ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 sanalbahis mağdurları,sekabet,tempobet,bets10,kaybedenler klübü,otizm,bağımlılık,manipüle,yoksulluk.


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E. herkese merhaba. Bir gün umarım. belkiler yerine İyi ki değiştir diyerek. başlıyorum. vmin sanız ama bu çağda insan olmak. sahip olduğumuz mesela kadar bu. Evet şu şeyini kaybetmiş bir yalancının. sesini istiyorsun şu anda. daki en küçük avati yağlamak. o kadar çok hava atım var ki Belki size. veya kendime mutlu olurum diye. başlıyorum. belki işlenmemiş bir cevher dokunuruz. belgeler yerine iyikiler işleri ya. başlıyorum. etrafınızda bak bak. zekamızın ürünü nesnelerin kontrolü. altında yaşıyoruz sahip olduğumuz. taşınır veya Taşınmaz mal kadar. değerimiz var. tamamıyla görsel ve duygusal olarak. Manipüle altındayız farkındayız ama. durduramıyoruz. Ve hatta çok iyi soruyoruz gerçekten. bizi kontrol eden bir kitle mi var yoksa. sorun emmi. o cevap vermedi sorun biziz veya benim. Bana gelince. nesnelerin değerini bilmeyen Oral kol.

Yalan hile yanlış iş Yanlış hayat. hayatında neredeyse hiç doğru tercihi. olmayan bir isim Hatta engelli bireyler. daha zorunlu bir işe benden tiksinen bir. eşe sahip Ken nesnesi olarak tanıdık. Sadece bu kaydı yaptığım telefon. 35 parça elbiseye sahip. ama. sizi bugünden sonra. gerçek görünen yalanlar anlatacağım. belkiler yerine iyi gelir iştesin diye o. bu yazdığım bir şeyler Eda etmek. istiyorum size. duymak görmek bilmek takmak koklamak. veya Dokunma istemiyorum. istemiyorum uçağı sana gerçekleri. insanlığın sürüklendiği duygusuzluğu. yarg onu dahil olmayan Melek sıralarını. aptal ama standartlarının galiba. çığlıkların Zeki ama farklı insanların. çaresiz ve sessiz arkadaşlarını. sessiz kalıp olay bittikten sonra taraf. seçenleri bi cansız nesnelerle yok. edilmeli gerçek kötülüğün metaların. arkasında Eğer oluşturmasını dağdaki.

Çiçeği değil de Afilli Bir şişenin. içindeki tercih edenlerin sana bir taşa. karşılık o ağaç kesip araba sanları bunu. da Serbest Piyasa ekonomisi diyenleri. hayvan sevgisini Kediye mama dağıtarak. ifade edenleri ama ormanların yerine. lüks rezidanslar yaparak hayvanlar evsiz. bakanları asla ve yüksüz kalanları. yoksun kalanlara Çarkın açılmasını. soyunun da Çocuk dahi olsa yaşam. kalitesinin Sarıtaş varlığıyla işler. tutulmasını İlaç değil zehir tohum bir. hastalık satanları Barış diye düşman. yaratıp Savaş çıkanları başarının sahip. olan ve tarla özelleştirdiği zaman. doğanın işte oksijen verdiği dünyada. eşit yaşamaktan vermeyenler duymak. görmek bilmek takmak koklamak veya. dokunmak istemiyorum. ölüm dahi da bu daha okunaklı geliyor. bugün bir fark ettikten sonra böyle bir. yaşam tercih edilemez Bu formatta sosyal.

olamaz. Oğuzhan'la sadece role bas. ilk videom dinlediğiniz için teşekkür. ederim. hiç spontan bir şekilde. kaydettim ama bundan sonra biraz daha. profesyonel. ve biraz daha hazırlıklı olacağım. size gerçek gibi görünen bütün yalanları. tek tek anlatacağım. bu Şimdiden çok teşekkür ederim beni. izlediğiniz

All Devices iOS Android Chromecast