ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 POMPALIYORUM ama KENDİME - Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

We Arş Ben bugün sizlerle birlikte buak. shot rulet oynuyoruz pompalı rulet bir. oyun herhangi bir kulübün tuvaletinde. başlıyorsa bilin ki oyun mükemmeldir şu. an uydurduğum bir şey ilk. oynayışta tavsiye edilmez bir hap abi. Aspirin o ya çok şey yapmayın tamam. almayız ya Ayıp ya elimi yüzümü. yıkayayım bir ya Şurada da Hap var. burada da var bu ne hap cenneti burası. bu nedir ya. bu. oy ortam nefis karşim Sen Hayır abi ben. pompalıya bakıp çıkacaktım Bakın şimdi. var ama çıkışın yok Göreceğiz bakalım. göreceğiz Bakacağız kimin aşağı daha. büyük göreceğiz bakacağız. bakacağız Selamın aleyküm acım mi Lütfen. şu anlaşmayı imzala. imzalayici vermz götümle ilgili. bir şeyler olabilir öyle okumadan her. şeyi imzalamayın anan 1 2 3 3 hakkım var. anlaşm acı vers anan şimdi burada bir. dolu iki boş kovan var oyunda size o.

Esnan Gerçi biliyorsunuzdur çok işey. oynadı ama bir dolu iki boş kovam var. tamam mı Bunları belirli olmayan bir. sırayla rastgele pompalıya takıyor. şansına kendine de sıkabilir Karşıya da. sıkabilir musun kendine sıktığın boş. gelirse bir kere daha senin sıkma hakkın. var olay bu şekilde Bak şimdi aldın. içinde rastgele yerleştirilmiş karşıya. mı sıkacaksın bir dolu iki boş iki boşta. kendime bir tane sıkıyorum. şak bir an kötüm. ktu şimdi yine sıra bende Çünkü az önce. kendime sıktım Şimdi iki tane 50 ihtimal. var o yüzden karşıya. Sen Bendeki matematik saf zeka Ya saf. yetenek ya o pompal lütfen. yapma süper dolu boş kovan 3ün biri. Pardon ikisi 3 dolu 2 boş. R 3 dolu 2 boş o zaman. karşıya. Lan oğlum Nas şimdi almadın. mı ameliyata gün aldığım yerden. vuruyorsun dikkat et bir canın. kaldı iki dolu bir boş yine sen iki dolu.

Bir boş riske atamam. ananı İkisi de dolu mal Ne yapıyorsun. lan salak Ne. yapıyorsun Bana avans verdi herhalde. Hadi şu işi biraz daha ilginçleştiriyor. dolu var hani karşıya mı sıkacaksın. kendine. mi yaah Şu an boş kovan var Oh afiyet. olsun tekrar her her el bittiğinde. tekrar her Daha doğrusu mermiler. bittiğinde tekrar bir tane mercek Bu ne. lan Allah mı anlaşmada Allah yazıyor. Allah allah Sanki gizli bir anlaşma gibi. geldi bana iki dolu iki boş iki tane. sigaram var bu şansımı direkt sıkmakla. değerlendiriyorum merceği. kullanmayacağım y. Ya saf yeteneğim Ya diyorum size saf. yeteneğim diye Ne varmış abi içinde. varmış lan elimi kelepçeledi elimi. kelepçeledi zaman bir el daha buradayım. demek kendine sıkacağını elde niye elimi. kelepçeledim ki Çok saçma Çok saçma bir. işlem. yaptın Salak koyayım bu aşama.

Eğitim aşaması gibi düşünebilirsiniz ben. biraz mal gibiyim bana de öyle geldi abi. yani yalan yok kaç kovan kaldı kovanı. saymadım Bitti mi bitti değil mi kovan. bitti Tamam abiciğim bak ü dolu iki boş. yerleştir yerleştir yerleştir gel ben. sana Bir. yerleştirebilir kelepçeledim cuvar amdan. bir şey aldım böyle oh yapıştır. abi boşa aldım canım Zaten. FÜ vur. bir tane daha bir tane daha Bende. sıkıntı yok sen rahat. kaları boşa içtik. ya neyse keyif cvar bak hep kazanıyorum. ama bur e Buralar eğitim aşaması olarak. düşünüyorum Es oyun daha başlamadı Bence. sona geldik gelelim senle ölümün Tango. yapaca paslı ekipmanlar var sanki bir. yapıyormuşsun gibi bana hesabı. kitleyecek gibi geldi. ha 4 item. Tamam mis mis kebap 4 tane merceğin var. Hiçbir türlü 2 bir dolu iki boş bir dolu. iki boş yanlış yaptım kendime sıkmam.

