ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET ile 200.000$ KAZANMA KEYFİ!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Hadi hadi Uf özel oda O yüzden 12 gelmiş Ne anlatıyorsun . Ablam bir Spin Spin atalım öyle yalandan Burası VIP Arkadaşlar ben Spin at. demeden sütünü atmıyor O yüzden rahatsız yani buraya. özel olarak benden başka kimse de giremiyor falan iyi yani. sonra diyor ki manyak ne yapıyorsun koyayım 100 dolar koydu 20'ye. böyle vıp'nin koyayım şimdi. ya çukurdan sağda saçlarını kızılla boyamış. hiç sevmiyorum ya. Tamam ikiniz de sınav oynuyorum düşükten çok güvenemiyorum buna. böyle oynayacağız. mı. Abla sus koyayım biliyorum ya. Ulan niye böyle oldu lan bu 10 millet anlaması lazım. buraya kaç koyuyorduk lan biz. böyle bir yok bir şey eksiklik yaptım bunu bir 10.000. olması lazımdı Neyse tamam. bunu kaydettik döndür hadi göbek 17 20. ablacığım hadi canım. Ananı . o kadar alakasız bile düştü ki Yani sağında solunda bile bizim bir 13.

Yakında 13 de kötüydü zaten. en sevdiğim sayılar 13 11 10 15 ve 15 yine biraz okey de yani 11 10 13 8. hiç sevmiyorum. birinci sınıf. falan geliyor güzel güzel 16 güzel aferin kızım Aferin. kızım Aferin kızım malibek. bir dakika oğlum lan Bir dakika lan 16 gelince ikinci hızına bir daha. oynuyorum döndür bebiş. 19 Aslan 18 de olur 18 daha güzel olur 18 baya iyi olur 18. oyalı mı koyayım ya. yarrağım geldi yani kazandım parayı ödemediniz diye. Hayır. İnanamıyorum ya. ne olur gel be ne olur gel bak lütfen gel hadi. gelmen lazım. senin ananı [ __ ] [ __ ]. yanındaydı değil mi 17. Hayır ben bastıktan sonra oynadı da bassimi kabul etmedi. senin ananı [ __ ]. Evet gazını değiştireceğiz şimdi 3 oynayacağız aynısını 3'e uygulamamız. lazım biraz zaman alacak kayıtlı değil çünkü. bir dakika bunu böyle kaydedelim. sonra onu alıp istek atlarız.

Evet güzel 33 güzel 33 güzel 33 Aferin kızıma Aferin böyle kızım Aferin kızıma. benim Aferin benim kızıma hazırlanıyorum. ay 3 ay. çok güvenemedim O yüzden düşükten oynayacağım at. göbek kızım hadi göbek verdin göbeği oğlum. Ekrem abi Mersin'de misin yok Ben Kuzey Irak. olur oğlum Bizim çocuk O da bizim çocuk. aferin kızım Aferin kızım Aferin bir daha koyayım bahsi tekrarla. yapıştır Hadi bakayım. at lan 29 32. ne olur gel Tamam olur olur olur azaldı. ama olsun aldık sonuçta zararda değiliz öyle düşünün. Şimdi ikinci. döndür güvenemediğim için düşükten 7 12 9 5 1 ya da 3 gelirse. neredeyse maksimumdan neredeyse tam maksimum değilim ama neredeyse maksimum. onu bekliyordum Şimdi iki atacak 20 ya da 17 geliyor bak. izleyin. Hadi geldi ya hadi çok hissettim geldi ya. gel. 17'nin yanılan. Kanka birinci bölgeyi hiç öğrenemiyorum birincilik hazırla hiç oynamıyorum Ben.

Hiç hiç yok bende. yok Bir geçti aklımdan İnşallah gelmez 2 gelsin Gelsin 2 ya 17 20. adını oynamaya devam etseydim koymuştuk şimdi üçe kadar. O yüzden düşükten devam ediyorum. Kanka ben üçüncü hızının köşeleri geldiğin zaman. ikiye oynuyorum ama kenar geldiği zaman repidalar diye bir daha buraya öyle yani. bunun bir sistemi yok rulet bu her attığında bütün sayılara girme ihtimali. hep her zaman aynı ama işte totem Anladın mı böyle bir kendi kendime bir. şey. hem de kenara geldim biliyor musun 197. bunu kazanmamız lazım. 32 ya da 29 gelirse ananı . yani iyi olmadı bu Bayağı kötü oldu Bayağı kötü. Evet aferin kızım Aferin kızım öyle. Hadi be. 20'ye gir. koyayım hadi bakayım hadi bakayım hadi. göbek 17 olmaz 20 Olur olur olur koyayım o da bizim çocuk O da bizden. hemen üçe 29 32 bekliyorum senden. ne lan senin adın bundan sonra sadece.

