ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Rus Ruleti Ciddileşti! / Doğukan Adal Buckshot Roulette Oynuyor


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Tamam oyunu bilmeyenler anlayacaksınız. ilaçlarımızı içiyoruz bu tamamen hayali. dostlarımızı öldürmesi için ve oyunun. geri dönüşü olmaması için Çünkü aslında. burada bir adam var sigara içen tamamen. biziz kendimiz olduğumuzu bilmiyoruz ve. her seferinde tekrar tekrar kendimize. bir sebep buluyoruz Çünkü karakter. Adımızı biliyor ve clak rastgele kişi. neden Adımızı bilsin falan filan olaylar. böyle şimdi. kenduz olm. savaşacağız Adal Dün Adal ismiyle iyi. gittik başka Saçma salak şeyler. olmadı beceremedik hikayesi gelir mi çok. basit bir hikayesi var bir dakikalık 2. dakikalık gelir Tamam güzel 2 katı. vurmamı sağlayan eşyayla. başlıyoruz çer canımız. var %. %. %. kafamda patlıyor Bugün şanslı olayım ya. aynen böyle o zaman % 66 ihtimalle seni. vurabiliyor % 66 ihtimalde. tutmazsa vuracağım artık Kaf Yani ben. kendime sıkacağım Buyur.

Abi aynen güzel güzel bir başlangıç oldu. ik Can şimdiden. Gitti adamın bizim turumuzu atlatacak. Kelepçesi var turda hemen hemen aynı. hası. bize ama veremez boş. çıkacak tamam neyse En azından bundan. sonrasının boş olduğunu biliyorum sıra. bana. geçiyor Nasıl yani Ha doğru benim şey. vardı ya Ne artistik zaten içindekinin. boş olduğunu biliyoruz. kardeşim Tamam içinden bu sefer ne. çıkıyor Bir tane haznenin olduğunu. görebildiğimiz zıbı ve % şansımız var. Tekrardan Tamam hazine ne olduğunu görüp. direkt İndirebiliriz seni Bunu sonraki. Tura saklamaya hiçbir gerek. yok zaten boşmuş Tamam bunu kafaya. yapıştırıyoruz. abi bunu da sana. yapıştırıyoruz 100.000 dolar alalım. gidelim Hatta 250.000 dolar. alalım. Porsche 911 GT3 alacağım tamam için. geldim ben buraya Benim tek amacım. sadece 250.000 kazanıp Porsche almak.

Amacım. bu ben bu kardan korkunç oyunlara. yürüyorum Tamam iki katı vurma güzel. kelepçe güzel yine kelepçe. güzel hayale bak. abi kötü Bir Hayal mi Porsche yani 911. GT3 kötü bir araba ama yani böyle. dokunacaksın yolu hissedeceksin Ah y. Hani ben size ne anlatıyorum kaç tane. Kaça kaçtı mermiler görmedim ya bana. Porche falan hayallerine attırdın şu an. ya Ne güzel Alman otobanında Almanya. otobanında hız limiti olm 300'e. gideceğim arkadan Bugatti selectör. atacak bana mesela böyle bir Hayar var. 2ye 2 2ye 2. ise ben bunu aldım Artık kendime sıkayım. 50 şans patladım bence Ben de yani B her. zaman öle Alıştım ya benim böyle bir. şanssızlığım. var ya sen de bak bu tur Galiba. olmayacak ya kendine sıkacağım bir. tane yok ağzımıza sıçıldı. ya tamam içi boşmuş bir tane vuracaksın. sonra dolu olarak bana gelecek o. yüzden öldüm Sen şerefsizsin ya of.

Adamın eşyalarına bakmadan çok konuşa. konuşa oynadım a Merhaba arkadaşlar. bugün bu bug shot ret adında bir oyun. oynadım e ilk kez oynuyorum sizinle. beraber Şimdi benim hayalim Porsche 911. GT3 almak 250.000 dolar kazanmak için. böyle Rus ruleti. oynayacağım Hadi. bakalım ik tane ilaç mı iki tane ilaç. içilebiliyor mu öbür ilacı içemiyorsan. öbür tarafta. ilk kez Evet ilk kez oynayacağız Abi ben. hiç oynamadım bu oy Bak Aa bu da neymiş. Çok havalı bir alet demiş Bu ilk oyunu. işte yok edeceğim şimdi. adamı YouTube'a ne zaman düşer düştü. bile. abi İdel abim yayınlamış şimdi. kelepçeler var sigaramız var biramız var. bir de. Bir de büyüteci miz. var Tamam %. % hazneye bakalım Garanti alalım ilk. turları hep Garanti alacağım dolu Şimdi. senin için şöyle bir a baştan artık buna. dokununca Geri Gelmiyor ya kitlem. lazımdı adamın Çünkü ik tane ekstra.

