ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Raptor | Kasa 13.242 TL | Raptor Oyna | Aviator Oyna | Uçak Oyunu İzle | Aviator İzle |#raptor


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz ismim. Öykü Bugün yine sizlerle birlikte Raptor. oyunundayız biliyorsunuz ki geçen oyunda. deli gibi parayı katladım ve kasam çok. güzel bir karla ayrıldım bugün Bakalım. kasamızı ne kadar katlayacağız Ama son. zamanlarda gerçekten çok kötü gitmiş. 59'da patlamış ve komple bir olarak. gitmiş inanmıyorum. 59'u kaçırmışım kaçırsam bile. inanmıyorum yine bir de patladı. Bence bu biraz biri olarak devam. edebilir Ama gerçekten çok düşük gitmiş. Ama ben bugün oyunuma güveniyorum ve. yine Kasım katlayacağıma inanıyorum. patlamıyorsun Raptor göster kendini. sakın patlayayım da böyle lütfen. lütfen patlama. lütfen lütfen. lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen. lütfen patlama patlama patlama çektim. seni. çektim Seni yine katladım diğerine. çekeceğim sakın patlama dedim tam Ah be. olsun moralimizi bozmayalım.

300 TL tekrar yatırdım bakalım bugün ne. kadar kazanacağız. kasamızı bugün kaçak at diyebileceğim. patlama Raptor bugün göster kendini. lütfen. Bir önceki oyunda deli gibi kazandırdın. ve çok güzel kârla ayrılmıştım Şimdi de. aynı potansiyeli bekliyorum senden 600. olsun seni çekeceğim kare geçeyim Evet. diğerinde çekeceğim derken yine patladım. yine patladın. Hadi bakalım biraz iki üç yaparsam seni. 250250-500'den yatıracağım bu şekilde. daha fazla çabuk kare geçebiliyorsun Ama. tabi bir de patlamazsan kasamı sıfıra. çekmezsen sakın Lütfen erken patlama. lütfen. lütfen patlama. çekiyorum. çektim. Evet işte bu senin de beni de çekeceğim. tam çekerken Yani tam çekerken de. patlamazsın ya tam çekerken bunu. yapmazsın ya. Ah en sinir olduğum şey tam böyle. basıyorum bir anda patlıyor. sakın patlama lütfen patlama. lütfen patlama çekeceğim seni birazdan.

Lütfen. lütfen patlama ya. çektim. senin dibinde çekeceğim ama patlamaman. gerekiyor. yes. çektim kasaya 3 bine katladım İşte bu ya. İşte bu kasayı 3000'e katlayabildim. arkadaşlar Gerçekten hala oynamıyorsanız. deli gibi para kaybediyorsunuz demektir. oynuyorsanız da gerçekten mükemmel. kazanıyorsunuz demektir Lütfen hadi. bakalım. patlama patlama rica ediyorum erken. patlama. yani şu an erken patlamasaydın Eğer. 250250'den gelecektim. son kez oynayacağım Bakalım 250. yapabilecek miyim yani 500'den Gireyim. mi oyuna kararsız kaldım. sakın patlamıyorsun. patlama rica ediyorum lütfen lütfen. patlamayacaksın değil mi. Bence patlamayacaksın çekiyorum. çektim. En azından karıma geçtim şu an bin. TL'dir seni çekeceğim 1500 Hadi 1500. anlaşırız çektim 1400 de çektim o kadar. gidemedim. şimdi 250 yapabilirim şimdi gönül. rahatlığıyla 250'ye katlayabilirim.

Patladı. yine bir patladı. Evet. bakalım. 4000 lira yaptım kasaya şu an. lütfen patlama 500'e girdim rica. ediyorum erken patlamam 23'te patladın. Az önce rica ediyorum erken patlama. bakalım. Yapma ya. şunu yapınca sinir ediyorsun insana. gerçekten sinir ediyorsun. Ne güzel şurada kare geçiyorduk ya. patlama sakın erken patlamıyorsun. sinirlenmemek strese girmemek elde değil. şu anda ya yine bir de patlarsan seni. keserim Raptor seninle çok fena döşesin. lütfen patlama. lütfen patlama Bak rica ediyorum. sakın erken patlayayım deme. lütfen. beni de çekmem lazım lütfen. işte bu. seni de kare geçireceğim Ama lütfen. erken patlama karımı alayım lütfen. lütfen ekibinde çekeceğim çektim Yes. 3000 lira kar yaptım ve. İşte bu ya İşte bu ya. saat diyorum ya 9 çarpanda patladı tam. çektim patladım Allah'tan çekmeyi. başarabildim bu sefer tam böyle çekmeye.

Dokunurken patlamanın sinir oluyorum ama. çektikten sonra hemen patlaman mükemmel. oluyor Raptor seviyorum senin boyunu. Hadi bakalım patlama lütfen patlama. çekeceğim birazdan. patlama gerçekten patlamadı. diğerini çekmeyi yetişemedim. ama olsun moralimizi bozmuyoruz 7000. lirayı katladık kasamızı diyoruz. üzülmüyoruz. diğerini çekmeye yetişemedik ama olsun. En azından Yine kasamızı katlamayı. başardık yine kârımızı aldık. Hadi bakalım. patlamayacaksın lütfen. çekeceğim Birazdan seni patlama o yüzden. patlama sakın çektim. diğerini çekemedim yine. diğerini yine çekemedim yedi bin lira da. kaldım. kasamı 7000 lira da bıraktım Yani şu. anda bu el katlayabilecek miyim bakalım. Ona göre devam edelim oyuna. patlama sakın. lütfen patlama. patlama lütfen lütfen lütfen. çekeceğim birazdan Seni Çektim. sakın diğeri patlama lütfen lütfen.

Patlama artık çekeceğim seni 2000'de. çekeceğim O yüzden patlamayacaksın. çektim. Yes kasayı 10.000'e katladım ve yine. saniyesinde patladı işte bu Ya işte Bu. arkadaşlar gerçekten oynamıyorsanız yani. şu oyunun parayı kazandığım yerde size. her defasında aynı şeyi söylüyorum. oynayın yani oynamanız gerekiyor ya. böyle bir para kazanma Şeklimiz Yok ya. lütfen. evet Hadi bakalım. patlama ne olur patlama. patlama bak çekeceğim seni patlama. lütfen lütfen lütfen Çektin işte bu işte. bu seninle çekeceğim Sonra da kaçıp. gideceğim sonra gidiyorum 2000 yap. gideceğim gerçekten gideceğim gittim. tam zamanında ben 13 bin lira da kasamı. bırakıyorum arkadaşlar Hepinizi çok. seviyorum Beni izlediğiniz için teşekkür. ediyorum ama oynamıyorsanız çok şey. kaybettiğinizi tekrar belirtmek. istiyorum Hoşça kalın ben paramı Çekmeye.

gidiyorum

All Devices iOS Android Chromecast