET - CANLI CASİNO #sweetbonanza #sweetbonanza #slotpragmatic #fruitparty


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu gece gel benim ol diyemem sana Ben. aşkımı. söyleyemem utanırım beni öpün diyemem. Ele Güne Sorma. Beni yaralama Vurma. Beni Hani o tatlı Gönül Çiçeğim Hani. kanatlı beyaz meleğim bu gece Zevki sefa. edelim şerefine vur. kadehi meze yapıp harca. beni karabiberim Buru kadehlere hadi. içelim içelim her gece. Karabiberim Vur kadere Hadi içelim. içelim her gece sevki Sefa doldu gönlüme. Hadi içelim acıların yerine. Bu gece gel benim ol diyemem sana Ben. aşkımı. söyleyemem utanırım beni öp. diyemem Aleykümselam aleykümselam hoş. geldiniz. Kardeşler İbrahim Yaşar Aleykümselam. kardeşim Barış Bayram selamın. Aleykümselam Bol şanslar demiş Hoş. geldin Aleykümselam Musap Hoş geldin. kardeşim. meze Yapı parça. beni. karabiberim bur kadehlere hadi içelim. içelim her gece. karabiberim bur kadere Hadi içelim. içelim her gece. zevki cümleten Selamünaleyküm kardeşler.

Ne yapıyorsunuz. kasa gittikçe düşüyor yakında 1000. Layla yayın açacağız. ya abim nasılsın demi Emre Hoş geldin. kardeşim Selamünaleyküm yazmış Murat. Türk geldin. kardeşimm gelir mi bugün gel. midem bulanıyor ya H miyim. acab ya anasını ağlayacağım ya. Oğlum bu yayın niye donuyor. ya inşallah bugün donmaz. ya Aleykümselam Gönül hoş geldin. kardeşim abi betini fena diyor betor. bence ya demiş oğlum hepsinden denedik. hiçbir şey fark etmiyor bizim için. bende öyle bir şans var ki . koyayım abi kokat oyna lütfen Muratcığım. bugün girmeyi düşünüyorum İyi yayınlar. sorum spinin uzun olsun. demiş Hoş geldin kısacık şarkılar Hoş. geldin. kardeşim Ne yapıyorsunuz beyler ne. yapıyorsunuz Keyifler. nasıl Beyler kasamız gittik düşüyor. koyayım yakında 1000 lirayla yayın. açacağım izler misiniz lan o zaman. da 2000 lirayla falan açsam izler.

Misiniz gireriz Emreciğim gireriz Sen. yeter ki iste Sen istersin de girmez. miyiz ya böyle kısacık. şarkılar deyince garip hissediyorum. unuttum valli kısacık şarkılar çok arada. geldiğin için unuttum senin ismini. Normalde unutmam. Ama Beyler bugün acayip bir baş ağrısı. mide bulantısı anksiyete ondan sonracıma. prostat Bütün hastalıklar var Bugün. bende Ama ciddi ciddi Midem bulanıyor. biraz ya bir tane muz vardı Böyle. hafiften böyle şe ezilmiş gibiydi yim. dedim Onu yedikten sonra midem bulanmaya. başladı ya. ke kurtlu muydu neydi. Vallahi bugün bir tık kötüyüm. Beyler enerjim de düşük Kusura bakmayın. o yüzden bir de çok erken kalktım. bugün Abi sen kumar yayını değil de. sohbet yayını açsan bile geliriz demiş. Lan Murat aşim senin adamsın Avcı adam. Selamünaleyküm Bol şanslar demiş Hoş. geldin kardeşim. TR Trabzon Karsa gümrüğe 40 geçirdi şu.

An demiş K. güm Vallah bir şey diyeyim ilgi alanımın. dışında ya. Trabzonspor O yüzden yorum. yapamayacağım 5000'lik falan Spin at. demiş 5000'lik Spin. atayım 50 çevireyim yani. alevim 15 az önce aık yayını dakika B. olmamış açıktı demiş Birazdan. geçeceğim bayramım Hoş geldin. kardeşim aleykümselam hoş geldin. kardeşim benim ne. yunuz Keyifler nasıl lan anlatın bir. Selamünaleyküm Agam nasılsın demişim Hoş. geldin kardeşim askere oyun aldı Bak. görüyor Mus Asker adamın başka oluyor. yayına geldi selamını verdi oyuna girdik. güm. güzel. güzel bugün Ben de çok yoruldum ya Bugün. ilk defa erken kalktım ilk defa. dediysem normalde de kalkıyorum da. ekstra ekstra erken. kalktım O yüzden bir tık midem falan. bulanıyor. Ama gerçi 50 al oy. norml Farm Umut tacirliği yapıyor. ya had ya had oğlum ya. Ç güzelsin diyeceğim de Farm yokken.