Kesici hasar vurma olasılığı var yani ki. Sigara içip kendi canını dolduracak. E şu an direkt tek darbede beni yok. edebilir Evet tek darbede gittik şu an. eğer. doğruysa sıçtık ilk sigarayı çektim. sonra adamı bağlayacaktır ve iki tur. ardı ardına. oynayacaktım kesiciyi alacaksın değil mi. Bir de şimdi Oh iyi bari be Her zaman. olan bana mı olacak be. kardeş Neyse bu adamın hala çifte. olayları var Ben şöyle bir sigaraya. yakıyorum bir dal benim bir canım 3. olsun 2 vurmasın bana A bir dakika nasıl. dolmadı lan benim maksimum Canım bu. olduğu için mi bu oyunu anlamıyorum. Bazen oluyor bazen. olmuyor içinde ne vardı sıradaki dolu. değil mi o zaman sana sıkabilirim abi. ekstra olarak. adios Nasıl. yani. Olur böyle şeyler Boş ver salla boşmuş. sigaramız var tekrardan iki tane biramız. var birayla içindekileri atacağız 3 tane.

E 3E 3 2 bira. içersek boş çıksın. lütfen Tamam Bir boş çıktı 2ye 3 boş. çıksın. lütfen tamam Şu an 2ye 2. oldu. seni kitliyorum abi bir tur. sıkacağım Bence boş gibi geliyor ama ne. zaman boşu kafama. doğrultamıyorum nasıl Bir şanssızlık var. bende tamam o zaman bir tane daha. vurabilirim yani Lütfen % 66 ihtimalim. vardı % 33 tutsaydı yine. yumruklamak ok sıkıntı. yok 2 aşamadayız 3 aşamada alıyorduk. 60.000 doları değil. mi nelerimiz var şimdi bir büyüteç ii. hasar bir büyüteç daha Tamam bilgi. erdemdir şimdi bilgi bu bilgiyi. kullanarak onu yok. edeceğiz 4 boş 3 dolu fazlasıyla boş var. o yüzden en başta kafama bir tane. deneyebilirim gibi geliyor Bu da tutarsa. ben zaten en bahtsız insanım ya bu ne ya. Bu kadar şanssızlık olmaz günlerdir. kardeşim bakma bakma bakma onun içinde. bir şey yok yok yok sıçtı ağzıma a Tamam.

Bir tane atabilir ikili vuruşu Yok bu. sefer Garanti almak. lazımmış yine bakalım bu sefer dolu. gelecek büyük ihtimal bir candan. çevirmeye çalışacağım. artık Tamam bundan sonra bana patlayacak. herhalde. ya Tamam tamam tamam tamam bu dolu kesin. dolu herhalde ya ben yine Bakıyorum hiç. hesaplamadan boşmuş Evet bunu. garantilemek lazımdı O zaman bundan. sonraki hepsi dolu çıkacak Ve ben. hepsini ağzına boşaltacağını. keseyim. Ondan sonra bunu senin kafanda bir. patlatalım Ama sen sigara içeceksin o. zaman canlarımız eşit olacak öyle bir. sıkıntımız var ikiye 2. olacağız bir tane sıkacaksın ondan. sonra ben bu sefer daha kötü olacağım. bana bir tane daha Keski lazım o. zaman b bay. Evet maalesef. maalesef. dikkatli olacağız abi de. yani ne çıkıyor Bir tane kola dedim bira. ikinci bira ik tane bira mıdır. a 4 dolu 4 boş.

