ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 POMPALI RUS RULETİ SİMULATOR OYNADIM! | BUCKSHOT ROULETTE | OYUNA TEK ATTIM!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Ama şu soruyu sormak istiyorum kafamıza. mı. sıkacağız. yoksa o lanet olası kurpiyerin kafasını. mı. sıkacağız o zaman Back shot rulet. başlıyoruz chat. bak Reis daha taze çıkmış. ruletten Zor Bela kazanmış bak bak derin. biri ya da g mentali toparlıyor. Oha kontrat var Oha Oha Oha harbi çok. güzelmiş ha burada klasik herkes gibi. okumadan her şeyi vazgeç sözleşmeyi. kabul ettiniz. Evet artık geri dönüş yok İmzayı attık. chat ya sıkacağız ya öleceğiz bir dolu. iki boş klasik. güzel bir bilim bir sıraya yerleştiriyor. ok. şimdi o zaman biz bir sana bir sıkalım. kurpiyer bir. sıkalım Allah kahretsin Allah kahretsin. 50 şansı. var chat Bu resmen mermileri gördü Ben. size söyleyeyim bak burada bir burada. bir hile var. chat bu işe bir el atmam. lazım ik boş Neyse güzel gidiyoruz güzel. gidiyoruz güzel Bu arada abone olmayı.

Like atmayı ve yorum yapmayı sakın. unutma lan İnşallah hile yapmıyorsun. harbi ağzına sıçarım. senin gençleştim resmen bu kadar mı fark. eder o zaman sıra sende. kurpiyer Yat aşağı yat. hep benim mi canım bir olacak. kardeş gel. buraya Yat aşağı Yat oğlum resmen tek. attım lan. oyuna chat Bu oyun bu kadar kolay mı. chat Ya ne bileyim ya oyun biraz kolay. geldi bana. ya level. E ne yapacak ha item veriyor Bak bak bak. bak. bak ik item verecek gayet iyi yerleştir. Baba yerleştir. Baba bu itemleri size biraz. anlatayım bir dolu bir boş % şansımız. var şimdi chat bu itemlerin olayı şu. bunu içince mermiyi boşa atıyor içine. bakmadan şak diye boşa atıyor hala Sıra. Sizde oluyor Sigara içince size bir can. veriyor ve kelepçeyi takınca. bizden sonra bir el. oynayamıyor Şimdi iki el ona. sıkacağım lan kelepçeye Gerek kalmadı.

Neyse ney Yo yo gerek kaldı güzel oldu. dur Yok lan hiçbir önemi yok ki şu. an bir dolu bir boştu zaten. şu an hiçbir önemi yok neyse güzel güzel. güzel güzel başladık sigarası. var büyük bir ihtimal sigara içecek O. biraz önceki sıktığımız bir işe. yaramayacak Ne diyorsun. kardeş God bir şeyler diyor Tövbe. estağfurullah ik dolu ik boş %. % ne yapıyor lan. Budi bir şansımız artıralım. bak attı boşa dolu attı Allah kahretsin. bir tane daha içelim Çünkü Kelepçesi var. el vermemem lazım Hadi boş at chat. şansımızı deniyoruz artık şansı. Zorlayacak kestik. onu verdik kurpiyerin ağzına Allah. kahretsin Allah kahretsin. korktuğum şey oldu. Şimdi bana kelepçeyi takacak sigarasını. içecek bu el onda. chat kazanma ihtimalim çok. düşük nereden biliyor lan bu bende. olduğunu bu kadar rahat. oynuyor neyse beni ayar. et koy onu oraya.

