ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RUS RULETİ -Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Kağıdı imzalamam gerekiyormuş hemen. imzalayalım. Rus oynuyoruz. bugün karşıdaki adamın eline vereceğim. Yapacak bir şey. yok gördüğünüz gibi bir dolu 2 boş. mermimiz var doldursun mermileri. dir kafama mı sıksam ya Kendi Kafama. sıkayım i tane mermi Boş ver. zaten. mükemmel Neyse geri kalan mermiler. boş 3 dolu 2 boş Bak sen. paş 3 dolu 2 bo direkt sıkacağım. karşıya direk ajam Yok direkt çak diye. sıkacağım. İşte. bu Baba tipi kaydı. bak Bekle bekle. oğlum Bekle oğlum intikamımı alacağım. Hoş geldin diyor bak Bak bir de. şerefsize. bak bir dolu i boş bu sefer kendi kafama. sıkmayacak bu sefer karşıya. sıkacağım bu sefer karşıya. sıkacağım bitti bu iş Allah belanı. versin senin. ya mal. a tamam Aa öldük Hayır. yap. ya bir diğer Tura geçseydi bari ya bir. diğer Tura geçseydi bari. ya 3 dolu 2 boş direkt sıkıyorum bunun. kafasını doldur.

Mermileri görüşürüz Büyük ihtimal dolu. inşallah Hadi. ya Öldük ki A. sıkıyor. geri. zekalı bir de ben buna sıksam Hadi hadi. dolu olsun dolu. olsun öldük Kendi kafana sık lütfen. Kendi kafana sık kafana sık kafana sık. aha. aha geri zekalı kendini öldürdü. ya Şimdi ikinci Tura geçtik şimdi asıl. eğlence şimdi. başlıyor Şimdi eşyalarımız geldi şimdi. eşyalarla şey. yapacağız hemen bıçak kelepçe o. mis 4 canımız var s bir dolu bir boş Bu. ne bu nasıl bir tur ya direkt sıkayım mı. karşıya bıçakla kesip sıkayım direkt. bıçakla kestiğimizde ikili atış. yapıyoruz İnşallah tutar Hadi. hadi İşte. bu ne oldu. lan ve bunun daha sigarası var o canı. doldurdu Bu ne Bir dakika şu an içindeki. mermi boş bir dolu bir boş vardı doluyu. sıktık boş. kaldı. yeni eşyalarımızı alalım. lütfen. bira. bıçak iki dolu iki. boş Bence bunun içinde boş var Ben bir.

Içip boşaltım içindeki mermiyi İnşallah. dolu. yoktur. kardeşin Kafama sıkayım kafama mı. sıkayım Kafama. sıkayım Aha. tamam şimdi kesip. sıkacağım kelepçeyi sonraya saklamak. istiyorum Hadi oğlum hadi. oğlum işte bu. mükemmelsin Keyif yapıyor Geri. zekalı ben bu adamı sıkıyorum sıkıyorum. bu adam Can dolduruyor K kafana sık Lan. Ah. be şimdi bana mı sıkacak Ya yok tur. bitmiş bir mermi kalmış Hadi büyüteç. büyüt işte. bu 2 3 dolu 2. boş 3 dolu iki boş koy bakayım. mermileri Al şu. büyüteci. dolu. sık. gitsin Ne oldu. lan keli bize bir içiyor İnşallah dolu. mermi vardır boş mermiyi attı gene boş. atarsa öldük gittik dolu attı tamam bir. de sigara gömüyor Bak oğlum sen niye bu. kadar çok sigara çıkıyor şerefsize bak. ya bitiremiyoruz Can bir bıçak çıksa. sıkma lan A K K. mal V geri zekalı bu. ya ben kelepçeden kurtulamadım Evet.