17 2029 olur 32 olur yani. ne olur 25 Tamam olur olur bizim çocuk Bizim çocuk hemen iki kişiye dönüyoruz. 25 kendine göre. Maya. şuraya 200 bin yapalım bartoluyla Aranızı ben yapıyorum. Hadi oğlum ay kızım kızım kızım kızım benim kardeşim benim ya sadiş. Hadi sağ diş on yedi yirmi 18 olur 16 19 hadi. 21. Evet Ananı be [ __ ] koyayım böyle işte ya ben profesörü dediğimde. neyim koyayım ya böyle bu [ __ ] koyayım yeter ya Taşaklarım Gün geçtikçe. büyüyor. lan. ay ay ay ay ay ay ay. ver bir göbek çıktım gittim hemen çıkıyorum oyundan köşe bile gelse. çıkıyorum 200 günü göreceğiz ne olur gel ay ananı geri gelme. yeri geldi işte benim sayım 7 benim uğurlu sayım abi 7 geldiği zaman ne. yapıyorum üçünün hızına alıyorum iki katı yapıyorum Bir kere daha 2 kat. yapıyorum. yapma. Spin dağıtacaktı koyduğum gargamele sen nereden geldin ya.

Abi bir daha. o kız atsaydı yemin ediyorum 36 bin dolara koyacaktım oraya. inanılmaz 7'yi bekliyorum sabahtan beri . koyayım Sabahtan beri olsa seni bekliyorum ya. meraklı olsaydı dursun Bir spinli astrona falan derdin. Olur olur Ananı keşke alsaydım. ben de olsaydım ben de kendimi çok iyi oynuyorum. Pardon 19'dan sonra 15 dakika. bunların hepsini Bildik Yediyi bilemedik 30'u Bildik Bu da Bildik galiba Ananın. koyayım. 2. of. bir tane göbek lazım. bir tane göbek lazım Bebiş Hadi canım hadi bak Bebiş dedim yani öbürünün. sonuna kadar benim sana bir daha bebişler mi bilmiyorum. ben. köşesi gelince bir daha iki oynuyorum ha bu bir sistem değil. böyle dediğim gibi moderatörlere yazıp durmayın . koyayım asfalt kadar kazanıyorum Anladın mı. tamam. nefret ediyorum birinci hızın Umarım atmaz ama. atacak En azından birinin kırmızı 3 hızına yüklü oynayacağız onu.

Bekliyorum abi 7 Keşke az önce vursaydım. bir tane. hiç sevmiyorum abi. oynadıklarımdan biri gelir . Allah'ım yarabbim bu nasıl bir taşak ya bu. ne olur 3. 'ünde ne oluruz Ananı Ananı [ __ ]. 29'a bak. ay ay ay ay ay ay ay ay ay. herkese lütfen lütfen lütfen göbek ya. lütfen göbek at lütfen at Göbek. Olur olur olur olur olur olur olur olur olur lan olur koyayım Olur ya olur. olmaz mı ya olur Tabii o da bizim çocuk güvenemiyorum O yüzden üçüncü köşesi. geldiğine göre ikinci hızının. çıkarttım Lan koyduğum birinci adını atma ne olur atma abi. Ay benim Bari Emin Han Benim de aklımdan 28 geçti bir an biliyor musun bir böyle. bir İnşallah gelmez binnazın gelsin ya gel lan Ananı [ __ ] abi öyle. sayılar geliyor ki ikinci dalının oynuyorum ben bu sayılar geldiği zaman. hep bir daha devam et hadi hadi bir göbek ya hani 250 bin yapalım bari.

250.000 yapalım 250.000 kesiyoruz yapalım 100 binle devam edelim gibi. falan filan böyle bir şeyler yapalım Hani dosta geçelim. çok sıktı beni Çünkü bu işler sırayla. 2 at 2 attı ya iki iki kızın geldi. annesi zor attığı yere bak [ __ ] koyayım. ya Hadi kızım hadi sarı güzelim. attın be hadi be 32 29 Hadi lütfen ya bet arttırdım lan. hadi. hadi . gel. ya 26 35 sağı solu Bizim orası ha. abi lütfen ya hadi. koyduğumun otuzu gel buraya buraya gelecen [ __ ] koyayım ya. öyle amcık. çok kötü yerde düştü 32. ne olur gelsin abi 3. 2 Hadi 32 at şunu be. Hadi be 3 Hadi oğlum yanıltma beni ya Hadi 29 koyayım hadi. Ananı [ __ ] [ __ ]. ama o oraya yakın diye iki yanı 29 biliyor musun. ay ay ay ay bir daha 3 oynuyorum düşük düşürdüm. 29 gelse anasını ve çıkıyoruz öyle olacaktı öyle güzel olacaktı. 200 bin tişörtümüz vardı Şu Spin atmayacaktım.

koparıyorlar beni gibi hissettim. Ay inanamıyorum koyayım Ne oynasam tersi gelmeye başladı sileceğim şimdi. nereden beri bilemiyoruz Biz 30 binlikten sonra Şunların hepsi boş geçti. Aferin kızım. bir daha 32 Bana bir daha 32 at bir daha sana. Gargamel diyenin anasını ben. 29 olur ver lan o da olur kızım aferin oğlum. aferin kızım benim aferin kızım ya dünyanın en güzel kızı ama Gargamel. değil koyayım ya olsun Bir daha [ __ ] koyayım yapıştır. hadi. bakayım. Bizim çocuk Bizim çocuk olur bizim çocuk. rahat olun Ben Rahat olun lan şimdi ikindi uzun. yapalım bunu 200 bin çekeceğim sonra yüksek beklent. Hadi Bebiş göbek gözünü seveyim bas ya. at şunu be . ay ay ay ay abi. [ __ ] koyayım 33 de olur [ __ ] koyayım. böyle işte ya

All Devices iOS Android Chromecast