Atıyorsun . koyım Ya kanka 5000 lan Ne güzel oyun. alıyor direkt şunu şöyle bir ik katını. falan ödese elimiz ayağımız düzelecek. ya giremeyiz Kanka oyuna. Atım x max'e geçeceğim biraz daha yeni. başladık şunu birazcık oynayım. geçeceğim bir tane dah bakayım oğlum 3. tane atı alır mı lan bir kere daha son. 10 tane çevireyim. bakayım Belki. alır 5000 oy alı artık İsyan edemiyorum. ki alıştık koyayım ya. alışmış kudurmuştan beterdir diye bir. söz. var artık alıştık koyayım Vallahi. bak bak mesela şu yaptığı adamlık mı. anan avradını . sonu Kanka sabah 500x 25 kuruşa çarptı. kaç veriyorsun şanssızlığım. demiş 25 kuruş kaç para 250 lira mı. yapıyor lan. 250 yarsı 125 mi. yapıyor 125 para 25 kuruşa daha ne. isti abi bir beten oyun al olursun 100. ne öcek Kanka çok sıkıcı olur ya onu. bekleme boşa zaman kaybetmeyelim . liral alayım bir tane ödemezse direk.

Normaline geçeceğim. Şafak oldu Seda Sayan. daim Dayan bitmiyor. demiş Aleykümselam. geldin. kardeşim oğlum Dede kaç gündür oynamıyor. azcık oyn ya son 34 yayındır Dedee hiç. girmedim. neredeyse alışsın ona biley edun . koyım adam 500 para. almışın. koy aleykümselam Emre Hoş geldin. kardeşim Beyler başlangıç kasası Ne. kadar demiş 15k ile. başladık bugün yayını birun. tutmayı olup gidiyorum bu. oyundan olup gidip normaline. gireceğim Kanka bx yok. ya biraz ded oynayak kapalıysa s meit. bakacağız ya. Çok şükür diyelim İyi diyelim iyi olsun. ya Beyler şu iki şeye Aldanmayın bir. kadınların ağlamasına bir de erkeklerin. gülmesine şu iki şeye Aldanmayın. güldüğümüze bakmayın koyayım İyi. diyelim iyi olalım Ne diyeyim. ki arkadaşlar Telegram gruplarında. verdiğim kupon gelmiştir bir tek Real. maçı haberiniz olsun. s alalım ya demiş Birazdan geçince.

Alırız Emir hoş geldin. kardeşim 16 olsa bir Yaram. 30 kas düşü. Balıkçı gi. ş yaşlanmış elini kaldıramıyor demi ya. Vallah Bu oyunlar Kapattı ya Bak cidden. Eskiden inanmazdım ama harbiden kapattı. son son 2 aydır 3 aydır yarrağım gibi. ödüyor. aynı acayip. kapattı aleykümselam burakcım hoş geldin. kardeşim midem bulanıyor. ya çok kötü Kanka her an kusabilirim. ha çok kötü midem. bulanıyor Ananı . a yataklara düşürdün bizi çocuğu. dedi Vallahi. kusacağım. a Kanka şu an bir. olan diğerleri Bayağı kötü demiş hepsi. kötü. Ç Ak. Güneş. açacak ya bir 100x MX artık Vallahi. özledim ya ya Kaç aydır 100x alamıyoruz. Ya şu. oyunda Atmaz ki Atmaz ki ya bir kere. Şurayı şöyle bir 50 görek ya Vallahi. artık hatırlamıyorum unuttum ya Şurayı. bir 50 10000 bir görelim bir heyecan bir. mutluluk. olsun at Buraya mesela düşük bet. zaten vermez ya.

