ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET GÜNLÜK NET KAZANÇ | RULET NASIL OYNANIR #rulet #ruletkasakatlamataktikleri #ruletnasıloynanır


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Bu. Merhaba arkadaşlar kanalımıza. Hoşgeldiniz bugünkü konumuzda sizlerle. bilet nasıl oynanır veya ücretin. taktikleri nelerdir mantar nedir bu. işleyeceğiz Arkadaşlar öncelikle şunu. belirteyim tabii ki Evet bir şans. oyunudur ancak galiba ki böldüğümüz. şekilde de biraz sabır. olduğunu varsayarsak kazanç sağlamak. mümkündür arkadaşlar Hani Önemli olan. Öncelikle sabırlı olmak daha sonra. bakiyenizi doğru bir şekilde vermek ve. Hani 60 olduğu rakamlara göre de e. Ortalama olarak kendisi ettiklerinizi. yaratabilirsiniz mesela hani bu İstiklal. nelerdir hemen hemen bekletmeden geçelim. arkadaşlar. bu video Musa mesaj şimdi 3.52 sattık. ufak bir kasa sizler için deneyelim. mesela 3 attıktan sonra ben 6 ve 9 her. zaman kapatırım Hani katlarını kapatma. Özen gösterin Önkol onu kapatırım mesela. Daha sonrasında 313-23 ve 33'ü kapattım.

Daha sonra emaş kolunu attığı için ortak. olan ve Sol kolunda kapatıyorum. arkadaşlar Daha sonrasında bekliyorum. Bakalım. Hani. yapabileceğimiz şeyler arkadaşlar Hani. belirttiğim gibi Önkol onu kapatmak Daha. sonrasında katlarını kapatmak 313-23 30. şeklinde bahisler alabilirsiniz Bu da. hani mantıklı etki şu anda yüzük geldik. en başka olan attığı için biz orta. kolunu kapattık ve yüzük sordu Rakam. olarak başladık 102 alabilirdik şimdi. devam edelim Arkadaşlar takip lerimize. 21 attıktan sonra bu ve 21 Aynı zamanda. da 19'a çok yakın bir bölgede çiçek ile. çevresini kapatabiliriz arkadaşlar. önkol'un da 2223 de kapalıyız ben bir. de tir kapatalım diyorum. Ee şimdi aynı şekilde tekrardan başımızı. bekliyoruz arkadaşlar bakalım neler. yapabileceğiz beş tane eksik var. Bu sadece 30'da varız Hadi bakalım. bu 18 Hatta Arkadaşlar bir arka kolunu.

Verdi ama bu şekilde olabilecek şeyler. de mümkün anne dediğim gibi önünü. arkasını kapatarak başımıza Biz 1836. 28'i kapattım. ve Daha sonrasında yarısı dokuzunu. kapattım ve 18'in çevresine Yetişemedim. Dur Bakalım ne gelecek. ya hani yapabileceğiniz taktikler yarısı. iki katı ön kolunu arka kolun. 18 18 28 abdest Herhangi birini. diğerlerini bunları kapatmak her zaman. mantıklıdır ve 18 çevreden geldi yedik. severdi yetişemedik arkadaşlar 78 şuanda. ikisi almıştır. bu farkındayım sana girecek ve direk ben. hani bahsettiğimiz taktikler Aslında. geldiğini görüyoruz sadece kazanamadık. ofislerde yoktu şöyle deneyelim 7'ye. göre ben beşik kapattım artık 10'dan 9'u. kapattım 7'ye göre bir 27 mi kapalı 17. yetişememek Hadi bakalım. ruletteki süre sıkıntı da gerçekten hani. modelimizi çok bozan Müdürüm Çünkü çok. az bir süremiz var Arkadaşlar bu ve 37.

Sayı olduğunda varsayarsak gerçekten. sıkıntı bir durum. 25 26 27 den Beklediğiniz bölgeden geldi. Devam edelim arkadaşlar bay serimize. 36 mı Zaten kapalı Önkol onu kapatıyorum. 26'nın çevresini kapatıyorum. Daha sonrasında 26 adlı için 16'da. kapatıyor 17'de. Bu bir tur daha sizin için bu şekilde. bekleyelim. ya hani farkındaysanız Zaten sizler de. oyna incelediğinizde belirttiğimiz. kuralları oyun içerisinde daha önce 60. olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Arkadaşlar. bu taktik lerimiz bu şekilde hani bir. sonraki videomuzda farklı taktiklerle. devam ederiz İyi ki 17 bölünmüş orada. mutsuz altına bir kazanç yaptık. Evet şimdi 17 attıktan sonra oturuyor. istiyor suç benim Totemi midir 17 7 27. kapatıyorum Daha sonrasında 17'nin. çevresine bu 17 27 içerisine batıyorum. ve sonrası bekliyorum Arkadaşlar bu. ya. hani Gördüğünüz üzere amacımız şu anda.

kazanmak değil. 20.56 liradan da hani kaçta olur masa. izleyebiliriz neredeyse tüm bakayım. basıyoruz burada altı atarsa güzel bir. kazanç elde edebiliriz 96 arkadaşlar. bugün kazanmak nasip değilmiş bir. sonraki videomuzda sizlerle Yine. görüşmek üzere like atmayı abone olmayı. unutmayın sağlıcakla

All Devices iOS Android Chromecast