ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Roulette WIN Every Time Strategy 1 Basics of Modified Martingale


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Të gjithë të mirë në mbrëmje kjo është e gjatë. Përditësimi pritur për të fituar ruletë tim gati. çdo herë seri video ne jemi duke shkuar për të. trash ajo pastruar atë ne fakt kanë. një tryezë e vërtetë ruletë dhe një të lirë e vërtetë. mini timon ruletë kemi bukuroshe im. asistent Shao lei do të jetë tregtari ynë. Sonte Kjo është hera e parë e saj duke qenë një. tregtari kështu raundin e saj të duartrokitje atje. dhe në thelb ajo do të jetë e mia të marrë. në një sistem rrip freri videove këtu. do të jetë një fushë ngushticë origjinale. Sistemi rrip freri Video dy do të jenë një. pak më shumë një version të komplikuar. nga ajo që në thelb ju lejon të fitojë tre. herë më shumë dhe një ulur të vetme. megjithatë version dy më të komplikuar. version I vetëm rekomandoj duke luajtur në qoftë se ju. pretty much kanë të gjithë ruletë.

Tabela për veten kështu që të dalë më pak të zënë. kohë për shkak se ju nuk doni të merrni. hutuar gjatë procesit të tani për. kjo ju do të keni për të humbur shtatë. duart drejt në një rresht të rrumbullakët kaq parë. këtu do të bëjnë atë në bazë të një. bankroll mijë dollar me a. mijë dollar bankroll ju do të keni. për të humbur një dy tre katër pesë gjashtë. shtatë rrotullime në një rresht për të në fakt të humbni. të gjitha paratë tuaja për aq kohë sa ju të fitojë një të tillë. kohë brenda shtatë rrotullon ju do të ecin. nga përpara ose të paktën të paktën. edhe kështu do të fillojmë. okay luajnë vërtet keq të gjithë të drejtë tani me. sistemi rrip freri kjo është në thelb. dyfishuar bast tuaj ekzistues tani. vetëm në thelb vetëm baste që ju mund të. vend që ju mund të dyfishtë bast tuaj. dhe për të marrë një edhe pagim është e kuqe apo e zezë.

Edhe një jonë e çuditshme përmes dymbëdhjetë Oh. zeroja se jo një përmes dymbëdhjetë por. në thelb por vetëm se është ajo e kuqe ose. i zi ose edhe apo jo keq paraqitjen e. Kjo tabelë është vetëm pak. ndryshe hedhur më pak off. mendërisht off sonte. kështu që unë jam duke shkuar për të filluar plus me një shtrat të. zezë dhe sigurisht unë kam vetëm në rast. ju harroni kuqe është pesë me vlerë pesë. dollarë gjelbër është me vlerë njëzet e pesë dhe. blu është me vlerë 100 për fat të keq unë nuk e bëj. kanë patate të skuqura e zezë, por unë kam blu. patate të skuqura kështu sonte blu do të jetë 100 kështu që të shkojnë. bastet e mia vendosura le të vazhdojë sa herë që. ju jeni gati. okay Oh 18 drejtë 18 e kuqe kështu që kam humbur në rregull. e cila është e mirë, sepse kam nevojë për të treguar se. menjëherë kështu që kam humbur tim $ 10 bast unë jam tani.

Do të vënë një bast $ 20. oh pesë drejta pesë kuqe. vërtet unë humbur përsëri Mirë tani e mia të marrë në. Sistemi Martingale Martingale. Sistemi do të thoshte double up kështu që në vend të. me tjetër që ju do të vënë 40 megjithatë. në qoftë se ju të ndryshojë sistemin pak. bit ju do të vënë vetëm 30 Përse. do të bëj 30 në vend të 40 edhe humbëm. dhjetë, nëse ne do të kishim fituar në njëzet. Ne do të kemi jo vetëm që fitoi përsëri 10. ose 20 që ne vetëm bast ne do të. të fitojë 10 shtesë për fitimin origjinale kështu. ne fakt kthehet gjithçka kemi humbur. plus 10, duke bërë 30 Nga kjo pikë e tutje. ju jeni maksimizimin në marrjen e një shtesë. tjerr jashtë timon në mënyrë që të fitojë. mbështetur humbjet tuaja në thelb, nëse ju humbni. dy të parët tani ju jeni vetëm në. mënyrë të rimëkëmbjes kështu, ndërsa ju nuk do të fitojë një.

Dhjetë ekstra herë të gjitha thënë dhe bërë ju. të paktën do të thyejnë edhe dhe për të marrë ato. një shans ekstra nëse ju jeni në një të keqe. dell kështu që unë jam duke shkuar për të bërë 30 në rregull tani. në qoftë se ju e bëri sistemin aktual rrip freri. ju do të merrni vetëm gjashtë këmbët sepse nga. mijë dollar bankroll o18 udhëtim 18. red Po tani kam humbur përsëri kështu një. shkëlqyer do të jetë në rregull në rregull 60. të gjitha 24 black 24 black I fituar kështu rreth 60. yep kështu që tani unë të fitojë 60 mund ta shkëmbejnë këtë. ju lutem për të drejtë të gjithë të kuqe, ju lutem rregull. për prerje të ulët është më e lehtë. të mbajnë gjurmët e në qoftë se ju bëni të kuqe ka. gjashtëdhjetë Fitimet e mia deri 10 20 30. kështu që ju plotësoj bast $ 30 10 20 ju. plotësoj bast $ 20 dhe 10 ne. plotësoj bast tonë shumë origjinale prej $ 10.

