ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Rulet Nasıl Oynanır - Neden Kaybettirir ve Neden Kumar Oynamamalı !!!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selam bugün Ne anlatacağım bugün. kumar anlatacağım rulet mantığını. anlatmak istiyorum ekiparktan oluşuyor. bir video birincisi şöyle yüz yüze. görüştüğümüz İkincisi de arka planda. bilgisayar uzadık grafit tablette sayı. yazılış işlem yapacağım videolar olacak. sayısal işlemlerden korkmayın basit. olasılık 1/36 falan filan yapacağım. logaritma vesaire olmuyor rahat olun. şimdi Baştan 4 tane başlığım var şuradan. da kopya çekiyorum kumar kumarayla nasıl. şeyler hemen Kıbrıs'ta kumarhane Merit. de garsonluk yaptım size tarif imkansız. paylaşırım videolarda inanılmaz bir lüks. inanılmaz böyle bir ortam var orada. yemekler alkoller sigaralar her şey. sınırsız veriyorlar ama Bil bakalım. sıfır miktarda çıkıyorsun kazanan vardır. elbette ama kazananlar hiçbir zaman. kaybettiğim iptalleri söylemez oraya. girdiğinizde asla Uykunuz gelmiyor.

Sürekli oksijen basılıyor yukarılardan. sürekli böyle bir ortamda büyüleniyoruz. kazanlı sesleri kazandı sesleri yani. Onun amacı hadi Sen de kazanabilirsin. yatır paraları bize yatır paraları bize. demek Ooo çok kötü bir şey bu kazandım. diyenler var ya Mesela ben çok duyardım. Kıbrıs'a sürekli geliyor falan arkadaşım. işte kanka ben 20 bin lira kazandım. kanka İşte 100.000 lira kazandı Benim. amcaoğlu falan kaybettiğim miktar. söylemiyor bana kaybettiği Muhtemelen. bunun minimum 3 katı minimum 5 katı bir. miktar inanılmaz bir bağlılık Çünkü o. ortam seni öyle bir çekiyor ki. bırakamıyorsunuz işte Bir kere. başladığınızda bırakamıyorsunuz ben ilk. kumarımı 14 yaşında ilk ve son kumarımı. 14 yaşındayım liseleri de o zamandan. beri bir tiksinti. o zamanlar yaş çekmiyor işte daha. bayilerinin önünde abi lütfen oynasana.

Hani 2 lira veriyorsun yani minimum o. zaman da diktiler Herhalde ben öyle. söyleyeyim asgari ücret 950 lira falan. ben 680'lere basmışım ve Bilin bakalım. ne olur daha bu parayı kazanmışım. İnternetten baktım şeyler tutuyor Ama. eve nasıl koşuyorum ya ayaklarıma. vuruyor ya öyle bir koşuyorum ki eve. geldim Bilin bakalım annem ne yapmış. yıkamaz yıkamaz gitmiş o kupanın cebime. koymuştum ceketin cebine gitmiş o ceketi. yıkamış yani böyle bir söyleyemiyorum. kızamıyorum arkadaşım olsalar nasıl. yaparsın diyeceğim yapamıyorsunuz. söyleseniz kopacaklardan haberim var. geçtim. 680 lira çamaşır makinesinde. bu günleri bir iğrenç bir şey ve. çalışırken bakıyorum işte böyle insanlar. efsane paralar yatıyor Ulan bize bir 10. lira bahçe iş vermezlerdi adam orada yüz. binler kaybediyor Hani hak mı hukuklu. belli değil kaybetme olasılığı Az evvel.

Dedim ya Kimse kaybettiği şeyi. söylemiyor Arkadaşlar kasa hiçbir zaman. bak Çok klişe bir sözler ama hiçbir. zaman gerçekten de kaybetmiyor ya. inanılmaz bir şakşağı olmaktan var. inanılmaz oksijenler güzel orta içkiler. alkoller sigaralar bunları size ne ele. veriyor kasa kaybetse bunları verebilir. mi minimum günlük maliyeti 20 çıkıyor ya. kaliteli bir kumanda ise 20 milyona. çıkıyor bazılarında gidiyorlar ki hile. var burada işte yok mıknatısla. tutuyorlar Hadi lan oradan matematik. buna şey vermiyor kazanan yok mu var o. kazanan parayı alsa çıksa bir kere. kazanmışsın defol git artık değil mi Ama. Bırakamıyor işte. Daha fazlası Ne kadar acayip dersen üçün. birini alıp ya arabayı satarsın ya evi. satarsın cepte beş parasız çıkarsın. insanlar gaza geliyor o yüz bin liraya. aldığı gibi 200 bin lira olaraktan. tekrar kasaya ödüyor ki bizim.

