ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SAKLANDIĞIM YERİ KİMSE BULAMAZ! | Eğlenceli Witch IT


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Elma var küçük bir şey en küçük elma mı. İşte burada evet g çok. aradım Çok kötü yerde doğdum Bu ne ya. dışarıda mı doğuyoruz böyle miydi bu. Evet evet. Nasıl ne. çabuk süre çok az. ya gördü beni. yardımı Neyse süre çok kısaymış. ya Direk ellerinde dibinde Ya ben. çıkamadım. Yerim o zaman. Evet yine çıkamadım. A beni öldürmemiş lan ben öldüm ya Hasan. biliyormuş A beni. öldürmemiş ama süre çok güel dedim size. Eren. 521 ortalama iyi midir inşaat mühendisi. kaç senede. bitiririm var kanka sen var. Ölüler bakmasın da. şeye dağılmamış ya. dışarı. at dışarı oğum tur Dışarı çıkacaktık hep. evin içine arayacaklar ilk tur labirente. biri gitmeliydi ondan sonra başka. bakayım git lan buradan Kim O hayal Ben. benim anan. ibl ben yer. orası yukarıdan ötüyor bak yandan ötüyor. yukarıdan ötüyor her yerde ötüyor buraya. kafay. yiyorlar bu mapte zor yani Ben size.

Söyleyeyim. Bu map'te zaten bir tur bulan. kazanıyordu Benim de dışarıda yerim. vardı ya oğlum sen ağacın üstüne. saklanıyordum burada çare Aynen bir kere. çok easy Win almıştım Öyle. buraya kimse. gelmedi Neredeler şu. an dışarıdalar tavuk. öttü bizden kimler kaldı Ben kaldım Bir. de. Sam 2 Aynen e gugu Sen nerede öldün Ben. ilk başta direk doar doğmaz öldü. evlerine saklanmış K açı. beni kontrol etti gitti burayı sefe. aldılar bitti aldık bu tur çok zor. burada bir kurcalama söz konusu. ortay. kurcalıyor var. aşlar. g at sana tek. atar aşağı bakarken bir and yukarı. dönerdi bu kim bu Altındaş Göremiyorum. ki nickini Hasan a buraya vurdular tavuk. atmadılar gittiler. lan yeter 3 çeki yaptılar buraya 4. gelirse Ghost derim ben bunlara bu. oyunda Hiç Bitmez Tükenmez davası. bu. Ghost git yanımdan. git had lan 38 saniye 38 saniye sade.

Bile beni. bulalı elma. çok yanımda. dur biri. dışarıda sol labirentin. dediğin tavuk öttü nereden öttü. yukarıdan mı öttü. bana buralardan mı. bahsediyorsun Senin olayın o labirent ve. ağaç ortam Bak unutma sen çık görmezler. oradan çık çık görmezler seni göremezler. burada yakaladım. enyi Tamam bura benim sa. bölgem Tamam o hızlı öldünüz ha bak. oğlum şu met 53'e Ghost most Yazmayın. zaten sırf Ghost yazıldı diye küfür etti. kendi kendine gitti Bir daha da girmem. dedi oyuna hala daha girmiyor. kimler dışarı gidiyor Şimdi herkes. dışarı gitmesin elma yok bu t. d elma nası Yok ya ben dışarı gideceğim. gibi bu labirentte. saklanılır var Evet Oha çok büyükmüş o. ben labirente gideceğim Nerede gördün. abi elma gördüm gördüm çatıda. var elma lazım gel burada var. Aa. buldum oğlum 6 saniye doğuyor Bunlar Ben. nasıl gideyim.

Ya lan nasıl gördü beni bu. oğlum görünmeyecek yere saklansan ortayı. direkt görüyorlar. zaten Yok ya skil atın bol bol skil. Anam yakal yanında biri olan söylesin. şey at benim yanımda atıyorum. üte. öttüm kaçıyorum atacağım yine gidiş. yönünü atıyorum yaşum. öldürdüler beni Tamam seni görürler. ortam Sen ne yapıyorsun sandalye. olmuşsun ya. kocaman çağrıyı kovalıyorlar biri var. orada kaç kaç kaç. kaç atıyorum sana doğru atsana bir. tane Kaf alamadım. Tamam tamam kaybetti lirak Des. seni AB benim yerim nasıl Baksana bir. Oğlum onlar zor ya orada yakalaması zor. Ben burada oynarım ya. burada Neredesin lanu Göremiyorum ben. seni güzel. Oha çok zor bulmaları yakınında biri var. mı Çağrı senin yanında Hemen bekle ama. dur. geliyor Geldi atıyor Görüyorsun zaten. yanında tavuğu yok ama. galiba Oğlum burası çok güzel bak. aşağıdan tavuk.

Ötmüyor O tarafa gitme O tarafa gitme. biri var orada. çağır görüyor Mus görmedi görmedi. atıyorum sana. doğru onlar burayı sallak aha geliyor. Yanında Yanında. ka o lan biri top olmuş. geliyor beni görmediler. go'ya ötüyor bana ötüyor yardım edin Yok. yok Go Sıkıntı yok tamam Burası. gitti go'yu. bulamazlar üstüme zıplı orada çok mu iyi. lan Çok iyi Çok iyi yerim yani çok çok. zor yani orayı detaylı aramalar Lazım. oğlum benim benim yer asıl buradaki. enisi bak yere tavuk atınca ötmüyor. Burası biri Yukarı çıktı. gugu ben sürekli atıyorum Go ortam. destek ver bana orası ama. gelme. buraya aldınız aldınız. güzel. bulamazlar Ben bir şey deneyeceğim ya. an gel çok iyi orada olmaz. yakalayamazlar yani bana var mı destek. atıyorum çağı K Allah kahretsin. Bitti bitti bitti ya zaten y Bir şey. denedim. ya Tamam oraya yine saklan Buralar.

Bölgeler ananı son saniye tavuk öttü. bende Bir şey olmaz Bir tane daha. bulamazlar alıyoruz bitiyor 20 elma. lazım elma ı sı elma buldum bir tane. balkonda Nerede buldun balkon direk ana. kapının. balkonunda ana kapının balkonu nere ya. üstünde kapının üstündeki balkon var ya. kı da var ya genellikle Ama içeride de. oluyor Hep H Tamam. gördüm labirent nerede lan. L lan Ne çabuk başladı ya yine. Evet Allah kahretsin. çıkamadım her tur bu map niye değişiyor. ya Allah kahretsin. ya var mı peşinde biri yok benim peşimde. biri var. Yanmışım bakıyorum yok kimse Peşinde. geliyor peşinde biri var ama kör. edeceğim onu ettim. Tamam yastık. oldum burada iki kişi var bu labirentin. önünde atıyorum oraya ben. spamlı bir daha kör ettim Tamam hepsi. dışarıda ol. yanımda atıyorum Yukarı çıktı bir tanesi. bir tanesi labirentin solunda şu.

Labirentten biri giderse ben çıkacağım. da saklanacağı. yere Sen şu evin tepesine çıkacak H Yok. ters. duruyorsun Yağmur Sen ne oldun ya Yağmur. orada çevir çevir attım Ah be Sabahtan. beri orada çeviriyorum sürekli çok büyük. olmuşsun Yapacak başka hiçbir şeyim. yoktu ya yanda yastım ya oraya. gidebildim Oğlum hepiniz elma olmuşsunuz. ya Burada biri var oğlum ararken zaten. direkt elmaları. arayalım Nereye gidiyorsun ya. seno Bunun da bir üstüne çıkacağım Daha. Uğur 4 yıkmamış Çok teşekkür ederim. ötüyorum Ben yukarıdan ötüyorum. ama hayır ya yukar yukarıda kimse yok. oğlum yukarıdan ötüyorum tavuk nerede. aşağıda tavuk Yok ben bir şey. deneyeceğim. oğlum yukarıda kimse yok lan ben nereden. ötüyorum bu tavuğu nereye atmış Ne. bileyim soluma atmıştı duvarın diğer. tarafı yok yok orada da yok. tavuk Dur. bakayım hemen yan tarafınd ya Yokun yan.

Evet senin yanın. atmış Gel diğer odan. ötüyor ikş mis gibi turdur burada. saklanı Bak işte. Selamünaleyküm. ikimize de yer varı ortağım orada. ya dur kafalarını kafalarını karıştırdım. g bahçede turla yürü Bir tur atayım ben. bu oyunu mobil oynuyordum oğum zaten ben. böyle oynuyordum bu oyunu sabit çok. durmuyordu. yani. Aha biri mi geliyor yok evet evet evet. yanımızda lan geldi. kaç bak Baki kovalıyor çağrıyı. bıraktı beni yakaladı. Aha geri. geldi. yanında. zıpl öldün. öldün nereye kaçıyorsun oğlum duvar ora. benziyorum var. var güzelmi Çok iyi bu bir tur bile. bulamayız bak buluruz buluruz tam bir. kişi. Bence dışarı Aynen i içeri bir. çatı Tamam ben dışarı mı oynayım içeri. mi oynayayım dışar oynarım herkes içeri. saklanır Sen içeri oyna tamam içerdeyim. dışarıda ben her yere vuracağım her yere. ne almak mantıklı bur minimum kişi çıkar.