Vermez ya vallahi Max almayı da özledik. Max da alamıyoruz kaç kaç aylar oldu. ya burakcım Eyvallah kardeşim Adamsın. Bol şanslar Abim demiş. abi Şimdi benim arkadaşım kızla. tartışıyor kı sinirle küfür falan ediyor. kızın ertesi gün annesi dayısı geliyor. çocuğu bulamıyorlar dayısı geliyor benim. üstüme yiyor şimdi o esn ben dayısını. yazmış devam. gelmemiş kanım Ne yapıyorsun söle s. atıyorsun dayısının işe gittiği. güzergaha pusuy atıyorsun oraya dayısını. görüyorsun tek başına yanında biri. olmasın dayak. yiyebilirsin koyduğum yayını Yine. mi. donu işe giderken arkadan bıçağı. takıyorsun koyayım sol bacağına. sağa takma sağda Kalbe Giden damar var. sola. tak sol bacağını bıçağa takıyorsun Kanka. zaten birikim olmaz. bir hafta yatar hastanede geri çıkar. geçti Geçti kasması. geçti Arada giriyor ya arada donuyor Dur.

Bakayım onu çözeyim. hemen nasıl tavsiye veriyorum. ama daha mı çak Hadi daha çak günler. verdiğin tatlı nameler gerçek oldu Bir. zamanlar sevdiğin aşkı bildiğin. günler Allah'ım sen bana sabır ver ya. Rabbim Beyler Bir saniye bekleyin. geliyorum bir saniye. bekle. çoktan gelirin. irsen Nerede yanlış bilirsen çözmeyi. düşünürsen Belki bir gün bulursun Ama. sen onu da unutursun. boşver boş. ver. yüreğinden yaralı Bizim Hikayemiz. Kaderimden sil. ya modeme baktım da koyacağım. ya yapamıyoruz. ya modeme baktım geldim Beyler ses gitti. bü ağlayacağım Hadi ya. Yar. ker oğlum. düzelene geldi mi ses geliyor mu Beyler. sesem. Kaderim kal. Beyler kaa kaç başladık. 15 o kadar tavsiye verdim gelmedi mi. hiçb yayın dondu Büyük ihtimal. Aleykümselam Gökhancığım Hoş geldin. kardeşim. uzattı ya bu aralar niye bu kadar. donuyor benim yayınlar ya eskiden hiç.

Donmaz. dı var var üzerimizde bir var ya. muset var. üzeriz 30 kişi vardı koyayım 10. kişi kaldık. ya abim. yayınlar Bol şanslar demiş anime kızı. Hoş geldin. kardeşim ananı. sikeim XE bak. Oğlum ne yaptığını görmedim lan. dur lan Bir kere daha Uz var ilk defa. kenar yandı . koyayım Dur lan ne yapmış kaç. atmış taşları patlatmış . koyayım taşlar patlamış Tamam şu an 3. milyar Kara. ne yapı demiş mamm Hoş geldin. kardeşim gördüm gördüm taşlar. gelmiş Kanka öi anc Kasaya geri DB lan. bu el anasını var ya bu el fena. diyecek Ha daha 11 Spin var Beyler. kutsal cümleyi kuruyorum koyayım. oğlum bu ikimiz de var devam devam devam. devam daha 11 Spin var 20x var Hadi. koyayım anasını [ __ ] bu el. Açtı Açtı oyun. kendini bak Cümleyi kurduktan sonra boş. atış şekline. bak vallahi o cümleyi ne zaman kursam. oyun kendini kapatıyor koyayım 24x.

Vardı Ha böyle bitirme. ya neyim böyle bitirme ya böyle. bitirdi Ya oğlum bir kere daha Farm x at. çok güzelimiz var. lan x de var devam burayı devam et. abiciğim. yaay devam etmesi. lazımdı burayı devam burayı. devam devam devam devam devam. devam oğlum devam devam devam bitirme. böyle boş geçme koyduğumun çocuğu. ya son attın bitirdin. çok boş attı 11 Spin boş attı bu oyunun. Hakkı bu değil de Selamünaleyküm sar. demiş ioc Hoş geldin. kardeşim ya beyler Yemin ederim o. cümlede bir s oluk var bak cümleyi. kurdum 3200 M 3500 Mina vardı . koyayım 11 Spin vardı kenarda 20x vardı. molim Hoş geldin Aleykümselam. bugün Almanya'dan akrabalar geldi Kanka. kuzenim evleniyor altın almak için. Türkiye'ye geldiler demiş Anlarım ben. oğlum saç yaptırmak için falan. geliyor altıni Neyse düğ önemli bir şey. de saçını yaptırmak için gelen kadınlar.

