ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Rus Ruleti Ama Daha Korkunç! / Doğukan Adal Buckshot Roulette Oynuyor


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Mike Kinik buet R Tamam başlayalım. abi ne olacak acaba neler. olacak Çok da korkmak da istemiyorum. Eğer öyle şeyler varsa ama. Aha. tamam eşyalarla etkileşime geçmek için. mouse. tıkla ilaç tüketmek istiyor musun il oy. önerilmez. Hayır istemiyorum tamam Başka ne var. yine ilaçlar tamam ben kapıdan gideyim. hop Merhaba burad buraya Ok görüşürüz. dikkat et kendine oğlum ne kadar kaba. bir adamız biz ya ve sen de çok. yakışıklı bir. adamsın bu nedir. abi. isim sözleşme imzaladığınız şişeye. oturun. anı dal burada makine çok iyiymiş abi. yani o kadar uzun zamandır yaptığına. eminim ki özel makine bile ayarlamış. sın. Tamam Nedir bu abi. dealer ok bir tane dolu ik tane. boş. yerleştirecek ve kafamıza sıkacağız. rulet klasik Tamam. abi Rus ruletinde çıkmak Konsept biraz. İyiymiş Şimdi tıklıyorum abi ya sana. Ateş Ediyorum ya kendime Ateş.

Edebiliyorum. e iki boş bir doluysa Bence. boştur. Ah tamam Sonra sıra sende mi Oluyor Abim. ha tekrar alabiliyorum kendimi Ateş edip. şansımı kullandığım için mi mi o zaman. abi sana bir tane yapıştırırız Bence. hayır % şansımız vardı yedik. abi ok. ok çok kötü bir başlangıç tek tek bir. seferde gidiyoruz artık abi biz neden. bunu yapıyoruz mesela 3 tane dolu 2 tane. boş. tamam Tamam yine onları sırasına göre. gözü kapalı koyuyormuş oky abi. yani çok kritik Ya sen Abi bence yani. dolu gelmeli Aynen böyle ama hala. sıkıntıdayız karşıdakini vurduktan sonra. sıra Aynen geçiyor Eğer kendime denersem. Bence. boş. Ah birader teşekkür ederim beni. tuvalette Tamam ayağa kalk Adal gece. daha yeni başlıyor tamam teşekkür ederim. şu sigara içen adam mıydın sen oky ve. sınırsız döngüde aynı şeyler devam. edecek değil. mi Burası bir Club ve kaplar zaten.

Korkunç şeyler içerir ve günün sonunda. üst katta böyle başkalaşım geçirmiş. artık çernobil'den gelmiş ilginç bir. adam var yani adam mı. bilmiyorum şimdi bir tane dolu iki tane. boş başla abi ya da ben mi başlayacağım. Bence şanssız oldu be abi Ben bir tane. sıkıyorum kendime % 33 n33 şansla. olmadı Bence olur artık 50 şans var. çünkü abi Nasıl bu oyun aynı şekilde mi. tekrar ediyor Hiç rastgele gelişmesi yok. mu Nasıl. olabilir. tamam hep aynı gidiyor olabilir Olabilir. bu oyunun kötü kısmıydı yapabilecek yok. rastgele bu arada Normalde Tamam o zaman. yine denk gelmiş Tamam yine bir tane. daha vur. abi o zaman en başında sana Ateş. ediyoruz sen de bana ateş ediyorsun ama. yani ben tekrardan tuvalette dokan kalk. uyan diye takma Tokat Bu arada Adam. adamı nereden biliyor A bak bunu hiç. düşünmedik kendine denedi Şimdi bana.

Deneyecek tamam tamam. tamam. tamam Benim için tekrar Abi bu kaçıncı. döngümü Biz bir yakınlaştık sanki abi ya. ben gitmesem mi oraya sen bir sevdin. beni Yani kim böyle tanımadığı adama. sürekli ha YouTube'dan Yok YouTube'dan. yoksa kim beni gelecek Orada oklay falan. Uyan. Doğukan bizim bir amacımız olması lazım. şimdi Hoş geldin Tekrardan teşekkür. ederim Bu sefer abi her şey her şey. yolunda olacak tamam mı Bir tane dolu. tane. boş. kendime iki kere yapsam kesin kafamda. patlar Abi ben nasıl bir şanssızım ya. Ben rulet oynamayın yok abi. sıfır abi gönül rahatlığıyla. sıkabilirsiniz. Cesur adam be kafama kurt kob pompalıyı. kurup patlattım ve hala hayattayım. hiçbir sıkıntı yok Sadece tek fark ben. yaşadım o. yaşamıyor 3 tane dolu iki tane boş Kesin. yine bende. patlar Abi bence sen bir patladı. ya Yani artık. lütfen bir de geliyor ya böyle yavaş.

