ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sistem Kuponları Nasıl Oynanır?-Sistem Kuponlarından Kazanç Hesaplama


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba ben Osman yeni videoma. Hepiniz hoş geldiniz Bugün sizlerle. beraber kuponlarımı oluştururken. kullandığımız sistemlerden bahsedeceğim. bu konu hakkında pek fazla içerik. olmaması ve birkaç arkadaşın ısrarı. üzerine çekmeye karar verdim Bu videodan. sonra hangi sistemler daha mantıklı. sistem gelirleri nasıl hesaplıyor ana. mantığı nedir hepsine cevap bulmuş. olacaksınız Eğer içeriğimi ilgi çekici. ve yararlı bulduysan lütfen aşağı. kısmından beğenip takip etmeyi unutma. diyelim ve hemen ekranımı geçelim. hepiniz. İyi seyirler İlk olarak ben 5 farklı. karşılaşmadan yüksek oran olacak şekilde. tercihlerde bulundum tamamen sallamasyon. ve buna da 31 T attım arkadaşlar 12.500. oranı vardı ve 87.000 gibi bir gelir. elde ediyorsunuz Eğer beşte gelirse aynı. 5 karşılaşmaya sistem prik 345 olacak. şekilde yine 31 T attım bu sefer 26.000.

Gelir elde ediyoruz 5te tutması halinde. yani İlk başta 387 TL'ydi daha sonra. sonra 226.000 t'ye düştü neredeyse 11de. birine kadar düştü Biz aslında sistem. oynayarak şunu kabul etmiş oluyoruz biz. yazdığımız maçların tamamından Emin. değiliz aralardan yatmalar olabilir. ancak tutturduğumuz kadar kar elde etmek. istiyoruz mantığı budur Bu yüzden 26.000. t'yi kabul ediyoruz ve 5 farklı. kombinasyona ayırmasını istiyoruz. sistemden şimdi ilk olarak seçtiğimiz. karşılaşmaların MBS 1 olması gerekiyor. Ben bu videoda tamamen MBS 1 yani. maçları seçtim zaten mantığı anladıktan. sonra ikili ve üçlü maçları da nasıl. olduğunu siz kendiniz yaparsınız ve. ikinci önemli nokta ise neden 31 tl. atıyoruz Biz 5 maç seçtiğimiz için. sistem 1 2 3 4 5 yani 5 farklı. kombinasyona ayırmasını istiyoruz Bu da. 31 farklı olasılık meydana getiriyor biz.

Her bir olasılığa 1 t 60 gibi. düşüneceksiniz Örneğin beşli. kombinasyonlar bir tanedir hepsinin. ortak bulunduğu kupon dörtlü. kombinasyonlar var ülü kombinasyonlar. ikili kombinasyonlar ve tekli. kombinasyonlar tekli kombinasyonlarda. bildiğiniz gibi 5 tanedir hepsinin tek. tek olduğu kombinasyonlar bunların. toplamı 31 farklı olasılık meydana. getiriyor ilk başta burada anlaşalım Biz. hepsine 1 TL atıyormuş gibi düşüneceğiz. şimdi daha detaylı anlatacağım. Arkadaşlar bu kuponu kaydedin Siz. kuponunuzu kaydettiniz herhangi bir. kupon olabilir Daha sonra burada sistem. yazıyor sisteme. tıkladıkça nasıl hesaplayacağım var ve. kupon kombinasyonları Benim az önce. anlattığım olay 5 maç seçtik bu 5 maçtan. çıkan 31 farklı kombinasyon nasıl. oluşuyor hemen şuraya tıklıyoruz bakın. beşli kombinasyonlar bir tane olur Bunun.