Maaşlarımız çıksın o alkol paraları. sigara paraları yemekler aşçıların. paraları ne bileyim moralim masrafları. elektrik oranın devasa elektrik şeyi. vardır ya öyle bir ışıklandırma var ki. yani bunlar hepsi para direk Kıbrıs. Kıbrıs'ta elektrik çok ucuza çok. pahalıdır mesela Haluk Tatar diye bir. adam var. onun videosunda denk gelmiştim bayağı. oluyor 2 falan oluyor Hani diyor ya. ülkeye gelmeli miyim kesinlikle gelmeli. çok güzel bir döviz kaynağı bak Kıbrıs. hükümetine kıbrıslılar oynayamıyor. kıbrıslılara kumarhaneye girmesi yasak. ha gizli yoldan dandik Hani Köşebaşı. kumarhanelerinden bahsetmiyor resmi yere. giremiyorlar arkadaşlar kimliğin Kıbrıs. kimliğini ise gelemiyorsun Kıbrıs'ta. Türkiye'ye de bu yapılması gerekiyor Ya. kardeşim burada Konya'da bir bölge. Çorum'da bir bölgede ne bileyim. ankara’da da bir bölge olabilir.

Alacaksın kumar bazıları yabancıları. dövizleri getirsinler belli bir bölgeye. götüreceksin orada istedikleri bir. kumarhanesini kaybetsinler bize de biz. kaynağı olsun değil mi Bizim nasıl. Türkiye'den insanlar Kıbrıs'a geliyor en. kolay oraya geliyor Çünkü inanılmaz. paraları götürürüz oraya sıkıntı yok ama. ne bileyim buradan Lassa gidiyorsan. döviz adama tekrar ekonomisini geri. getiriyorsun bize de Onlar getirsin Ya. biz var ya bizimki efsane güzel bir ülke. kardeşim adamlar buraya tatile burada. kumarhane yok Niye yok yapsana abi. sadece yabancıların girebildiği bir yer. yap oraya insanları al oraya arabayla. özel olaraktan taşı türklerinle girmesi. yasaktı bize de biz gelsin inanılmaz bir. duygu Biz kaynağı gerçek söylüyorum Hani. 10.000 euro 20000 eurolardan. bahsetmiyorum Milyonlar milyarlar. dönüyor bu işte üçüncü bir husus hile.

Diyorlar ya hah buraya tekrar döneyim. hile yok kardeşim yani ben meride. çalıştım yani böyle hile falan hiç. görmedim bak Kratos da vardır kratos'ta. basit bir yer değildir Onda da. muhtemelen hiç girmedim içine Sadece geç. barına falan girmiştik O da çalışaraktan. beni normal eğlence ortamı Oraya herkes. girebiliyor oraya mesela güzel bir araç. Ne bileyim yani kısaca şunu söyleyeyim. lüks yerlerde bulunan yoktur Arkadaşlar. bu tür ufak tefek hesapları yapmıyorlar. Adam zaten diyor ki matematik şeydir. Sen köşe başındaki bir yere gidiyor geri. zekalı işte mıknatıs vardı da yok böyle. kart çaldılar da falan filan yok Onu ne. yapmışlar 500 devir veriyor bunu dersin. Tabi adam köşe başı Kardeşim adamı. kazandığını seni soracak E sen gidersen. böyle dandik yerlere soyulursun gelirsin. inanılmaz şeyler dönüyor ya var ya adam.

Çıkıyor gel kumarhane dedik kumarhaneye. Gelen insanın böyle senin benim gibi. adamlar olmaması lazım Vallahi bak sen. ben girdiğimizde ya telefonu satarsın ki. arabayı satarsın ufak tefek araban. vardır Onu satarsın ya ailenin bıraktığı. ev vardır Onu satarsın bunları da yersin. durumuna çevriliyor kardeşim zengin adam. yüz bin liraya kaybeder Neyse kaybettik. çıkıyor ama sen. Sen beyninden vurulmuşa dönüyorsun evi. saat Arabayı sat ölen nasıl Ben. kaybederim diyorsun ya kardeşim. kaybedeceksin başka şeyi yok neyse. Kısacası durum böyle Arkadaşlar şimdi. şeye geçelim. matematiksel olaya geçelim Ha bu arada. şey de söyleyeyim Hani kumarhan diyorlar. ya Bazı insanlar var şey yapıyorlar. böyle 100 lira ile giriyorlar adamın. amacı güzel bir amaç ve helal olsun. diyorum 100 lirayı kaybetmek için. giriyor Abi adam orada 300 500 liralık.