Kështu që ne jemi tani plotësisht edhe le. kryer në të gjithë të drejtë dhe unë nuk e rekomandojmë. flipbie mbrapa dhe me radhë, kur ju uleni. poshtë në tryezë zgjidhni kuq ose i zi ose. edhe apo i rastësishëm dhe të rrinë me të. mos Flip Flop gjysmë të rrugës përmes se. në fakt hedh off sistemin që dëshironi. që të rrinë me të njëjtën gjë gjithë. gjithë lojës unë jam i vendosur të gjitha. në rregull të bëjë atë. Wow drejtë në rregull kështu që ne kemi humbur përsëri vënë tim. $ 20 se deri unë jam i gatshëm vërtet në rregull unë jam. gatshëm për të bërë taksat e mia si ju e dini. nuk kanë shërbimin tim si kjo Oh 36. drejtë I humbur përsëri Wow Amy ne duhet të jenë të. që kanë të bëjnë në rregull le të shkojnë përsëri. Oh 24 si 24 zi. kështu që ju mund të paguani ju $ 30. tridhjetë dollarë. kështu tre nuk mbusheni 20 Dhe.

Dhjetëra ende përsëri në zi unë jam i vendosur të gjitha. Percy në rregull. 26 e zezë në rregull kështu që tani për tani ne jemi në fund. përpara lojës ne kemi $ 10. net origjinale. Pra, kjo është replenished, por ne jemi duke shkuar për. vënë atë në bankë gjatë këtu vetëm në mënyrë të. ju djema mund të shihni fitimet fillojnë të. të shtoni deri të gjithë të drejtë unë do të doja për të mbajtur e mia. bast mbi stilolaps të zi dhe të le në vend të kuqe. dhe të zezë dhe të saktë të thonë të çuditshme. dhe madje Oh 20 si 20 black vërtet kam fituar. përsëri kështu që unë ende kanë bast time origjinale. $ 10 Bet plus 20 kështu që ne jemi tani deri $ 20 për. përfituar $ 20 në qoftë se ne e kemi lënë tani ne. të ketë një darkë të këndshme biftek gjithë shkojnë drejtë. përsëri. yep pushtet në rregull ose të mjaftueshme për të holla të mjaftueshme për të.

Blej si për shtypin për një muaj Oh. Njëmbëdhjetë gënjeshtër oh atje ne do të shkojmë përsëri. Po fitimi në rregull përsëri mund të ju shtyjnë. timon ruletë vetëm në pak unë jam. jo mashtrimit I Promise vetëm duke synuar atë. nën kamera përsëri mbajtur bast time mbi. black në rregull përsëri në rregull oh my god 24:29 ose. black ne jemi ende duke fituar këtu fitojë përsëri. oh le udhëtim të saj të mbajtur atë duke shkuar kështu që ne jemi. Tani $ 40 të gjithë të fillojnë një gënjeshtër të drejtë. Oh fitojë përsëri kështu që tani që ne jemi deri $ 50 sepse. Ne do të duhet të mbajnë këtë letër tregtar. ngasin pse unë u gonna provoni $ 30 vend që. vetëm për të vënë $ 10 $ 10 drejtë pse ju nuk e bëni. provoni më shumë para Unë nuk do të përpiqet më shumë para. për shkak se ju të merrni lakmitar, nëse kemi humbur kështu.

Edhe një herë Ideja prapa kësaj është nëse. ju humbni atëherë ju shtyjë poshtë 20 tuaj në mënyrë. atëherë ju fitoni përsëri atë që keni humbur ju. rentabilitet në bast dhe të fitojë përsëri. çfarë keni humbur në qoftë se ju humbni 10 dhe. 20 tani ju ka humbur 30 atëherë ju bast 30 Në qoftë se. ju humbni një 10 20 dhe 30, atëherë ju. bast 60 kështu që tani, nëse unë do të fitojë 60. si kam bërë më parë të fitojë 60 këmbë. qytet kështu që ju të dyfishtë që në mënyrë që do të thotë. ju fitoi përsëri 60 array humbur, por them unë. humbur që 60 kështu që tani unë vetëm humbur 120. dollarë kështu që çfarë do të bëni ju bast 120. dollarë. Vë bast këtë 120 dollarë në qoftë se unë të fitojë se një. I mbajtur 20/20 unë vetëm vënë poshtë dhe. atëherë unë të marrë përsëri të gjitha këto para se. I humbur në qoftë se unë të humbasin 120 kjo është një vazhdim.