Dışar tavuk ve zıplama istiyorsanız bir. tane kan alabilirsiniz yukarı çıkmak. için ama oynayacağım için ben zıplama. almıyorum Ya ben çekme alıyorum. çekme Kanca. Kanca Ben çatı dayım Ben Kanca oynayayım. tam zıplama aldım kancayla kaçanları. atarsan da vuruyorsun tekte haberin. olsun bana mı öğreti en az 3 kişi bunlar. içeride. saklanır bahçe Kesin biri çıkar da biri. bizim odaya da girmeye çalışır Biz içeri. şuradan gözüküyordu. içeri kaç giriyor ona. bakın var mı görüyoruz birini kimse. girmedi. ki Dışarıda var Bu ne lan kimse açmadı. kapıyı A bu önümüzde önümüzde lan. önümüzde vurun V önümüzde. Lan direkt gidiyorum ona ben nerede. oynayayım dışarıdan koşuyor koşuyor. koşuyor sağda sağda sağda burada. çıkıyor burada bir a Burada bir. yerde a a tavuk ötüyor Aa vur vur. vur lan içer girdi yanıma girdi. nereye girdi Ben çatı dayım çatıda nasıl.

Çıkacağız oraya Aha burada tavuk ötüyor. bak tavuk atayım. oraya ya gitti ya Neyse ben dışarıdan. devam lan burada uçtu Bir yere uçtu. Kanca alsaydık Bu keşke ya mantıklı Evet. ya burada ötüyor Samet burada da ötüyor. içeri girdi bu. kes burada. değil çatının şurasında gum bu tarafta. yukarı çık hala öpüyor burada oğlum. Yukarı çıktı biri kutu kutu biri Yukarı. çıktı. kutu ötüyor mu Samet ötüyor oğlum ötüyor. burada. ötüyor alt katında mı acaba büyük ihtim. Alt kat Burada bir. yerde labirent boş lan alt katta Samet. bu iniyor aşağıya in bakayım buranın alt. katına. bak. dönüşüyor Evet alt katta Ah ötüyor Aha. sensin önümde önümde önümde Evet gogu. alt katta. bu nerede oğlum bu. ya burada bir yerde döküyor vurdum. vurdum ö şunun üstünde şunun üstünde. ağacın üstünde. gelin Tamam nerede ya lan. çıkamıyorum burası da ötüyor nereye.

Ötüyor yağmura gidin bak kapının girişi. kapının girişi. ötüyor git yağmura git Tamam git ö artık. öl artık Oh be çatı temiz gibi artık. ya bu ötüyor Baba. e dışarıda mı diyeceğim de yok ya. dışarıda da. olamaz vurd uçuyor uçu. vurdum vurdum vurdum Tamam öten oydu. şurada bir. töü ben içeri giriyorum artık. bur şekil değiştirdi vurdum şekil. değiştirdi Tamam bir şeye dönüştü. orada burada bir şey burada bire lan. kaçtı kaçıyor. kaçıyor nereye gitti şeylerin üstüne. bak AB şekil değiştiriyor ya çatıya. baktınız mı Siz ben baktım ben baktım. ötüyor çatıda öttü sanki yok oğlum. çatıda öt Burada bir yerde dur bur. koyayım kaçıyor ya oğlum şekil. değiştiriyor bu ya tamam olan bir şeye. dönüşebilir bir kişi mi kaldı ona. geleyim kaldıysa yok iki. kişi yok abi şekil değiştiriyor sürekli. bak bak bak şuradan. geldi aha. aha nerede öldü.

Öldü son bir lan Lan bir tek Ercan kaldı. yağ baca bacalara bakın bacalara. bacalara baktım ben yok abi yini bar. bulalım yerini. ya Senin olduğun yerde olabilir mi. dışarıda değildi. ötüp de öldüremedi var mı Yok yok çatıya. kimse saklanmıyor bunlardan Oğlum Ercan. kocaman koltuk olmuş anlayamadık ki. koyayım yok karamanı o ya sürekli. değiştirdi o tavuk tavuk abi tavukla. buluruz. ance çatıya saklanıyorlar Ben zıplamayı. almıyorum kullan içeri Ya bunlar F içeri. saklanıyor Bak oğlum. zıplama lazım olur ya zıplama şart gibi. ben dışarıda kullanmadım hiç Kanca tam. Kanca al. Kanca Karaman mı bir tek Saklandı Az. önce. yok çatıya yine bakın o gunun saklandığı. yere falan çatı bende çatı bende de. çatıya hiçbiri gelmiyor. bunların girdi 1 girdi. 2 girdi 3 girmedi. girdi yine bahçede bak bir şeye dönüştü. şurada biri çıktı dışarı çıktı dışarı.

Minimum 2 olacak yine ya tam ben. dışarıdayım dışarıdayım çatıya yine. gelen yok bizim eve mi girmiş lan acaba. tri bakmış mıd arkaya bakın. arkaya ötüyor direk neresi Bak buraya T. öttü değişiyor lan burada bir yerde. dur tavuk nereye. gösteriyor yok Burada yok. kimse neresi öttü demin ya kapı girişi. öttü kapı girişi ve şekil değişti Aha. vurdun gugu yok şekil değiştirdi ben. çatıyı bir kontrole gidiyor abi AB. değiştiriyor Bu nasıl bir y burada yok. Burada yok orada yok Öl. lan lan burada bir şeye dönüştü Alo. dışarıda Bu. arada dışarıda. bunlar dışarı çıkın gugu Bak burada. atıyor A buldum. tamam hepsi dışarıda hepsi dışarı. dışarıda şunu ya Nereye kaçacaksın gel. gel Aha uçuyor. biri şunu vurun ne olur Oh be çok zor. abi aim almak ya aha Burada biri var. Burada biri var Geliyorum geliyorum mami. mami attın skimi vakumlu onu vakumlu.

Tutmadı vakum Burada bir yerde. burada. bir Burada burada burada burada kitap. kitap kitap şu şu şu Tamam Tamam başka. yok kaç kişi kaldı son ik kişi nesin kar. eve bakıyorsunuz değil mi evin içine. bakın artık bu tavuğa vurarak ittire. biliyorsunuz ha on. yapın orada. yok bence içeride kaldı ama bakalım. labirent boş Bu arada de. içeride ranca su olan şu ağaçların. üstüne. baksın yukarıda yok çatıya Kimse. gelmiyor kanka Bunlar tam bir. mal labirent boş Ya ben saldım buraya. bana mantar attı bak bu şöminenin önüne. şömine yanıyor şu an nerede şömine de. oradadır mantarı uza atamıyor neresi. Mantarda bak dışarıda bir tane öttü ama. içer içerideki ötüyor haberiniz olsun. Çok da dışarıda olmayabilirler O yüzden. gü öü önümde önümde değilmi atıyor. burada bur Burada bir. yerde baktınız mı bizim. eve bakıyorum bizim eve ben de bakıyorum.

Boş çatıda yoktu İkinci katta. değil tamam Orada. Yok dışarıya da bakın. Hadi lan bir yerde ölsün yerini bulalım. bari ya Ercan'ı nerede öldürdünüz. burada da. yok buralara bakıldı tavuk mı ötmüyor bu. ne saç ş dışarıda o zaman dışarıdaydı o. zaman dışarı. ben açların üstüne baktın. mı Evet tavladım her yer kişi Zaten. dışarıda öldürdüm mediği halde neden. sıkıyorum Çünkü tavuğun alanının dışına. sıkıyorum aslında Bence önce Hep beraber. dışarı alalım harbiden. ha Büyü Büyü. engelleyici bu sefer yer değiştirirler. ya bu çekme buraya çok şart Birinizin. çekme alması lazım bence alayım ben. çekme şart çekme vakum tuzağı diyorsun. deil mi aldım şu blok blok almana gerek. yok blok kim alan değiştirsin tamam. değiştirmiş istiyorsanız önce hep. beraber Hepsi girdi lan üçü de girdi 3 4. mü girdi 4. galiba bir şey. dönüştü. Tamam bak sola ş soldaki şeyin oraya.

Saklandı biri içerim şimdi ne yapıyoruz. hep birlikte Tam ben içeriyi önce. tarayalım. madem AB Burada bir. yerde Tamam burada v ile v ile vurun da. hızlı kontrol. edelim burada yok Nerede öttü bu Burada. bir yerde. ötüyor Tamam. gördüm Bak burada ötüyor hasanı Kestim. hasanı Kestim burada nerede ötüyor orada. ötüyor bizim bizim orada ötüyor bak bak. nasıl lan kafamda duruyor. şey buraya bir tane işte şey atmanız. lazım şimdi attım Attım vakum Attım bak. atıyorum bu Dışarıda olabilir mi ya bir. altımız bir altta olabilir Bir altta bir. altta ben bir alta. ineceğim bir alt burası mı. burada ötüyor Lan yok Üst katta bu Ben. size söyleyeyim burada değil üte değil. üte değil Bu bir. aşağı bir tane de üst katta var Yalnız. tam bur üstünde var Yok yok başka yok. burada Buray bir bakım. buranın Üst katında var biri tam üst.

