ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET | SÜTUN TAKTİĞİYLE 100 BİN KAZANÇ 10 DAKKADA ! #rulet #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Üstadsinodan Herkese merhabalar değerli. kardeşlerim şimdi Elimizde olan 20.000. TL bakiye ile sütün taktiğimizle. ilerleyeceğiz biliyorsunuz benim sütün. taktiğim var hiç şey yapmayacağım direkt. oyuna başlıyorum şöyle altı üstüne 10K. Şuraya da şöyle bir. güzelce bakiyemizi koyarız çıtır rahat. bırakırız onu da şöyle belli sayılara. koyarız başlarız şimdi değerli. kardeşlerim bu sütün taktiği yeni bir. kaba şeyimiz var sağlam bir bakiyemiz. kardeşimiz dedi ki abi 50 bin lira kredi. çektim 30'unu kaybettim şu yerimi de. gidecek diye korkuyorum bana yüzük. hayattan yeter dedi. girdik bakalım umarım yaparız. sütün taktiği ile gidiyorum Garanti. gidiyorum yani. şöyle. 30 bin liraya aldık güzel. tertemiz. tertemiz abi. şimdi değerli kardeşlerim ruleti. mantıklı oynarsanız her türlü. kazanırsınız Önemli olan mantıklı. oynamak.

Şimdi orta sütuna. 15. şu üst sırada on koydum ve belli. sayıları da koyarak devam ediyorum. bu arada nasılsınız iyi misiniz. beni özlediniz mi. piyasada dolu boş beleş adam veriyormuş. arkadaşlar. onlar da zaten zamanla şey yapacağız. yani. nice. keşke 25 değil de böyle hani 2424 falan. gelse daha iyiydi ama sıkıntı yok boş. geçmekten iyidir. sütün taktiğinde arkadaşlar. hani. Önemli olan dikkatli oynamak. Şimdi ben masaları yaklaşık bir yarım. saattir seriliyorum. en uygun yerim Burası olduğunu düşündüm. buraya girdim. şimdi öyle rastgele her masada oynanmaz. hedefimiz 100 bine tamamlayıp çıkmak Ah. be abi 3'e girseydin 26'ya girseydin. 32'ye girseydin. yani sıfır olmadı Ama olsun Yine kötü. değil. 37.000 güzel. Bu arada açıklamada WhatsApp'ın var. arkadaşlar yorumlarda orada. ulaşabilirsiniz. arkadaşlar. sağlam kasa ile Gelin.

Öyle. Hani boşa gelmeyin. çünkü hani şöyle söyleyeyim size hani. artık 5 günler falan para değil yani. Hani gerçekten hani şu oyuna girecek. paralar değil. abi böyle 10 bin 20 bin 30 bin 50 binle. gelin girelim 250 bin 500 bin. kovalayalım direkt. nice güzel Tertemiz. adam geliyor mesela abi bin liram var. kardeşim yani tam Hani senin bütçen'in o. kadar olabilir de şimdi şöyle. düşünüyorum Ben buradan %40 pay alıyorum. ben bin liraya girdiğimde Ulan 10.000. yapsak Bence mi 4000 kalıyor Tamam ama. hani bu benim. Hani bir oyuna girdiğim miktar bile. değil yani. hani şöyle. bana katkısı olacak şekilde Gelsene daha. iyi olur Ama ben yine elimden yardımcı. herkes yardımcı oluyorum olmuyor değilim. yapıyorum yani. Tabii ihtiyacı olan oluyor olmayan. oluyor. abi bir yanda 8 bir yerde 11. Ödüm bokuma karıştı yemin ederim 55 bina.

Açtık sabır arkadaşlar sabırlı olursanız. düzelme evralara çıkarsınız böyle yavaş. yavaş. Bakın şu anda 30 binin üstünde karımız. var. Önemli olan mantıkla oynamak. Hadi abi. gönder gelsin bir gönder. bir güzel gider. 31 olur kötü değil. ama hani bir gelse daha iyiydi. Yani iki yanına üç yanına gitmişsin. Olsun Sıkıntı yok. temiz. Oh bahçemiz yükseldi. işte bunu diyorum arkadaşlar Hani her. dakika atlarsınız ama önemli olan bunu. dikkatli yapabilmek Şimdi mesela Siz bu. taktikle gidersiniz ama arkadaşlar. kaybedersiniz Çünkü sütün taktiği. gerçekten de zor bir taktiktir Hani. görüldüğü gibi değil. hani. gerçekten hani iyi seyir analizi. yapabilmeniz lazım Hani ben 11 senedir. oynuyorum. Yani biraz içinde piştiğimiz için artık. ezberlemişiz gibi bir durum olmuş. bak böyle boş da geçebiliyoruz. ama şimdi boş geçmemem lazım.

Arkadaşlar yani şöyle söyleyeyim size. sütun Tahtında böyle işte Beşevler. alırsınız Sonra birer gider böyle. Kazancınız Böyle mesela yarıya düşer. Hani bakın 70 90.000'den neredeyse 60. Mila düştük üçte biri gitti. Hani o yüzden böyle kaybettiğinizde. soğukkanlı olup dikkatli gideceksiniz. şöyle emin olduğum sarılara koydum orta. sütun. gönderecek abi orta sütunu gönderecek. başka çaresi yok. büyük ihtimalle göndereceğiz zaten. şu anda tahminime baktığımda. nice Süper 75k bu kadar basit. Bu kadar basit. tahminlerim genelde boş çıkmıyor. arkadaşlar yanılmıyor. bazıları var diyor ki abi Senin cinlerle. bağlantı mı var falan. yani. çıtır atı koyacağım arkadaşlar öyle. bakalım. hedeflediğimiz miktara ulaştık kardeşim. henüz girsin çekimini versin güle güle. harcasın. bu şekilde. tam 100.000'e sabitledik gelirse de. küsuratla çıkarız o da kardeşimizin.

oynayacak çerezlik miktarı olur. Hadi bakalım. Kendinize iyi bakın arkadaşlar hoşça. kalın sağlıcakla kalın Selametle kalın. 6k da buradan aldık güzel Kendinize iyi. bakın. yorumlarda WhatsApp var

All Devices iOS Android Chromecast