Lazım ama şansımı sende değerlendirmek. istedim salağım Çünkü. ben Hadi bakalım ç ç ç ç ç ç enerji ne. yapıyor. lan dur oğlum Sakin ol Sakin ol o. Bıçağın ucunu kestiği zaman çifte hasar. vuruyor Ne oluyor. lan ayıp oldu ayıp oldu kötü oldu kötü. şeyler dayanamıyorum lan ananım elime. battı ver abi ben itemlerimi niye. değerlendirmede gö gördü Tamam bu Tamam. bu bunu söyledim videoyu beğenmez. yapmayın videoyu beğenin yorum atın. videoyu beğenip yorum atın da. algoritmada ileri çıkalım Hadi hadi baba. bırakabilir sigarayı acilen bırakmalısın. evlat şık şık ne var dolu Madem dolu var. Kes abi ucunu kelepçeyi tak ver abi Ateş. hop İkili 1 ik Bu da benimki bu pardon. pardon pardon çok ağır oldu bir daha. bakayım içine yine dolu yine dolu yine. doluysa bir daha kesiyoruz pompalı iki. daha. vuralım ya Hazır mısın. Neye ne yapıyorsun lan kendi elektriğini.

Niye kesiyorsun Oğlum sen. manyaksın He içtiği şey bir tane mermi. içinden atıyor rastgele fırlatıyor. direkt çok ilginç Aynen. ilginç cuvara içiyor iki canı vardı 3. oldu bana kelepçe veriyor R yedik. Afiyet yapma gelme gelme kabani. gelme geri zekalı bir an Kendine niye. sıkıyor. diyecektim hala geri. zekalı salak mal o da mı sayısını unuttu. acaba iki canı yine kaldı sigarayı boşa. içti öldü mü lan. oğlum ölemez ki ü canı vardı İki. vurabilir Bu ne oğlum çok hızlı kazandın. Fazla hızlı kazandın gerçek hayatta. böyle bir şey varsa oynasam mı ya Sanki. ben yetenekli gibiyim ya şanslı bir. insanım ben aşırı hızlı kazandım bu iyi. olmadı bir daha şey oynayalım Abi bu bu. sefer hla oynayalım HL oynay şim. İzlemeyecek olanlar olabilir o yüzden. çıkmadan videoyu beğenin bak bak Bu ne. işe yarış bakalım hap içmek ne işe.

Yarıyormuş bir Aspirin ne işe yaradı ki. şimdi a adam kaybolmuş Nereye gittin lan. Ban 3 round diyor ama üncü de son. demiyor herhalde böyle daha zor direkt. Tamam direkt şeyli başladık öğreticisi. başladık Tamam 3E 3 Can 3 dolu 4 boş. Tamam sıkıntı yok easy cheres 3 dolu 4. boş üçü de bana gelirse ölürüm 4 boşsa. kendimi değerlendirmem lazım. 4te ya ananı yapacağın işe sıçacağım ya. gele gele bana geldi ya 3 dolu 4 boş 3. dolu 2 1 bir dolu 3 tanesi artarda. gelmiş lan bir tane fırlattı bir tane. kendine sıktı hepsi dolu art arda hepsi. dolu gelmiş 3 dolu 4 boştu değil mi Şu. an hepsi dolu olması lazım hepsi boş. olması lazım şu an hepsi boş. aları her şeyi kelepçeyi Ver şunu. Tamamdır kaç dolu kaç boş dolu boş bir. sigara içeyim kelepçe takayım ikisini de. sana sıkacağım. Çünkü ihtimal dahilinde ikisini de sana.