Katta labirentte biri. ötmedi yine bakıyorum ama ötmüyor. burada bakıyorum tekrar ötecek. mi ötmedi bu sefer yer değiştirdi. bak ötüyor bu çatıda ama çatıda Kanka. büyük ihtimalle çatıda evin dışında ya. baktım çatıda kimse. yok bir daha at çağır oraya Tamam burada. ötüyor a merdiven merdiven merdiven. öldü Hadi son alırsak bitiyor Son son. nesinin hadi hadi bir daha öttün şu. tavukları bir daha ötün şu tavukları bir. kere ötse yakal bur bur bur n nerede ner. burada öttü Baki. dda dışarıda dışarıda olabilir Dışarıda. olabilir dışarı gidiyor tavuk geliyorum. Geliyorum geliyorum buranın. dışarısı kaçtı ötmüyor tavuk tavuk tavuk. at tavuk Burada burada ötüyor ötüyor bak. bak bak yukarı yukarı yukarı gösteriyor. tavuk şu ara ara yerde galiba içeride. olabilir içer dur araya geçiyorum oraya. bekle tavuk layı. orayı burayı gösteriyor da burada yok.

Burası ötmüyor bir dakika en üst katta. da. değil Burada burada buldum Dur şu elma. kes orada mı Burada burada burada helal. çok iyi lan Çok iyi. kazandık Neredeymiş. içeride Duvarın dibinde elma olmuş yedim. onu yedim. onu Nesrin miymiş o. h merdiven alan kimdi ya Karaman mı ya. Bit mi bura Bura bitti Yeni kuruyor Ç. hangi mapi kuracaksın Hasan bakayım özel. maç H ya Google öyle sıkış Hasan seni. duvara sıkıştırıp. Nasıl ya gugu Oğlum ne güzel merdiveni B. Sen niye geliyorsun ya kte eskiden. dışarı var mıydı ya vardı vardı diye. hatırlıyorum ya şaşırdım ben eskiden hiç. dışarı kontrol etmiyordum ama ben kanka. bak kalabalığız ya küçük bir map kur kim. sakla gerçekten kim saklanabilir o. kazansın. en küçük harita ada ada adayı Kur O. zaman o küçük ad bak şu küçük ada. hangisiydi Dün oy adımız mapi oynay ya. Kula Kula İsland He Kula Kula oynadık.

Kulay oynamadık. ormanı Kula kulay oynadık başka bir adaa. vardı ya nan yağması Lan oğlum Ona. bakarsan hepsini oynadık biz bunların. şey lakiki cenneti benim dediğim ad loi. Paradise. lak 2 lakiki lak 2 buras çok basit ama. imkanı yok Tamam ama gerçekten saklanan. kazanacak işte loek mi kurayım Aynen. öyle kan gövdeye götürsün Tamam kurdum. burada direkt şey alın ya keşke çağırı. pile kafes dövüşü yapsa sonra. öpüşelim AC ppı Ben gömerim lan ben. vakum aldım ha bu senin aldığın ney lan. sen Orkun ış Orkun ış Spiderman 1de. hafes kıı. Spider onun gibi oluruz biz Orkun atsak. evin yanında bu ne yapıyor arkaya. geç eve saklanacaklar Bu arada suya. dikkat edin ha burada suya çok. saklanırlar Yani kesin biri olur yani. abi İngilizce söyler misin klip. yollayayım. hell. selam gönder bunu. Evet burada eve dikkat Ed en güzel.

Saklanma verber ver. bana bua cevap verk on olduğunu. zannetmiyorum tavuk attığımız yere bir. daha atın b full dönme mapi dönme ne lan. ilk defa gördüm ben bur yani şey. duramazlar burada sabit duramazlar. ağaçları da sıkmayı. unutm. önümde nerede Yağmur Bu kim ya aha. aha bu ne ya maymun oldu vur vur. vur Ne oldu lan Deniz. Yıldızı öldü öldü öldü. Aferin ağaçlara sıkın Bu arada. full. Aha burada burada buldum bir tane nerede. geliyorum Geliyorum geliyorum. aha aha aha buldum bir tane buldum öldü. öldü ötüyor ötüyor ötüyor burada. Neredesin benim burada buranın altında. da. olabilir Yok burada ötmüyor Aa bu Aha. vurdun. Lan oğlum nereye gitti lan buradan suya. baktınız mı. sulara Burada bir tane vardı gitti bir. yere gitti vallahi göremedim hiç. Allah. Allah Dur şu şeyin içine. bakayım burada da. yok Gönül susuz teknenin.

Altına. bırakma bu zıplaya zıplaya gezin Ha. Burada Aa buldum. gidiyorum. çağrıya lan dönüştü Burada burada öttü. burada. öttü başım dönüyor bekle bekle bekle. bekle oradan kaçırma suda suda nerede. sud. zaten kp bana yardım gelsenize Burada. bir yerde Kaybettim. ya burada Hala. Burada burada burada öü öü. kim kaldı son Ercan O da çağırdı. herhalde burada bir yerde ya. nerede Çek ötmüyor tavuk yok buradaki. öldürdük orta ya Bak burada fake atıyor. buraya o zaman F atıyorsa oradan fleye. bildi kim kaldı Ercan. Hadi bir dakikamız. var bu mapte bulmamız lazım Evet bu. mapte kesin bulmamız. lazım suda değil eve bak biri eve baksın. ben bakayım eve. bakmıştım ay Hadi ya lan hadi. lan yok evde yok. oğlum bir yerde Tavuk da mı ötmüyor atın. her yere her yere tavuk atın. Hacı yerini bari bulalım yukarıda. ağaçlarda falan Olabilir mi.

Olabilir Hindistan cevizi olmuş olabilir. Şu vurun Hindistan cevizlerini bakıyorum. ben vuruyorum. hepsine Allah Allah lan Tavuk da ötmüyor. hiçbir yerde Ya nereye gitti ya. Tekin altına baktınız. mı tavuk ötmüyor hiçbir yerde tavuk öt. müü Burada burada burada burada nerede. Nerede bir şeye dönüştü lan hadi lan. Mami Hayır oğlum f o f hay Hayır dü şeye. dönüşme sesi varım kocaman tekne olmuş. adamlar AB ama ya tava nasıl ötmedi. Oğlum orada o lan Ne yapıyorsunuz oğlum. kocaman gemiyi nasıl görmüyorsunuz Siz. moruk Abi siz burayı nereniz ERC Ada. olsaydın koyayım oğlum 50 tane. tavuk attık oraya ERC lan ben fake. zannettim fake değilmiş ki o kocaman. gemiyi nasıl görmüyorsunuz ya bir. anlatsanıza bana Ben dönüşme sesini. duydum Vay ya bedava Ya ben buldum. da onu vurduk vurduk dediler . koyayım tekne aklıma gelmedi Evet.

Tekneye de vurabilirim aslında vurmadım. mı Ya ben orada ama tavuk attık oğlum. oraya bir daha oğlum çekme attık tavuk. attık abi tavuk atsanıza vurulur yine. bir de atılır Yani. bilmiyorum orada değildi o sonradan. oraya geldi oğlum ya zaten o şekil. değiştirmeni almış oradan oraya geçe. geçe değiştirmiş kendini Evet burada. şekil değiştirme şart gelin hadi. AB çok kötü oldu burada el vermemiz ya. fake attı Zan vurdun mu yine tık tık. yapıyor birkaç kere bizim çatıya geldi. galiba Evet ben de. duydum yukarılara çık o zaman İçeri. girer o biz çıktıktan. sonra ne en son bakarız en son. bakarız yakınlarda bir şey dönüşüp. duruyor burada dur birimiz sağdan. ilerlesin iki kişi soldan ilerlesin iki. sağ iki sol bir kişi de buranın çatısına. bakıp düz ilerlesin içeriden biri mavi. birı bakacağım ben mavi deniz kabuğu. biri unutmayın mavi deniz kabuğu sağında.

Adanın sağında evin. sağında ok ben. bakacağım biri de evin sağında yakında. duydum ya sabit duruyor uçuyor sağda. uçuyor biri solda ben de duydum evin. tepesine bakın direkt bak öttü. öttü Burada burada. helal. Seni Mavi Deniz kabuğunu unutmayın. bira evin orada kimse yok. başka A bak bakak. Tamam. dönüştü neye dönüştü lan bu ses kasarak. bakarsın. ona ha burada Tam burada kimse. yok uçuyor uçuyor uçuyor gitti karpuz. karpuz dönüştü bir şey dönüştü. tavukla Yanmışım tavukla atıyorum. atıyorum sen de öl. Karaman buradaki burada ki öldü dönüşen. onu bulamadık bilmiyorum Karaman mıydı. Bilmiyorum Karaman olabil bur gel buraya. geliyorum. Geliyorum bu Bölgeye gel gugum coko gel. öne doğru gel bak şurada ötüyor şurada. bir yerde ötüyor geliyorum öttü orada. nerede öttü neredesin ben seni görm. Burada burada burada Ercan abidir bu kes.

