ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET | SUREKLI KAYBEDEN OYUNCULARA OZEL TAKTIKLER #rulet #ruleta #roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar dostlarım abi kanalıma Hoş. geldiniz diyorum Sefalar getirdiniz. bugün Abi başka bir rulet taktikleriyle. geldik Daha önceki kanalımı izleyen. Arkadaşlar iyi bilir her gün yeni. binlerce taktikle geliyoruz buraya bugün. Abi çok farklı bir taktik le geldik. sizlerle birlikte bu ben buna ne diyelim. abi ismi yok İsmi Z taktiği. olsun Normalde güzel bir taktiktir işte. alar Abi şu bant araları gelmediği. sürece güzel bir para kazanabiliriz. burada 3 köşeden gireceğiz 5K bir. kasamız var sabır işiyle oynuyoruz şu an. bak yetişse aralarına dolduracaktır. 24'ten. alacağız Şu an ne kadar bastık ne kadar. aldık dur 110 L bastık tam alamadık niye. abi içine basmıştı Çünkü şimdi Dostlar. burada kaç tane sayıya bastık Biz 170. Mesela 10 numara geldiği zaman ne olacak. 360 verecek ama bizim şöyle bir. özelliğimiz var Mesela ne diyelim Bu.

Ya Ne olmuş burada 28 unuttuk Bu. arada Normalde 1 2 3 6 9 9 tane sayı. kapamış olduk Bir de ortası gelirsek. kenarlardan da para hadi diyelim abi. ters attı 35 33 numara 31 29 attığı. zaman Ufak da olsa bir teselli ödülü. almak bak 35 numaraya attı şu an köşeden. ne kadar para aldık 90 aldık Hemen hemen. paramızı aldık Z çok fazla bir zarar. yazmadı. ayrıyeten de istiyorsanız da şöyle bir. şeyler de yapabilirsiniz dur şunun. köşesine. konulmuyor direklerden de yok oynamayız. abi Şu an çapraz gittiğimiz için çapraz. yani belli bir katlama usulü Yeter ki o. bizim katları atacak şekilde Normalde 1. L 2 lira basılacak Masalar da var burada. biz bu şekil bir taktiğ denedik bugün. burada katlama olayını ii yapman laım. çkü geliği zaman yapac şekilde katlamak. laım. Kafa rakamlarımız nedir abi Şu anda 4 8. numara 4 numara 8 numara gelirse ne olur.

8 numara şu an göreceksiniz abi sayıdan. da aldık 20 L da kenardan da aldık 540 L. bir para aldık çok. güzel bu şekil bir taktiğim var dostlar. amacım Burada her gün farklı farklı. taktikleri göstermek. sizlere yani şuradan En azından şu şekil. bir şey de yapabilirsiniz işim sağlam. olsun diyorsan Yani biraz daha kasam dah. Sağ olsun ters attığı zaman biraz daha. iyi gelsin diyorsanız da kenarlara bir. 20'şer lira daha sıkabilirsiniz. En azından ne olur 19 17 attığı zaman. şurada veya 11 9 attığı zaman hemen. hemen zararın belli bir kısmı çıksın 30. numarada yokuz abi sağından solundan. köşesinden hiçbir yerinden. yokuz bak direkten aldık farkındaysanız. 60 da olsa bir direkten aldık En azından. alıyoruz böyle bir şey o da güzel bir. şey bu şekil bir taktik geldi ik katı. yap gelsin diyoruz başka bir şey. demiyoruz ü köşeden başka bir şey yok.

Abi yani şu direkler ha Belki ne. yapılabilir buradan direklerden. basılacak desem de çok fazla direkt. kapattığımız zaman o da. sıkıntı Bu şekil bir taktik de oynadık. Mesela ne diyelim abi Şu an 4 bir numara. attı ya mesela diyelim veya 7 Numara. attı ya ill ki şu 40 numaradan yok mu 40. numaradan da bir para alacağız Çünkü. oradaki alt kenar denilen muhabbeti var. dostlar Bu arada abi kasa katlıyorum. bilginiz ol kasa katl atmak isteyen. arkadaşlarımız olursa bana açıklama. kısmındaki Twitter kısmından ulaşabilir. 1080 L bir para aldık çok güzel çok. güzel çok güzel çok güzel. Dur dur abi dur he ha bu arada şey. yapmayı unutmayalım. e şuradan son bahsi kaydet özelliği var. Bu bahsi kaydet özelliğini tıklamayı. unutmayalım Mesela şu an Ben 2 katı. yaptım ik katını Geçemiyorum şu anda. niye abi Geçemiyorum y normalde 10 bas.