Patlatacağım Keşke silahın ucunu. kesseydin. cuara sigara ne var 4 dolu 4 boş İçine. bakalım boş bir tane kendime silahın. ucunu kestim aslında kesmeme gerek yoktu. ama bir sonraki el 4 tane item verecek. ya ateşi bastım 4 tane verecek ya Bir. sonraki şey. y açılsın diye silah sigara. içebilirim bti de mi direk. Evet değerlendirme yapmak. güzel. ğm bo. şimdi adamı kelep çelem ve ikisini de. adama sıkarsam her türlü bir tane. vuracağım Şimdi dolu bir boş var içinde. 2 dolu bir boş kaldı ikisini de adama. sıkacağım. de tamam şimdi. F Yapma lan Yapma B. yapma bu beni V. Hayır. Has V. ha Bana banaa vermen lazım ya da kelepçe. ya da bilmiyorum kurtarmam Lazım Bu daha. eğlenceliymiş Aslında bu daha risksiz. ama ilk oyunu öğrendik Bu ne oğlum bir. tane bir şey verdin ya bir dolu i boş. adamda sigara var bir dolu 2 boş % 66. bana gele % boş gelece %.

Vacık me istemiyorum ama bir tane. kendime sıkıp sonra shotgun ya sonra. çifte hasara geçmem lazım Öteki yoksa. adam her türlü Sigara içip Bu eli. kurtaracak Bu eli alacak her türlü bir. tane kendime sıkmam lazım bana gelmemesi. lazım Şansıma bir dolu iki boş Hadi. ananı ırz düşmanı ardi ikardi. geliyor ver. Tekrar. ne. geldi. Can. Tamam 4 tane miydi 3 tane miydi direk. içine. bak tamam dolu bu el aldık bile Hiç. uğraşmaya gerek yok pompal kes geçtik Az. önceki boş. F ENT anında içine baksam. baktım boş kendime sıktım bunu. kelepçeledim ü dolu iki boş boştu Şimdi. dolu olabilir mi şunu shot gunı. değerlendireyim mi bu dursun bunu. değerlendirmeye ikisini de normal. sıkacağım Keşke yapsaydım Neyse iki canı. kalırdı yapsaydım Neyse iki dolu iki boş. yine hasara ona sıkacağım boş Ah be. kendime sıksam iydi kelepçeyi biz yedik.

Şimdi şimdi ben şimdi nane yemedim. mi karpuz gibi yardın. kafamı yapma ha kaç mermi kaldı lan. unuttum lan unuttum bir tane mermi. kalmış olması lazım Hadi kendine O işte. bu işte bu mükemmel mükemmel sen saf. yettin Sen p talents saf yeteneksin Sen. içinde kaç kaldığını unuttum ya düz sana. sıkıyorum Boş kal aldı değil mi Şu an şu. an boş olması lazım içinde ha bitmiş. tamam 3 dolu 4 boş. kelepçeleme Şunu kullanırsam her türlü. kazanma ihtimalim var bir tane sigara. içtim 3 dolu 4 boş bunu kestim kelepçeyi. taktım Elbet Biri denk gelecek 3 dolu 4. ik tane boş gelmez 3 dolu 4 boş iki tane. boş gelmez ananın gelmen lazım Her. şeyimi oynayacağım biterim yoksa 3 dolu. 3 boş gelmen. lazım gelmen lazım Ananı satayım çok. kötü 3 dolu iki boş Ben şimdi nane. yemedim mi Neyse cigarayı içmiştim En. azından 3 dolu iki boş tamam iki dolu.

Iki boş bir tane daha at bir dolu iki. boş çok. iyi bir dolu bir. boş bir dolu bir boş boş gelmesi lazım. ik vurma bana boş gelmesi lazım ik vurma. bana iki vurma Hayır ağzına sıçayım ya. ırz düşmanı yıkardı be bizi kurtaramadı. be yıkardı be Al bunu geri gönder Ne. kaldı bir dolu bir boş ilk Ben. vuruyorsan her türlü kazanırım Tamam her. türlü kazandım merceği kullanmama gerek. yok merceği Niye feda edeyim ki şunu. kullanayım iki tane ikisini de ona. sıkarım merceği feda etmeme gerek yok. daha iyi değerlendiririz onu bir tane. ona sıktık sonra bir daha sıktık Tamam. Hiç gerek kalmadı dolu geldi adamda iki. tane sigara var Hak ona geçmeden önce. hak ona geçmeden önce ben de kendime. sıkmıyorum bak boş olduğunu bile bile. kendime sıkmıyorum şeytan doldurur. kafasıyla Ya ben neyim Ya ben ben batıl. İnaç şeyini miyim ya Kralıyım ya 4 boş.