H riske atmam. lazım. Tamam 4 dolu 3. boş 4 Bolu ik. boş Ben bol mu dedim az. önce Dur kendime sıkıyorum bundan. sonraki de boş çıkarsa ben artık yani A. bu adama Hep sigara geliyor ama canını. yeniliyor Ben neden bana neden gelmiyor. hiç anlamıyorum ya. Tamam şartlar eşitlendi bir tane daha iç. kardeşim o zaman şartlar yine. eşitlenmesini ve hepsi de dolu Ben. sıçtım. ki sıçtım ki öldüm Bu arada. Yani o da boşa çıktı ya Kafa kendine. sık buradan anlıyoruz ki bu adam Aynı. ben ilaç içmeden mi başlasak artık iki. kere. falan filan dediniz ya iki kere itek Ne. olabilir ki olamıyor işte bak buradaki. İlacı da tıklayamıyorum bak mouse'u. şöyle hiz alayım. abi Yani olmuyor yani Öyle bir şey yok. yanda falan bir şeyler var mı Yok ilaç. ne işe yarıyor oyunda tek hardcore mod. gibi düşün öldüğünde sıfırdan başlıyor. ismini Adalet yap Adalet Tamam Adalet.

Yapabilirim Merhaba Merhaba. Merhaba ben e adaletten Geliyorum şimdi. size E yaklaşık 30 kiloluk et vereceğim. öyle sipariş vermişsiniz hemen şuradan. bir sigara bir bira Sizinle bir iş. anlaşması yapalım şimdi biz Adalet. olarak. Eee derken abi. Bu. ne güzel sil ymış tamam hadi daha boşana. ağzın yüzünün ortasına vuracağım şöyle. iyi bir başlangıç olur Umarım bundan. sonrası da boş zaten istediğin kadar. çıkabilirsin yağsız kuşbaşı bulunur mu. abi her şey var bizde sıkıntı. yok. arkadaki müzik hala dün bu arkada. çalmaya başlamış Ben yayını kapattım ya. arkada sadece Club müziği geliyordu B. farkında bile değilim. ama 4 dolu 4 boş yine ve. yine bir tane atalım içinden dolu çıkar. değil mi boş çıktı 3 boş 4 dolu. Tamam bir tur oynama. sen yani sana yine sıkmayı denemek. istiyorum Boş çıkar Büyük ihtimal Evet o. yüzden bir tane daha deneyeceğim.

E şu an iki boş 4 dolu var o yüzden. ihtimalim biraz daha fazla diye. düşünüyorum anla. ki o. zaman şu an bir boş 4 dolu var yani. ağzımı. yüzü abi ya bütün şansı kullanıp Ondan. sonra da böyle Çat diye kalıyoruz ya A. Ondaki boş çıktı şu an 2 olsaydı direkt. yok. ederdim Evet bundan sonra hepsi dolu. Zaten hepsi. dolu careful. bundan sonraki hepsi dolu adamın da. sigarası var benim de sigaram var. yani şu an ben bu turu oynadığımda adam. da bir sonraki turu aynısıyla oynayacak. bir tane yakacak. abi ama böyle giderse kaç dolu vardı Bir. tane daha mı dolu vardı İki dolu daha mı. kaldı böyle devam edersek Adamın. canı. Yo Adam direkt Yok ben öleceğim ki günün. sonunda mermileri bitirmemiz lazım. sadece yeni eşyalardan sigara çıkması. lazım Tamam her şey bitti bir tur atlama. bir bira ne olduğunu. görme fazladan vuruş Tamam fazladan.

Vuruşla görme Aynı şey. gibi tamam Şimdilik ben ü boştan birinin. tutacağını düşünüyorum Bir tane boşa. atalım Tamam iki boş iki dolumuz var şu. an o zaman Bir de içine. inceliyorum bu sefer dolu Tamam güzel. keskiyle şöyle el testeresiyle keselim. bunu da adama patlatalım bir tane tamam. bu En azından ucu ucuna. kurtulduk çıkmadı ama bu daha iyi bir. kombinasyon oldu bizim. için kelepçem de kenarda duruyor Eğer. eşyaların gitme mantığını anlayamadım. ama yeni turda Eşyalar da gidebilir Evet. Adal et kazandı abi her zaman olması. gerektiği gibi etler kaliteli hepsi. helal kesim bir bira bir Keski ik Keski. Tamam canlar ne 2ye 2 Tamam 50. ihtimalimiz var. adamın da ama bayağı şeyi var tek atışta. indirmem lazım şöyle yapacağım Umarım. boş çıkar Sonra % 66 şansım oluyor çünkü. Tamam boş çıktı ya Denemekte fayda var.