Acaktım gelmediği zaman 20 lirayı. çekiyordum son bahsi kaydet demeyi. unuttuk Siz siz olun bunu yapmamazlık. Tan. yapmayın şunu Tekrardan söyleyeyim abi. 35 kenardan geldi bir şeyler 360 çok. fazla bir zarar yazmadı ha Tekrardan. söylüyorum. Dostlar bu taktiği. uyguluyorsun düşük kasalar yani. kasanızın yüksek miktarlarına girmeyin. katlama yapacak şekilde En azından. kasanızı 5 değil de 8 katı yapacak. şekilde şey yapın abi kafanıza. kodlayın Çünkü Yeri gelir uzun bir süre. almayabilir Çünkü burada 9 tane sayı. kapamış olduk ha kenarlara Ne oldu 3 6 9. 9 tane de köşeden bastık En azından ters. Mers atarsa diye oradan şey yaptık. mesela görüldüğü gibi 0 numaraya attı. bekleyeceğiz abi beklemekten başka bir. çaremiz. yok şimdi 20 gönder. gelsin ablamız şu anda bizi terbiye. ediyor bizim tarafları atacak sıfırdan. sonra ne yapar abi bu 33 33'ü sever 17.

27 diyeceğim de abi Neyse bakalım taktik. şaşmayalım. 1080 lira ben biraz yüksekten girdim. mesela Türkçe rulet falan var orada. biraz daha düşük basılabiliyor. sağlayıcıdan sağlayıcıya göre değişiyor. benim oim sağlayıcı da minimum 8'e gir. koyduğumun çocuğu ya. 88'e girse güzel bir para alacağız ha. yine buradan bir 420 lira bir para verdi. farkındaysanız tert dı bir şekil. direklerden. alıyoruz 20. lir bekleyeceğiz abi Başka çaremiz. kalmadı yavaş yavaş kasayı da içeri. çekiyoruz Hadi güzellik Şu bizim sayıyı. at olup. gidelim 1440 hemen hemen defa daha 3. defa daha katlama şeyimiz var Ben biraz. geç bahs. başladım yüksekten başladım Siz bir ik. lira basan şı katlaya katlaya. gidebilirsiniz Abi şu. anda taktik gösteriyoruz burada abi. Çünkü farklı farklı taktikler bulmaya. çalışıyoruz 20 numarada varız varız. varız varız varız varız varız.

4140 ben biraz düşükten gittim yüksekten. gittim abi Siz yapmayın bunu yapmayın. gözünü seveyim sakın kesinlik. yapmayın 1 4 8 yetişebilir miyiz 16 17. 20 yani tarafı Siz seçin artık nereden. basmak istiyorsanız tarafı Siz seçin ben. bu tarafları seçtim bazen 10 14 18 1 5 9. diye gidiyorum ama olabildiğince şöyle 3. tarafı alabilecek. şekilde 15 numarada yokuz ama direkten. bir şeyler aldık bak direkten Ne oldu. 150 bastık s da olsa bir geldi. şimdi 25'ten sonra 35 şuradan. ilerliyoruz Tamam iki katı yap gelsin. güzellik dur şuradan son bahsi kaydet. diyelim. tamam tamam son bahsi kaydettik. burada Hadi güzellik birkaç tur daha ver. bize Normalde işte. biraz daha düşük basarsanız abi 16. numarada varız güzel de varız güzel oldu. içinden de geçtik 720 şeylerden aldık. buradan aldık buradan aldık şuradan. aldık çok güzel bir taktik Abi şu an.

bakın 5 lir yatırdım 7360 L 2360 bir. kazancımız oldu amacım burada taktiği. göstermekti tekrardan bahsedeyim abi 10. lir da burada taktik için biraz yüksek. ama ardı ardına Bir ardışık yakalarsanız. güzel bir para alabilirsiniz ama. tekrardan belirteyim 9 tane sayıyı. kapatıyoruz Siz siz olun abi. olabildiğince minimum bette girin Çünkü. Yeri geliyor 78 defa ters atıyor e. kanalıma da abone olup bildirimleri. açmayı unutmayalım Dostlar kasada. katlıyorum bilginiz olsun Kendinize iyi. bakın boş şanslar

All Devices iOS Android Chromecast