Son bir kişi Ercan yine Ercan abi. gördüğünüz en büyük şeylere vurun. ya tam bir ihtiyar. ya Gelmiş bize burada ters psikoloji. yapıyor ya 60 yaşına. gelmiş Tamam dağım bu bölgede yok. başka tavukla bulacağız Bunu biz ya evet. tavukla ya öten çağırsın direkt. O ses neydi ben şey vakum attım öttü. ötüyor. Neredesin yoldan geçerken öü öü. öü en büyük bir şey vuramadım. geliyorum yok oldu Yok oldu y dönüştü. bir şey o zaman g ha gel bu tarafa gel. bu tarafa gel bu. tarafa ötüyor hala ötü evin içine bak. Evin. içindedir vuramadım. yine büyük olan büyük olan Yok meyve. çubuğu meyve. çubuğu bu bu bu bu. yastık dönüştüğü şeyi ses kasarak. anlıyoruz Bu arada ne tarafa dönüştüğünü. dede de çıktı ha Dede mi kaldı yine. sonra beynimizle oynuyor ya şimdi yine. mi avcıyı he he Evet ya o ilk turu nasıl. verdik ya burada tur vermek çok sıkıntı.

Ya. yedik Bence illaki Biz burada iş yaparız. ya bir. şekilde kaçarak ve fakee oynayacağım. burada fake çok kafa karıştırır. burada ses kasalım Bak yine geldi önümde. uç yine biri ya önümde bak Önümde şu an. mor cı olmuş ev ev evin. sağında Deniz yı önümde var biri bir y. bak birisi Önümüzdeki denize girdi. gidiyor bu önümdeki bende çıkınca. soldaki. bende demin sağında biri var Deniz. Yıldızı. galiba olduma da biri var. ben ses duymuyorum başka Bunlar Herhalde. diğer taraft g. etrafına önce solda bir tane var Aha. gördün. mü gördüm galiba. o dur hemen. gidiyorum gugu Benimle gel gugu. geliyorum şurada bak bak denizin içinde. çakal yapacak bak bak bak Deniz Yıldızı. demiştim a ş. Old bak ötüyor orada tavuk şey çağı lan. buradaydı çağı Burada burada çağı. Neredesin lan gidiyor Yo fake. atmış burada Nereye kaçacaksın Nereye.

Kaçacaksın y y fake o fake geldim. yardıma burayı gören bir yerde gugu vur. artık bir şeye dönüşüp duruyor kafayı. yiyeceğim. lan Yok burada değil gitmiş Burada. burada burada Bak yine bir şey dönüştü. ses kasamıyorum neye dönüştü O Burada. bir yerde. Çağrı Ulan Uçan Tekneyi görmüyoruz. klar yok Mami. gitti bu gidemez. Ya dur oraya bir daha Save çekeceğim. Aha bak bir şey attı. bazen tavukları yerden bazen havadan. gönderin lan. git vurdum lan vallahi abi hayatımı. kurtardım Kafayı yedim. ya dönüştü Burada burada burada gard. gördüm tekne tekne hava şey. ne. bu öldü öldü ne diyorsun n peak kaldı. n peak Ha Burada nerede. geliyorum. helal Hadi bir el almamız lazım bir el. alırız da her türlü bak fake. kullanabilen herkes fake alsın Evet Evet. herkes F herkes alsın Başka Yol Yok Evet. her yere fake atın koyayım bence.

De ben fake kullanamıyorum Ya bak fake. değil fake değil şey kullanıyorum. dönüşme. ya ismi ik satırın ilk sıradaki ilkinin. biri küp. oğlum ya direkt dönüşüyor işte tak tak. dü şey alacağım ben yine hayalet. atacağım almanız lazım. diy süpürg Al bak bir kere ağaçlara. kimse saklanı bunlardan bakmazlar O. yüzden biri ağaçta meyve bu Ar dönüşme. yöntemi ben eve girmeye oynayacağım. baktığınızda basın o skilli baktığınız. eşyaya Ben hareketli oynayacağım. birazcık ya ben de hareket oynayacağım. da eve girmeye oynayacağım ses vermeyin. bunlara evleri neredeydi lan bunların. oğlum beni gördüler mi acaba Ay ben Çok. yakına. gelmişim Allah burayı. görüyorlar atı fake Ben q spamlı kör. ediyorum AB Ben Öyle bir yerdeyim ki. fake Make. atamıyorum sana doğru geliyor biri Mami. biri benim burada atıyorum sana q attım. Bir tane kör.

Olacak olmadı döndü Senden gelmedi benim. burada kişi var biri daha geliyor sana 3. kişi. var beni gördü tavuk atmazsa sıkıntı yok. beni gördü fake fake atsanıza kaçmaya. çalışıyorum beni. yakaladı Ben kaçmaya. çalışıyorum. kaçamadım Ne güzel saklanmış sen lan git. git görünüyorsun gödü. oğlum görünüyor Bak o küçük. şeyler gördü gelecek şimdi bana bir tane. vuracak biri seni orada biri beni. bulmaya beyniyle. oynuyorum ötmüyor git abi sal abisi. Buray Benim buraya fake atsanıza bir. atıyorum bekle nerede Arkanda Go. atıyorum ona bekle attım İnşallah Ağa. vak atıyor tamam. bak ugu beni görebiliyor musun buz olı. gibiyim Bak burada bir yoğunlaşma oldu. burada. be ah ghosta gitmeyecek oradan ha geri. dönecek bir anda yok yok şimdi üstüme. atlayacak bat gibi LS. diye. tamam fake alabiliyor muyum. buraya dur atacağım Tamam attım or.

Gidiyor mu kalal gal kaçtım zannediyor. diğer tarafa gidiyor Hala mobilin orada. ya biri taktı. oraya Tamam. gitti Geri çık. lyen Benum geri oraya git çağı bu enı. kimse Beyli oy şu an ses vermeyim şu an. ses vermeyeyim. Goog sana bir şey yapmadılar mı lan. tavuk atacak or nası ya tavuk atacak. oraya. kaç oğlum bu salaklar niye tavuk atmıyor. ya hiç tek yedim ama iyi oyaladım. yine Google Goog yanından yürüyerek. geçiyor eve gir eve gir Nazar deksin. Tamam Pardon ben sana bakmıyorum şu an. Eve girersem sıkıntı ol düşeceğin şeyi. ayarla kimse kontrol etti bir daha gir. Go yakal Sen geliyor Dur. dur tek sen kaldın abi tek kalmışsın. alıyorduk. öldün öldün kaç Yok yok imkanı yok kaçar. kaçar kaç duramıyorlar lan kaçar yok. imkanı yok hadi hadi hadi kaçar belli. olmaz hadi 35 Yok. ya ya ya kanka eve git niye diyorsun Ne.

Güzel ağaçtım. ya güzel bir fikir gibi sesi duyuyorlar. sesi ya ağaçla duracak var ya dümdüz. ağaçla duracaktı ya bir anda çıktı Ben. de anlamadım şey yapın ters tekne varsa. ters teknenin içine girsin. biri anlamazlar. onu bu bizim ilk turumuz muydu Ben fake. almıyorum ya mantar mı alsam Ya bunu abi. dekoy almak lazım dekoy aslında bir. yerde diy hangisi sürekli fake. vereceksin çıldırtacak kafalarına ha ben. aldum dekoy lazım buraya bunu alacaksın. başka bir şey değil ya bu map olayı. dekoy uçma almak zorunda uçma almazsan. üstüne atlarken zıplam lazım Uçman lazım. zıplamayı cırlıyor Ben şuradan bir Deniz. Yıldız denize saklanacağı ben bu tur abi. denizde anlıyorlar ya Dalga çekildiği. zaman oğlum yapacak o oyalarsın ya. denizde abim herkes diko alsa p koyları. atsak bunları kafayı yedir tiriz de. işte ters bir tekne var mı.

Tekne Yok anam tekne nerede. ya Ay zıpladım. yanlışlıkla buranın en gizli yerine. Saklandım. ah Biri senin orada. mamı biliyorum saklanamaz ama şu an var. ya bu yaptığımdan dolayı kendimden. acayip utanıyorum biliyor musun Yani. bunu. Nesrin falan yapardı yani bir de ben. yaptım işte. o ben bir tur öttüm kaçtım Bende iki. kişi var başımda iki kişi var oyalıyorum. ölen var mı yok Ölen yardım etsin ha. Direkt benim yerim çok kötü hav kişi. bende atıyorum gole sana doğru tavuk. ötüp duruyor destek. lazım attım Go kör edeceğim. helal İkiniz aynı yerdesiniz. çağrıyla Tamam var. atıyorum sana atıyorum i kişi var atın. attım biri. kör helal ya of Ah be gugum be oğlum ben. yanlışlıkla mükemmel bir yere girmişim. lan ö gugum benim yanımda kimse var mı. kör biri bakıyorum bakıyorum Tamam güzel. güzel ortam Kimse yok Kimse yok.