3 dolu 2. boş Şimdi sen şunu bir tak kardeş Tamam. sen bir kelepçen bir tak. kardeş Sigaramı bir içeyim canımı Bu. arada sigara içmeyin ha Görmeyeyim bir. can doldurduk şimdi kardeş Nasıl olsa. kelepçem var Yat aşağı Hacı Bekir lok Bu. arada hala bir sigarası var o canımı. sıkıyor şimdi Risk alacağım çok yanlış. bir. hareket geri zekalıyım ben ya keşke ona. sıksaydım. ya Kelepçesi de. gitti harbi Salağım ben ya B zaten. Kelepçesi var niye sıkmıyorsun. ya Gerçi Kelepçesi var doğru ok harbi. gene salaklık ama. şerefsiz şanslılar boş boş o sıçarım. Vallaha. mermi Allah kahretsin. lan mermiler bitmiş. lan panik olduk Allah kahretsin Vallahi. iyi yırttık ha. orada bir adaptasyonun bozuldu Neyse. devam edeceğiz tak kelepçeyi Baba. kelepçeyi. tak şimdi şanslar düşük Ama ben bu el. mermi olduğunu. düşünüyorum yata aşı okuyorum bu.

Oyunu şimdi zaten Kelepçesi. var Kendime sıkıp devam edebilirim güzel. bir olur ama nedense Risk almak iste. kendime bir sıkayım Tamam Bu eli böyle. atlatalım. Onu kendime niye sıktım ben. ya Ya lütfen kafanı sıkayım keşke. ya chat ölmeye hazır mısın chat chat. neredeyse tek atıyordum ya Allah kin. neredeyse tek atıyordum Tamam lan. uyanacağız. Dur ayağa kalkıyorum Tamam Doctor sakin. ol tamam çok hızlı başlayalım chat çok. hızlı hoş geldik hoş geldik. aslanım ölmeye hazır mısın Bu sefer hiç. hata yapmayacağım Biraz daha. odaklanıyorum chat Biraz önce çok büyük. salaklıklar yaptım Yalan yok yaptık ha. pişman mıyım değilim o ayrı. konu. Ah chat % şansımız var. bu oyunu okuduğumu söylemiş. miydim şimdi kurpiyerin canını yakma. vakti yat. aşağı Yat aşağı Ne oldu lan Demin gordun. ne. oldu şerefsiz ver itemleri ver. itemleri bir büyüteç Ver şunun bir.

Ağzına bir sıçayım Neyse. güzel chat Hazır mısın. ya Şimdi iki dolu iki boş değil. mi bu şerefsizde kelepçe var benim buna. el vermemem lazım mermileri git gide. azaltacağız boş attık çok güzel bu %. dolu ama risk alamam mermiye bakmam. lazım Kes ucunu kes Double. Shot şimdi bu ucunu keseceğiz ve Double. Shot atacağız Hazır mısınız Can. gidecek Yat aşağı yat aslan parçası. Hayırdır lan sana chat kolaydı ya Bu. arada bayağı. kolaydı kolaydı. chat Biz 1520 dakikaya bitiririz bu. oyunu ha Ben size söyleyeyim Ne diyor. son çatışmaya vardık uzun süre sonunda. defibrilatör yok. mu Nasıl yani. chat Dead moda geçiyoruz Hazır. mısınız artık defibrilatör yok geriye. dönmek. yok de. mod Oh gerildim çok. gerildim Oha 4 tane item veriyor Çok iyi. kelepçeyi şuraya birayı şuraya büyüteç. oraya Oğlum bu itemler çok iyiydi. lan chat bir Do 2 boşum var riske.

Atamayız Şimdi ne yapacağız Ben size. söyleyeyim bir tane Biray içeceğiz şans. %. olacak E gitti şans masaz kalmadı ki bu. doluyu attık anasını. satayım boşu boşuna oynuyoruz şu anda. şunu salak şu an boşu boşuna. oynuyorsunuz ha İkisi de. boş çok büyük salaklık yaptım chat. ya neyse item kastık Neyse güzel oy Ulan. ne oluyor Kelepçeleri şuraya alan bari. Oha oğlum biz bu adamı hiç oynatmayız. ha yarı yarıya 4E 4 güzel güzel. şimdi yapacağım hareket çok belli. büyüteç kırıyorum tamam mı Ne diyor Boş. çok. güzel Şimdi bunu kafama sıkıyorum chat. çünkü. boş Aynen. öyle. şimdi bu % 180 dolu eminim Ama yine de. riske atmayalım büyüteç Bu arada. kullanmayacağım el boyunca kurpi. sıkacağız. Yat aşağı kurpiyer şerefsizde bıçak var. Çok. riskli şimdi bunda şey. yok hareketi kes chat Bak şimdi hop. boşmuş Şimdi bunu kafaya. sıkıyoruz bak playin kalitesini izle.