Var. Almanya'dan. türkiyee bir el küçük. aldım Aleykümselam den. yan sobet ederken arkada sürekli para. kazanıyorum Ya şu olayı seviyorum ama. kaybedince de çok kötü oluyor. ya Ne cevabı yok. lan anlamadım. seni Nein cevabı yok. mu kanka euroları bozduruyor parası. geliyor Türkiye'de onlara gö demi. altının her yerde fiyatı Aynı . koyayım senin senin akrabalar Bir tık. Kanka sıkıntılı olabilir altının fiyatı. her yerde aynıdır Beyler Yani bir gram. altın dünyada her yerde parası aynıdır. bir gram altın Taç lan buraya. Taç altının fiyatı her yerde. aynı Beyler kafayı yiyeceğim ben en sona. Vallahi bilgisayarı parçalayacağım ya. Yine mi donuyor Bu koyduğumun. yayını. ya don Amım don çocuğu Allah. belanı versin. ya Geçer birazdan geçer. inşallah ya Hangi çocuğu bizle. uğraşıyorsa onun anasını . onu istiyor ya. Geçer birazdan.

Inşallah abi internetin şifresini de. komşu artık. bağlanmasın ya interneti değiştirdim. direkt. de tamam düzeldi düzeldi şu an düzelmiş. olması. lazım Allahım ya rabbim ağlayacağım ya. ya çalışma mı var bir şey mi var oğlum. Normalde donuyordu. ya bir kere daha donarsa kapatacağım 30. kişi oluyoruz yayın donuyor 10 kişiye. düşüyor . ya arkada indiriyorsun demiş. a telefondan şey açık kalmış Dur bakayım. onu kapatayım. ben arkadan belgesel izliyordum da o. açık kalmış Beyler Dur onu kapatayım. hemen biyoloji dersi izliyordum. arkadan Kanka bu intern reklamı. yapılmalı dünyada böyle internet yok. demiş ya çalışma var herhalde Vallahi. Normalde olmuyordu böyle biliyor musunuz. Kaç aydır yayın açıyorum Normalde hiç. donuyor muydu. yok Bir daha donarsa harbiden. Kapatacağım ama ya böyle ben de zevk. alamıyorum Kanka donuyor güzel.

Olmuyor elimde kalanı çiçekler aldım. sarmadı Yaramı Acı bile kendine. getiriyor. markas abi yanlışlıkla almayalım. demiş markası ne biliyor musun. başka oyuna kaç para 1500. basıyorum 2000. B. BIM bir aldım kaçacağım sonra bir daha. donarsa söyleyin kapatacağım. ya Dona Dona Olmuyor kanka. ödediği internet Bundan iyi kanka Her. yerde çekiyor demiş oğlum tamam gömmeyin. koyayım yeter lan çalışma var. koyayım yoksa donmuyor. Normalde Beyler Burası samimi bir yayın. Anladın mı donma da olur kasma da. olur oyundan çıkma zamanı geldii Samim. bu elden sonra çıkacağım Bu b 15 20. milyar falan öderse çıkmam da bu elden. sonra çıkacağım. yoksa Selamünaleyküm Ben geldim kardeşim. demiş melim Hoş geldin Minecraft hoş. geldin. Ya zaten sayımız az böyle bildiğiniz. güzel oyun var mı değişik bizim. bildiklerimizin. haricinde Gönül Limanı sen biraz yayını.

Ileri al senin yayın Biraz geriden. geliyor galiba şu ekranın sağına basılı. tut yayını biraz ileri al. kanka or. de bak çıkmayayım diye bak çıkacağım. oyun değiştireceğim dedim 2200 ödedi bu. 2000 tekr basalım Kanka Hatta 2200. basabiliyor şu. basayım Mon geçeceğim Emreciğim en son. geçelim bonan girince çıkamıyoruz bir. daha o yüzden bütün oyunları oynayıp en. son geçelim. bonan Oğlum şimdi maç var Real ve Bayern. seni izlemek için gitmiyorum demiş. Beyler yandan Real maçını açsam size. ayıp olur mu ya Kaçak inat TV'den açayım. bar. Real Bayern da [ __ ] koyayım. Şampiyonlar Ligi yarı yarı finali var. burada kumar oynuyoruz ya. benim için kedi yapsana demiş. Tahsin Beyler yayını kapatayım Real. madrit maçını mı izlesek ya buradan. açsam telif yer miyiz lan size de versem. ekranı kanal kapanır mı acaba. ya şu köşeye koysam koyayım şurada.

