ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SEN ZAHMET ETME | Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Acun Bey kutumda Büyük. hissediyorum 3 Canla başlıyoruz 3 dolu. 4t. boş 3 dolu 4 boş çoğunluğu. boş Bu yüzden ilk dolu mermiyi ağzıma. vermeden önce Tamam ilki boşmuş bir tane. boş. çıkarttık. ik tane boş. çıkarttık içindeki. dolu dealer bunu bir aldıralım kardeşim. al bakayım hii ne oldu silah çıktı. mertlik bozuldu Hadi bakayım Gel. geri fark ettiyseniz y ifadesi değişiyor. adamın ilk vurulduktan sonra ağzı yüzü. kayıyor 30 saniye önce şimdiki adamın. ifadesi arasında fark var Bak ben bunu. oynayışım da falan fark. ediyorum şimdi bir dolu iki boş. çıktı iki dolu iki boş. çıktı bir dolu bir boş. kaldı değil mi bilmiyorum YouTube soldan. görüyor biz. göremiyoruz Zaten işin ilginç kısmı da. burası bilmemek bilinmezi. arzulamak. iki tane ben boş. çıkarttım ya Neyse abi elinde silah. varsa karşıdakini vuracaksın moruk bu.

Kadar basit matematik Yani neyin. anlamıyorsunuz abi silahın içinde dolu. mermi de var işte ihtimal vuracaksın da. adamı Allah. Allah Vallahi bu böyle durup durup durup. durup ağzına doğru çekip böyle yapıyor. ya böyle ağz da açık ya diye Çat diye. vurdu mu çok gülüyorum. ya ciddi Çok gülüyorum çok hoşuma. gidiyor 3 dolu 4. boş. A 3 dolu 4 boş sende de cuvara var. kelepçe. var bende de 4 tane boş var Ben bu DT. boştan bir tanesini çıkartabilir. miyim şaşırmıyor. ya şaşırtmıyor ya vallahi şaşırtmıyor. ya. toplaşma ya Ben buna Neyse gene ismimi. yazayım ya A yazıp geçeceğim aslında da. Speed Runner mıyım kardeşim ben Speedy. Gonzales miyim ben şansı 3 gelecek bu. yayın şimdi bak dayım avuçladım cuvara. çıktı bu. kadar adama da kelepçe çıktı şimdi Aha. buyur bir dolu bir boş 50 şans. var. Ben artık kendime vurmam. Dayı ben artık Alıştım o merminin dolu.

Olduğunu adımın Özgür olduğu kadar. eminim. yani Bak adamın ağzını nasıl kaydırdım. gördün mü Aferin sık oğlum ağzına böyle. sıkmalı çikolata gibi böyle sık onu. şimdi bomboş şeyi he he Bir tane bira. bir tane daha cuvara gel a daha var mı. Oo bugün bugün Acun abim kutunun Bu ne. lan 4 dolu 4 boş ne. oğlum şimdi bak bu oran % % oranlarında. genellikle ilk mermi boş değil. Dolu Şu an olasılık uyduruyorum. Ben bu adamı. vuracağım. ölmedi. yakışıklı. güvenlik adamın yetkisi yok kelepçe. kullanıyor He cuvar aı da. çekti Ulan ne mal adamsın. ha Hadi hadi onu da kendine sık bakayım. bir de ne oluyor. hadi onu da kendine. zık aç dayı aç Ben de bir oynayayım ya. vallahi. sen sen çok eğlendin Şimdi bir tane. doluyu ben sen kendine soktun bir tane. boşu ben aldım bir tane boş çıktı Bir. tane dolu çıktı 4 etti İki dolu iki boş.

Mu kaldı. içinde. sall İçtim. şarabı Allah Keşke adama kaydım bir tane. daha. içtim boş. çıktı Ben vurdum Dayı buna ben buna. vurdum dayı o da boş. çıktı senin hoşuna falan mı gidiyor bu. bu kadar. kelepçe geri zekalı beni kelepçeleyip. kelepçeleyip kendini vuruyor koyım. Dur dur Sen zahmet etme koydum. kendi kendime. ben. Lan bari kelepçeyi takma rahat izleyeyim. bari o kelepçeyi takma da rahat rahat. izleyeyim güleyim elimi ayağımı. kullanayım. ya bu e şeyde bu videoda hiçbir yayıncı. zarar görmemiştir Mal hep kendi kendini. vuruyor Çünkü 3 dolu 3 boş Ne Güzel gene. % Bir de videoları editlerken fark. ediyorum mesela ben şimdi bunu çekip Çat. diye adama vuruyorum burada kelepçem var. bakış şeylerim var Keşke bunları böyle. kapatsak da Böyle rastgele oynasak. ya ama şimdi imkanım varken kullanayım. Çünkü izleyen insanlar Muhtemelen bana.