Chat şimdi el hala. bende bak oynatmıyorum adamı. oynatmıyorum Yat aşağı. Oğlum sen hayırdır lan sen kime. bulaştığını. sanıyorsun kelepçe çözüldü Maalesef. şimdi bir tanesini boşa. atacak boşa attı kelepçeyi. taktı. kırdı çok ilginç. diyor chat mermi yemeye hazır mısın chat. Kaldı 4. Can şimdi riske atamam ne aa kelepçe. takmıştı Lütfen boş olsun lütfen Hepsi. bitti mi lan boşların sayamadım. onu Oğlum şimdi seni öptüm öptüm boşlar. bitti şimdi chat bu salak bizim iki. canımızı yemişti bir tanesini alalım. sigara İçmeyim bu arada Ha riskli. zararlı şimdi kelepçesini bir takalım. paşamı tak bakalım kelepçeyi aslan. parçası şimdi dostum sen bir şeyler. anlatıyordun. demin Yat aşağı önce önce yat aşağı. bitti mi Hayır Hayır bitmedi. Hayır şimdi Dostum sen şekil Şemal. çekiyordum bekle daha bitmedi dostum. daha. bitmedi chat bu item.

Neren bak ü dolu iki boşum var bunu iyi. kullanacağız şimdi ne yapacağımı bir. söyleyeyim önce bir kırıp bakacağım. riske atamam boşmuş Şimdi diyeceğim ki. yazık kafana sık. kafanı Şimdi bir sigara içelim ne olur. ne olmaz chat vaktimiz olmaz unuturuz. bir canı bir fulleyelim Hazır. mıyız şimdi bu dangala bir dangala bir. takalım şeyi şimdi keselim merminin. ucuna Double Shot hazırlayalım. Şimdi ben senin ağzına sıçtım. ben ne Neyse sıkıntı yok Panik Yok Panik. Yok panik yok. hala hala hala bizde sıkıntı. yok lan tek atabilir bu şerefsize. ya Yat aşağı Aslan Double Shot. yapabilirdik Ama olsun güzel gayet iyi. gayet iyi kelepçeden kurtuldu şimdi Play. sırası. onda hazırım dostum olan sana oldu. elektriğin kesildi Artık canını. yenileyemez işte asıl yere geldik. sıkıştırdık. şerefsizi. şimdi. E bu salak e baktı Tabii karşısında.

güçlü adam var Anladın mı chat bak full. canlı oyunu bitirdim İzle E kardeş karşı. adam adam Para geldi oğlum gördünüz mü. Adam Biraz önce benden korkusuna. kafasına sıktı intihar etti Bak yani. chat olayların Bir farkını var artık ya. bu arada abone olmayı sakın unutma. ödülümüz. alalım bakalım kaç paramız. var oğlum paraya bak. lan huzur lan kasabamıza gidiyoruz. paraları alacağız kendimize büyük bir. Çiftlik ev yapacağız artık ömrümüzün. sonuna kadar huzurlu yaşayacağız. 63. 360 dolar chat kaç TL yapayım Hemen. bir hesap yapalım kaç Türk Lirası. yapıyor of Harbi güzel para neyse chat. Bu oyun çok güzeldi Çok zevkliydi o. zaman bir sonraki oyunlarda görüşmek. üzere bay bay chat

All Devices iOS Android Chromecast