Yavaş yok. orada yine sen. Tamam tamam kutsandım bundan sonra. kutsandım ü kere bu adam da tuvalette. yakınlaştık Her şey artık daha kolay. Arkadaşlar yeni bir oyun keşfettim rulet. falan oynuyoruz şimdi isterseniz oyuna. bir giriş yapalım Böyle Club falan var. çok iyi süper ilk oyun işim olacak Bu. arada siz de göreceğim her şeyi şimdi. Oha çok yakışıklısın Tamam bu ne nedir. Welcome Back diyor ben herhalde oyunda. karakter olarak önce Neyse Şimdi boşu. bırakalım abi bir dolu iki boş % 33 şans. var Her türlü Ne yaparsan yap Ben. kendime sıkacağım Ama eğer % 33 şans. yine bana. patlarsa. Abi bak daha şanssız başka bir insan. yoktur ya nasıl ya Nasıl olabilir ya. nasıl % 33 şansı da ben alıyorum % şansı. da ben alıyorum ne bu sihir falan mı. yapıyorsun. ya kanka neyine oynuyoruz ki zaten boş. artık bak 3 dola 2. boş.

Her seferinde % yok % 120 şansla değil. Neyse salla yaptığım matematiği. anladınız da yine abi dealer sana bence. ya Lütfen benim şansıma beni lütfen. vurma bak O adam tuvalette ne yapıyor. bana görmek istemiyorum. artık sonunda be ş geri. döndü aşkta kazandık Kumarda. kaybediyorduk. şimdi Kusura bakmayacağım yani şimdi. ikinci. tur bunu birazcık daha ilginç. kılalım. Tamam ikimize de iki. eşya her yüklemeden önce daha fazla Eşya. gelecek ha tamam kelepçe güzel bir gece. olacak gibi duruyor seninle beraber ve. bir bıçak. ok bir dolu bir boş. H Tamam şimdi Neymiş. bu bir tur atlıyor. E ben de ekstra şey yapabiliyorum buna. ik fazla vurabiliyor o zaman abi şöyle. yapalım Sen bir tür oynay bağla kendini. Aynen öyle şimdi sana bir tane. patlatıyorum. abi Tamam hiç sıkıntı. yok bıçakla namu kesip ik katı. vurabilirim Ama % 50.

% O yüzden bir tane kendime sıkıyorum ki. Böylelikle öbür tur bana mı geliyor her. türlü Vay kurallar göre oynuyor Sadece. bu yoksa güçlü bir adam yani tamam bir. Romantik gece eşyası daha. ve Ne çektin Ben öyle tanrıyla. anlaşmanızı mı aldım aradan abi özür. dilerim şunu da kenara. koy Tamam iki dolu iki boş sıkıntı yok. AB Tanrı mı ara araya karıştırıyorsun. kendi çapında s saçma evraklar imzalamış. Yani ben gitsem olur mu club'a falan Ah. şimdi. sigara bir tane şarjımı yeniliyormu ama. ne sigara Öldürüyordu. lan şimdi totalde % % E İki tane de var. Kendime sıkabilirim bir. tane Afiyet olsun abi afiyet olsun. a. ok yakındı yakındı bir tur daha. oynayamayacağımı Oğlum bu silah Ne tamam. mistik şeyler oluyor bu adam insan. değil Ve yine kesiyorsun Süper Çok güzel. abi. güzel güzel güzel kertenkele gibi. maşallah ben de abi şöyle bir kesiyorum.

Ucunu kendime sıkacağım sandım Ondan. sonra senin bir fotoğrafını çekmek. istiyorum tahtalar tuğlalar bir şeyler. kırıldı Hoş geldin abi nasılsın iyi. misin Ekrem. abi İyi iyi güzel şimdi yine yeni. eşyalar geliyor aldık bir tane daha. bıçak güzel bira içilir bira ne. yapıyormuş abi 3 dolu 2 boş. H sırasına göre diz abi Tamam. şimdi nasıl R the. shotgun R. on direkt turu hızlı bitirmek için mi. Tamam şimdi o zaman abi. ben yani % 40 şansla kendime vuruyorum %. 60 Pardon % 60 şansla kendime vuruyorum. % 40 şansla kendime. vurmuyorum abi bir dertlendim Ya bir. tane. yakayım Tamam bir tane artsın sonra. cıı namluyu Bir Kestik abi namluyu Bir. Kestik Sana da şöyle bir tane vuruş. denedik % 60 tutsun. lütfen şanslı adamsın şanslı. adamsın O nedir. abim ne ilginç tam. olarak bir şeyler. o. Ah yok abi Ben dünyanın en şanssız.