Farklı bir versiyonu olmaz dörtlü. kombinasyonlar 5 tane olur her bir maçın. çıkıp diğer dördünün oluşturduğu. kombinasyonlar bakın her birinde bir maç. çıkmış ve 5 farklı kombinasyon oluşmuş. biz bunların hepsine 1 t 60 gibi. düşüneceksiniz yani matematikte. öğrendiğimiz 5'in dörtlü kombinasyonu. nedir 5 bunun gibi daha sonra üçlü. kombinasyonlar 10 tane olur ikili. kombinasyonlar zaten 5'in 3çlü. kombinasyonuyla 5'in ikili kombinasyonu. x eşittir 10 ve en altta da 5'in birli. kombinasyonu var Yani bu kuponları Tek. tek de oynamış gibi düşünebilirsiniz. şimdi Kazancı hesapladığımız zaman daha. net anlayacaksınız ilk başta Biz 31 T. attık ve tüm maçların gelmesi takdirinde. 26.000 alacağız Aslında hepsinin gelmesi. bir anlamda kötü çünkü hepsinin gelmesi. işler çok yolunda gitti biz zaten. kaybedeceğimizi düşünüyorduk işler çok.

Yolunda gitti ve hepsi geldi Dümdüz. oynasaydık Az önce dediğim gibi 87.000 T. alacaktık. ancak garantiye almak istedik hani arada. kaybeden olsa bile Kara geçmek istedik. Bu yüzden 26.000 t'ye razı oluyoruz. Şimdi hepsinin yattığı duruma. bakalım hepsi yatarsa haliyle hiçbir. zaman para kazanamayız tek bir maçın. tuttuğundan başlayalım arkadaşlar. Örneğin Azerbaycan İsveç maçı sistem 1 2. 3 4 5'te. tutsun bakın kazancımız 8 bu 8 TL. nereden geliyor Biraz önce dedim ya eğer. 5 maç yazarsanız 31 farklı kombinasyona. ayırır Bu kombinasyonlarda sadece tekli. olanlardan Azerbaycan İsveç maçı. tutmuştur şöyle bakalım buradaki beşli. kombinasyonun dörtlü üçlü ikili hiçbir. şekilde tutma ihtimali yok Çünkü biz. sadece bir maç Bildik O da şurada. Azerbaycan maçı görmüş olduğunuz gibi 8. kazancımız sadece budur bir maç tutarsa.

Yani otomatikman onun oranı neyse onu. kazanırız Şimdi geldik 2 maç tutarsa. nasıl. hesaplayacağız şimdi 2 maç Örneğin. Bulgaristan maçı da tutsun şöyle. işaretledim bakın kazancımız 106. oldu Öncelikle hesaplamadan önce. bardağın dolu tarafından bakalım 3 tane. yanlış yaptık. ancak vermemize rağmen 3,5 katını. kazandık Siz burayı gibi düşünmeyin. 31'in katlarında herhangi bir para. bastınız ve 3 3,5 katını kazandınız. gerçekten çok güzel bir önceki kupondaki. gibi dümdüz yazsaydınız herhangi bir. hatada para alamayacaktır ancak burada ü. tane hata yapmamıza rağmen Eee 3,5. katını kazanma ihtimalimiz ortaya çıktı. şimdi iki maçı Bildik bunun gelirini. nasıl hesaplayacağız Az önceki. kombinasyonları tekrar düşünmemiz lazım. Azerbaycan İsveç maçının tekli. kombinasyonunu bilmiş oluyoruz. Bulgaristan Macaristan maçının da tekli.

Kombinasyon bilmiş oluyoruz otomatikman. 11 lira buradan 8 lira da buradan. yaklaşık 1819 lira tekli. kombinasyonlarda da kazanıyor tekli. kombinasyondan alıyoruz 2 kısımda ise bu. sefer iki maç bildiğimiz için ikili. kombinasyonlarda da bir tane kuponumuz. tutmuş oluyor o da bu ikisinin çarpımı. demek 11 kere 8 yaklaşık 88 yapar tekli. kombinasyonlarda da 18 geldiği için. toplamı 106 yapıyor Umarım mantığı. anlamışsınızdır şuradan da göstereyim. bakın Az ve Bulgaristan maçları tuttu. diğer maçlar tutmadığı için Beşliler. kazanma ihtimalimiz Yok dörtlüler yok. üçlüler den yok azerbaycan'la. Bulgaristan aynı kupona denk gelse bile. 3 maçı yattığı için üçlü. kombinasyonlarda da gelir elde etme. ihtimalimiz yok Ancak ikililerden bakın. Azerbaycan Bulgaristan tutmuş oluyor. otomatikman 87 lirayı buradan. kazanıyoruz Diğer hiçbir ikili de.

