ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Slot Şefi - Sweet Bonanza Kazandıran Taktik Mutlaka Deneyin!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar karamürsellik Kenan. YouTube kanalımıza Hoşgeldiniz. Bugün ne yapıyoruz bugün. slot makinalarından slat oyunlarından. bir tanesi. Sweet bonza'da. size kısa sürede az da olsa. rulet veya herhangi bir başka oyununuza. sermay kazandıracak. taktikleri göstereceğim şimdi ne. yapıyoruz tek tek basıyoruz bakın 1. TL'lik. böyle oyunun. bazı. bizden istediği şeyler var. bakın bir 25 yaşı. 670 civarı bir paramız var bunu 700 750. 800 o civarı Getirdiğimde. buradan ne yapacağım Her zamanki gibi. rulete geçeceğim. şey yapacağım güzel. Şimdi ne yapacağım biliyor musunuz. taktiğimiz şu bir süre böyle bir 25 de. gideceğiz Bir de gittik bir 25'i aldık. 1,25'ten de yukarıda bakın satın alma. özelliği var 100 TL. Aha burada. geri kapadım Şimdi bastım 100 TL. istiyorum dedim. bakalım şansımız yer var gidecek mi bu. sefer. isteğimiz arzumuz küçük bir meblağ olsa.

Da kazanmak 10 frisbin kazanı. görüyorsunuz. 100 TL'lik hazır aldık. amaç bu taktiğin çalışıp çalışmadığını. sizlere göstermek. kısa sürede üçte bir 4'te 1 civarında. bir kar elde etmek. oradan bir çarpan gelseydi güzel olurdu. buradaki. Sweet banaz'ı bilmeyen arkadaşlar içinde. Evet bir şey kazandırmadı 4.25 gene. deneyeceğim ben. Durdurdum. şimdi birliğe devam ediyorum Geri döndüm. bakın. devam. aynı meyveleri kendi Crush oyununu. bilenler bilir aynı meyveleri. Aynı düzlemde aynı çarpanda aynı. çaprazda olduğu zaman. blok olarak patlatıyor üstteki Blokları. aşağı düşüyor. ne kadar çok blok patlatabilirseniz o. kadar. gördüğünüz gibi bir 15 verdi Mesela size. para veriyor. 025 muzlardan aldık 2 karpuz daha olsa. alacaktık oradan mesela. biraz daha böyle devam edip 100 TL'ye. geçiş yapacağım tekrar. Evet muzları aldı şu kalpler çok önemli.

Kalplerden çok geldiği zaman. fazlasıyla iyi miktarda Bize şu an yüze. bastım. bu yüze bastığınızda da Bonus ekranına. geçiş yapıyor direkt sanki 4 tane bu. kendi işte lolipop gibi olan şekerlerden. gelmiş gibi davranıyor Bonus ekranına. giriyor Yani hazır Bonus diyebiliriz. buna. bir çarpan bir çarpan buraya gelirse bir. şeyler verecek çok güzel bir çarpan. çarpan ayısı da geçtik çok güzel çok. güzel 10 x 10 bakın. Buradan en az 100 lira gelmesi lazım. minimum 60 Evet 60 verecek sanırım. 1 liradan oynadığımız için 60 verecek. yok 63 daha açtığımız Evet atmıştı. doğru doğru hem çarpanlar hem aldığımız. indirdiğimiz meyvelerden dolayı daha çok. verdi sensational normal Normalde 1.60. veriyor. çok güzel çok güzel. bakın tek tipinde. 100 lirayı 164 lira aldık. 5 hakkımız daha var işte burada gelmesi. gerekiyordu 20 çarpanlığı vardı.

Bonuslarda meyveler kadar yukarıdan. gelen çarpanlar da önemli. Şimdi 15x geldi Bir tane daha oradan. çarpanımız olsaydı. çok iyi bir şey gelecekti buradan gene. sensational ile gidebilirdik. Evet 100 liraya. 200 Lira civarı almış olduk ne yaptık. Bir önceki eli de kurtardık. Bir önceki yerde kaybettiğimiz 100. liramızı da yani neredeyse 4 lira falan. verdi O 100 liraya bir Önceki eli de. kurtarmış olduk Böylece. 51 TL İyi fena değil. bir tane daha yakalarsak böyle işte. burada yakalanmamız gerekiyordu çok. güzel çarpanlar vardı 3 adet. olsun 215. 698'e geçiş yaptık buradan devam. edeceğim. aynı şekilde bir bir devam ediyorum. birazdan 100'e geçiş yapacağım. şunu açtım geçen sefer ki gibi bir 25'i. taktiğimiz Bu bir bir devam edip bir. 25'e açıp sonra geri. 100'e. geri dönmek. kısa sürede küçük Karlar olsa da. bizim için bu yeterli yani şimdi bir 600.