Adamıyım şu. an mermi var mı yok mu gördü kesin. He tamam Şimdi. totalde ben abi sana. yapıştırırım Aynen aynen Bundan sonrası. bana ve boş hiçbir sıkıntı. yok Bir dakika Hani boştu lan bir dakika. kaç tane olduğunu. unuttum amca. Vallahi Kandırdım. seni Oğlum neden inanıyorsun lan bana. Ben rakibin boş dedik diye sen. de son gösterimize geliyoruz Daha. fazla şoklama yok Sen ve. ben yaşamın ve ölümün kıyısında dans. edeceğiz. Tamam güzel. abi ha şoklama değil de makineden mi. bahsettin pardon pardon 4 eşya hepimize. Ben şöyle bir sigara bir sigara bir. kelepçe ve Evet bir tane de turu görme. zıbı. alayım 2 boş bir dolu tamam. Ben abi Bir kendime. denerim abi bak Ben yemin ediyorum Çok. şanssızım Çok şanssızım abi ya abi. imkanı yok imkanı yok Her kendime sıktım. bana. patlayi %. ihtimal kelepçe Tamam abi alabiliyorum. tam Tamam yine doldurduk Tabii Tamam.

Şöyle yapacağız. abi ok ok ok. ok koydun Ben şimdi şöyle bir şey. yapacağım abi Ben bir tane sigara. yakayım kusura. bakmazsan seni bir kitleyen. abi güzel ve ben şöyle bir içine bakayım. şunun dolu güzel güzel o zaman Bir de. namluyu kestik Yeter abi artık sırasının. gelmesini bekle Tamam gelecek gelecek. şunları ağzını kocaman. aç. güzel çok sinirlendi ama onda da var Bak. onda bir tane Evet onda da bayağı bir. şeyler. var namluyu kesince ekstra vuruyoruz. tamam o zaman o zaman o. zaman inanıyorum Bu sefer kendimi. vurmayacağım. ya şanssız kası. be kardeşim bak yani şeytan doldurur. falan bir şeyler oluyor bana hep benana. ya hep ben. hep afiyet Oğlum benden daha sağlıklı. oldu Nasıl oldu bu iş. sadece izliyorum yavaş yavaş. afiyet. o. afiyet Şu an boş çıkacak ama her bira. bir. tane atmasına sebep oluyor. çünkü güzel güzel Son bir tane mi.

Var mermi kaldı mı. Yani bu adam biliyor bu adam biliyor Ben. Kaç tane kaldığını saymamış. tım O bir de kelepçede yiz bu adam yok. abi ben oynamayacağım ya Az önceki tur. çok uzun oynadım diye adam çok. sinirlenmiş Tamam o zam bir sigara daha. Tamam seni de Alırız bir tane Tamam çok. güzel çok güzel bir tane daha bir. Şimdi son olarak iki tane boş 3 tane. dolumuz. var sigara içeceğim böyle deyince kötü. oldu tabii. de yaktık iki. dal. 3 biram var Ve ben bunu genellikle. kullanmam bir tane bira içeceğim ve. günün. sonunda bir tane boş çıktı bir bira daha. içeceğim bir tane boş çıktı Bundan. sonraki hepsi dolu O yüzden şöyle. yapıyorum sana bir tur izin. vermiyorum namluyu. kesiyorum. ve 3. dolu Ne oldu lan Ne oldu lan Ne oldu 10. saattir Her şey bana patlıyor biraz sana. patlasın güzel. güzel şimdi gün gibi açık ama korkunç.