Söyleyeceğim biri geldiği zaman ben şu. içerideki mavi mor alan var ya oraya. geçeceğim o güzergahta biri var mı Hangi. mor içerideki mor dediğin şu hemen Benim. solumda bir mor mor şu an yerin çok hiç. gitme. bence bir şey diyeceğim ben bug buldum. galiba yanlışlıkla yer altına. giyim arkandan biri geliyor gibi dur. bakayım geldiği gibi söyle bana şey atıp. kaç. bakıyorum fake alan varsa atsın fake. atsın baya kafa karıştırdı değil bekle. ben fake atıyorum sürekli de sıç tam. güzel bir yerde değilim öyle atabilecek. bası bak. bir. yanında bulabilir seni üstünde Tamam. gitti bu tavuk buldu seni benim ora. bomboş gördü seni. annun süresi de olmadı Samet abi bana. bak bakayım gözükmüyorum ben bakayım L. Sana nereye. gitti y gözüküyor mu abi yukarıdan Bak. sen dibime girme Bir atlal direkt. Kafalar TAV ö atlasa ölü. yeri güzel Evet bak bir tavuk bir tavuk.

Kitl ettireceksin Onlara bak salak öttü. bıraktı mesela. burayı Tamam bu turu aldık aldık aldık. bak orada tavuk ötüyor ya sürekli bak. fake ötüyor Görüyor musun bak ona. kitlenecek oraya fake oğlum fake Tabii. canım fake yani Bak orada tavuk. bak herkesi. çağırdı bak orayı Ayık amadı iç herkesi. çağırdı çok rahattı ya bu. tur benim ilk yerim güzeldi de A öttüm. yar edin. orada güzel 15 saniye. bitti bak bak bak kocaman eşya oldum. vuruyorlar hala. göremiyorlar güzel ben bunu sevdim bir. daha buraya geleceğim a böyle de bir yer. varmış ama yok ya burası. şey Abiciğim bak fake fake çok iş. yapıyor Evet ben sürekli fake al fena. kitliyor oğlum fake alırsan bir kere. kitlendik anda ben fake oynadım İşte bu. el ben de fake oynadım bana doğru Fake. at imkanı yok beni bulamazlar. saklandığım yer. oğlum fakin olayı sana doğru atmak değil.

Zaten senden uzuğ atmak Hayır hayır. benim. olduğum lazım bir. daha. şimdi sen neydin Az önce. Mami sarı deniz kabuğu sarı deniz. kabuğu Ben tam şuraya saklanıyorum. burada imkanı yok bulamazlar Ya bak. uçmak yerine şu benim ilk skill alı bak. O çok iyi direkt qe basıp tak diye. ışınlanıyor olan şeye Onu biliyorum o. bayaa ii Bir de birden fazla basabiliyor. musun direkt uzaklaşmak için o beni. bozuyor ya sariz sarı deniz kabuğu bulan. var mı Gel buldum gel burada neredesin. Gel bak zıplıyorum mor geliyorum. Geliyorum. geliyorum anan bana acil Deniz kap. hangisi Goog lan gör güzel deniz yıldızı. Lan ney aldım buraya bakarlar. Tabii H ne yapsak ne. yapsak Şems oldum ben görmezler herhalde. a ay Oha Yuh Hasan ya Nasıl. ya fake ellerinizle bir yere kitlendim. onları kitl. ettiriyorum bak tavuklarını öttür yak. ötsün gerisi önemli değil size.

Geliyorlar Samet senin yanında bir. tanesi iki kişi var Samet Tamam o tarafa. doğru git ama dikkat et buldular beni bu. sefer direkt buldu yani Yok ya Senin. orada ha şans Demek ki şans oraya geldi. googla Çağrı yan yanasınız ha ben. gezerek oynayacağım ötüyor Sizin. orası bu İbo galiba tak. size Hadi lan yapın bitsin bunu da. alıyoruz yaparsanız Goku. Şemsi üm. kaçıyor Samet sen Tamam sende kimse yok. Samet abi yok önünde biri var ama şu an. googla çağrıdır öldüm ölmeyin Sen kaç. buguyu öldük diye salab bilirler orayı. Samet abi sen gidebilirsin Önüm bomboş. Çağrı abinin orada. hepsi o evin altında yer var mı altına. giriliyor mu. yok bu. kadar buraya gelirse ben ölürüm geldi. altına giriyor sanki ya. barakanın ay. kaç ağaca düşebilirsin Abi en uzak. köşede var ya git dahin. g ya Bunu kim niye almış ya bunu Evet. dur Ama izliyoruz seni sana.

Geliyorlar nasıl oğlum şu sarı kim lan. Tek. atıyor Amet içeriden şüpheleniyorlar. görmedi Evet evet arkadan kaç arkad Dur. bilmiyorlar seni Bekle bekle bekle. görmediler seni ama gelecekler arkaya. Bence adanın diğer arkasına doğru uzasın. şimdi kaçacağım bir dakika bekle bekle. kaçma şimdi. kaçma çok. güzel gördün indi artık zıpla üstüne. zıplayacak. ind dah. koy berabere Neyse sorun. yok o vakum çok bozdu oğlum vakum. olamasa kaçıyordum oynattım oynattım. nesneleri oynattım mouse'a abcya geçelim. bir tur Selam Ya bu mapi bu map berabere. bitti o zam bu mapte berabere bittiği. için bize yazar Allah Allah ilk map. berabere 3 bize yazar tamam tamam Golden. şey o zaman altın gol o zaman hadi bir. tur Siz bir tur biz. Bence bu mapi bitirdik ya bu map bitti. artık ya bu map bitti başka map Onda da. alan kazanı oluyor işte zor Abi burası.

Nasıl ol kazanlar. yazsan öyle olmu oğum bir winim var bir. Beraberliğimiz var Samet abi nasıl küçük. bu map Bak sana mape. an Aha gizli yer buldum. anan. Tadım nerede spaw oluyorlar yer yok spaw. olacak yer buldum Buraya nasıl g. herhalde ya Ben sana nasıl küçük map. diye dedim ama ben sana ben de bu alt. katta doğuyorsun lan bu gizli yere nasıl. giriliyor suyun oradan suyun küçük delik. var Hayır yok oğlum buraya delik var. var Nereyi söylediğim biliyor musun Sen. benim biliyorum şeyi demiyor mu ya bu. kemikler var kemikten yürüyorsun gidiyor. Tamam tamam or Küçük Nereden gireceğiz. oraya. O da Samet abi avc yer or Biz doğuyoruz. Samet abi açılacak kapı orası doğma yeri. Onun altını diyorum ben altın tam altına. bak. oranın başin iç kısmından var bir tane. gidin bu har çok. Burası bakıyorum bu yeni harita mı. oğlum bu neymiş lan böyle biz hiç bunu.

Oynamadık küçücük kort. e halita çok küçük. harbiden hadi başlayalım Hadi kafam. karışı çok nesne var Bence zor olur bu. güzel yani Samet abi bu harita çok küçük. değil mi. ya. neyiz daha demin bir analizim bir dakika. bir dakika analiz deyim ben de Ben size. söyleyeyim burada. analizando mümkün değil bulamayacaksınız. beni var ya güzel bir nokta var buur. bura o kadar büyük değil ya Ercan abi. ejderhaya dönüştürmüyor Bu arada. Aklındaki soru işaretini. götüreyim onun yüzen büyük her şy vurduk. Anasını satım ya Ulan var ya orada. Koptum ya. harbiden İbrahim çok fena bir yer buldum. İbrahim Oğlum ben bir yer buldum var ya. Hasan İbrahim'i asla. bulamayacaklar sana şerefsizim Ben öyle. bir yer buldum ki ben güzel bir yer. buldum da. or. M Ya ben güzel bir yer buldum da güzel. bir obje Bulamadım ya oğum obje Evet. neye düşebiliriz ya.

Burada bir sürü var ob baks Ne diyorsun. Go Ben objeye geçiyoruz sen cinsel Obin. Karaman buldum ben. ha nesiniz Biz neyiz Witch olalım Witch. an buldum yerimi buldum hadi Tamam biz. hız o ağl günü susuz Aşkım ne almak. mantıklı Bence burada mantar falan iş. yapar mı diyeceğim de yani emin. olamadım Ben hakimiyetle uçma aldım. galiba. Bende geçin L Hadi ne olacak had hadi. hadi. hadi. Aa çok güzel bir dönüşme şeyi buldum . kadar küçücük mantarlara dönüşebiliyor. muyuz acaba. lan. aha kaybettim şimdi nerede o küçücük şey. mantar olamıyoruz mağaraya Ben gidiyorum. Başka gelecek var. mı Ben şöyle yukarı. gideceğim çıkamıyorum ki İstediğim yere. He Selam. tatlış Ben bunların önündeyim kafa. karıştırıyor. ananı sim ananı ya ben çıkamadım yukarı. yukarı çıkan Bu ne lan. ananı Efsane bir taktik. buldum mükemmel taktik buldum mal.

