ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Rulet Oyunu Nasıl Yapılır ? | - sonoyuncu titanyum


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet hepinize Merhaba arkadaşlar Bugün. size bitti yine beraberiz Bugün ne. yapacağız bugün gözüne yapacağız. arkadaşım Geçenki video çok güzel bir. etkileşim göster misiniz Çok teşekkür. ederim daha yeni eve geldim yorumlarınız. daire okudum Çok teşekkürler Şu an Hatta. bu videoyu okuyorum 7 407. görüntüleme Çok teşekkürler yorumlar bu. vücudun esirgeme seni çok seviyorum. Çünkü az önce Yani geçen gibi de 10 tane. yorum yapmıştı benim yanımda olduğunu. saymazsak 56 yoruma düşünüyorum Bu. yüzden size çok teşekkür ederim. arkadaşlar. arkadaşlar bugün okulda yeni yazın. burada sesim kötüyse söyleyeyim Okuldan. yeni geldim Geliyor yorgunum Dün. arkadaşlar ilk şeyimize başladım Bu. arada geçen günü neden 8 milyon şimdiden. virüs var ölürsem yedi tane Zorlu var. zombiler burada 1.1 milyondan satılır. alacaklar teklif yorumlara yazabilirim.

Evet şimdi arkadaşın malzemelerimizi. geçelim. Evet şimdi biliyorsunuz çok işin oynattı. bir oyun var oltayla oynatılıyor şimdi. onu yapacağız oyunun nasıl çalıştığını. gösteriyor size şimdi şu kadar falan. taşlı yetmez Aslında biraz alayım. yanıtları. arkadaşlar burada Bu yapacağımız. gözüküyor şimdi yayınlar açıyoruz Tabii. ki ben Ben yayın açtığım zaman da. kullanayım mı Çünkü ona göre bir lazım. yapacağım yorumlara yazarsanız sevinirim. yayına açtığımız zaman oynatabilirim. İsterseniz bu kadar aldıkların. ablaya. Kızıl taş a giriyoruz şimdi Kızıl taş. malzemeler önemli bir tane şartlar. oluyor şunu tabi isterseniz kendinizi. kazanıyorsunuz malzemeleri ben alıyorum. bundan al. o çiçek oyunu zaten Bilmem yok yani ben. şu an sadece bilinmeyen yeni çıkan bir. oyunu göstereceğim Çünkü Yani dediğim. gibi çiçek oyunu vesaire Onlar çok kolay.

Onlara Göstermek istemiyorum açıkçası. yana cep kolay olduğu için hatta benim. bir tane krem var olmadı oraya gitti. gösterimize çiçek oyunun mantığını. şimdi kısaca geri gönder bu. çıraylar A giriyoruz raylardan. dört tane alalım ya parayı tanıyamıyorum. o kadar. şu anda tane aldım. Şimdi daha girelim sonra 18K ama. alacağız yapacak birşeyi istekte. güçlendirilmiş ve alıyor. bir sonraki temiz. sonraki Semiz Ay unuttum ne yapıyor. Evet şimdi ne lazım Bakalım hemen de. bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım. bunaldım şimdi bir item' çerçevesi. alalım Şimdi tam çerçevesini tam. atacağız. bitenler Burada siz birliğin Ben şimdi. videoları göstermek için karşıda falan. Elmas falan koyacağımız onun Superman. falan koyarım böyle. bu. video taşlıkları alalım. görüşelim taşlarımız Bizsiz o sırada. kazandırmış bir şekilde izleyin.

Gideceğim ya. bu. video. Merhaba bak. 12'de. mi. Evet. Ömür gibisin ve. sinema onu yapalım bakın. o çayları alıyoruz burada Hala almayı. unutmayın düşeriz. bu. mesela tam Şöyle 1 2 3 işten Çünkü. blokta söyle o kuzu mu. 34. inşallah doğru kim yapıyormuş. Tamam. Şimdi diyeceksin niye bundan 4 lazım. buralara dişi. ya helal. 15 aç bölüm 3. ama. hiçbir şey olmaz tamam. şimdi bunları koyduk. bakalım kalplerimiz burada İnşallah. şehrimizdedir aynı. beni ki yapacağım ama tek gidecek ya. sadece görüntü için ortası yokmuş bu ne. yaptım ama odası yokmuş Şimdi var. gidiyorum. Ondan buralara olacak ama tek gidecek. baba da. Evet Ee şöyle yapacağız. O nasıl bir şey bir dakika bir dakika. şöyle yapacağız tamam şimdi çözdüm olayı. hatayı nerede yaptığımız Anladım. Burada şu an kafamdan yapıyorum yani Düz. mantık yapıyorum söyleyeyim onu. bütün şu an her şey benim Restoran.

Şeyime bağlı bilgi ver. şu an her şehir Eston bilgime bağlı. bu. şöyle koyduk. böyle açsak aynen Bütün arıyor yanıyor. buraya dört tane şalter koyacağız o. kadar ortası yokmuş ortası olsa bir. taneydi. Bu dört taneden birini açacak bir yeter. mesaj şuraya koyalım. oldum şimdi yap. abone ol. Evet tamam yıl hatta Restoran zaten bol. geldim. şöyle koyayım en azından kıran kişi. içinde güzel görürsün. tamam Şimdi hala alalım. bu. iki renk iki çeşit yönümüz var 13 esmiş. ölü Hatta bir yapayım ben. abone ol. İyi tamam tamam. Evet şimdi döşemeye başlayalım yapacağım. ya. abone ol. Evet arkadaşlar şimdi susmayalım. Sandıklı vagon aldık. daha sonra üç tane şu şalteri alacağım. hoş gelmişsen ortada alalım Evet. arkadaşlar geldim şimdi sen rastgele bir. yere koyduk motorumuzu. de. kapattık gördüm hiçbiri iletilmiyor. bu şalterleri koyalım.

abone ol. abone ol. abone ol. Evet şu an kapalı puan çalışıyor bakın. attım çektim. bu WhatsApp. bu. ateş shelter olması lazımmış Tamam. Arkadaşlar bu da tekşen olması lazımmış. Bu arada ben açtım. da. attım tüm sabah yemin ederim gerizekalı. bu çocuk ya. Sen niye böyle oldu. abone ol. abone ol. mi. Evet arkadaşlar bir hata var. abone ol. bu. buraların kırık olması lazımmış çift. taraflı olmuyormuş. Tamam şimdi deniyoruz. Evet şu an oldu aranızda yok. Vay yaptık. hesabında durumu. bu ama şimdi ha çek hareket etme lan düş. gördüğünüz gibi. bu Mevla'nın devamını gelmesini. istiyorsanız like atıp kanalıma abone. unutmayın. yorumlarınız çok önemli ne. görüşürüz ve

All Devices iOS Android Chromecast