ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET ANALİZ İLE ÜST ÜSTE KAZANÇ KAYBETMEK İMKANSIZ 180.000 TL KAZANÇ #rulet #rulettaktikleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamünaleyküm. abilerim kardeşlerim dostlarım Canlarım. Nasılsınız Umarım iyisinizdir abilerim. kardeşlerim burada ne yaptım sizlere. Hemen anlatıyorum 4'le 5'e verdim. bugünkü hedefim katlayarak devam. edeceğim ik elin günü olmaz ve son ele. kadar yine kaplayacağı ik elden iyi. sağlam bir şekilde Bir Vurgun yaparsam. devam edeceğim kardeşlerim Evet. kardeşlerim burada ben 72.000 t bir. bakiyeyle girdim 72.000 bakiyemi Bugün. sağlam bir şekilde Patlayacağım ve devam. edeceğim abi 29'un yan komşularına. verdik ve sonuçlarına bakalım abi Evet. abi güzel 17'ye girdim ilk elden güzel. bir bakiye geldi şimdi burada hızlı bir. şekilde hareket etmenin bir anlamı yok. sakin bir ananızı bir yan hemen. anlatalım sakin sakin gidelim Evet süper. heyecan da geldi yavaş yavaş burada. kardeşlerim bakın 5 ve 35 5 ve 35'i. Vereceğim kaplayacağı 5 ve 35.

Kardeşlerim sizleri iyi İsler Bana da. boş şanslar Hadi hadi oğlum bize. utandırma ikinci eleyiz bugün Eğer bu. ikinci elde gelirse ben burada 5 6 7. görürüm diye düşünüyorum Evet bu şekilde. bir. gidelim Dostlar Sizler de oynamak. isterseniz sağlam firmaları Ben yorumlar. kısmında bırakıyorum Sizler de firmaya. ulaşabilirsiniz Ben de kazanıyorum geçen. güzel bir bir bakiye topladım 160.000 t. bir bakiyemi çektim yatırımda çekimde. hiçbir sıkıntı yaşamadım Sizler de. yaşamazsınız kardeşlerim Evet. görüyorsunuz abiler gelecek dedikse. Gelecek abi gelecek nasıl geldi gördünüz. sakin sakin 28'e girdi 72.000 T yine bir. Baki geldi istesem çekilirim Ama. çekilmek yok bizde bizde kaybetmek yok. kazanmak var 2 ile 5 yan komşularını bu. şekilde verdim ve devam ediyorum. Evet Sizlerden ricam Dostlar abone. olmayı unutmayalım güzel bir like.

Atarsanız Güzel bir yorum yaparsanız. İmdat kardeşiniz sizlerle beraber mutlu. olur evet bu şekilde sizlere analizlerim. anlatıyorum ve anlatmaya da devam. ediyorum Evet bu 3 elimiz oldu 72.000. TL'lik bir bakiyeyle girdik 108.000. yaptık ve devam ediyoruz abi burada. 16'ya girdi herhalde Evet 16'ya girdi. Evet 16'ya da girdi güzel. güzel Şimdi burada da 72.000 T yine. güzel bir bakiye geldi burada 6la 28'e. vereceğim 6la 28'e verip yine. kaplayacağı bugünkü hedefim başta da. söylemiştim katlayarak da devam edeceğim. bugünkü Hedef yüksek yüksek bir bakiye. de geldi zaten kardeşlerim 72.000 tlik. olan bakiyemi şu an bile çekilmek. istesem çekilirim Ama çekilmek yok. kazanmak var kaybetmek yok bizde güzel. çalışıyoruz Ne gecemiz kaldı ne. gündüzümüz Ama bu işi yapıyoruz. kardeşlerim bak görüyorsunuz yapıyoruz. abi yani bu işin hakkını verenlerle.

Konuşacağız Evet evet abi hadi oğlum. utandırma utandırma sen de bizi Evet. 27'ye girdi süper Evet abi güzel bir. bakiye de gelsin ondan sonra yine. oynayalım yine devam edelim sakin bir. şekilde görüyorsunuz abi güzel ya. 216.000 T bakiyem oldu 72.000 geldi ya. Böyle bir şey olabilir mi burada hemen. ben yine oynayacağım devam edeceğim. bakın 0 33'e verdim katladım abilerim. dostlarım kardeşlerim benim bu elim son. olsun bence çünkü güzel bir bakiye. yakaladı bakın sizlere de bu şekilde. gösteriyorum ve çekiliyorum bugünlük. bana bakiyem bu şekilde bana yeterli bu. son el de sizler için olsun Sizleri. seviyorum Kendinize iyi bakın Allah'a. emanet olun görüşme dileğiyle abone. olmayı unutmayalım güzel bir like. atarsanız Güzel bir yorum yaparsanız. İmdat kardeşiniz sizlerle beraber mutlu. olur Görüşmek dileğiyle.

All Devices iOS Android Chromecast