Bunun için. sövüyorsun. diye iki canım var zaten Bak şu. testereyle bana bir kere vursa ben. öleceğim. yani şu Testere ile dolu geldiği andan. itibaren ben yokum. hayatta iki tane. boş ve bunun da dürbünü var kankalar. Hakkınızı helal. edin hakkınızı çok helal edin çünkü şu. vuruştan sonra Yo Bir saniye ben adama. kelepçe taktım. ki ben adama kçe. k iki boş. çıktı Bir tane dolu çıktı içinde kaç. tane var Kaç tane yok gene unuttum O. yüzden ben gene buna. vuracağım diyorum ya ben bazen Bu şansla. nasıl kazandığımı bilmiyorum ben ne. sıktığım hatırlamıyorum Çünkü vuruyorum. adama. Sadece güzel güzel ilk maaşımız. yatıracak bugün Allah nasip ederse Bak. ilk maaşımız yatacak bugün acaba ne. kadar yatacak. o ya böyle şey mi olur lan. Oha 4 dolu 4 boş adam bir tane mermi. görebiliyor Ben de bir tane mermiyi. adama. vurabiliyor o zaman da % şanslar da.

Genelde ilki dolu. olur. kaynak. kaynak. Bak 3 rounda kadar. geldim yapma. bunu hep birbirimizi vururuz. böyle. Allah'ım teşekkür ederim ya. rab Ama böyle olmaz ki. ya böyle olmaz ki. ya. Oğlum. mal bu adam oyunu yanlış mı anladı. acaba bu şey mi yapıyor mermiye mi. bakmaya çalışıyor acaba yanlışlıkla. tetiği falan mı çekiyor Bu bunun başka. bir açıklaması olamaz çünkü yani bunun u. çok düşmüş geçen zamandan beri ben adamı. vurmadım adam kendi kendine hayı . koyayım Neyse Double diyelim o. zaman adam kendi kendini imha etmeye çok. meraklı bu el Hadi. bakalım ikimize de aynı itemler geldi. abi Hayır ben bu filmi daha önce çok. izledim ben bu silahı alıyorum. kendime sıkıyorum ve dolu geliyor ya bu. Ben bu filmi. izledim İyi. bari sen şunu bir giyer. misin sen şunu bir giy al. abi dur dur çıkaracağım çıkaracağım. Allah razı olsun çıkaracağım bekle.

Hoş. geldin yarın yayın açacak mıyım Vallahi. abi kısmet açmayı isterim ama işim. olursa açmaya da bilirim Bu yüzden şey. discord kanalımdaki duyuruları takip. edebilirsin ya da mesela. atıyorum diyelim ki yayın açtın Ve sen. bunu fark etmedin V kanalında Zaten. bunlar ini editleyip koyacağım bunları. editlem Esi çok zor bir şey değil Çünkü. sadece sol üst tarafa mermileri. koyuyorum mermiler tık tık tık gidiyor. öyle çok kesme yapıştırma işlemi. yapmadığım için rahat ol şu an kaça kaç. geldi mesela unuttum. bile içindeki boş. Peki bildirimleri almak istiyorsan İster. twitchten aç ister discord kanalımıza. gel. tamamen sana bağlı abi istediğin bütün. platformlarda beni. bulursun kaça kaç geldiğini bilmeden. Niye kafana sıkıyorsun. Özgür ama canım. çekti canım çekti canım çekti bu adam. sürekli kendine sıktı canım çekti benim.

De. Ee son dolu mermiyi de ağzıma mı aldım. ben müfettis geet gibiyim anasını. satayım O 4 dolu 4. boş Day Bir saniye ben şunu bir emebilir. miyim. şöyle yapalım 4 dolu 4 boş var ise. Gerçekten bu büyük bir şans bu büyük bir. Onur bu büyük bir haysiyet benim. için ona sık senin için iki kere. sıkıyorum ona Ah lan kelepçe takmayı. unut kelepçe takmayı. unuttum ama onda şey. yok Onun arabası var ama onun şeyi yok. bak. Abi onda dürbün yok O ne sıktığını. bilmiyor Yani bilmesinin de bir önemi. yok İki tane testeresi var elbet bir. tanesi dolu gelir onlardan benim şansıma. Oh Allah'ım Yüce Rabbim Sen konuyu. biliyorsun Az önce yaptığımız gibi. kendine. Evet. olsun Allah'ım bir şans Teşekkür ederim. artık ilahi yardım al artık ilahi yardım. alıyorum Allah'ım beni bu masadan sğ. Kurtar Ya Rabbim. diyor artık ilahi yardım almaya.