Tek atışta indirebilirim % 66 ihtimalle. adamı indireceğiz direkt % 33 de. indiremeyeceğin tuttu sonunda sona ş. mazeme Açmak istemiyorum. Sadece Adalet tekrardan kazandı Let's. go 3 aşama 60.000 doları alacağımız. kıım bakalım bu sefer neler geliyor ne. olduğunu görme ne olduğunu görme ne. olduğunu görme ve kzg Allah Tamam. şimdi. H şöyle yapabiliriz Abi ben şanslı bir. adamım bugün boş o zaman turu şöyle. kendime bir kullanıyorum ki Böylelikle. tur bende. kalsın Sonra tekrardan şöyle bir. bakıyorum içine. abi garantiye alıyorum yine. boş bunu yine kendime. kullanıyorum ondan. sonra bak sen beni Gere Gere yapıyordun. kardeşim sonra bunu itin sakince. kesiyorum neyin geldiğini artık. biliyorsun ve günümse. peynir bu. kadar Tamam ilk paramızı aldık ilk para. yolunda ne kadar kazanmışız 58.000. a ikiye katlayalım abi ya 120.000 dolar.

Kazansak da okey ya 120.000 dolar da. benim için okey 250.000 dolar. kazanamayacağı Ama olsun. Şimdi sigara güzel tur atlama güzel ve. KESK imiz. güzel Canlar nasıl yine 2ye 2 3 dolu 3. Boş adamın 3 tane keskisi var ama. ya Yani tek bir atışta gidebiliyor. lütfen dolu çıksın lütfen dolu çıksın. tamam çok güzel o zaman abi ben şunu. kullanarak bir tur seni yok oynayamıyor. ya Hayır bir de gentem her zaman Tura. beni başlatıyor ya böyle Yes. sir güzel güzel ama o masa doldu ya o. masanın bir resetlenmesi lazım artık. yoksa yani Yok olacağımız bir nokta. gelecek şu an ucu ucuna yaşıyoruz Yani. dualarınızla. yaşıyorum bununla yeni şube aç Evet bu. parayı yeni şubeye ondan sonra yeni. şubelerle de Porsche 9 11 GT 3'e. ayıracağım Tamam sıfırlanması güzel oldu. büyüte Tamam bu sefer KESK yok bu sefer. birazcık daha uzatalım.

Bari ik tane ik boş bir. dolu şöyle yapıyorum. abi Tamam. boş bunu kendime kullanıyorum % şansımız. var Porsche nasıl okunuyor abi porsa. diye okunuyor ben birkaç gündür Porsche. dediğim için Dinç yiyorum porsa diye. okunuyor Çünkü Yapacak bir şey yok porsa. Al işte beklediğim şey oldu ağzımıza. vuracak. şimdi kelepçe takmayı unuttum Bu arada. Çünkü Porsche demeye çalışıyordum. burada Porsche yok abi benim bir dal. canım çekti de bir dal içebilmek adına. yaptım bunları yani kelepçem burada. sigaramız burada bir dal içelim ya. Aa 4 dolu 4 boş. ok şuradan içelim sağlığımız yerine. gelsin sen şu kelepçeyi al. Tamam % şans yine Bence olmaz zaten bu. yüzden kelepçe taktım ama adamın 3. Kelepçesi var yani öyle bir sıkıntı da. var. yine boş çıkarsa. sıkıntı iki boş 4 dolumuz var şu an. adamın avantajı çok daha fazla şu an ve.

Kelepçelenen ben oım ne kadar. güzel Tamam 3 dolu iki boş bir boş 3. dolu. o Tamam bundan sonra. hepsi hayır tamam iki tur ben. kullanacağım Tamam aldık adamı mı da. aşağı yatmamı yakındı. Yani şöyle kelepçeliyor abi seni ben. tabii bir sigara daha içeceğim garanti. olsun. diye sonra bir tane sana pompa alıyoruz. çok da masum duruyor Şu kelepçe kısmında. ama yani dişler de bakımlı şimdi çürük. falan da değil bak bembeyaz o karanlıkta. bile. parlıyor üzgünüm Porsche almam lazım. Porsche almam. lazım Şifa Şifa Evet Adal et Şifa abi. protein. kaynağı bakalım bu 3ün turu alamadık şu. ana kadar. ama Keski güzel bira güzel bir güzel. Tamam güzel ihtimalleri alalım. abi 2 boş bir. dolu şöyle yapabilirim riske atacağım. Umarım boş. çıkar bir tane daha boş çıkmasına. ihtiyacım var dolu gibi geliyor ama boş. çıksın Let's Tamam bundan sonra kesiyi.