Şey bak adamın 1 2 ve 3 tane ik kat. vurma eşyası. var korkunç. Ados. bundan sonraki eşyaların ne geleceği çok. önemli çok. önemli lan var mıydı. daha boş değil miydi lan Lan boş değil. miydi Bir tane vardı Doğru ben doğru ik. katı vuruyordum 2 katı vurunca mermi. Gitmiyor bir an gerildim. doğru mermi gidiyormuş gibi geldi tamam. eşitiz Şu an çok özür. dilerim Tamam ben artık izliyorum. sadece iki boş 4. dolu iki boş 4 dolu. a şöyle yapabilirim ben izleyeyim sadece. ya bakalım abi. boşmuş. Tamam ilk kendi Bu da patlar bana var ya. o kadar fazla patladı bu bile doluya. döner ya o zaman. E sen abi şöyle al bunu ben de bir dal. İzninle. e sonracığıma. Bence artık vurulma zamanın gelmiştir. diye. düşünüyorum. güzel A şimdi birazcık daha Garanti. alacağım adamın toparlama olayı var. çünkü bayağı bir toparlama olayı. var Nasıl yani Hazır mısın.

Derken. He tamam Senin iki canın var onda hiçbir. sıkıntımız. yok ben y incelemek istiyorum Ne olur ne. olmaz daha Garanti alacağım dolu ok ik. Can Bir tane kalacak ama. bam. güzel işte 4 canım olduğuna bakmayın. adamın 3 tane falan var Bak 4 tane var. o. ne bu. ne. Aa ben. açıyormuş galiba bunun için oynuyorduk. abi ha ik Can değil de bir tane öyle tam. anlamadım neyse para paradır. abi ne kadar kazandım tam. olarak Tebrikler Adal 26 atış yapıldı 40. tane. neydi Shell. Türkçe 8 kapı tekmiş 5 tane sigara. içilmiş yani iyi bitirmiş gö. mil bir ay içinmiş totalde. 5991. almışım bunu beraber oynayabiliyor muyuz. keşke keşke. oynayabilmesi direkt çıktık mı parayı. aldık. gidiyor. yani oyunun devamının olmadığını. biliyordum ama yani direkt kapatıp bir. daha oynama al bu parayı git. demesi bir kere daha. Abi şimdi oyuna en baştan başlıyormuş.

Gibi hiçbir sıkıntı yok başlayacağız bu. sefer eee daha fazla para alabiliyor. daha fazla alabiliyorum değil mi Bu. arada Çünkü. ben ilaç almam lazım. Oo Evet Çünkü bu oyunu bana çok. önerdiniz oyunun ne kad nasıl olduğunu. anlayabilmek için bir videoyu hızlı bir. şekilde ilerlettim oyun hakkında hiçbir. bilgim yok Eee sadece rulet oyunu. olduğunu anladım. günün sonunda da parayı görmüştüm para. daha farklıydı Onun dışında hiçbir şey. bilmiyorum. gerçekten zaten isminden de rulet olduğu. anlaşılıyordu Onun dışında ilaç neydi. abi tam olarak ilaç ilk oyun işte. önerilmez diyor. çünkü adam yok bu. He. anladım anladım o adam Aslında asla. yoktu ve biz kendi. kendimizi şoklayarak dokan git diyorduk. çünkü adam Adımızı biliyordu clubedi. rastgele sigara içen biri Adımızı. bilemez O yüzden aslında biz şey yaptık. hayali arkadaşımızı öldürdük ilaçları.

Içerek Tamam güzel. a. Tamam şimdi bu arada ismimi. yazmadım sadece seni nereden yok. edeceğimi yazdım ruletçi. hemen şöyle eşyalarımı kenara dizeyim. senin için acılı bir sekans olacak. sadece izle ve. gör %. % Bu Benim İlk rodam Değil adamım Bu. Benim İlk Rode değil is ve. gör sıra yine ben. Ama şöyle bir şey var büyüteçle bakıp. garantici olmak isterim dolu Çünkü ansız. bölüme hemen gitmemeni istiyorum abi. İnsanlar biraz hak. eder O yüzden şöyle alayım sana abi. neyin geleceğinden bir haber. olmadan bu kadar. güzel gelsin diğerleri. abi. güzel. şimdi yeni gelecek eşyalar. önemli yeni gelecek eşyalar kesinlikle. çok. önemli Tamam kelepçe güzel ve yine. kesici. aletler totalde 2 Can. ok 4 boş 3 dolu yani kend yayabilirim. risk. alabilirim şu ana kadar çok şans Evet. değildim. e Olsun. olsun direkt şey yapabilirdim Ya ben.

