ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Rulet kasa katlama ! Rulet nasıl oynanır?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Dostlarım Herkese. merhabalar yine güzel bir kasa. bakiyesiyle 500 t bir bakiyeyle otorul. ety. baba yine koymaya. geldik yine almaya geldik tabii ki bu. düşüncemiz ve. umduğumuz alır mıyız verir miyiz. bilmiyorum 18 arkası gelecek sayıları. şöyle bir kapattım. biraz da destekleyelim sayıları 18. arkası. gelebilecek. beklediğimiz sayıları Ufaktan bir. kapatıp bir giriş. yaptık ve koyayım o da tekrar. yaptı O da tekrar. yaptı sorun yok baba Biz de bölgeden. devam ederiz bedam. ederiz yine yine yine sağlam bir giriş. yaparız . koyayım İlla. Masalar düşürecekler bizi sonra bir. dönüş yaptıracaklar koyacak [ __ ]. koyacağım. yani Ne oldu lan. amcık Ya baba İlla diyorlar ki Baba oyna. sen ya Baba sen. oyna güzel dostlarım. güzel Şöyle. bölgelerden devam. edelim ufaktan çıtırdan ilerleyelim. Hadi. oğlum aynı güzellikle devam. et yine kavuralım.

Masayı 23'te güzel 23'ten ucundan yine. aldık abi yine. aldık 23 arkası 32 her. zaman. fullü devamında çevresinde 32. çevresinde kapatmış. olduk Ondan sonra baba baba bekler Baba. bekler Ah be çok iyisin bak çok iyi Baba. çok iyi ama 32'de kalsaydı daha da güzel. olmaz. mıydı koyayım. be o zaman 15 arkası Bir de. 35'e sağlam ve güzel bir dokunuş yapalım. tek 35 bekleyelim ama 35 bir gelirse. anladınız var ya her taraf. 46 her taraf. 46 zor değil ya 35 yapıyor koyım ş. arkası Yapar belki nereye gidiyorsun be. koyayım ya. Oldu mu. şimdi Neyse neyse bölgeden devam baba. bölgeden devam dostlarım ufaktan Biz. bölgelerden almaya devam ederken. sizlerle de muhabbete devam edelim. Telegram dayız ınstagram' dayız ve. buradayız her yerde birlikteyiz . koyayım o da gitti 3 attı anasını. şöyle bir alalım Abi şöyle Biz bir. alalım dostlarım Biz sayılardan alırken.

Yani sağlam bir giriş. yaparken her zamanki önerilerim kumar. kesin kazanç yok Kendinizi riske atacak. kendinizi zarara sokacak oyunlar. yapmayın bütçenizi ayarlayın ufak bir. deneyin güzel oldu 34 y aldık Şimdilik. aynı Balen derde dönüyoruz ama sıkıntı. yok kasanın başlangıcından çok çok. iyiyiz çok çok. iyiyiz şimdilik iyi gidiyor iyi gidiyor. o yüzden devam baba devam 500'de. başladık 5K bir hedef. var tabii ki oyunun gidişine göre hamlem. Şeklimiz bu el ben bir boş. geçtim Sonra. ufaktan tekrar ufaktan tekrar devam. edeceğiz şöyle 13 Ark. 31'i sağlam bir giriş yapacağım ya. sağlam bir giriş. yapacağım yani 13'ün arkasında 13'ten. sonra hangi rakamları seviyorsa hangi. rakamlar gelebiliyor ola tüm hepsini. kapattım dostlarım Tabii ki de farklı da. gelebilir ama ama an. Ananı [ __ ]. be 13 arkası gelebilecek gelebilecek tüm.

rakamları kapattım. baba baba geldi 11 geldi tertemiz aldık. anasını tertemiz aldık Hedef 5K. ydı 500'den çok güzel kral. tertemiz 6 750'ye. getirdik yani baba Dostlarım dediğim. gibi koyayım top Geldi bizde. yarıda kaldı telefon da. çalıyor sorun. yok dostlarım hoşça kalın Baba kaçar

All Devices iOS Android Chromecast