Oldular ilk Wi başlamamızın avantajı. yani çok zor. bulamazlar. bunların açıldığı duvar var ya h o. Duvara yapıştım köşesine duvar kırıldı. direkt içeri düştüm Bunlar dışarı. çıktı beni buldular. lan sana doğru at yardım birazdan kör. Çağrı Git yan Senin yanında kimse yok. kör Olmadı bir daha attım vallahi var at. attım Bir. daha hala kör yok kum Kimse yok orada. tamam gitti gitti Yav muşum sana doğru. fırlat yukarı gitti biri önümde. biri kör oldu. o artık önünü arkasını göremiyor. atıyorum bir daha tamam beni saldı gitti. teleport geçti bir haberiniz olsun sudan. inecek ananı bunların orada mağara var. lan biri arkandan gel Sam abi. Anan bir şeye dönüş Tam ben güzel bir. yere park ettim geliyorum. natal kestiler. beni nasıl lan o üç kişi birden Sabahtan. beri beni aradılar buldular sonunda bana. bak gugu Dur bakayım lan Neredesin.

Mami. Oha m biri var mı bakayım sana ortam. bekle bir Gogo Bana bir bak Gogo Bana. bir bak. a çari çok. iyi Samet var i kişi var Samet dibinde. Samet kaçı kaç 3 kişi oldu 3 kişi. teleport teleport teleport geliyor Samet. tamam dur dur kandırdın kaç kaç kaç. Allah kahretsin. yıktım kaç kaç kaç kim kaldı bizden Neç. yedik şimdi oğlum beni bulabilirler. mi Go Allah aşkına. bakayım maminin yeri daha iyi seninken. öyle diyeyim har o kadar merak ettim ki. maminin yerine gitmek için sen suyun i. Yok yok o kadar da iyi değil açıkta. biraz y benim suyun içinde ama. görünmüyor yani durmayın senin rengin. biraz şey çok belli oluyor biraz da koyu. bir şey alsaydın oraya E tabii. Evet suyu su. dın ama bir şey söyleyeceğim burada. havada bakması lazım yani bakamaz burada. duramaz yani ama yeri lazım ya da şu. ağacın üstüne zı nasıl bana gelmeye.

Birden geliyor bu Ghost bu kim bu sarı. kıyafetli Ghost Edirne Menemen mi abi. Yoksa kendin yaptın K mi Edirne Menemen. Tabii ki soru geliyor bak ghosta bak. buraya mümkün değil tmin Olmadı Gelecek. Yar bak bak osta bak o İbo ya galiba. beni de o vurdu Evet evet İbo. bu seni. görmedi bak çaktırmadan bak birden tek. atacak çağı çağı çağı ananı Nereden. buldu nasıl gördü ya. yandan yan ekrandan mı s yan ekrandan mı. gördü. Evet ivo baktı benim yer beni şimdi. vurursa Ghost olduu. anlaşılır oğlum maminin yeri nasıl daha. iyi ya Çok iyi maminin yeri ya En tepeye. çıkamadı mesela ib Bir tık altına çıktı. görmedi. onu oğlum bayağı görünüyor gibi sanki. Görünüyor da çıkamıyorlar görünüyor. abama çıkamıyorlar He yerini bilse de. çıkamamış nasıl çıktın Mami uçtum Oğlum. bu da suyun içinden net gözüküyormuş ya. görünüyordu görünüyordu ben de ben de.

Trbe girdim koyayım görünmüyor. diye. ya Kendimi inanılmaz gizli zannediyordum. ben de orada. ya Mami bu arada sen o olduğun peynir. var ya onu nerede saklan yine bulamazlar. Bu arada o durduğun yerle alakalı de onu. bulmam lazım benim Bir daha o peynirle. alakalı bir şey hemen hazır. verdim tamam aynı yerde var suyun. yanındaki ağacın meyvesini hiç. vurmadılar ama bana direkt tek attılar. mesela ona ne. diyeceksin geldi put etti koyayım. Benim oradaki İbrahim MNT. şey. boya o suyun içinde belli olmayacak ya. Gerçi bir daha gidemem oraya artık çakoz. L Yani ben şu dinozor ağzının oradaki. kokonat olacağım biri labirent aşağı. gitsin Bence Samet abi senin ilk. Gittiğin yeri Nasıl buldular ya aha Evet. onu ben de anlamadım Ghost. herhalde bunların doğma yeri Nereydi. Ya abi çok renkli ya bu. aynı yere var ya aynı pozisyonda.

Oturdun. an A buradan doğuyorlar mış Samet Evet. oğlum oradan doğuyorlar. an Hadi lan. yerleşin yedim. ben direkt. ölüyorum Aha Bir de direkt yanıma. geldi direkt bas yerine girdim. bindeyim. güzel Samet abi sen altta mısın üstte. iun bir kusuru vardı yalnız o sesi. açmıyordu mes ö değild sesi. açıyordu Normal şartlarda. Evet sana AB şey atıyor Evet evet Yardım. lazım buraya ben en tepedeyim yeşil. peynirim yayını izleyen. varsa bana geldi göz gözeyiz izliyor. yayını yayını izliyor bu kimse Ghost. değil göz göze yağmurun peşindeler benim. peşimdeler. oğlum beni burada görmüyor mu acaba bir. şeye dönüşe biliyorsan. dönüş ya da salak mı bu. Öldün mü öldüm ü ya Allahım. has bu sefer erken Elendik bak. bakm. ATT Hasan o. Hasan Aha görmüyor dur bilmiyorlar. seni tamam seni. bulamaz nerede Ben öldüm. Lan yukarı bir bir şey. yap Yo gel bana gel.

Istiyorsan. ORT. Hadi benim burada takılıyor ya sangi. ölecekmişim gibi. Bu kim Direkt benim Önüm tepemde belli. ediyor yerimi. i Panik yapma oğlum gitmeseydin oraya. bir daha çıkamazdı bir şey yapmadım hiçb. şey. dokunmadım hepsi senden uzak hepsi uzak. Kanka görüyorlar Yalnız şu an hepsi uzak. Görüyor da onu çaktırmamak için son 30. saniye bırakacak or da kaçarsan. kazanıyorsun ama işte. bak Çok iyi Çok iyi Tamam kal orada kal. kal kal İkisi de terse. gitti Bak işte bak bak Ç Çık oradan. Bence şelaleye Git evet evet git artık. pavuk öttü. orada tamam görmediler ama görmedi. görmedi. kal otur son otur saniye hazırlan sana. yüklenecek Hadi lan el saniye son 30. saniye kanala F5 atar Bu gecikme var mı. diye bak hepsi burada koduklarım. gitmiyorlar kaç a dur dur dur ötmedi Dur. dur Dur Olduğun yerde kal Olduğun yerde. kal Dur ama bence at at artık teleport.

At teleport oraya yoğunlaştı Aa 30. saniye dur gördü gördü gördü Bill. geliyor g gördüler gördü ya telepa niye. gitmedin ortağım ananı neyle vurdu. telepa Niye gitmedin kanka Ne bileyim. teleport ya kaç saniye kalar bir tur. daha alırsak yapıştılar sana bir tur. alırsak oyuna. alırız onl huk atmasa var ya koyayım. kaçmıştı ya q atacağım yer yoktu ki. koyayım ya oğlum saklanacak yer. bulamıyorum ya ben de bulamıyorum ben. buldum bir tane daha ya Ne satış oğlum. Mal mısınız ya gos lanaz s Ya şu toksik. uzaklaştırabilir misin kanaldan ya rica. edeceğim yeni moderatörler imle. beraber olacak. onlar son adam kalmışım satış diyor. koyayım 30 saniye kalmış satış. diyor acaban nereyi görebiliyorlar. nereden buluyorlar şeyi. ya bu sefer bulamadım. oğlum aynı yere mi gidiyoruz Lan Samet. bilmiyorum ki ben yukarı doğru çıkacağım.

Oğlum ben de öyle çıkacağım 15. saniyeleri gelme buranın ucu . gibi buradan görünür müyüm acaba. ya Sanki burada görünmez şu ağaca mı. zıplasam. ya açtan verildi ve gos. başladı Tamam ben güzel yerdeyim Go. Seninle aynı yerdeymiş ya lan sen de mi. buradasın Tamam tamam kal kal ben aaca. geçmiştim lan Ne yapıyorsunuz üçünüz. orada yur da orada nasıl lan La oğlum. hepimiz bu. ya yağmur da altımız daymış Ee Samet de. sağımda aynı duvarın. sağında Ben de bir üstünüzde yim Ben. daha güzel yerdeyim. ama bir tane şeyi Ghost ediyorum Anama. küfür yedim ondan Kimse. o kör. ediyor. at atıyorum fake atıyorum fake atıyorum. koş koş imkanı yok bulamazlar imkanı yok. onlar bende. ya koşuyor benim Fer. koşuyor. kör bir şey atıyor önümü şu Önümüzdeki. kör. edin ya Kanka bunlar ne yapı oğlum. yaak kişi Kanka aynı noktaya sıkıyorlar. sağ solu gösterme sağ solu gösterme.