Kalsa. maç Gönül Limanı uçuyor Galiba şu an. şampiyon şu an Gönül. Limanı biraz daha devam Edik de dakika. kaç lan Real. maçında. oğlum Real. Madrid 800 lirayı. farmak dakika 35 olmuş Aga. siktiret dakika 35. olmuş gön. Beyler ben size bir şey diyeyim. mi yarıyı izleyeyim ben. ya kanka ik yarıyı izleyeyim. ya yayını kapatsam şu an ayıp olur mu. ya maçtan sonra tekrar açayım neuz. yolu. göz Real Madrid maçını izlemeyen geydir. ya gy olmak istemiyorum şu. an Real Madrid Şampiyonlar Ligi kupon. yapmayan erkek geydir . koyayım maçtan sonra açacaksan kapat. demiş tüh. kalpsizsin. kalpsiz Ya zaten Real Madrid defans. yapıyor Stir et ya özetini izleriz artık. geçen maç O kadar zevk alamadım . koyayım full defans yaptı 60 dakika. defans. yaptı Tamam Tamam kapatmıyorum lan. oranı ne 2 bu5 üst kg 10 basmışsın kaç. para. gelecek 2 bu5 Ben 10 50 falan alırsın.

Büyük. ihtimal Benim şeye benzemiş Ben küçükken. koyayım daha önce anlattım mı. bilmiyorum. girdim içeriye aldım bir tane kupon. kağıdı dışarı çıktım analiz yapıyorum. ama nasıl analiz. görsen oynayacağım maçın geçmişine. bakıyorum kadrodaki oyunculara bakıyorum. ligdeki durumuna. bakıyorum bir kupon yapmışım kafayı. yersin Kanka abiye verdim tamam mı. kapıda bekleyen abiye verdim abi dedim. Bunu oynar. mısın adama da. verdim dedi ki kardeşim tamam oynayım. dedi adam geldi böyle yüzünde bir. gülümseme Böyle dalga geçer gibi kuponu. bana bir. uzattı 3E 4.5 Veriyor koyayım. Başak geçer gibi Böyle güldü Al kardeşim. dedi kopmuşum ya. G Ona benzemiş Seninki de kanka 10 4. falan veriyordum 2 bu5 kg. düşü içinden koyume muhtaç mısın. lan falan diye düşünmüştür. kesin Bu da böyle bir anı Kanka bir tane. aldım hatırlıyor musun tandır bir gün.

Tapınakta tandır yapın demiştin tandır. ekmek herkes sana gümüşü. Ben karsin. ksiz kendini yerden yere vurmalısın. kalbini yakıp ateşe atmalısın Sevgi. nedir sen bunu anlamazsın Çünkü sen. müden geceler boyu yolunu gözleyen ben. senin için her gece almayım Ben. kalpsizsin Kalpsiz. ya süper alınca da kanka süper. alıyorsun. farmlamak süper alınca da çok düşük. beten giriyoruz ya 2 3 TL beten. giriyoruz öyle iyi ödemiyor Gerçi bu da. ödemedi. de anlat Yiğit anlat. yüreğinden. yaralı şuradan güzel bir müzik aak. ya Dur. bakayım normal Alak. mı girmiyorum. yayında ad Delireceğim demiş Tamam lan. tamam gireceğiz. sakin aleykümselam ahm hoş geldin. kardeşim. Çu 12 bitirme. böyle kanka verdiği paraya bak. ya para verdi ya. ne zaman alacaksın be Kral her gün her. gün aynı senaryo sürekli sü . koyduğum Siteler demiş en son Max 3 ay.

Önce falan. aldık kedi oyun Ondan sonra daha. göremedik. düşük beten. aldık yü. almadı g. sonra bizim okulun karşısında Tostçu var. Yanında Bim var yanında at yarışı yeri. onun yanında da iddia merkezi var. demiş bu bilgiyi ne yapabilirim koy. Bana niye söylüyorsun kanka o kadar Bir. de okudum. ya Yani okula gidenler iddiaya mı sevk. ediyorlar O yüzden mi açmışlar okulun. karşısına. kesim var ne ödeyecek. Ya abi il ilk defa milli olacağım tamam. mı Ama nasıl heyecanlıyım o zamanlar 200. T olan. karıya kadın evi 7. kat Aferin. Yiğit son Spin Ananı . oy 300'lük mü almıştık ne kadarlık. almıştık. lan 4.000 lik almışız 1000 lira karı. geçirmiş arka arkaya iki kere ödedi mi. Bir tık düşürelim Bir tık düşürelim. ark arka iki kere ödedin. Haydi abi rüy yarı görme taktiği var mı. bildiğin demiş. Yok o yıldızlar güzel patladı da x birmi.

