ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Royalbet Giriş Dolandırıcı ❌ Royalbet Şikayet 💯 Kanıtlı ❗ Bahis Siteleri


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Arkadaşlar merhaba royalbet hakkında bir. Şikayet geldi hemen durumu izah edip. kullanıcının bize yolladığı ekran. görüntülerini sizlere göstereceğim ilk. olarak şöyle bir ekran görüntüsü yolladı. 4000 TL çekimi reddedildi 2000 TL çekimi. reddedildi arkadaşlar bunları unutmayın. Bu miktarları Şimdi hemen durumu izah. edeyim kullanıcı 400 TL para yatırıyor. 400 TL de Bonus oluyor arkadaşlar 8000. TL bir bakiye kazanıyor. ardından en fazla 4000 çekebilirsin. deyip 4000 TL'sini siliyorlar Oradan. sonra kullanıcı 4000 TL çekim yapmak. istediğimde diyorlar ki yatırım ve çekim. süresi Arasında 2 saat olması gerekiyor. 2 saat bekletiyorlar ardından çekim. yapmak istediğinde 12'den sabah 8'e en. fazla 2000 çekebilirsin diyorlar. arkadaşlar 2000 talebi verince de. bakiyesini silmişler direkt hesabını. kapatmışlar Aslında kullanıcıya şunu.

Yapıyorlar belli bir süre oy alıyorlar. ki parasını kaybetsin diye zaten 4000. TL'sini silmişlerdi Ondan sonra da 2000. çekebilirsin diyorlar 2000 TL. bekletiyorlar bir süre o sırada Yine. kaybetsin diye kullanıcı kaybetmeyince. de. IP çıkışması var deyip Ana paranın. Ödeyeceğiz deyip hesabını kapatıyorlar. Aslında ana parasında ödemiyorlar. arkadaşlar buradan görebileceğiniz üzere. gelen mesaj da var ana parasını. ödeyeceğiz dedikleri halde ana parasını. da ödemiyorlar arkadaşlar. royaliniz varsa. acilde bu tarz merdiven altı sitelerde. oynayacağınıza her zaman söylüyorum hiç. oynamayın zaten Mümkünse hiç kumar. oynamayın O da ayrı Sonuçta hepimiz. biliyoruz ki kasa her zaman kazanır ama. bizim 1200 kişilik grubumuzdakiler gibi. de oynamadan duramıyorsanız En azından. kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz. miktarlar ile oynayın arkadaşlar.

eğlencesine oynayın eğer illa ki de. oynayacağım diyorsanız gelin Bizim. grubumuza katılın hepimiz aynı siteden. oynayalım. ne kadar uzak oynadığımız sitelerde. bizim mağdur edemez Çünkü birimiz mağdur. edilirse Hepimiz birlikte ostiye Bırakır. ve şikayet ederiz Arkadaşlar bu zamana. kadar hep böyle yaptık grup olarak Siz. de bizim grubumuza katılarak bize kuvvet. katabilirsiniz arkadaşlar Sonuçta. Birlikten kuvvet doğar ne böyle bir site. hepinizin uzak durmasını öneririm. sağlıklı günler dilerim arkadaşlar

All Devices iOS Android Chromecast