ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 RULET | 20 TL İLE RULETTE NASIL PARA KAZANILIR !


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar abilerim ablaların Umarım. keyfini sağlığınız sıhhatinize nedir. halkın adı mobilyasını Türkler. sevgilerle. 6.21427 şöyle bir 13 tane alalım Bir de. 21 abi alt taraf bekliyorum Şöyle. arttıralım bir de şöyle iki komşuya. çekelim Bir de şöyle alalım. biliyorsunuz küçüğü kasaların Kralı. olarak 5 lirayı 1500 lira yaptık 10. liraya 2000 lira yaptık 2000 lira ile. 2003 baremeye çıkardık Şimdi tekrar 20. liralık bir küsüratımıza elimizden. geleni yapacağız alt taraf 13 süper. 13 6 21 14 27 21 hesaplıyorum abi. şöyle. 19'dan alalım Bir de 28'e şöyle tık tık. Bir de 35'ten alalım yani ağırlık Zero. bekliyorum şu anda Muhtemelen top Zero. yapışacaktır. rulet algoritması gereği diskli bir. oyundur oynamadıysanız oynamamanız bu. şekilde kalmanız sizin için daha. sağlıklı olacaktır. bu iş hiç başlamamış kişiler uzak dursun.

Abi 3 bu kadar. bekliyorum. şöyle 33'ten şöyle 22'den Aldım. arttırıyorum üst tarafa atacaktır Baba. net bir şekilde bekliyorum. Algoritma sürekli değişken olduğu için. ayak uydurmalıyız buna ve ben insanları. kazanması için excel üretiyorum üretmedi. Devam edeceğim 12 oda olur O da olur. tekrar Üst taraf bekliyorum Şöyle 20'den. aldım şöyle arttırıyorum. Tamamdır tekrar üst tarafa atacaktır abi. geldi Geldi geldi baba geldi dediğim. gibi. burada bir tır tahminim var şöyle 5'ten. alacağım. bir kat daha vurdum. Umarım her şey yolundadır abi keyfini. Sağlığınız sıhhatiniz yerindedir ülke. olarak çok zor dönemden geçiyoruz. 35'e oturdu top. tekrar üst tarafa atacak. Yani şu anda gelmeme şansı yok. diyebilirim. gelmeme şansı yok. Her şey bir takiple başlar her şeyi. takip edecekseniz. Kafanız aktif hayatı gibi olacak bunu.

Hep söylüyorum size Bak dediğim gibi 20. burada tekrar Üst taraf bekliyorum abi. tekrar üst tarafa atacaktır. artırıyorum. tamamdır. tekrar üst tarafa atacaktır. evet dediğim gibi 20 harika. 20 20 35 28 12 3. burada bir. tekrarımız var tekrarladım. arttırıyorum. tekrar üst tarafa atacaktır. Hatta gelmeme şansı yok Tekrar. evet dediğim gibi. şimdi abi bir teklerim var 35 ve 30 abi. Tamam şöyle kalsın. kanalımıza da abone olmayı beğenmeyi ve. yorum yapmayı unutmayalım. iki tane sağlam site var tıkır tıkır. paranızı ödeyecekseler İkisi de yorum ve. açıklama kısmındadır bilginize abi. Hiçbir şekilde sorun sıkıntı. yaşamazsınız yaşarsanız bize gelin Çünkü. direkt çözüme kavuştururuz. şimdi burada bir. şöyle 23'ten. şöyle 9'dan gelmeme şansı yok Bitti. Baba her şey. izlemiş olduğunuz için teşekkür ediyorum. bak. bitti baba 11 o da olur.

Allah bin bereket versin abi Sizleri çok. seviyorum Görüşmek üzere Kendinize iyi. bakın diyorum bay bay

All Devices iOS Android Chromecast