Neden böyle bir risk alıyorum. ki boş. demiştim told. sen beni yenemeyecek kardeş sen bugün. beni Bu masada yenemeyecek onu. söyleyeyim bir atış Sevin diyeydi o. kadar geliyor gelmekte olan hazırlan. kendini hazırla artık karanlıkta nereye. üzerine mi düşeceksin nereye kakıl. acak O sende oğlum bir mum gördüm lan. Adamı böyle Eller burada durmuş böyle. yavaş yavaş. kelepçeye gerek yoktu Abi ben iyice aciz. hissetmesi için. yaptım kesinlikle şu an bambaşka bir. durumdayız. Tamam yeni. eşyalar Tamam bir büyüteç bir bira güzel. iki kat vuruş ve. kelepçe. yine iki canımız var iki boş bir dolu. H bir tane. atalım Tamam Bundan sonrası boş zaten. sadece ovumu. yapabilirim Tamam ve bir tane. daha ama eşyaların sıfırlanacak olması. üzücü olurdu a bu sefer sıfırlanma tamam. güzel bir tane Eşya mı sadece % % bu. sefer ver abi. e.

Bakalım. dolu O Zaman hızlıca şunu kesip. hızlandır alım şu. işi. sana demiştim adamım Bu Benim İlk rodom. Değil Oha ikiye katla ya da hiçbir şey. alma Tamam katla. Abi ne yapıyoruz şu. an parayı gittikçe katlıyoruz. Tamam yine bir. kesiyor Tamam o zaman tur kapatmayla. başlayabiliriz dörder 3 dolu 3 boş 50 50. ok Abi sen Şunları. al bence kesip. sıkayım benim şansıma her zaman dolu. gelir abi kendime sıkacağım zaman. doluyor zaten yok Ben profesyonel bir. adamım hiç böyle bağırmayın. a. aa ikinci de engelli bu sefer çıkar. ya. tekrardan Bu da boş çıkarsa. üzülürüm Let's go güzel 2. Can A şimdi bir tur daha mı benim sen. sana geçti sigaran var ama iki paket. sigaran var Canlar eşitlenecek iki kat. para için 122.000 dolar için değer miydi. doğ. Abi afiyet olsun ya canım çekti benim. de. AB buraya yemek söyleyebiliyor muyuz.

Acıktım. da tamam tamam. tamam şartlar çok değişti şu an şartlar. çok çok değişti. totalde kaç tane ne yaptık şimdi totalde. içinde kaç tane. var kesip sıkmak kolaya kaçmak. olur bir bir dolu var değil mi Sadece. oky o zaman abi seni de. İndirebiliriz Tamam güzel şartlar. eşitlendi. sigarayı bırak hayatı bırakma ama burada. Yani durum. ne Yeniler bakalım yeni mallar güzel. mi bana kelepçe yaramıyor be. abi bana yaramıyor cidden kelepçeleyip. abi. sene iki tur sana sıkmak. istiyorum. Tamam iki tane boş var. daha Normalde garantiye almayıp birazcık. bodoslama Evet kendi kafama sıkacak Ben. bunu zaten her türlü ama riske atmayayım. hayatım söz konusu O yüzden sana bir. tane daha geçirebiliriz gibi. geldi. çok emindim çok emindim çok emindim 50. çok tutar. dedim. abi. Aa sen ilacı almadım çünkü ilacı almadım. doğru ilacı. almadım adını g m.

Yap Tanrı falan yazınca ekstradan ilginç. şeyler mi oluyor ya. abi Nasıl da batırdım ya Son. anda. Evet adam adam şey yapmadı izin vermedi. dur biz şey öbür halini oynamaya devam. edeceğiz abi önemli olan o Öbür halini. oynamaya devam edelim eğlendi sardı ya. Bayağı dealer yap dealer yapınca da. başka bir şey mi çıkıyor ilginç. şeyler ilaçlı yken yapacaksın. oke ilaçlı yken yapalım. yapalım ilacı alabilirsek imlecim nerede. burada iç. abi Tamam hayali arkadaşlardan yine. arındık şimdi çok fazla isi Vardır. herhalde. şimdi şöyle bir. tanrı. beni yemişsiniz. abi dealer da izin. vermiyor Ne. yapacağız. böyle bir şey neden yapt dediniz saçma. salak bir isimle oynayacağım şimdi. hiçbir anlamı. olmayacak Tamam sigarayı. koyduk. benim kaderimi yaşayan birini görmek En. azından mutlu etti Şu. an chat yarın devam ederiz Yarın. Herobrine dedi bu oyunu tekrar bu oyunu.

çok sevdim parayı katlamaya çalışacağım. ama Bugünlük bu kadar yeterli Çünkü. birden Birden çok kafa taslak girdiğimi. hissettim olmadı yani Neyse yarın yine. 20.00'da yayın var 20.00'da saat 88'de. gelin E hem Herobrine

All Devices iOS Android Chromecast