ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SEN ZAHMET ETME 2 | Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Kaçıncı baksat videosu oldu Hiçbir. fikrim yok ama yani umurumda da değil. millet 256 bölüm Skyrim videosu çekiyor. hiç kimse ona ağzını bile açmıyor Ben. burada Kapıya bir tane tekme atmışım çok. mu bu oyunun olayı ne Pompalıyla Rus. ruti oynuyoruz Abi bu. kadar karşımızda şeytan var 3 kul Vallah. bir elhamla başlayınca biz bu. oyuna herhangi bir şekilde kaybetmiyoruz. Allah'ın izniyle. bu kadar YouTube'da da bir 7 tane 7. bölüm videosu var sadece 7 bölümcü. buradaki belli başlı itemlerim var Bu. itemlerden zaten herkes çoğuna. Aşina siyah olanlar boş kırmızı olanlar. dolu mermiler içine rastgele yerleşti. kelepçe gibi şeyler işte itemlar ne işe. yaradıklarını ben Kullandıkça görürsünüz. abi. artık şanstan dolayı kendime sıkmama. kararı aldım şansımdan. dolayı şöyle yapıyorum kendime. sıkıyorum. iki tane dolu üst üste gelmiş.

Olabilir iki tane dolu üst üste. gelmiş. olabilir ü tane dolu üst üste gelmiş. midir. gelmemiştir. Aa Şaka yapıyorsun. Abi yeter sıkmalı çikolata mı sandı. sıkmalı çikolata sandı herhalde üçünü de. ağzına sıkıyor Abi bak kurallar. Yeterince açık ortada bir tane silah var. istersen rakibini istersen kendini Bak. sana seçim sunuyorlar kendini vurmak. zorunda değilsin sürekli bak böyle. doğrultuyorsun karşına. sıkıyorsun karşındakini vurma şansın da. var Bunu kimse söylemedim bu arkadaşa. karşıma koyarken. ya. biz böyle böyle oynarsak ben çıkayım Abi. ben böyle eğlenmem yani bu Azcık bana da. sıksın Ya ben kendi kendime sıkmaktan. sıkıldım Şir gibi. konuşt şu oyunu da bir moderatörü müz. yok değil mi ya bakat rulete. alsın Neyse 3 dolu 4 boş muydu 4 Bolu 3. boş muydu YouTube editie göreceğiz. bakalım. boş bu bu. boş bu boş bu boş bu.

Boş koyayım hepsini niye arka. arkaya koydunuz. ya. İyi ki bir şans daha vermediler İyi ki. bana bir şans daha vermediler O bir. şansı da bana verselerdi bu sefer boş. diip gene sıkacak 3ün canım da. gidecekti Dayı ü mermi vardı Üçünü de. ben sıktım. ağzıma. matematiği de yok bu şaşının. ha herifin matematiği de. yok kimlerle oyun oynuyoruz işte. kimlerle masaya geldik Day Yok yok Bitti. bitti sıktım hepsini. bak bitti yok. kalmadı yok. Bak kalmadığı içinde Çünkü hepsini. sıktım kendime Ben kendime sıktım Sen. Dayı Cidden. artık cidden korktum yani ne kadar boş. ne kadar dolu vardı o silahın içinde ben. bayağı oynadım kendimle. yani 4 tane teste Aynen babacığım Aynen. babacığım 4 tane Testere Hadi. bakalım sen böyle gerçekten. kazanabileceğini düşünüyor musun. yakışıklı tak Bakayım bunu. kendine. Ben kaybetmem Dayı kısa vadede kendimi.

vurabilirim kısa vadede kaybediyor gibi. gözükebilirim ama ben uzun vadede her. zaman. kazanırım bak Bir canım var onu da kendi. kendime sıkarak düşürdüm Bak ben olmasam. Bu masada bana sıkabilir güç. yok kendimin en büyük ve tek. düşmanıyım. Hadi bakayım. A. o ilk mermi boş gelecek gibi bir his var. içimde ilk mermi boş gelecek gibi bir. his var o. yüzden kendime sıkacak. seyret abi seyret abi seyret abi boş. mermi. öldük. abi ölmeye bilil miyiz Bir saniye ölmeme. ihtimalimiz var mı yok

All Devices iOS Android Chromecast