ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SEKABET DOLANDIRICIDIR. SPAM SİTEDİR. SWEET BONANZA


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu Selamünaleyküm arkadaşlar bu videoyu. sekabetin. bu dolandırıcılık sistemi yani sekabet. üyelerine nasıl dolandırıyor bunu kendi. gözlerinizle görün diye çekiyor izleyin. ya anasını s********* oyununa da 300. lira atıyorum 60 lira de çıkıyorum. Fiat 500 lira atıyorum 50 lirayla. çıkıyorum bu a**** koyduğumun sistemi. iki aydır böyle devam ediyor. bu iki aydır böyle devam ediyor diyorum. ki bak iki aydır Para yatırıyorum iki. aydır bir kere kazanamamış bana. verdikleri cevap şu Siz yatırım yapmaya. devam edin Şans sizinle olacaktır kazanç. yapacağız Günler gelecektir Bugün. oturdum hesapladım iki ayda 26 bin lira. para yatırmışım ben bu işte. bu iki aydır yatırdığım para 26 bin lira. Aldığım para 10.000 lira sadece izleyin. ben başka hiçbir şey söylemiyorum sadece. devamlı para yatırmamız için. Allah bizi bu şekilde s*********.

Arkadaşlar bunun başka hiçbir açıklaması. yolu yordamı yok gördüğünüz gibi 200. lira atıyor 134 lira ile çıkıyor şimdi. şöyle Göstereceğim size bakın 500. liranın Kazancı sizce ne olabilir. arkadaşlar ya da 500 liranın kazancı ne. olmalı. bu sekabete. da güvenme sekabette üyeliğiniz varsa. kapat Benim Öbür kanalımda. o gelmiş olan arkadaşlarda varsa. üyeliklerini iptal edin arkadaşlar bak. Fiat 500 lira attık. Bu gördüğünüz gibi durum bu iki aydır. sekabette durum bu değişiyor. ama bununla ilgili yazıyorum söylüyorum. anlatıyorum şu hiçbir şey yapmıyorlar. Sadece bu durum bu atıyorum attığım. böyle bu şekil bu iki aydır yaşadığım. sıkıntı Bu arkadaşlar izleyin sadece. evet 500 liranın Kazancı 45 lira bu. sitede üyeliğiniz varsa benim öbür. kanalımdan gelen arkadaşlar varsa. üyeliklerini kapatın arkadaşlar. sekabetin Kendisi de sahibi de.

Gördüğünüz gibi tamamen artık İlk. başlarda kazandırıyor Bu ilk başlarda. veriyorlardı üyeleri topladılar bizim. üzerimizden tamam mı üyeleri topladılar. Ondan sonra s**** başladı Arkadaşlar. gördüğünüz gibi mantık bu olay bu para. yatırın Biz sizi sikelim yani gördüğünüz. gibi bak artık ben dahil hiçbir şey. söylemiyorum sadece kendi gözlerinizi. görüp Bu a**** koyduğumun. o çocukları diyorum ki canlı destekten. arkadaşım var bu anasını s*********. oyununda bir sıkıntı var siz Lig'de ise. sağlayıcıya söyleyin beyefendi kazanan. üyelerimiz var çok fazla kazanıyor ya. a**** koyarım kazanan üyelerinden bana. ne benim sikimdemi kazanıyor. ve bu a**** koyduğumun oyununa ben para. yatırırsam benimle kazanmak hakkım değil. birader İki aydır benim yaşadığım. sıkıntı bu iki aydır yaşadığım sıkıntı. bu Bak şimdi izle 200 lira para attım.

beş tane free Spin verdi yatırdım parayı. bile geri alamıyorsun bak Freeze pilav. verdiğim parayı bile sana geri vermiyor. abone ol. abone ol. Bu gördüğünüz gibi muhabbet içi aydır. böyle. bu devam edelim şuradan işlem geçmişine. gelelim. o para yatırmaya gelelim Bir saniye Dur. işlem geçmişi. Bu işlem türü para yatır hepsi Hatta. tarihi de şöyle yapayım Bir saniye. abone ol. abone ol. abone ol. Bu gördüğünüz gibi arkadaşlar. iyi bak. Bu gördüğünüz gibi yatırımlar burada. Toplam tutarı 26 bin lira Bir de şimdi. size çektiğim parayı göstereceğim. bu iki aydır çektiğim para dokusundan. itibaren burada bu. var Bunun haricinde hiçbir şekilde. Kazancınız yok. abone ol. abone ol. abone ol

All Devices iOS Android Chromecast