Tutmuyor otomatikman tekli. kombinasyonlarda da Azerbaycan ve. Bulgaristan tuttuğu için yaklaşık 181 da. buradan kazanıyoruz toplamı 106 yapıyor. şimdi 3 maç tutarsa Burayı da. anladığınız zaman bu bölüm gerçekten. oturmuş olacak Estonya maçına tuttuğunu. varsayalım şöyle işaretliyorum bakın. gelir 684 etti 3 maç Bildik ikisi hatalı. oldu neredeyse 21 katını falan kazandık. şimdi 3 maçı nasıl hesaplayacağız hemen. düşünelim arkadaşlar tekli. kombinasyonlarda bir kere bunları bir. toplamamız gerekiyor Azerbaycan'ın. teknesini Bildik 8 lira Bulgaristan'ın. teknesini Bildik 11 lira estonya'nın da. teknesini Bildik 5 lira yaklaşık 19 24. lira tekli kombinasyonlarda kazandık. ikili kombinasyonlarda bu sefer 3 tane. bilmiş oluyoruz nasıl oluyor Azerbaycan. Bulgaristan bir kombinasyon Azerbaycan. Estonya bir kombinasyon Bulgaristan.

Macaristan'da son kombinasyon Burada da. ü farklı kombinasyon biliyoruz. tane bildiğimiz için birbirleriyle. çarpılıyor kendi aralarında ve çok güzel. sayımız artıyor ve son olarak burada 3. maç bildiğimiz için kupon kombinasyonu. bölümünde bu sefer üçlü adımlara. çıkıyoruz bakın Azerbaycan Bulgaristan. Estonya bu kupon üçlü bölümde doğru. oluyor ve 471 TL'si zaten buradan. geliyor Umarım mantığı anlamışsınızdır. şöyle hemen göstereyim yani 3 maç. bildiğimiz. zaman 684 lir gelir elde ediyor 4 maç. bildiğimiz zaman 6.000 liraya çıkıyor. buu bildiğimiz zaman zaten 26.000 oluyor. nasıl hesaplandığını anladınız şimdi. buradaki sayılarla oynayarak daha farklı. kombinasyonlar denemeye. başlayalım Şimdi arkadaşlar buradaki. sayılarla oynayarak farklı denemeler. yapacağız Biraz önce sistem 1 2 3 4 5'te. 31 tl attığımızı varsaydık Bunun sebebi.

De 31 farklı durum ortaya geliyor. buradaki 1den başlatma sebebimiz ise bir. kombinasyonların gelirini de elde etmek. için eğer 1 değil de sistem 2 3 4 5. yaparsak bu sefer 1li kombinasyonları. reddediyoruz demektir yani o 5 tane. birli kombinasyon çıkıyor onlar doğru. olsa bile para kazanamıyoruz ancak fiyat. olarak da azalıyor yani 31 TL'den o 5. taneyi çıkarınca 26 ediyor hemen şuradan. göstereyim sizlere bakın sistem 2 3 4 5. yaptım aynısını buradaki gelir Sadece o. birli kombinasyonlarda gelen 3540 lira. azalmıştır bunun pek bir önemi yok zaten. e fiyat ise 26 liraya düştü Bir. öncekiyle tek farkı tekli. kombinasyonları toplamayın Eee. hesaplarken bakın hemen sisteme. geliyorum burada hepsini yok. sayalım bir tane maç bilelim bakın. gelirimiz artmadı Çünkü biz teknik. kombinasyonları kabul etmedik 2 3 4. 5'ten başlattık O yüzden daha az para.

