ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET TE SÜTUN TAKTİĞİ İLE %90 KAZANÇ / CASİNO39


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Abone ol. abone ol. abone ol. mi Evet Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş. geldiniz Ben Yiğit. mı bugün. Bir düzine sütün düzeni taktı isteyen. arkadaşlar var yazanlar onlar için şöyle. bu fabrikasıyla. da sonlara gideceğiz Nasıl gideceğiz. birincisi çok düştü. ben sadece şunu katlaya bilirsiniz. arkadaşlar düşük olanlara Aynen zaman. gidiyorum Yüksek olanı elliyorum. bir bilginiz olsun Ben düzine oynama çok. fazla genelde sütün oynarım Çünkü düzine. Tutmuyor. var ama sütünden tutturma ihtimali çok. yüksek. n11 10 Şimdi biz şunu patlayacağız. bu şöyle 50 lira koyalım. Ben 10 Ya da buraya koyalım. ve 55 koyalım 840 alsın. Evet şimdi üstünlük atlayacağız. Arkadaşlar niye bu tutum şimdi Birinci. çok düşük atmıyor Muhtemelen buraya bu. işte çoğaldı makinede atmayacak tır. böyle çoğaldığı için Orayı patlatacak. tır Burası çok yüksek.

Ama artık daha atmaz diye düşünüyorum. ama üçüncüsünün gelme olasılığı Çok. yüksek bir kere içinde burasını. atacaktır. abone ol. var yani en Garanti sistem bu. ha ha ne yapabilirsiniz. Bak şöyle yapalım. Ha bir de her zaman burada üçe katlı iki. Kazancınız yüksek olsun Şimdi şurası. düşük yağ oranı verileri atalım. Sen niye atalım Hani belki buraya. yükseltmeye geçebilir Çünkü üstüne düştü. Şah Sabah biraz kurtaralım. abone ol. ve en Garanti Üstün taktiği Bu. arkadaşlar İkisi de eşit basarsanız. birkaç oyunculara patlar sınız. O bir seri yapar numaralar. iyi bakın 15 geldi. 2015'ten aldık şimdi yine. bu Şuraya bir. bu 90 koyalım buraya da. bu şuraya yüz koyalım. Bak şöyle yapalım sıfır boş bırakmıyorum. hiçbir zaman ben çünkü sıfır gelme olsa. yüksek yani yüksekten gelir patlarız Hiç. olmazsa biraz kazanç Sağ olasın.

Dur bakalım şu oranlara göre yani Zaten. şu rulet oyunu tamamen burada oyunu. anlatıyor ne olacağını ne biteceğini ve. oyun geçmişine baktığınız zaman hiç. çıkıyordu. o akıl tekrar et. 1900'de başlamıştık bakın 900 ne oldu. 300 küsür lira. da aldık şimdi bence. ve tekrar Burası gelecek veya da. abone ol. Bak şöyle yapalım. 305 lira 5 online atabiliriz aslında ya. bu şuradan tekrar etmesini yüksek. ihtimal görüyorum çünkü bilirsin çok. düşük atlayabilir buraya atar şuraya. tahta davası kurtarırız. 19'dan aldık bak. bir kaç oyun birkaç oyun de kattık Bu. kadar basit Arkadaşlar biraz daha. deneyelim. Bak şöyle yapalım bu sefer. abone ol. Bu Üstün çok nadir atacaktır Artık arada. bir atar. var Ama dediğim gibi atması Yüksek. ihtimalle durumları söyledim çok düşükse. atlayabilir dikkat etmek lazım ama. buraya atmaya başladıktan sonra burayı.

Katlaya bilirsiniz arkadaşlar sadece. 3D cam en güzel Üstün taktiği bulur. bunda kazanmanız yüzde 90. abone ol. Ben buradan sıfırdan aldık. bir kasa ikiye katlandı Bu kadar basit. Arkadaşlar onu da şöyle yapalım 90. lirayı. Bak şöyle yapalım. 105. Bu videoda burada bırakayım Arkadaşlar. ben Garanti sistem budur kısa ve öz. olsun. İddaa kazanma ihtimaliniz yüzde 90. bununla bu sistemde sadece dış çevreden. kazanma ihtimalini düze 90 buna eminim. Çünkü bu şekilde çok iyi kalaçlar. saldırım sağladım da tam artık tabii dış. çevre pek oynamıyorum. iyi bakın 4'ten gene geldi. Evet şimdi ne yapabiliriz küçük çok. hattı değil mi 24/32 şimdi dört Bence. tekrar büyük atacak. bu şöyle bir. en büyüğü ediyoruz ya küçüğü de elim. orta ihtimali girdik. bu orta ihtimalin Garanti. Bir İhtimal Daha ben her zaman küçük. triko oluyorum numara girdiğim zaman.

Özellikle küçükleri kovalıyorum ki. bu daha çok kazanıyor. E tabi Onda da. bu takip etmek önem. en yakın 31. bu 31 Bence 31. Bak şöyle yapalım 100. 300 koyalım. bu şuraya on atalım Buraya doğru satın. Evet şimdi diyeceksiniz ki ya bu kadar. emin konuşuyorsun Evet arkadaşlar bu. karı eminim. o orada tutun. bu atabilir şu birlikte oyun içinde. atabilir sonra tekrar şu iki üstüne. dönecek oyun Daha sonra da birincisi çok. yükselecek yavaş yavaş katları bir sürü. oynayabilirsiniz Ha böyle de bir yol. izleyebilirsiniz En üstün düzene taktiği. bulur. abi buyrun. Ama şu an yine aynısını deneyelim. gel buraya 50 daha koyalım buraya değil. mi koyalım buraya ona tamam tahini şöyle. güzelmiş şöyle yap. 12.30 doğru tutalım küçük atabilir nasıl. atabilir oyun geçmişini küçükler olduğu. için. ki bir ihtimal gelme olasılığı var ama. büyük ihtimalle tekrar büyük yapacaktır.

Altun olabilir şurası. iyi bakın Bu kadar basit. 12600 Ben burada bırakayım arkadaşlar. Evet şu 2607 bir sokakta bunu sanat. yapayım. Bu bir sonraki videoda bunu santos'un. küçük küçük bahisler leetchi çok oyun. deneyeceğim bakalım. bu burada baktım kanalıma abone olup. bana destek olursanız sevinirim. arkadaşlar İstediğiniz bir video varsa. bir taktik. o o. ve yorum kısmına yazabilirsiniz. bugün benim ölüm sistemler bunlar. bu surette taktiklerin var mevcut. kanalına bakabilirsiniz. bu Kendinize iyi bakın hoşçakalın. arkadaşlar

All Devices iOS Android Chromecast