Ben şimdi anladım hatırladım bu oyunun. sıkıntılarını Bana Biri gelirse söyle. yeter var geliyor ya ben hiçbir şeye. basmadım Hani Natural davranmaya. çalıştım. ya benim yerim güzel gibi ya güzel de. burada kemik oldum Ya bu nickler nasıl. açılıyor Baba görmemiz lazım nickleri. abi kimin kim geldiyse ona göre oynamam. lazım y y sen kanka [ __ ] sana. geliyor senin zaten kaderin birazdan. bakma dah. BIM yapacak bir şey y oğlum. Benimo Sen de. ötün eeco sen saklanmıyor ki sen adanın. en yüksek tepesinde duruyorsun sen. saklanmak. öy Seninki saklanmak olmuyor ki. seninki çıkabileceğim Maks yüksekliğe. çıkıyorsun Bak ben Bence güzel Saklandım. ya burada görünmüyorum. Oğlum bana tavuk atıyorlar hala. vuruyorlar bak Çöz son 30 saniye Sen gör. bir nasıl. vuruyorlar Hepsi bu duvarda koyayım ne. var ki bu istihbarat mı geldi bu.

Duvara. Aha orada bir orada. onun o yolu yaptılar ORT geleceğim. bulacağım abi hazırlığını yaptı yani Heh. geldi ses Tamam seni ikna etmek için bak. sola da bir tane daha attı şu an bak. baksana Hadi lan 50 saniye Dayanın bir. tane sal uzağa göndermişler lan aldık. aldık 4. kişiyiz Oğlum sizi nasıl sar kıyafetli. enay kimse bana gelemedi ik oğum bana. çekme attılar tavuk attılar gz benim y. ben seni de göstereyim de sen göster. göster göster dur. geldi Kul ya burada da yağmur var abi. kim Sen. gel bak bak bak ortam Geldi geldi son 30. saniyeye girerken. geldi bak bak Random atıyorlar buraya. bak. bak bak yukarı atıyor bak bak bu. yeteneksizler benim buraya çıkamıyor. ki yat işin ehli geldi oraya. orta Hadi iki kere Kazandık mı bitiyor. tamam 3 el alıyoruz 3 el de kazanıyoruz. bitiyor 3 değil ya 2 2 el kazansak. yetiyor ya iki mi yetti Evet Evet iki.

Kere biz kazandık Emin misin ya iki kere. mi işte kazandık Az önce ben kaybettim. Tamam bir kere Kay iki kere kazandık AB. son saniye Kanca kesinlikle Kanca alın. burada bir tavuk Kanca o burada sanki. vakum şart gibi ya ben vakum alırım. vakum da alın ben Kanca alıp yukarılara. kan Kanca da alın ama ben vakum al ben. zıplaya. zıplasın zıpl ö dediğiniz yere Ben gelir. vakum atarım ben vakum Ben de vakum. alıyorum vakum Bakım benim benim gibi. saklanan çıkabilir ben oralara bakacağım. Hayır vakum de yaramıyor ki kanka. vakumdan sonra vurmanız lazım yani evet. almayayım mı Tam v ile vuracağım Oğ. vakum atıp V vuracaksın zaten. z Bak onlardan biri kesin tünele gidecek. kesin Ercan abi portal taktiği falan. yapar görmüyorum ben hiçbir. şey sağ üst uçtu Bir. de buradan hiçbir şey görünmüyor ya. bu amatörlerin biri kesin içeri girmeyi.

Dener bak Biri biri Duydunuz mu biri sağ. üstte ona çaktırmadan içeri düşmeyi de. anlayacak içeriyi boş ver tavuk mavuk. atmayın burada birini kesin. öldürürüz Bak tam tepemizde Ona vakum. Kanca atıp vuralım. direkt bak kör etti duramıyoruz ki. burada da Beni kör etti kör. etti kaçıyor kaçıyor nerede iskelet. gitti bilmiyorum nereye gitti kaçtı. aşağılarda bana biri bir şey. attı öten yok. mu bak kör ediyor beni görüyor bir. tanesi Açık alanda bir yerde bu. yanımdaki kim ya tavuğu dışarı. attı kodumun yerinden çıkış yok mu Ben. daraldım. ha uçuyor lan biri önümde önümde bana. fake atıyorlar fake o ya. aha Yo vurdu Çağrı Vurdu. lanm Şu şu Bak burada bana bir şe atıyor. tepsi tepsi Ben Birini öldürdüm Biri. fake ama Aha burada Goog orada burada. bir yerde dönüştü dönüştü neye dönüştü. göremiyorum abi dönüşme op. ya burada bir.

Yerde duymadın mı Nereye dönüştüğünü yok. duydum a Burada bir tane var Burada bir. tane var gel Neredesin aha masa masa TP. attı. çekemedim Öl lan ş ölümde lan tepen. girdi masa nerede Kaya oldu. Kaya bak şey attı bana öldü K attı bir. biri daha var burada bitti mi ya. burası son 3 kişi Hadi son. 3 yukarılarda Bence bunlar ya ya dönüştü. bir şey dönüştü Tamam Yukarıdaki. sağdakine de geçti bir. dakika Aynen Comolokko önünde öldü Bravo. son i dur biri daha var biri daha var. tepede. sö ama çıkamıyorum ki oraya ya. mağaralara baktım. ben. yok Bak biri gören bir yerde bak. yukarıdan şey atıyor hay atıyor Bir. tanesi Evet de çıkamıyorum. ki çok zor tavuk at ötüyor mu. Tavuk bak bana atıyor yine Tamam o. yukarıdan bir yerde ötüyor lan. sanki yok orada ötmüyor daha üstte öt. Bence bak atıyor hala atıyor gören. burayı gören bir yerde yukarıda.

Sizin Az önce saklandığını yerlere. Baksanıza. yukarılara Tepelere Ben Kanca almadığın. için çıkamıyorum mağara giden oldu mu. mağaraya Ben g mağaraya ben baktım Samet. de baktı ya çıkamıyorum. ya gel Neredesin. Gel Go bana doğru gel geldim. şu taraftan kaçmış. olabilir aha aha burada bir şey g g bir. dakika orada orada or dönüştü. Aha başka ya yukarıda abi kesin yukarıda. çıkamıyorum. ya tamam bir tane yukarıda dostum Hasan. bakmıştır çıkamıyor Ya ben çekme. alıyorum o zaman vakum amuş burada ya. ben de almayacağım vakum ya ik saattir. Kanca atıyorum durmuyor yani Yok. çıkılmıyor burası Bence. Kanca zıplama da olur bak biri çıktı ama. yani ben saklanırken nereden çıktı yani. zıplama da olabilir de ben çıkacağım. yukarıya Ben alım Ben Kanca artı zıplama. alıyorum tavuk almıyorum yani ancak öyle. ben de aldım zıplama onlar da mı ekran.

Paylaşsın Nasıl yani Bak Ghost yab. bilelim diye mi ya tavuk şart Ama Tav. değiştirme tavuk zaten şart Kanka bazen. de spesifik duruyorlar onlara vurmak. lazım Ha tavuk şart burada ya ya tavuk. almıyorsa işte biri öttüğünde direkt. oraya gitmen lazım Senin ki hem Kanca. zıplamayla Tamam ben Ben seninleyim Sen. tavuk öttü dediğin yerde ben geliyorum. Tamam Kanca zıplama çek yok zıplama alan. vurduğu için önemli ya ne olur ne olmaz. yanlışlıkla üstüne atlarız koyayım. ya birimizin şu blokta alması lazım O BL. ben direkt tepeye çıkacağım tepeleri. kontrol edeceğim hangi blok yeşil alan. atıyorlar ya Biz o yüzden dönüşemiyor. onu bir atıyorlar dönüş hib skill. kullanamıyorsun yok Bence gerek yok Hiç. gerek yok O hiç gerek yok Hiç gerek yok. harbiden çöp O niye başlatmıyor bunlar. Ha bir de gir çik yapıyorlar. Bak uçtu bak bir de hep yukarıda Ya tam.

O Bak ben sana söyleyeyim mi az önce. Hasan baktı tamam mı yeşil meyve yeşil. meyveye dönüştü. bak yayından falan baktı maminin nerede. olduğunu gördü Tamam ağacın oraya gitti. ağacın tepesine çıktı biri yeşil a tam. karşımızda bak dibine gidip vurun Vile. uzaktan vurmayın. kaçmasın tam karşımızda yeşil ağacın. tepesine çıktı yeşil meyve bak Bir de. bunlar tavuk tavuğa yakalandıkları anda. direkt değiştiriyorlar ona da dikkat. edin. kaçırmayın bak Tam karşıya gidin o. ağaçların tepesine Bakın ben yukarı. çıkacağım. beni. korkuttu Burada. burada burada. geldim. üm avokado kesilmiş. avokado Uçtu. Uçtu Tamam güzel Ben direk onu uzaktan. aldım onu Kamili. buraya bir tane şey atsanıza tünelde bir. tane var tünel gel tünel gel aşağı gel. tüneldeyim gel yaşum kapat Orada Burada. biri. var geldim Ben de. geldim Burada. öldü bir tavuk sıkmayı unutmayın ha bir.