Ki ya daha ya Bak şunu içiyorum bir. burada bir orada patlıyorsun Oğlum zaten. sürekli kesiyorsun erkenden bari bir. yerde sürekli patla koyayım. ya Bitmedi şaşırdım son Kaleni yine. sabırdı o da yıkıldı Düşlerim gibi. of düşer Aklıma bomboş girişlerin. bilemem manasını hüzünlenir yine sevmeni. yine beklerim beni kendim. 8 kuruş zaten düşük beten girdik x. yok Kardeşler yayında 30 kişi olmuşuz. tekrardan İnşallah yayın bir daha donmaz. yeni gelen kardeşlerim bir like atarsa. çok sevinirim yayın arada donduğu için. yayın gidiyor kanka izleyemeyen. arkadaşlarımız da. izlesin Beyler koydum kaçıyorum katını. alıp kaçıyorum bak. 8 Yapı olup başka oyuna Balıkçı. Haydi al Spin kaldı. ya Oğlum biraz x biriktirmenin. yik Gerçi sağı solu belli olmuyor bu. oyunun ama bir anda güzel de. ödeyebilir LOL poplar güzelsin Oğlum.

Biraz devam edip x biriktir bari ya. ananı devam devam devam. devam arik. Kanka 4in oğlum yapma uzat bari bir. şeyler yap böyle bitirme. oğlum x de yok ki adam akıllı ya bir. burada 64x var oy. güzelsin oğlum bir tane daha buraya öyle. güzel bir şey patlamanın. beti bar Alak. ya beti bar alalım buraya buraya Buraya. buraya. buraya yarısını aldı. sonadan gel artık aşkımın. günü olsa da disiplinden. uzayı ödeyeceği zamanı bekliyorum ya. ödeyecek ama yüksekten öderse Çok Güzel. Olacak 4 K'dan falan. öderse ödeyecek ama rahat. ol aşkımın. gülüm Olsa da konuşsa kalbim. şunlar sonda patlaması lazım kanka Başta. böyle güzel patlıyor x yok zaten . Koyayım indir Buraya mor mor mor Ananı. oğlum. yapma oğlum mükemmel pat x yok ki. ya x yok sok. geç Oğlum biraz devam et. bak kesti Kanka kesme koyayım. lolipoplar Bak. ya 4 dah alayım.

Ya Bir tık düşürü böyle mi. alalım şuradan bir normal alalım bakalım. Kanka geçen hafta dayım Bu . şına 1K ATT 12k yaptı tekte 10K çekim. verdi iyi bastı 32 kaldı çıktı. demiş ballı Dayın Çık bundan zorlama. bunu Kanka demiş Balıkçı geçek doğru. diyorsunuz. ya çok içeri aldı belki öder mi gü. bak kedi vakti gelmiştir. demişin. y şarkıyı değiştirelim. Aa dur Beyler yayın donmadı şu an alt. Tap Attım şarkıyı değiştireyim Kanka bir. saniye. bekleyin Aleykümselam Faruk çum Hoş. geldin 4K al bir daha demiş Vallahi bir. kere daha alsam ödeyecek gibi çok içer. aldı. ya ben sana bir şey diyeyim mi. AG Bu bir kere ödeyecek ya çok içeri. aldım. be 4K değil 3K dahak. ya ya ödediğin de yüksekten al bari. diğer aldıklarına değin. al Hi çok içeri aldım ödemen lazım artık. anan avradını bak. güzel patladın x binden bir uzatırsan. bir uzatırsan 10 numara.