Yemek yiyor. gerçekten de var Çünkü yemek falan. ücretsiz mi bilmiyorum yurt dışında. Mesela nasıl Gürcistan'da falan diyorlar. ama oraları hiç gitmedim oraları. hakkında yorum yapamıyorum. dediğim gibi arkadaşlar oynamayın pudra. şekeri alacak paran yoksa o gün ama. lütfen gerçekten de. iyi değil çok kötü sonuçlara doğurur o. hani kazandım diyen insanlar da. inanmayın insanlar kaybettiği miktarları. söylemiyor. Söylemediği için de. Siz gerçekten kazanıldığını. söylüyorsunuz gerçekten şans oyunu. mantığı matematiği falan matematik zaten. bunu zıt bir şey yapıyor %50 böyle her. zaman. kalındır diyor o Birlik param var ya o. Birlik var inanılmaz bir kayıp inanılmaz. bir senin için kötü şeylere yol açıyor. aç şeyi oku dost diye seni Kumarbaz. kitabı var Kumarbaz yok oradaki ne. vardır ya Nasıl bir psikolojiye. bölündüğünü oku.

Daha ne diyeyim ben senin güzel kardeşim. Neyse hadi şeye geçelim. herkes tekrardan merhaba arkadaşlar siz. yorulmayın diye rulet kağıtlarını. çıkarttım hepsine teker teker koydum. Şimdi basitten bir ruleti anlatayım. Şimdi burada rulet çarkında gördüğünüz. gibi şuradan top atılıyor bir tane. rakama geliyor İki tane rakama gelmez. bakın 4 tane kuralı vardır Fransa. üretimde isterseniz böyle oynanabiliyor. diğer orfens bazen ve Zero shippin. 'i bazen kapsülü mü Evet kapsıyor bazen. zeroşkun ama azeroşe binde daha az şey. vardır O yüzden çok fazla para. yatırmazsınız Eğer gelirseniz çok fazla. para kazanırsınız ama olasılığınız çok. çok çok İnanılmaz bir şekilde düşüyor. şimdi diğer numaralarından başlayacak. olursanız başlamadan Olasılığın temel. kuralları nedir bir zar attınız bu zarın. iki kelime ol olasılığı nedir bir bölü.

Altıdır değil mi zarın altı tane yüzü. var sadece istiyorsunuz bir bölüm kaç. tane yüzeyi vardır 6 tane 1/6'dan size. kaç yapar hemen hesaplayayım. yüzde 16'lık bir şansınız vardır şimdi. tierre'de kaç tane rakam vardı 3 6 9 12. bakayım 3 6 9 evet 12 tane rakam var. şimdi 12 bölü Yani. toplamda kaç tane yüzeye basıyorsunuz 12. tane 12/8. var 36 sananlar yanılıyor 0 herkesin. unutuyor ama 0 ana kaybetme. rakamıdır öyle diyebilirim size bir yani. 12/37 yapmanız gerekiyor Bu da size. %32'lik bir şans veriyor. 7/37 den %18'lik bir. Orana geliyor kazanç şansınız Burada. fazla yatırmadığınız için diyelim geldi. sıfır baya fazla kazanıyoruz ama. Düşünsenize inanılmaz bir yani Beşte. biri bile değil yani öyle söyleyebilirim. yüzde 18lik bir şans olursa. kaç tane numaralar. tık tık tık 8 tane numara var aynı sekiz. tane numara var buradan da 8/37.

Yaparsanız yüzde 21.62 elde edersiniz. bazen değilse Hani kaybı kazanma. olasılığı daha fazla görünüyor ya Çünkü. daha fazla rakamıma basıyorsunuz kaç. tane var 3 6 9 12 15 16 17 tane rakam. var bir daha sayarım 48 12 13 14 15 16. 17 tane rakam var Aynen 17/ toplamda kaç. tane yüzeyi vardır 37 Buradan da %32'lik. bak fazla san onda bile çok İnanılmaz. bir şekilde az rakam geliyor bu iki. tuber ne onu da şurada göstereyim. Arkadaşlar şimdi 3a'da 912 burada 12. tane rakam var 36'ya kadar şimdi. 12/30 7 yaparsanız Sizin burada kazanma. olasılığınız yüzde 32'dir ama ne. kazanıyorsunuz 3 katı kazanıyoruz 100. lira yatırıldığında 300 TL alınabiliyor. aynı şekilde şu sıra içinde aynı şekilde. geçerli bu süreç içinde birden 34'e. kadar da şu alt kısım içinde geçerli ama. sıfır Hiçbir zaman dahil değildir zaten. Eğer dahil olsaydı 13/37 yapardınız.