Verdik Tabii ki ilk başlığı için sadece. 5 lira az verdik ama 100 mist olarak. falan düşündüğünüz zaman 500 lir 5.000 l. git gide artar Bu yüzden daha az vermek. daha mantıklı gelebilir bazı durumlarda. kupon kombinasyonlarına baktığımız zaman. ise 5 4 3 ikili kombinasyonlar var ama. tekli kombinasyonlar yok Çünkü biz 2'den. başlattığımız için bu şekilde birli. kombinasyonları saymadık 2 maç tuttuğu. zaman bakın direkt bu ikisinin çarpımını. alırız teker teker toplamıyor artık. çünkü o tekli kombinasyonlar yok çarpımı. da yaklaşık 87 yapıyormuş buradaki eliri. görüyorsunuz 3'ü tuttuğu zaman ikili. kombinasyonları değerlendiriyoruz üçlü. kombinasyonu da değerlendirip ikisini. topluyoruz bu elde ediliyor Umarım. mantığı anlamışsınızdır şimdi 2 3 4. değil de 1 2 3 4 yapmak bu E bu Aşırı. derecede saçma bir durum Çünkü 5 maç.

Yazıp e 4E kadar yazmak veya 5 maç yazıp. 6 7 8 olarak devam ettirmek iki durumda. da gerçekten çok saçma bu durumda daha. az para kazanırız diğer durumda da çok. daha fazla para veririz Belki de. kazandığımız danan daha fazla para. ödeyebiliriz Bu yüzden kaç maç. yazdıysanız sistemin sonundaki sayı da o. durum kadar o maç sayısı kadar olması. gerekiyor Bakın arkadaşlar gelirimiz. 26.000 di 14.000 düştü çünkü biz en çok. para kazanacağımız durumu Yani beşli. kombinasyon durumunu buradan çıkardık. hem de sadece 1 t karşılığında Çünkü o. kupon bir tane var ve değeri 1 TL bakın. 31'den 30 t'ye düştü sistem olarak. bakıyorum bakın kupon kombinasyonları. direkt 4'ten başlıyor açıkçası biz çok. saçma bir durum meydana getirmiş olduk. burada beşli kombinasyon durumunu Hani. beşini de tutma ihtimalini direkt. ortadan kaldırdık tutsa bile.

Kazanamayacak hale geldik Umarım Burayı. da anlamışsınızdır diyelim şöyle. kapatayım Dediğim gibi siz kaç maç. yazdıysanız sistemin sonu 10'la bitmeli. yani 5 maç yazdıysanız 5'le bitmeli 6. maç yazdıysanız 6 ile bitmeli diyelim ve. hemen bir sonraki aşamaya geçelim bir. sonraki aşama buradaki maçları ideal. olarak yazdığımızda ne gibi sonuçlar. ortaya çıkıyor Bakın ben 31 lira attım. ve sistem 1 2 345 olarak işaretledim 83. lira gibi bir gelir elde ediyoruz bu. maçlara ideal tercihler yazdığımı. düşünün ortalama 1.45 gibi oranları var. arkadaşlar bir tanesini yüksek bir. tanesini de düşük yazdım aynı kuponu. dümdüz oynadığımız zaman ise 183 ediyor. Yani biz maçları Garanti almak adına 100. tmden feragat ediyoruz 183 T ediyor Biz. ise 83 t'ye bu sistemi kabul etmiş. oluyoruz burada ne gibi avantajlar. oluyor Biz 5 tane maç yazdık bu.