Bir 3 dolu 4 boş 3 dolu 4 boş içine. bak 3 dolu 4 dolu İşte bu dolu Kes lan. Senin var ya senin bak bunu bunu . sok ya hah bilerek kestim Aslında. kesmesem de olurdu da işte Ultra hasar. ipnelik. icardi iard divin 3ün round son son zor. zor kaç kaç canımız var Tamam tamam iki. Can mı çok az ü dolu dört boş çok az. canımız var ü dolu dört Boş sigara iç. Oğlum iki Can sınır. mı 3 dolu 3 boş kendime sık bakayım ya. bir. tane sigarayı boşa içtik 2 Can ne oğlum. ya 2 Can çok az adam bir tane şey yapsa. Ah. bittik 3 boş 2 dolu iki dolu 3. boş. iki dolu iki. boş çok zor kendine hadi oğlum Oh be bir. dolu iki boş değil mi Öyle. herhalde sigarayı içtin deminki Sigarayı. da boşa içtik Gerçi Yapacak bir şey yok. kendime sık ik dolu ik boş bir doluydu. tamam O zaman bu. sana Ah be bitiyordu be bitiyordu öyle. yordum sandım Yar Sigara içme Sigara.

Içme Oğlum bak ciğerine Yazık lan Lan. pompalı mermisi ye daha iyi lan öldüm. lan ölmedim dur iki canım var onun da. iki canı var Çok. riskli balına balına sıçayım senin. balına balına. kelepçeyi ver. sigara Tamam. kazandım kazanmış olmam lazım 3 dolu 3. boş bir tane sigara içtik Bir tane. mermiyi boşa çıkarttık 3 dolu 3 boştu. değil mi dolu mermi gitti malım ben. mercekle baktım boş başta mercekle. bakacaktım ki salaklık yaptım ik dolu ik. boş mu kaldı unuttum i dolu i boş mu. kaldı ik dolu boş kalmış olabilir ikisi. de bana gelmemesi lazım adamı Kelepçele. vurmam lazım bir tanesini ona vuracağım. Hadi tamam bir dolu ik boş her türlü. kurtardın mı hayır Pompalıyla şu çifte. mermi yaparsa ben bittim Hadi bu. da bu da bu da onun Bu da. onun onun olması ihtimali zordu Ben niye. böyle bir şey yaptım kendime sıkmam. lazımdı bunu.

Ya şimdi bir dolu bir boş değil mi Çok. kötü Az önce çok yanl yaptım. aldık Eğer çifte mermi gelirse. GG aha. aha her türlü tek mermi tek mermi. yiyeceğim her türlü her türlü tek mermi. yiyeceğim tamam tek mermi Tamam Sıkıntı. yok Sıkıntı yok ya bir şey yok ya. sıyırdı ya bir canım kaldı Bir Canım Var. O da. senin ik dolu 2 boş ya adam da. kendime sıkarsam. ölürüm adama sıkarsam iyileştirir. Kelepçele bir ikisini de ona sıksam. ikisi art arda gelmez iki dolu iki boş. her şeyi harcamam lazımdı ne yapabilirim. ne yapabilirim adamı kelepçe desem. kelepçeyi kullanmam gerekiyor mecbur. ilkini adama sıkacağım ilkine göre. değerlendireceğiz. diğerlerini Tamam bir dolu iki. boş diğerini kendime sıkabilirim zaten. ya. ona vurdum ya da. öldüm Tamam Çok güzel Şu anda bir tane. daha boş bir dolu bir boş ona vurdum. vurdum vuramadım öldüm vurdum vurdum.

vuramadım öldüm % 50 ona vurmam. gerekiyor Hadi bakalım hadi oğlum hadi. oğlum ırz düşmanı yıkardı. kaybediyor içi dolu oğlum adama dolu. pompalı. verdik

All Devices iOS Android Chromecast