Tane daha var Bir tane daha burada. ötüyor biri beni korkutuyor Buray gum. çıkamıyorsun. bunla burada Biran nerede Ya bilmiyorum. Bir tane daha var ama. burada Vallahi var Burada bir yerde. buranın üstünde mi acaba. bu Vallahi üstünde gibi dönüşüyor lan. dönüşüyor mu evet dönüştü yukarıda mı. Sesini duyuyorum Oğlum burada kesin var. Bak bir tane dur Ben yukarıdan atayım Ah. siz orada mı ötüyor burada mı ötüyor. burada Vur yukarısında ya. aşağısında. ya bence altta ya üstte vuralım Bence. üstünde altını her yere vurdum altında. yok mantar atıyor üstte bu üstte üstten. atıyor mantarı olar üstte kesin üstte. mantara abi altta Nerede bu ya. lavuk vurdum öldürdüm buldum hala tavuk. ötüyor burada nasıl. ötüyor a a bana bir şey attı nereden. atıyor. Olabilir bak hala ötüyor burada evet. Evet buradayım ben de de aha ötüyor.

Ötüyor köşede gel bana gel bana gel Aha. vurdu lan biri Aa vurdum Ar sandalye. sandalye şu y gitti gibi buradan buradan. gitti burada bana. gelin oğum dönüşüyor ya sağdan kaçtı. gitti gördüm. şuradan Burada bir. yerde. dönüştü Fake mi atıyor acaba ya mantar. attı fake değildi o fake değildi Bak yok. Burada bir. yerde aşağı geçmiş de olabilir Burası. ötüyor Burası ötüyor Bak din Burası. ötüyor mantar atıyor Burada bir yerde. mantar attı. ağaçlara bak. me sandalye Sandal. sarlı. bu son bir son bir ERC Hadi son bir. büyük bir şey var öten yer bulun. yeter 30 saniye kalmış. ya ben ben kanser olacağım ben buraya. çıkamıyorum ya. öttüğü yeri. bulsak atsanıza şu yukarılara bir. atsanıza yukarılara attık. kanka ya bu Kanca ne kadar çıkmıyor ki. oğlum. ya bunlar bizi nasıl buldu. ya işte goz Parkı. B farkına kaybettik bir b. kaybettik Ben bu yukarı çıkamadan rahat.

Uyuyamayacağım. ya çıkmıyor yukarıya vakum atmak lazım B. aşağı çekecek onları çıkan lavuk nasıl. çıktı şimdi söveceğim gidip ya çıktı. osar çıktı Çık maymun bile çıkamaz oraya. ya ikidir aynısı mı Sonra kalıyor Ben. tavuğa döndüm Kanca Boş iş oğum ama. kancasız da oraya çıkmanın imkanı vakum. atmak laım bir kere kesin oraya Tam siz. yukarılara Bakın ben aşağılara bakayım o. zaman zıplatan bir şey lazım zıplatan. tabela. plaka oraya odaklandığım için hiç. bakamıyorum bir yere. de o zaman orayı sona bırakalım ya Onun. dışında her yeri arayalım son bir kişi. kalana kadar Bak tam tepemize çıktı Bir. bir tam karşıda. sağımızda Tamam tam tepedek bırakın ya. diğerleri temizleyelim hızlıca sonra ona. bakalım Yok onu bırakmam onu . koyacağım zaman kaybediyoruz ya çok tam. karşıda Bak tam karşıda ağacın tepesine. çıkıyor sağ tarf sağ üstümüzde Mesela şu.

An biri sağa gitti Ben o sağdakini. bulacağım Direkt sağ taşın arkasında. değil mi Onu ben de gördüm aha yukarı. çıkıyor taşın üstünde sa yukarı çıkmaya. çalışıyor dur taşın üstünde şu an. hareket etme ya bir dakika dur sağ. atladı sağdan gitti görün. göremiyoruz tam sağdakine yapalım. direkt. ötüyor yok ötmüyor. gitti bir şey attı. bana ötüyor ötüyor Burası ötüyor dur. Beni korkutuyor. Burada burada burada B gel. kemik şu. taş senin gibi oyunun var ya Aha burada. ötüyor öldürdüm öldürdüm onu öldü mü o. Tamam öldü öldü lan burada bir tane var. burada burada gugu. nerede Burada burada şelalede nasıl bir. oynama şekli koyım bu ya kaçtı buradan g. burada bir Bak yukarıda ötüyor bir yerde. ötüyor. bakıyorum mağarada kimse yok ötmüyor ş. tarafına da bak mağaranın burayı kaçmış. olabilir. Burası bir şey attı bir şey attı buradan.

Attı bana g yok buradan atmamış olabilir. Vur Bunlar Bunlardan biri buraya kaçtı. buraya Deniz Yıldızı Tamam bu kim vurdu. biri ben öldürdüm. Eee buraya bakalım hadi az kaldı Hadi. hadi Mami dur üstüne bakayım ötüyor. yukarı bakın dur üstüne. bakıyorum Bak hala. atıyor yukarıda diyor lan Yukarıyı. gösteriyor tavuk oğlum tavuk bir yeri. göstermiyor öyle bir şey mekaniği yok. Tavuğun var var TAV bana spamlı şu an bu. benim burada mı. ya. vurdum kal son bir son bir ibu son bir. İbo Hadi ik dakikamız var Hadi bul bu. aşağılarda olabilir Ha ya da şu şeyin. üstüne Baksanıza. ben bakıyorum yukarıdayım Ben şu an ben. mağaraya giriyorum Aynen mağaralara da. bakın Bak ben şelalenin orada birine. vurdum. bayağı kim. uçtu nerede Nerede lan dur çıktım git. bakacağım Hadi bir kere tavuk öttün. yeter mağarada Yok her yeri tavuk her.

Yeri tavuk ötsün yeter Çıktım Çıktım. tavuk ötüyor mu yukarıdan her yeri. tavukta. Mami bir kişi Alt kat mağaralara gitsin. bir. kişi gugul mağaraya gir mağaraya. mağaradan daha yeni çıktım bir daha. gideyim gidiyorum mağaraya şelalenin. oraya bak bak oradaki kaşta bulamadık. koyım şuraya baktınız mı burada kimse. yok yok şu ağaçların tepesi var bir de. bak Bir tane adam ağaçlar tepesine. gidiyordu Baba Bun lar kesin o. kayalıkların üstünde sizin saklandığını. yerdeler kayalıkların üstü tepede kimse. yok tepede kimse. yok yani mağarada da değil diyorsanız. Nerede o zaman . koyayım tavuk ötsün Yeter hadi bir yere. yok ötmüyor tavuk A burada gel gel gel. gel gel Neredesin Nerede gel gel Buldum. buldum burada Evde evde evde dışarı bak. kaçar gel gel gel burada Gel yardım. yardım. hel helal berabere yine 4 Kill aldım. koyayım helal Evet kazandık 10 genel.

Skor genel skor 10 Evet biz kazandık. avaj da kazandık nasıl nasıl aç. kazanıyorsun Dostum Dostum bir şey. diyeceğim bir dakika bir dakika dostum. bir şey di İbrahim. MT büyük objelere karşı bir sıkıntınız. mı var sizin Evet var Niye vuruyorsunuz. oğlum mızrak da size bakıyorum Ercan. kadınlar obje değildir Eril dilim batsın. sustu algı yapma şimdi durd bak bazen. mükemmel bir yer buldu ilk kazandığımız. tur Kamil Bir daha da çıkamadı oraya. çıksa her tur alıyordu çıkamaz imkanı. yok Biz her türlü oraya çıkmaya Çalık. zaten biliyorduk orada bir yerde değil. oğlum imkan yok Kayalık değil hayır. hayır bulm diyorsan onu da biliyorum. Hayır bilmiyorsun ağacın tepesinde Kaya. değil nereye çık ağacın tepes. ya söylemeyeceğim İbrahim M Sen İlk. turda mı o yeşildi lan kayadaki ben. geldim ona vurdum demage yemedin Ben de.

vurdum bir şey söyleyeyim mi dedenin bir. ara maske düştü Dede göründü alttan. böyle çirkin bir şey çıktı koyayım. büyücü. olarak ben bir nasıl çıktın sen obje. olarak moruk bir şey diyeyim ben bir ara. normal yürüdüm koyayım aranızda. haberiniz Cadı olarak yürüdüm Meta. gözlüğün linki Cadı olarak vurdum zaten. yürüdü YouTube'a sesleniyorum ha. YouTube'dan izleyen arkadaşım gelsene. canlı yayınlara bir girişi girince. alışıyorsun ileri almaya çok alışmışsın. sen hayatı anı yaşaman lazım ileri ileri. nereye kadar ileri ileri gel anı da yaşa. yani he İlla YouTube'dan izleyeceğim. diyorsan oralara like'la bütün bütün TS. uplar hepsine bas like gördüğün her yere. bas

All Devices iOS Android Chromecast