Başladım kaç tane kaldığı için de hiç. hatırlamıyorum ama ben direkt bir. sonrakini adama. sıkarım. bu kadar ya abi bizim maaş ne zaman. yatar tam olarak kazanıyoruz böyle. kazanıyoruz ama ikiye katladık Bir de. maaşı. oo. oo. % deyip kendime sıkacağını sandın değil. mi Ben akıllandım abi 76 bölüm bunu. oynadım Ben 76 bölümün tamamında % Şans. diye düşünüp kendime sıktıkları % Şans. diye düşünüp kendime sıktıkları hep bana. patladı O yüzden ben şansa inanmam. başarmanın tek Sırrı adama. sıkmak Abi bu ne adamı tutuklayacak mı. Ben uyuşturucu operasyonuna mı geldik bu. ne bu 3 tane kelepçe ne dayı kusura. bakma birinden birini takacağım ben sana. yani şimdi az önce dediğim. gibi % 33 şansım var yani iki tanesi boş. bir tane. dolu ve yapabileceğim hiçbir şey yok. yani ben kendime sıkarsam o dolu. Muhtemelen bana gelecek bu yüzden ben.

Bir adamı denemek istiyorum şu. an ya özellikle seçiyorlar bak özellikle. seçiyorlar bak oranı daha yüksek diye. kendime. sıkacağım biliyorum abi biliyorum Bu. benim başıma geldi Daha önce ya ilk. mermi her zaman dolu geliyor dayı bu. kadar. He bak bu bu bu güzel bir. üçlü bu güzel bir. üçlü Bunlar da güzel rakamlar 4 dolu 4. boş oğlum bu ne 3 tane Testere ne. ya Allah'tan da mı korkmuyor 3 tane. Testere ne. ya tek atımlık kurşunum. var tek atımlık kurşunum. var İki tane üst üste boş gelme. olasılığını hesaplayıp şu an. logaritmasını alıyorum Bir. saniye. aldım hesabım yanlış. çıktı Muhtemelen öldük abi. enerji D dolu 4 boş idi iki tanesini Ben. boşalttım bu videonun başlığını ne. koysam acaba kendine vurmayan . mı Ne diyeyim yani bu bu Ben bu Başlığa. ne. koyayım. sen olsan Buna ne dersin al. buyur 105.000 bas baba Bir tur daha bas.

Bas Ben ben kendime değil Adama. Güveniyorum şu an Adam kendini benden. daha iyi. vuruyor lan bu. ne tane tesi var. adamın adamın ü tane testeresi var a. dostlar. sıfırlamadan. kullandım bir çay söylersin Nasibin. kadar içersin bak ü tane testeresi var. kullanmak nasip olmadı adama Anladın. mı parasıyla. değil 3 dolu iki. boş ne sen ellerin çok böyle dur böy. şahin gibi Kartal gibi duruyorsun sen. sen şunu bir giy ellerine ellerini. görebileceğin bir yere koy. Aynen şimdi siyahi görmüş Amerikan. polisi. gibi bu şakanın üstüne Ateş. edeceğini Çok manidar oldu ama bir şey. de diyemiyorum ne. diyeyim. Aynen. a. ayır. Hayır. hazırlanıyor o onun ucunu kestikten. sonra kendine sıkma gibi bir şey yapar. mısın Vallahi YouTube'da çok izlenir çok. izlenir Dayı onun ucunu kesip kendine. sıkarsan yani Bak bunu bir düşün parayı. kırışırız Para kazanmıyorum YouTube'dan.

ama olsun. Siz youtube' aranızda halledersiniz bir. şeyler oranlar. yüksek şunu bir alalım. biz bak şu an Oran kendim için. kullanmıyorum ya hepsi boş geliyor ilk. ilk. fırsatta dolduracağız Bak bekle. Abi şu an Bir hakkımı koruyorum bir tane. buna. sıkacağım iki tane boş mu. çıktı 3ün boş da burada. okey. ama muhtemelen öldük Abi şu an çok Çok. üzülerek. söylüyorum Bütün borçları çıkarttık Hadi. bakalım. buyur Tamam bir dolu da. düştü. belki ölmeye bilil biriz be diyecektim. ki o kelepçe takılana kadar hani belki. bir sonraki eli Ben. sıkarım lütfen el bitmiş. olsun lütfen el bitmiş. olsun Hayır. bitmedi. al

All Devices iOS Android Chromecast