ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RUS RULETİNDEN BETER RULET


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ve. ayrıca Uno yeşil alacaksın biliyor musun. 10 bin dolarını dağıtmış. oy Amcalar Böyle yaparsa böyle yapma bir. giriş yapacağım adam çay kaşığı. birbirine bulmuş kaldı Oynayalım Bir de. düzelt Kılıç oyuncak kılıç. kalkanı kazanan alınca açıkla. bana bak. abi bugün Ölümcül Oyuncaklar mı. ve bu şekilde ve biletim var Bodrum'a. gittiğimde almıştım 16'da bardağımın. öldürme ayetini ceza mahiyetinde. içecekseniz var Hepsine koyacağım. ülkemiz Bastır bastır gitmişsiniz. birçoğumuz geliyor hepiniz biliyorsunuz. Bu nedir şu şekilde döndürüyoruz top. atıyor buraya 12 geldi onun içindeki. bazı içiyoruz olayımız bakayım hepsini. tek de donduracağım başlıyor orada. Yalıkavak demiş ki herkesin yanında çok. pahalıydı ağlıyor gidiyorsun 1 milyon. olmadığı zaman sıkıntı yok Hemen. başlayalım. rastgele koyuyoruz çıkınca yapacağız.

Değiştiğini gibi birşey olamaz da buna. koydum Anneannem böyleydi Çay. kaç yaşında bu. O yüzden diyorum diye maddeler koyuyor. yoksa ben burayı gül suyu koyalım dedim. ki konumuz ondan koyuyorum hepsi sıvı. değil Kova da mı var Şu kokusuyla Biz. zaten felfecir çıkarsa yiyebileceğiniz. bilmiyorum ama yemek zorundayız balık. ezmeli değildir zeteron ay hayır. diyor ondan sonra bu ne Ne oldu bebek. maması. bebek küçük çocuk için de. 14 dolar diyemezsin nasıl bir prensesler. kafana ne yaparsa bu Hocam geldim ya. oğlum şişe kapalıyken kokabilir mi. kanka bunu bebek nasıl açıcı o alın. götürün özledim kapanma derdi yemem. içmem hiçbir şey bu. arada benim telefon 2. çok. komik işimiz var bunun içinden iki tane. ceza çıkıyor aslında bir şey seven. vardır muhakkak böyle İnternette takıl. Ben. bilmiyordum büyük konuşmayayım Nimet ama.

Mısır biliyorlar değil mi Çok doğru. dedin o kadar ne kanka kadar koyayım Ne. bu Tabii ki abi. bu yazısını koyacağım ağabey Oha. bizdende koyduk gördüğünüz gibi Bu mazot. gibi kokuyor bardağı su koyuyoruz. ufaklar da içecek miydik işimizde Tamam. oturdu var da o. bu tonik mi at çok kötü ihtimal Abi. geçmiş olduğunu tonik giymiş niye. kaldırıyor sana ne oyunu Pokemon. kalbimin. Vallahi Tamam benim için de ben yapayım. oğlum bak atamadığım böyle . Neredesin Sen. hangisini. alıyorsun şu an Ben sıramı savdım Hadi. bakayım İnşallah vasabi gelirdi Ben sana. dedim Dünyası abisin abi. 35 ne bu. zorlandım mı var yine çok kötüler. gelmedi sen o Hadi oğlum bir şey yok. bu yolda atlans Jelibon geldi Arkadaşlar. demek istiyorum devam nasihat. yapıyorsun oğlum 29 ilik suyu. Emine. hadi içeceğim içmen için o. en. iyi vallahi Neden. yapmayayım içinde topluluk yemekten.

Yapmamız için. kötü bir şey lütfen Ceza eksilsin artık. 11i. şey yapma yaparken ara onu da ya kanka. bir anda yoğunluğa vurdu şuradan böyle. girdi okula bir of keşke bana Koklama. zorunda değil mi Senin WhatsApp'ın. kötü bir şey değil mi. en umutsuz ana dönüyor üretimimiz. Baba. 15.15 yok ama 15 orada kaldı ama bir. daha gitti Tamam olayı postişi daha bir. daha oğlum böyle bir şey de yeşil abicim. hakkını onu da böyle bilirsin Daha da. olsun yanına. kendini de düşün. Aha. 19S bakalım. mı Hiçbir şey yok abi çiçek. abartı değil mi Adam basabiliyor muymuş. gitmez. ne yapacağız mı. ve. hızlı hızlı gereksiz Abur okul Çoluk. çocuk yok yeni. bebekler mi Çoluk çocuk yok bebeklerin. ettiğin şu anlıyor bir işe ben beni. alakadar etmez biber Tokat Duman. tuvalete gitme okey atacağım dedin ya. karda YouTube kaldırdı kitapdenizi ayrı.

Ben attığımda genelde yiyecek ya da. var ya an ya kafam evde evde direkt. yapmadım tamam okey ya. bu şiirlerle. yeter yeter. bir bardak adamlar bir hızlı çocuklar. anlama gözlerini gibi 15 tane bu. safirler. Vallahi çok değişik bir tane Ben. çeviriyorum gelin yedin mi. Çünkü alalım birkaç kilo Tamam dünya sal. gibi. Kırmızı acı biber su Gençliğim Geçti. Gelin. Oh Oh vallahi geldi Adamın biri amaca. yamuk 29 ne olur ne olur ne olur mu. anlamış Hadi 36 36 Burada burada. Ayhan gram Beyler Kıbrıs'ta da hadi hadi. yedi. o yüzden içindeki. iyiymiş bunları ya. çok kötü bence çok kötü ve yani Ama yok. edeceğim millet makyajını Sil diyor. kanka Buna makyajımızı bu polis geliyor. hadi baba. kırmızı 18 18. çok kötü yani o. Sen dua et otomobilin ama o. çok güzel güzelce tavuk veya yabancıya. işler severek yiyeceğim Hani güzeldi Çok.

güzel diyorlar psikoloji yaptım kendime. geldi Zehir mi ya da 17 hadi Hadi babam. sıfır kaldı mı bir şey yok. Her şey olmaz mı. Bu da bizim tahmin ediyorum benzeri. oturuyor var Hadi sen böyle bir daha. sizin için. mutluyum. Kanka. 67 domuz altta bulduk ilmek çeşitli. olacak gelmeye domuz eti Mesela ben. dedim ya. o unutmayın eğlendim midem ağzıma. gelsene heyecanı yetti. dost. ve veren var ya bildiğin şey yani. öldürmek istiyorum. oy. bebeğin için öldün mü lan buraya domuz. etini koyamazsın abi sadece Tamam o. zaman Müslüman bir adam değilsin sen ne. olur Ne alaka Hiç zinanın kırıldı Sen de. bak. sen de. hakkımı alıyorsun Helal helal et

All Devices iOS Android Chromecast