Procesi nëse unë humb 120 atëherë unë blej bast. 240 dollarë pse sepse nuk ka 240. dollarë që unë sapo kishte humbur kështu që nëse unë fitojë. 240 Unë mbaj tim 240 plus shkoj mbrapa. çdo gjë në qoftë se unë të humbasin 240 kjo është bast. Numri 7 ky është një makeose-break. dhe ndërsa ajo është shumë e mundur dhe unë kam. parë atë të ndodhë ajo është jashtëzakonisht e vështirë. se ju jeni do të fitojë e saj duket e përdorimit. më humbasin gjashtë mëparshme dhe pastaj edhe. humbasin numrin shtatë që është e gjithë ideja. po ju jeni bankar në kuadër të shtatë rrotullon. ju jeni duke shkuar për të goditur të zeza apo çfarëdo. çfarëdo zezë ose të kuqe rastësishëm apo edhe se. ju jeni bast mbi. dhe shanset e humbjes së të shtatë pus. eshte e mundur. kjo nuk ndodh në baza ditore më së. kazinove shanset janë që ju nuk jeni.

Duke shkuar për të humbur shtatë në një rresht kështu që nëse ju. të fitojë mbi 480 të mbani tuaj 480 plus. ju të kthehet çdo gjë që e keni. tashmë e ka humbur pas mua. mirë tani këtu është ku unë isha duke folur. në lidhje me fillim në rregull, kjo është në fakt një. 906 Kjo është $ 960 drejtë këtu në. duke filluar thashë ecim në me një. mijë dollar bankroll 960 dollarë. ju merr shtatë shanset për të goditur ngjyrën tuaj. ose nderojmë edhe dhe ende ecin jashtë me. atë që ju të paktën ndoqi me dhe ose. ekstra që ju që ju kap si. ju jeni duke luajtur kështu që në qoftë se unë do të thërrasë atë. shpërblej tani unë jam pas fitores se. e fundit në marrjen e kthyer atë që kam humbur unë. merrni për të shkuar në shtëpi me bankroll tim origjinal. plus një shtesë 10 20 30 40 50 dollarë kështu. ajo që kjo video deri tani ka qenë duke shkuar.

Për 13 minuta 25 sekonda deri në 13. minuta Unë vetëm përfituar $ 50 nuk është e keqe. nuk do të thuash do të kemi po po mirë tani. në fillim kam thënë se ju mund të bëni. tetë rrotullon këtu është një e drejtë e madhe. këtu ne do të kemi disa patate të skuqura blu në atje. e drejtë kjo është pjesa ku në qoftë se ju. vendosni të shkoni këtë pak ekstra që ju jeni. djersitje plumba pse sepse në vend të. vetëm humbjen e nëntëqind e gjashtëdhjetë. dollarë ju mund të përfundojnë duke humbur një. mijë e nëntëqind e njëzet dollarë. nëse numri i tetë nuk paguan jashtë në qoftë se ju. mos fitojë numrin. kjo është ajo që ju vetëm humbur pothuajse $ 2,000. kjo është arsyeja pse unë zakonisht rekomandojnë jo. shqetësojë edhe duke shkuar për tetë disa. herë se unë kam humbur të gjithë këtë që është. kur të ndalet vetëm për një natë të shkojnë në shtëpi.

Pushojnë le nervat tuaja të qetë të vijnë mbrapa. ditën tjetër dhe të fillojnë të gjitha nga e para nga. shqetësohem zeroja atje, sepse ajo nuk. të marrë kohë për të bërë $ 1000 duke përdorur. Sistemi rrip freri sidomos ah de fide. në fund e mia këtë mënyrë. Tani në qoftë se ne do të kemi ne jemi duke shkuar për të. reset bordit këtu tani, nëse ne do. kanë bërë sistemin aktual rrip freri. vend që të shkojnë 10 20 30 60 120 240 dhe. 480 për shtatë rrotullime do të kishte qenë. në vend 10 20 40 80 163 24 rri duarkryq. Susan gjashtë dyzet tani ju do të ketë nevojë më shumë. se një bankroll mijë dollarësh, nëse ju. duan të vijnë në me pak më shumë se. një mijë dollarë kjo është në rregull, por për të bërë. shtatë rrotullime atëherë ju do të duhet të. ecin në me 1280 në mënyrë të drejtë duke bërë një. të dyfishtë të plotë deri ju kanë potencial të.

humbjes së një shtesë e dyqind e. tetëdhjetë dollarë e cila është një dy shtesë. njëqind e tetëdhjetë dollarë unë do të. personalisht në vend të shkojnë për 960 dhe. pastaj se $ 280 mund të shkojnë në kitty. kryesisht për bankroll tuaj për tuaja. Vizita e ardhshme duke e bërë kuptim deri tani unë i sigurt. Shpresoj kështu që është ajo për një raund i. kur ruletë pothuajse çdo herë

All Devices iOS Android Chromecast