Tekrar kendi kafana. sıksana har kendi kafasın. sıkıyor. boş kurtuldum kelepçeden mermiler de. bitmiş Hemen kelepçe K yakışıklı. güvenlik olduk bu ne kelepçe verip. duruyor. ya. ü dolu 3 boş Dur şimdi yakışıklı işe. yarayacak bir boşaltalım Bence boş. var ananı ya ne yapalım kafama mı. sıkayım ik dolu 3 boş Kafama sıkayım ya. oh kel Çelim vurayım yakışı gvenlik işe. yaradı bir. dakika. Başka da hiçbir şey yok anasını. satayım yani kolaydı. kolaydı. kolaydı. Şimdi en sıkıntılı Tura geçtik Hani o. öyle diyor Ben demiyorum gördünüz kuru. Kaf işarı vardı şunu bir güzel böyle. tekrardan Bu sefer ölen ölecek diyor. elektrik veriyorlar ya ona bıçak soktu. Eğer şey olursa a eşyalar gitti 4 tane. eşya verecek Şimdi. ur Evet hemen alalım bira yani büyüteç. güzel bira bıçak yani güzel güzel bir. dolu bir boş verirsem var ya bir dolu 2.

Boş ver kafamı mı. sıkayım kafama Kafama sıkacağım Kafama. sıkacağım. dolu diye varsayıyorum. İnşallah Allah kahretsin bir tane dolu. kaldı o da ona. kaldı Yapma ya Yapma ya Yapma. ya ölmedim ölmedim. Tamam Elektra şok verdiler birazcık Hadi. güzel büyüteç ver Tamam sigara Tamam. tamam biraz. bıçak Tamam gayet güzel Şu an gayet. güzeliz 4 dolu 4. boş ben direkt vuruyorum büyüteceğim. yere bakıyorum mermiye dolu. mükemmelsin keselim bıçakla. hemen. görüşürüz Gel Gel buraya gel Daha karpuz. kes eğiz. gel ya yapma. Yapma mermiye. bakıyor mermiyi boşaltıyor boş mermi. tekrar boşaltıyor dolu bu bu sefer a boş. o Biz gittik Bu da boş çıkarsa He bu. dolu sigara. gömüyor. canımız eşitlendi tekrar boşaltıyor Oha. tüm boşları boşalttı şerefsiz kafasına. sıkıyor mal a bu da. boş Lan niye bakıyorsun dolu. kaldı geri zekalı bu vallahi geri zekalı.

Bana sıkacak Şimdi dolu Çünkü. Evet içinde bir tane daha mermi kalmış. olması gereki dolu kalmış olması. gerekiyor bir tane. AB Ben kelepçeliyim kalsa ne olacak o. görüşürüz kaldı mı. dolu bir tane daha kalmış olsun lütfen. a yapma Aa eşyaları alamayacağız yerimiz. yok sigarayı. alamadık. 3 dolu 2. boş eşyalarımızı kullanalım hemen Vur. şunu. hemen. dolu sigaramızı. gömelim bıçağımı da keselim. Şurayı bir kullanacak şeyimiz de yok ya. yerimiz Doldu ama yapacak bir şey yok. Bir kullanamıyoruz Vur Gitsin. lan. Hadi lan Çok az. kaldı hocam olmuyor böyle. yaes diyor bir de. ya kafasına. sıkıyor boş Tabii. ki gene. bakıyor. bu bana sıkacak Büyük ihtimal Evet. görüşürüz Şu an çok eşit ilerliyoruz ne. olacak. acaba Kurtarın beni kurtarın beni tekrar. bakıyor kafasına sıkacak Aa Bana sıkıyor. A benim canım. kalmadı kabloyu kesecekler Şimdi benim.

Kurtarın beni Hazır mısın. diyecek Hazır mısın diyor kesme. abi kesme. kes Ne oluyor lan Evet ölürsek bir mermi. daha yersen bitiyor onun iki mermi daha. yeme hakkı. var boş. mermi iç. bir var mı daha mermi. yok güzel ver büyüteç ver büyüteç sigara. verme sigara verme sigara şimdi. ihtiyacım yok sigara. veriyorsun 4 dolu 2 boş 4 dolu direkt. tak diye. sıkayım büyüteçli bir kontrol. edelim. boş biramı. gömelim kelepçeliyim karşı. tarafı bir tane daha boşalsak ya sık. gitsin Hadi lütfen mermi olsun işte bu. bire biriz şu. an daha Kelepçesi var daha Kelepçesi. vark tak diye sıkmam lazım. tekrardan kestiler bunu kabloyu da. kestiler mermi var mı yok mu Çok. kararsızım şu an birı içeyim sıkayım mı. L sık lan hadi hadi lan hadi. lan

All Devices iOS Android Chromecast