Olur Vay ananı senin ya. yaum nean. ya bu öncekiler bu. öncekiler aleykümselam şabanım hoş. geldin arkadaşım Kanka Balıkçı da sik. Sen yüksekten fan yorsun 100k 100. çevirmede oyuna zor alıyor aldığı zaman. ödemiyor hiç topa. girm ya 2000 ödeyecek şimdi . koyayım B kime yaramayacak. ya Allah belanı versin senin oyun gibi. ya 800'lü al arka arkaya altıdır içeri. alıyor Beyler yemin ederim bak sana. Ar. dü ö istemiyorum kanka ya şim gider. amınım BIM 2000. Yar. B oyunlar bir şey olmuş benim tanıdığım. bu değil ya. ya burada da uzatmayın ca ödemiyor ki. kanka x biriktirene kadar Oyun bitti. zaten koyayım ya uzatırsa öder. uzatırsa. öder. uzatmadı tam beti geri. verdi kanka boyunu zorlayınca vermiyor. demiş ya çok aldık Kanka 15 15'te girdik. buraya ya 10K. yedirdik Aga soru bak demiş b x kasayı. bas diğer el sü spine Al kasayı komple.

Bas verecek demiş Dead satın al. 2K Aynen 13 t ile bitir tamam mı anan. avradını senin ya. Kanka 25 lirayla bitiriyor Şaka mı bu. ya uzat lan uzat Lan oğlum uzat ya ne. olur lan. mascc. Kanka çipim boşaltın ya çipim boşaltın. ekrandaki morlara bak ya. şimdi basarım 2000 yapar Senin anan. avradını buran y kan. ya ödeme koyayım buna ne. ödeyeceksin ki ya şöyle bir 10K falan. öderse ödemez Kanka nasıl ödeyecek ki. 1000 lirayı. 10K mucize gibi bir şey koyayım. çocuğu boş at boş anasını [ __ ]. zaten Ya bu saatten sonra. gider Şimdi 1000 L 2000 on da ödemez. de abiciğim şaka gibi bu oyunlar Vallahi. iflahımız Elimizi avcumu Kuruttun. ya Allah belanı versin senin oyun gibi. ya. son almış onu bile öi. ya Şuradan al oyunu. öde yok kanka yok imkan. yok. imkansız y. abiciğim Şaka gibi ya Vallahi şaka gibi. ya Ya koyım kaç kere Spin aldık.

Bir kere artıya geçirmez misin Ya bir. kere artı geçirmedi. ya Vallahi şaka gibi. ya isyan ediyorum artık ya. para kalmadı kanka. ya kanka bu oyun zaten başta gösterdi. kendisini güzel ödediği zaman ilkte. ödüyor kötü başladığı zaman da sürekli. kötü ödüyor benim fark ettim bu bu oyunu. demiş 14 kdı çık. çıkaya çal. ya bir 5 daha atayım çıkarmaya çalışak. Kanka 5K daha Atım çıkarmaya çalışalım. sokmadı. ya agalar bir 5K daha atıyorum onu. çıkarmaya çalışacak zarar da. kapatmayacak ya kasayı geri 20 yapsak. tam çıkmış. oluyor bekleyin bir 5K daha atayım ya. bir saniye bekle. dayı bir saniye. bekle sen müzik açayım o sırada dur sen. müzik. açayım Sen müzik açayım. bekle Ne. açayım açım Hadi buradan Şunu açayım. Yazarken sema karanlık ruhum için sabah. yok Elem. yaruç iin kanat. yok Çık fanuz kan haklısınız asında ne. i bir öi yü ald.

Bir Kanka ödemesi lazım zaten . koyayım Bak 10 kere falan içeri aldı. koyayım böyle bir şans yok. kanka böyle bir şans yok. yani alıyorum içeri alıyor alıyorum. içeri alıyor Ne yapayım oğlum ya oyun. değişiyoruz orada da koyayım. gidiyoruz Dede oynadık orası da içeri. aldı Vallahi bir oyunların anasını. daha oynanmaz. ya daha slot Mot oynanmaz ya. Sen kaybediyorsun kat yüzüyorum Ama sen. anamun geç kaldı biraz geç kaldın LM. Agar kapatayım y Yarın devam Ed. ya gidelim bari Real Madrid maçının ik. yarısını. izleyelim Beyler yayını kapatıyorum. Sizleri çok seviyorum Kendinize iyi. bakın Allaha emanet olun Yarın yine. yayınımız var % 10000 var açmaya. çalışacağım. inşallah kazaa olm yine Yarın yayınımız. var şurada şimdi koyayım 506 yapıp. keyifli keyifli Real Madrid maçını. izlemek vardı Anasını avradını . ya yarın yarın yarın devam edelim.

Beyler şimdi 5K atarım yayın yarın yayın. açamam Yarın devam ederim Allah eminiz. telegram'a gelin Sizleri çok seviyorum. Kendinize iyi bakın

All Devices iOS Android Chromecast