ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SHOT RULET OYUNU | ACI DOLU OYUN - CEZALI RULET OYNADIK - KİM KAZANIR ?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar hepinize Merhaba Bugün. yanında Çağlar var bu gün yine çılgın. bir video ile karşınızdayız Bugün ne. yapacağız görmüş olduğunuz gibi bir. rapiniz var çevireceğiz bir tane bilezik. varmış Şu bardakları mız var bu. bardakları şimdi Sırasıyla söylüyorum. süt var İnsan gibi var kuvveti var. yumurta var kurabiye var zehir gibi bir. güzel var Şu dünyada acı biber olur şunu. sirke sirke bu o acı turşu suyu bu süt. bu burada mide ilacı çok pis şeyler. niteliğinde sütümüz var elma sirkesi ya. da bilmiyorum tekrar yumurta salça ve. kekik mı. bu zilletten sabahtan yani şimdi dilerim. şey bile kötü olabilir Niğde Ben mide. ilacı yıldır çıkıyorum şimdi evlenmiş. gibi kurabiye var Onun dışında hiçbir. şey kusarım başlıyoruz çeviriyorum tamam. mı şey bitene kadar boş yok çevireceksin. bir tanesini içeceği mesela boşaldı yine.

Bunun numarası gelirse bir şey demiyorum. Öyküm Hani boşalırsa biraz boşalan yere. su içerim bir tane oldu dolar ne kadar. Dolar kadar çeviriyoruz başlıyorum. başlarız yan başla başlıyorum Şimdi. arkadaşlar Başlıyorum o kadar güzel. dönüyor dönüyor oldu 4 numara kamera. görüyoruz. 34 menar 16649 Savaşı yenebilir. arkadaşlar salça geldi biber salçası iyi. o. Evet arkadaşlar bu arada buraya Ben. zorla oturdum bunun karşılığında bana. böyle güzel bir şeyler gelecek diye. düşünüyorum yani iyi olur malum olur şey. bekliyorum burada o videoda sözünü. alacağım ya ilerleyemez sen şimdi ben. alabilirim başka hiç olalım acıymış lan. öyle söyledim. Ben 27 nasıl ilk defa istiyorum yağlar. 27 numara yumurtayla değiştirebilir. miyiz Yumurtanın beyazı ya Neredesiniz. oğlum. Evet şimdi senden hiçbir şeyin çok için. her geçen nasıl peki bir ekip var mı.

Gerekiyor yazar yumurtayı seviyorum ki. eklenecektir bunu kapatabilir miyiz o. bir top ne kadar. bu kanalda 22 bana geldin niye sana. gidiyorum ya 22 durmuyoruz bu. bu 18 22 23 orada 18 20 lira. en yeni kendisi kurabiye arkadaşlar. kurabiye geldi Birlikte o. bu 26 dünyanın en büyük Veri ne zaman. gitmiş 26 25. bu burada gidiyorum çevir. var ya Boş geçme musunuz 17. O ne oldu arkadaşlar Bu arada. bardaklarımı 17 ya 16 18 aralığı yazıyor. bardak 1618 dedi O yüzden arıyorlar da. güzel bir şeyden ederseniz güzel bir şey. değil bakayım geldiğinde de birbirinin. içinde olduğu sirke söylüyor sirkeyi. tuşu e. bu Şimşek McQueen tepkiler Evet. arkadaşlar aynı feda çeviriyorum. çevremdeki herkese daha Tamam 36 13'ü. Bu ilaç 36 13 mü istemiyor takat yaparız. Benim edeceğiz şimdi Bu arkadaşlar mide. düzenleyeceğim iş yediğimiz içtiğimiz.

Kötü şeylere de gitmeyeceğim düzelecek. hemen gayet iyi şeyler çıktı zaman kadar. gibi de buna kim varsa içindeki gelirse. konuşuyorum Hiçte mı. Evet şimdi Çağlar çeviriyor güzel bir. şey kalmadı bir süt Kaldı 8 mi şekilde. iki üç nasılmış 98 ya Vallahi ben bunu. sormuyor çok kötü Gerçekten çok iç. 306 mı bugün bunu burada git o. arkadaşlar yine çalarız 2 4 6 tane. çektik. 13000 çok iyi 13 olmak çok yazacağız. sırada bunun ettim kaldı normal çekeyim. Türkiye'ye süt 17 15 a. Ya dur çarpıyor yoruldum gerçek bitti. düşünüyorum Bir süt 32 33. o dökme çoğu onu hiç yalnız yumuşacık da. bana gelsin ben kavrulurum atış atarım. üzüldüm arkadaşlar o. bu burada ilaç çocuğum 10 geldim olacak. sıfır yok Bir daha oğlum sıfır yeşil. yanıyor sıfırdan Bonus kazansın 33'e. bu aşk 88 kurbağa gittim ben sonu. yumurta bulunduğu sizin için şimdi de.

Bir şey olmamıştı daha Biraz yamuk. aşağıda buldum 1725 değil mi. Ya sorma Kredi bütün simitleri ve aç. Arkadaşlar bir de bunu çıkışı var ama. olabilir arkadaş içiyorum hiçtim O. en sevdiğin için dünyadaki Benim yarın. mısın Şu an gitti gitti Yeşil Bursa 0. Yani benim çevirdiği mi abine gidecek. ben de çok şanslı bir insansınız Az önce. değil mi oldu dur Yok ya 13 12. ve 28 nerede kadar biber yani o günden. fazla bunu alacağım diye biraz daha. şu döküldü ya tüh ya neyse yeni Kanal A. 16 geç hayırla içini bana aldı. bu mu Cemal ben yeşil gelirsem sirke. senindir burada çok değil mi güvenlik. yedik yedik bilgilendirme 1 tane yumurta. güzel değil mi. abone ol. o evde oturan bu 0.10.2 gelmesine gitti. şirket içi 34 25 o. de böyle döneceğim gelemedim olsun uçla. 555 01 10 gelirse senin için gitmez o. ben oradayım Oradayım geleceğim geri.

Hadi hadi çağır kubbeler de gelmiyor. Arkadaşlar bugünkü videomuzun da sonuna. geldik yine 12 tane artık cezanı bilmem. ne dersiniz O yüzden ödül veya ceza. çektik şarkım çeviri sayımız geldi işlik. yedik eğlendik yüzlü kustum bağırdık. çağırdık videonun sonuna geldik hepinize. teşekkür ediyorum izlediğiniz için. buraya kadar izlediyseniz tabii ki ve. kanalıma abone olup like atmayı. unutmayın Sizleri seviyorum Görüşmek. üzere Kendinize çok iyi bakın. bye bye

All Devices iOS Android Chromecast