ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 POPÜLER SLOT OYUNU SWEET BONANZA İLE KAZANÇ İÇİN SONUNA KADAR ZORLADIK | SLOT OYUNLARI #Casino #slot


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar beyler bayanlar Hepiniz hoş. geldiniz Bugün sizlerle arkadaşlar. dümdüz sweatz oynayacağız herhangi bir. karşılaştırma yok Herhangi bir o yok bu. yok şu yok falan filan derken dümdüz. Sweet Bonus oynayacağız 20 bin liralık. bir kasamız var Bir önceki oyunumuzdan. kalan güzel bir oyun geçirmiştik Şimdi. burada ne yapacağız. Tabii ki Ve tabii ki Vuracağız kıracağız. patlayacağız. Hedef minimum 25 arkadaşlar dümdüz satın. alarak oynayacağız çevirebilirim. de çevirmeyebilirim de bilmiyorum Bir. tane satın alma yapalım da artık bu. kanımıza girdi bu satın alma. karar veremedim. Gel sana kalpler gelmişler. bin lira geri verdi şöyle yapacağım ben. arkadaşlar şunu da açacağım. şöyle 50 Spin bir atsın bir 50 Spin. atalım Belki bir tane fil ismine girer. girer mi girer Çünkü çok fazla fresbine. girmişliğimiz var çevirerek son.

Kuruşlardan daha iyi kasayı. kurtarmışlığımız var sweat bornoz zaten. niye olmasın belki olur. bakalım hep beraber deneyeceğiz şimdi. biraz da çevirelim Daha sonrasında yine. satın almalarla ilerleriz 50 Spin atıyor. zaten çok değil Neyse Hepiniz hoş. geldiniz Arkadaşlar kanalımıza abone. olmayı ve videoyu bir like atmayı lütfen. unutmayın tavsiye ettiğim Siteler. yorumlarda sabit oradan güvenli giriş. yapıp oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Efendim Herhangi bir sorun problem. yaşamacağınızı bilin Telegram adresim. yorumlarda Telegram kanalına katılmayı. unutmayın ve son olarak oynamamı. istediğiniz oyunlar olursa eğer. yorumlara yazarsanız çok güzel olur Çok. teşekkür ediyorum hepinize tekrardan Sağ. olun var olun arkadaşlar. Hadi bakayım. güzel ekran gitti be. güzel ekran gitti be. aman aman aman. Bu Arada Arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni.

Seriler yapıyoruz işte sizden gelenler. olsun da yani benim sizin son zamanlarda. oynayıp da kazandığınız oyunlar olsun. onları falan yorumlarda Yazdığınız zaman. ben de gelip girip deniyorum son. zamanlarda bol bol deniyorum özellikle. bilginiz olsun Eğer sizlerin son. zamanlarda kazandığı oyunlar varsa. isterseniz yorumlara yazabilirsiniz veya. Eğer oyunların özeti varsa elinizde onu. da şuradan alıyorsunuz. şuradan şöyle yeniden oynat bölümünde. özetler var Oradan direkt olarak. alabilirsiniz arkadaşlar bilginiz olsun. Allah Oradan girip özetlerinizi bizlerle. paylaşabilirsiniz Yani bir sonraki. sizden gelenler videosunda Sizlerin de. ismini zikrederiz en azından. Hadi bakayım kaldı İyiler diyor Şu anda. çok kötü değil ama zaten bol bol çevirir. Muhtemelen hepiniz biliyorsunuz Onu. da sever öyle Cömert bir oyun ama işte.

Spin attırır Sadece ekstra çevirirken. çok büyük kazanamazsınız Çünkü herhangi. bir ekstra özelliği yok çevirirken. hepiniz biliyorsunuz zaten yeni anlattık. maşallah oğlum ne ilerledin be. 2600. Ya beyler bir şey diyeceğim. yüksek Müsaadenizle şöyle bir şey. yapacağım ben. oyuna başlamadan önce videoya başlamadan. önce biraz zaman geçirdim. olmadı dedim ki bari videoya geç. eyim 5.000 liralık satın alma yaptık. Yine olmadı ben bu sefer geleceğine. inanıyorum Hadi bakayım bu sefer ne. olacak 10.000 liradan güzel bir. başlangıçla vuruyorum lan. riskli başladık. Ama bunlar patlasın. bu ekranlarda patlayamayacaksa hangisi. patlayacak oğlum. Allah Allah. Neyse neyse neler olabilecek ekran. bir tane daha alacağım ben ya. çok iyi geçti lan Vallahi iyi geçti Bak. bir spinde verdi O Spin devam etmeliydi. yemedi. Allah razı olsun Allah razı olsun.

Kardeşim. Bu da güzel ekran be. ama yeter lan. Yeter lan bir de daha başındaymışız. 6000 geri dönüş yaptı. Ellik gitti. bugün baya zorluyor ya. inat ettik de hata mı yaptık acaba. yine devam Yine Kaybım Az önce köyünden. kaybınız yok diyelim Az önceki oyunda. 35 yukarı vermişti. başla. başla. oğlum. gitsin ya ya gitsin Çok iyi de gitsin. ama lan. gitsin lan. Burası da. senin ananı of. yapma oğlum Bak çok güzel ekrandan. kaçırıyorsun bak Yapma yapma yoruyorum. seni yapma. yapma volkan. doldu Doldu. devam ya 10.000'den. devam ya. devam mı. Allah Allah. Allah Allah. Allah Allah Allah Allah. neyse Neyse neyse ne hissediyoruz abi. zararımız yok şu anda başladığımız. yerdeyiz hala Sıkıntı yok devam. ne Bak kardaydık yine ne mal gibi devam. ettim. yine gaza geldim verecek diye. hem müzik gittin barajlar gitti gitti. Babam gitti. çok stres yaptım şu anda inanamazsınız.

aşırı stres yaptım. yapma be yavrucuğum. Ah be oğlum ne kadar inatsın ben ne. zamandan beri kalpleri patlatamıyorum. biliyor musun sen ya. 2 oyunda arka arkaya bunu yapmazsın ama. bak bu terbiyesizliğe girer artık bu. Artık küfürleşmeye gider. küfürleştikten sonra kavgaya gider. terbiyesiz şerefsiz. bugün. dik bak bugün sweat Bu arada günündeydik. ama mallık yaptık onu da kabul etmemiz. gerekiyor arkadaşlar Beyler beraber. Benden bu kadar videodan bu kadar bir. sonraki oyunda bir sonraki videoda. görüşmek üzere Kendinize dikkat edin. hoşça kalın Bol şanslar bay bay

All Devices iOS Android Chromecast