Maçlardan 4 tanesinden Hani Çok eminiz. böyle karşılıklı gol var maçları üst. maçları Hani güvendiğimiz maçlar Aslında. hepsinden eminiz de aradan bir tanesi. yatma ihtimali varmış gibi düşünün bakın. en yüksek oranı şu 1.62 yatırıyorum ve. verdiğimiz kadar kazanıyoruz Hani. hepsinden eminsiniz ama aradan yatabilir. diye düşünüyorsanız bunu. kullanabilirsiniz Verdiğinizi geri. alırsınız tabii biraz mantıksız gibi. geliyor oranları biraz daha yüksek. tutmak gerekiyor Onu da Şu aşamada. göstereyim Tabii siz bunu kendiniz bir. strateji olarak da değerlendirebilirsin. hani o kadar da kötü değil sonuçta en. yüksek oranlı yatırdım yine de. verdiğimizi aldık oranlar biraz daha. yüksek olursa onu da şurada göstereyim. bakın oranları biraz daha yükselttim. 1.95 var 341 var 279 var 31 T attım 90. oran Normalde 2800 lir veriyor ama ben.

Bunu sistem 1 34 4 5'e uyarladım yani 5. farklı kombinasyona ayırın dedim. fiyatımız 509 liraya düştü Bence gayet. ideal bunu kabul ettik diyelim hemen. sisteme geldik bu maaşlardan bir. tanesini yattığını varsayalım arkadaşlar. 509 lira alıyoruz yattı 172 liraya düştü. bakın yine de 5 katından daha fazla 5te. 4 Bildik 5 katından daha fazla en yüksek. oranlı maçı. yatırıyorum yine de hafif Kara geçiyoruz. bakın 5 maç var İki tanesi yattı yine de. hafif Kara geçiyoruz Bence bu da böyle. ortalama oranlar için denenebilecek bir. sistem Benim kullandığım ise ben hep 5te. anlattım ama hem örnek olması açısından. şu en iyisi 6 farklı Yani ben 6 farklı. maç yazıyorum Örneğin Cumadan. pazartesiye böyle berabere bitebilecek. 2,5 3 o civarlarda oranı olan 6 maç. yazıyorum 6 maç yazınca doğal olarak. 6'ın farklı kombinasyonları 63 farklı.

Olasılık meydana getirir bu yüzden biz. 63 lira veriyoruz buradaki olasılık Say. mesela 7 yaptığımız zaman daha fazla 8. yaptığımız zaman daha fazla para veririz. Bu yüzden kazanma ihtimalimiz daha çok. artar ama daha çok para veririz burada 6. farklı maça 63 lira veriyoruz Bunu Bence. siz de deneyebilirsiniz hemen sisteme. gelelim bakın 6 maç yazdık Normalde. hepsi gelse 10.000 para kazanıyoruz. ancak sistem oynamazsak Tabii ki çok. daha Ama bu maçlardan İsviçre maçı. mesela yatsın 63 liraya 2.000 yine. harika Öyle değil mi Belçika maçı da. yatsın 63 liraya neredeyse 8 katı bakın. 6da 4 yaptık ik tane yanlışımız olmasına. rağmen yine 8 katını kazandık bir tanesi. daha yatsın bakın 50 3 doğru 3 yanlış. yapmamıza. rağmen neredeyse 150 oran Bilmiş gibi. olduk 63 L 150 basmış gibi bir şey olduk. gerçekten çok güzel değil mi Yani tabii.

ki beraberlik bilmek zor ama hani 6. maçtan 3 tanesini bilsen bile 150 gibi. bir oran bilmiş oluyorsunuz evet genel. olarak sistemin mantığı buydu ne kadar. farklı kombinasyona ayırdınız fiyatla. alakalı birden başlatmayı Örneğin 4 5 6. yaparsanız daha az para ödersiniz ancak. sadece dlü beşli ve 6lı kombinasyonlarda. para kazanırsınız evet genel olarak. mantığı buydu Umarım mantığı. anlamışsınızdır bir sonraki videoda. görüş kendine çok iyi bak hoşça kal

All Devices iOS Android Chromecast