Ve 12 bir strate 12 dediğiniz şeyse 3. katı verir Bu da kendi 12 Ya bunlar 4. diye okunuyor da 3rd12. yani first second Third şeklinde. okunduğunda 3 katı veriyor Peki şurada. bir 18 diyor şurada da 36 diyor. Bunlar da iki katı veriyor arkadaşlar. Evil ot mesela 0 çift rakamları değil mi. Evet tek demek Evil çift bir rakamdır. ama burada bile size sıfırı tanımıyor. dediğiniz atıyorum even geldi yani 2. geldi bu çift A50 kazandım Hayır öyle. bir şey yok. 0 gelirse kaybediyoruz kusura bakmayın. Peki bu ot da aynı şekilde bir 35-7. bunlara basarlar 31 bunlara. basılabiliyor kırmızılar ve siyahlar. kırmızılar Bunlar Eğer kırmızıya. seçerseniz dikkate veriyor. siyasi veriyor bunlar zaten eşit şekilde. dağılmış siyahtan yani 18 tane var 18. tane var. Şimdi gelelim önemli bir nokta önemli. bir benim soruma arkadaşlar bakın bazen.

De bile hatta bırakın bazeni şunun. yarısına bile koyduğunuz 18 tane rakamla. koyduğunuzda bile sizin şansınız. farkındaysanız. 18/37 yapıyorsunuz toplam rakamları Yani. toplam diyorum Tüm rakamları size gene. de yüzde şey vermiyor %49 bile vermiyor. yüzde 408 veriyor yani. %50'lik her zaman hasar kazanıyor bana. başka bir kural söyleyebilir misiniz. acaba ya Bak kardeşim Bunu yaparsan bu. etin tekniği budur bunu Maalesef. söyleyemiyorsunuz çok matematikçi. araştırmış kafalarına vurmuş gene de. söylenmiyor kasa Bu yüzden kazanıyor. işte. tavsiye ediyorum. ya öyle bir şey ki mesela. tekrardan uygulamaya açayım. geldi mi Aynen diyelim 3'e bastınız. serbest stil oynamak istiyorsunuz şurada. sadece 3'e bastınız yani şu 1 liraya. alınızsa daha küçülteyim size Kontrol. edip geri alırım. üçe bir. dert niye geldi şu an oldu 3'e.

Belki de gelebilirdi Evet geldiğinde 36. katı veriliyor Aynen Bir daha bastım. 3 tane gitti. Random sayı üretiyor umarım gelir. o kadar çok kaybettiniz ki of. Hala gelecek hiç görüyor musunuz. 3 geldi Diğer el bakın Kusura bakmayın. bana çok kaybettiniz ama orada teselli. işte Kaybedenler Bu yüzden söylemiyor. kapatmak kazananlar Bu yüzden söylemiyor. zamanında ne kadar kaybettiklerini ya bu. birden şuraların hepsini oynayalım. üstündeki hepsini oynayalım bakalım ne. kadar gelecek şu şunu alayım şuraya. koyayım. 3 katı veriyordu ya 1000 lira bastığınız. 3000 lira alacaksınız. şunu bir daha koyayım Olmadı beceremedik. şimdi oldu. bastım 20 geldi hop bin liramız gitti. Bir daha bastım 28 geldi Oo bu da en. altta geldi bastım 19 geldi 19 nerede 19. OF gene kaybettin ya 23 geldi herhalde. 23 O gene kaybetti 34 geldi gene.

kaybettim ama şans işte bak 23 geldi. gene kaybettin ısrarla bu rulette de var. 12 geldi kazandım ne kadar oynadık 56. tane oldu mu 6 bin lira kazandın Aaa 3. katı verdi 3000 liraya aldım Güle güle. harca 3000 lira zarardasın kaybettiğini. niye söylemez insanlar bu yüzden. söylemiyor. sadece rulette kazandığında şu pokerde. kazandım hiçbir. kumar oyununda kasayı geçemiyorsunuz. hiçbir şans oyununda Daha doğrusu kasaya. geçemiyorsunuz. Sadece insanlar çok zengin insanlar. kafayı koyuyor işte paralarını. kaybediyor sonra niye ben baktım niye. şöyle oldu. yani anlatabildiğim kadar anlattım neden. oynamamanız gerektiğini de bu sonuçlara. dayanaraktan çıkartabilirsiniz herhalde. benlik bu kadar ben bu teksin Kalın. sağlıcakla

All Devices iOS Android Chromecast