Alıyoruz Ve adamın direkt olarak iki. canını alıyoruz ama bu sefer 3 canımız. var bu sıkıntılı. biraz adamın Kelepçesi büyüteci bayağı. bayağı. sıkıntılı Tamam şimdi yeni tur bir. kelepçe daha bir sigara iki kelepçem. var. ihtimaller ilki boş çıkarsa şu an % 66. boş olma ihtimali var kelep çelersan ve. bu ihtimallerden birini elerse bu sefer. % % Düşecek o yüzden kendime kullanıp. riske atmak yerine bu adamı bir kere. deneyeceğim % 33 tutabilir hep bana. tutuyor tutmadı sırada % % geliyoruz bu. sefer adamın gördüğü her şey var beni. direkt vurabilir 2 ile bu sefer Sigara. içip 2 Can riske atacağım büyüteci yok. zaten denemem. lazım Evet bu sefer dolu adam da bunun. farkında zaten yapacak bir şey. yok keskiyle Evet direkt iki canımı. alacağını biliyordum adamın büyüteç. falan kullanmasına da gerek kalmadı. zaten o kadar salak da değil abi Şu.

120.000 doları alayım çıkacağım. Vallahi. birebir senin sigaran yok ama çok. fazla çok fazla Eşyan var abi. O sıkıntı Tamam bir sigara. daha Tamam ne olduğunu görebiliyoruz. tekrar. görebiliyoruz Çok güzel Şu an setup Çok. süper. e 3 boş 2 dolu 3 boş 2. dolu iki sigara. yıkıyoruz. içinde ne var. abi boş bunu kendime. sıkıyorum 3 boş 2 doluydu değil mi 2. dolu 2 boş var şu. an yine. boş yani bir boş i dolu var bu. sefer. Aa kelepçeyi takıyorum kelepçeyi unutma. güzel yazdın. Oğuz Tamam bu sefer şöyle bir. ihtimalimiz var boş çıkarsa direkt. kazandık boşu mu atacak boşu attı abi. bugün de şans benim yanımda be Ados. amigos. baby Hadi bakalım ne kadar para kazandık. şu. an. 116.000 dolar ikiye katl da hiçbir şey. 116.000 doları şey yaptığında 232000. Hadi küs atıyla 233000 dolar eder. Porsche Hala porsche'yi hala alamıyorum. Ama düşününce şimdi yani Azıcık da.

Çalışıp üzerine para ekleriz Hadi iki. katı katla. Abi son model mükemmel bir araba. ya yapacağız artık şimdi senin eşyalar. gitmiyor galiba Abi ben ü tane eşyayla. başlıyorum ama adamın eşyalara bak Adam. bayağı avantajlı. başlıyor %. % Canlar da. fazla ben bir bire içeyim boşa denk. gelsin doluya denk geldi O zaman ben. bunu kendime. sıkarım adamın koyacak eşyası yok En. azından Yeni eşyaları yapamayacak. sıfırlanmaz Zından adamın eşyaları gider. KESK imiz geldi görüşümüz Geldi kelepçem. geldi güzel yeni tur önemli üç boş 2. dolu ik dolu ü. boş al karşı Minecraft'ı Bıraktın mı yok. Az önce oynuyorduk 2 dolu 3 boştu değil. mi 2 dolu 3. boş içindekine bakmam. lazım dolu o zaman şimdi kelepçeyi. alıp şöyle Keski yi bir. alalım sana bir tane patlatalım. iki Can buradan. gidiyor iki boş 3 dolu muydu Sürekli. unutuyorum 2 dolu iki boş.

Oluyor adamın çok eşyası var ama. ya. bir. tane attıralım. dolu çıktı % 33 şansla bana tutacak bak. 133 şans nasıl bana tutuyor izleyin ilk. kez ilk. kez zihnimden attım bir şekilde Hadi bu. sana tuttu 50. şans adam ne olduğunu biliyor şu an çok. net Neyse Keski alacaksın değil. mi salak Aa bir. dakika yanlış yanlış hatırlamış yanlış. hatırlamamış a bir tane mi. Sadece iki dol bir dolu iki. boş tutacak değil mi bana ya ah Okey %. şansımız var. a % şans nedense benim için büyük. olmuyor ya tutmuyor Çünkü Aynen Bundan. dolayı işte. Aynen Keski çıkaracağını biliyordum. zaten neyse ik Sigara içip tekrar normal. halimize normal sağlığımıza dönebiliriz. bu Paralel evren arkadaşlar afiyetle. yedik Porche alamayacağım galiba. ya. pora Tamam ik sigara şuradan. yakalım Keler. Keski biraz daha emin olduğum bir sen. gels bu ş 2i dolu hiçbir büyüte işim de.