Lira ile bir rulette başlamak var bir. 700800 900 lira ile başlamak var. O yüzden bir. oyuna sermaye yapacaksanız. kesinlikle. bu tarz taktikleri. uygulamanızı öneririm. Karamürselli Kenan. rulet programımızda bu yayınla birlikte. sizlere çekilişini yapacağız çekilişin. sonuçlarında aşağıda belirteceğiz. aşağıda göstereceğiz. daha önce işte videolarımızı like ve. programımızı isteyen arkadaşlar. yorumlarda kendilerini belli ettiler. bunların çekilişini yapıp size aşağıdan. sonuçları bildireceğiz sonuçları. bildirdiğimiz arkadaşlar emaillerini. atarlarsa. anında emaillerini lisanslı olarak. telefonla Pardon bilgisayarlarına Tabi. bunu telefonlarından da kullanabilirler. telefonlarına anında lisanslanacak. program ve sadece onlar kullanabilecek. başka kimse kullanamayacak. her hafta böyle çekilişimiz olacak. Karamürsel Kenan programımızın.

Biliyorsunuz rulet programımız var. kanalımızı takip edenler biliyor. bu programı. edinebilmek için. tüm videolarımızı izleyip. like atmanız. bizim için. çekilişe katılabilmek için yeterli. olacaktır. Buradan da bunu söylemiş olalım yılbaşı. öncesi. çekilişimize. katılabilirsiniz. bir sonraki çekilişimize tabi bugünkü. Yani bu videodaki çekilmiş çekilişimize. sadece daha önceden abone olanlar. yorumlara like atanlar. yorumları Beğenenler. videoları Beğenenler arasında. Kim daha çok. bilete sahipse tabi şansı daha fazla. olacak ne kadar yorum atarsanız ne kadar. like atarsanız. şansınız da o kadar yükselmiş olacak. evet şimdi Birazdan 100'e geçeceğim. biraz daha döndüreyim. Evet güzel 5 lira aldık bakın Tek Tek. güzel. bir iki tane daha alırsak hemen yüze. geçeceğim. güzel. Yani tabii otomatik 4 tane de lolipop. gelebilir bu şekerlemelerden gelebilir.

Onlardan gelirse. ne olur harika olur. 200 TL verip. otomatik hazır Bonus almamış oluruz. orada yılbaşı temalı sweat Manzarada. güzel gözüküyor. yılbaşı öncesi. güzel bir tema olmuş. Evet arkadaşlar. bu Bonus kendiliğinden gelmeyecek gibi. biz. kendi bonusumuzu kendim öğretip Bayağı. büyük bir bakın Buradan da geldi. 3.55 TL aldık tek bir spine. güzel. şimdi. şeytan değerini toplam bayisi. buradan arttırıyorum. otomatik birkaç Çevrim yapacağım. ondan sonra. geri. onu satın almaya geçeceğim İşte bu bizim. taktiğimizde bu bakalım. işe yaradığını göreceksiniz birazdan. eminim. şimdi. 200 tl'miz yok tabi kapatıyoruz bunu. indiriyoruz. geri eski değerini. burada bilgisayarı kandırmaya. çalışıyoruz sanki paramız bitmiş gibi. basıyoruz. tekrar bir kez daha ve satın alma Evet. diyorum bakalım. Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına. buradan güzel bir kazanç bekliyorum.

Geleceğini de düşünüyorum Bakalım ne. olacak. Evet çarpan vermiyor Bir türlü hiç. görmüyorum çarpanları. bir tane çıktı buradan. güzel devam et. bir 50x verdi bakalım gördünüz mükemmel. mükemmel harika gidiyor nice oldu Bir. tane daha olsa sensational'ın dibine. vuracaktık oradan çok güzel. harika 200 TL'ye yakın veya yani veriyor. olması lazım bakalım. ne çıkartacak buradan bize. harika gördünüz. taktik çalışıyor arkadaşlar. 160 güzel deminki gibi verdi. bir Bonus daha alsaydı orada Ooo 4 tane. daha yakaladık Beyler artı 5 mükemmel. Artı 5000 daha verdi 20x'i kaçırmayalım. Aman diyeyim bir iki tane daha düştü. karpuzlardan iki daha olsaydı orada ah. ah. 83'ü bulduk. çarpan. Yani az çarpan geliyor Biraz daha çok. gelse. of kaçırdık 50 20 12 gördüğünüz onu. kaçırmasaydık işte Buradan en az bir 400. 500 daha olmuş olacaktık.

Olsun olsun 189 Bu da iyi ne yaptık. 750'ye çıktık Arkadaşlar teşekkür ederim. izlediğiniz için bir sonraki videomuzda. yine tekrar sizinle birlikte olacağız

All Devices iOS Android Chromecast