Yok. ki Keşke birazcık daha bira gelseydi o. çok. önemli ü boş ikiye. dolu. şimdi. kelep çeled sonra bir tane kendime. tutmaz herhalde üç boş. çünkü bir tane vurmayı deneyeceğim. direkt. olarak. Evet iki boş bir dolu şu an. e Okey bir tane daha Kendime. deneyeceğim Tamam % 50 kaldı şu. an keserek şunu. neden keserek bitirmeye çalıştım ben. Garanti almaya çalıştım herhalde çok çok. kesmek istemiştim normal düz vursam da. ölüyordu ama iki katını al aşağılık. herif yani. kimle yani jenk attığını öğrensin yani. boşluğuma geldi. Arkadaşlar vallahi boşluğuma. geldi sırada kademem daha var Ama şu. adamın eşyaları sı. şükürler olsun artık bak zaten eşya. sıfırlanacak iyi denk. geldi bir. kelepçe %. % Yani şöyle. yapabilirim ilk önce sana. sıkarım. tutmadı bir tane daha. sıkarsam. % 66 şansım. var güzel şimdi senin % 50 ihtimalin. var bir tanesini içeceksin dolu çıkması.

Benim güzel Bundan sonrası boş benim. kurtardı yeni eşyalar önemli oyunu. belirleyen şeyler eşyalar bira güzel. kelepçe güzel sigara güzel. sadece adama Keski gelmesin daha iyi 3. dolu 3 boş ama adam hamleleri. görebilecek 3 dolu 3 boş bir tane. abi attıralım. dolu gitti ik dolu 3. boş. acaba boş ik dolu 2 boş. adosun Porsche alacağız galiba. ya boyuna neden Kendine ateş edersin ki. Ateş ettiğinde sıran Çünkü hala devam. ediyor Eğer kendini vurmazsan sıra. tekrar sana geliyor Böylelikle adamı. vurabilirsin çe. abi sigara bira ve kelepçe Aha bir tane. daha kelepçe güzel adamın ü büyüteci var. ama. şimdi 4 3 dolu 4. boş 3 dolu 4. boş bir tane. attırıyor 3 dolu 3. boş. emin değilim Ama adam her şeyi görecek. ki bir tane risk alıp. boş kendime sıkmam kötü. oldu imlecim Nerede benim bu şu. an Sigara içmeyi unuttum Bu arada. tıklayacak Ken yanlışlıkla silaha.

Tıkladım. ve adam görecek bitti yani turum bitti. boktan bir şekilde sigaraya yanlışlıkla. tıklama sigar imlecim kayboldu. ya onunla uğraşırken. imlecin en yakın yerine. tıkladım sıçtım sıçtım. sıçtım. pora. olmadı be. abi abi yanlış tıkladım. ya. of Porsche. gitti. 116.000 Hayır 116.000 dol da 116.000. dolar alacakken dedik ki hayır. 23.000 olacak dedik 23.000 do ne kadar. kazanıyormuş Aslında 233 e sıfırları koy. 200 neden ne yazamıyorum. 233 00 dolar kaç. TL Neden yazamıyorum ben bunu anlamadım. 7. 52.000 7.52 b000 Türk lirası. kazanacak mışım yani. Öf Ah be abi Ah be abi biraz üzdü Yani. iki ev parası. Evet derin düşüncelere daldım Ah be. abi Tofaş Evet artık Tofaş abi ondan ona. da para kalmadı ki Tofaş bile yok şu an. yani öldürdük Kendimizi yani boku bokuna. gitti her şey her şey gitti. abi. Arkadaşlar şöyle bir şey söylemek.

istiyorum size ben e bugünlük yine. kaçıyorum 2 saatlik yayınlar yapıyoruz. zaten yarın yine 20 00'da kimselere söz. vermeyin yine buralarda olmanızı. istiyorum kesinlikle bu oyunda Porsche. alana kadar devam edeceğiz oyun çok. sardı Çünkü ne kadar aynı şeyler tekrar. etse sarıyor çok güzel herobrine' da. devam edeceğiz yarın yarın 20.00'da. yayınlar devam ediyor kendinize. sağlıcakla bakın hoşça kalın O zaman. yarın bambaşka bir yayında görüşmek. üzere hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast