ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Pompalı Ruleti (Galiba Çok Şanslıyım) - Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamünaleyküm arkadaşlar Aleykümselam. aleykümselam bugün pompalı Rus ruleti. oynayacağız var ya bu oyunu merak. ediyorum birkaç arkadaşımız da önerdi. geçelim bakalım bu oyun nasılmış oyuna 1. bu5 dolar verdim para babasıyım Para. Babası Umarım izlersiniz Arkadaşlar bu. videoyu bir de izlerken bir like. atarsanız güzel olur ha Vallahi b yok ya. şimdi oyuna geçeceğiz bakalım ne olacak. hemen. geçtik Evet arkadaşlar oyunumuza girdik. ve hemen Baş. Evet hala başlamasını bekliyorum. diyecektim 10 saniye bekledim korkuyor. musun diyor fare ile etkileşim a. tıklıyor. muşum adama tıklanıyor muydu kapıya. tıkladım. düz şunu imzalayacağız ha isim yazacağız. ne yazsak ya ya düz Refik yapacağım ya. Hatta req yapalım hemen enter'a. basalım. bir tane mermi var İki tanesi boş yani. biri gerçek. mermi bilmediği şekilde koyuyor içine.

Oğlum Pompalıyla Rus ruleti buur rus. ruleti dediğim nest silahıyla oynanır. anasını. sim kendimize boş Mermiyle Ateş edersek. o adamın turunu geçiyormuş yani o adama. tur gelmiyormuş bize tekrar tur. geliyormuş şimdi biri dolu ikisi boştu. Herhalde bize tutmaz anasını satayım %. 33 şans Tamam yani % 66 şansımız vardı. şimdi % indirdik Şimdi bence bu dolu. olan adama sıkıyorum O. yüzden Ya oğlum hissediyorum. ya şimdi üçü dolu ikisi boş bana sıra. gelirse dümdüz sıkarım ona Tamam yine. bilmediğimiz şekilde dolduruyor İçini ya. öl oğlum ya bu öldü Bak izle tamam bizim. bir hakkımız daha var sorun yok o. yüzden toy çıktı sen çok toy. çıktın ikinci Tura mı geçtik E biraz şey. yapalım diyor iki tane eşya seç diyor da. nereden seçiyorum anasını satayım. A bu ne sigara verdi Aha 4 canımız var. 50 50 şimdi. a okusaydım Keşke.

Okuyormuş Ne. oldu ne işe yaradı O kesin can verdi. anasını satayım da canımız full diye şey. olmadı Vallah Burada ne diyor hiçbir şey. anlamadım ben Bence bunu kullanarak. anlayabiliriz Çünkü ben yazandan hiçbir. şey anlayamadım anasını. satayım. a doluyu çıkardık Tamam herhalde en son. mermiyi. çıkarıyor boşu kendime. sıkıyorum sana bir kelime hediye. edeceğim sözüm. olsun Tamam tur bittiği için yeni eşya. verdi bu ne anasını. satayım a o neydi lan Ne alakayı Tanrı. tarafından imzalanmış anasını satayım. Tamam yine ü50 % şimdi. A bunun bir sonraki runu iptal ediyoruz. tamam öyle. yapalım tamam oğlum bu yakışıklı. güvenlik nasıl bir çar ya yemin ediyorum. her kelepçe gördüğümde aklıma bu adam. geliyor. ya pompanın hasarı 2ye çıkıyormuş Hadi. bunu da deneyelim. sıktım Vallahi varsa iyi. olur Of çok iyi iki canı mı gidecek.

Şimdi tamam çok. iyi Oğlum bunda 4 tane eşya var biz. bittik Lan anasını satayım Biz güzel. oynadık da a sıra bende tamam Bu sefer. kendime sıkıyorum çünkü kesin. boştur Evet boşmuş şimdi ona sıkacağım. kesin var içinde. Aha oğlum bıçağı var mı bunun bıçağı Yok. tamam şimdi içinde A bu ne işe. yarıyormuş Dur bakayım bir sigara yaktı. canı mı artacak evet canı artıyormuş. Tamam tamam ilk mermimiz yedik açılışa. başladık şimdi bize ne verecek Tamam. sigara güzel. olur tamam kelepçe Şimdi ben merer. yenilendi Tamam ben direkt patlatacağım. ya vallahi. sıkacağım. a dur a şeylere. tıklamadan. Tamam. güzel şimdi % 50'ye. indirdim A bizim bir sonraki turu şey. yaptı çok ilgi çekici. diyor vallahi İçimizden geçecek bu. bizim anasını satayım yok etti bizi. bizim kolumuzu bağladı Bir de bu şimdi. bir daha sıkarsa ölürsek. kaybediyoruz.

Aa yok boş şu an Evet boş bir tane daha. boş var. içinde tamam. şu sigarayı bir. içelim yanlış hatırlamıyorsam bir tane. daha boş olacak senin sonraki turu. blokluyorum. Kanka bir de kendime. sıkıyorum tamam şimdi yenilenecek. A oğlum boşa gitti kelepçem anasını. satayım Tamam sigara güzel olur Tamam. yine sigara İyi tamam yine %. % Şimdi bir sigara yaktım. canımız 3 oldu bir daha yakacağım Tamam. toparladık kendimizi şimdi 50 şansımı. kullanmak istiyorum. vururum Tamam. güzel Evet bizi yine kilitledi bakalım. ne yapacak yine yüz yok lan 3 tane boş. bir tane dolu var lan onu nasıl. getirebil. y Bir dakika ne oldu ben bir şey. anlamadım ha tamam bizim canımız Gitti. adamın canı bir Tamam şu an iki boş daha. var. içinde kendime. sıkıyorum tamam bir daha boş var yanlış. hatırlamıyorsam Tamam şimdi bir sonraki. turda bunun içinden geçiyoruz Sıra Bizde.

Çünkü bıçak geldi Aha bunu kullanmadık. daha biz Oha oğlum bunun yaşama şansı. yok. Eee yuvarlak şeyi kontrol et diyor yani. sıkacağım mermiyi kontrol. edebiliyoruz Tamam kırmızı değil mi lan. yanlış. görmüyorum ekstra ik hasar koyacağım . bir'e indireceğim. canı of oğlum toy çıktı demiştim size. ya iş yok. bunda galiba 3 Tura. geçtik. ölümün arasındaki şeyde dans edeceğiz. diyor ölümle yaşım arasında diyor Hadi. bakalım Ne oluyor. oğlum Oha 4. eşya al bıçak kelepçe sigara büyüteç. güzel geldi güzel. geldi kaç 2 4 6 o sondaki 2 ne anlama. geliyor. a Kaça kaçtı Görmedim Allah kahretsin. bence kaydı durdurup bir bakayım Çünkü. bu önemli bizim için arkadaşlar Evet. birisi dolu iki boş O yüzden ne. yapıyoruz bence bence kendimize sıkalım. boş gelecek ya güveniyorum kendime Tamam. çok. iyi şimdi içine bakacağım. boş Tamam yine kendime.

Sıkacağım sonra bıçakla 2x yapacağım onu. vuracağım Bir de kelepçe. takacağım felaket bak burayı var ya. sörflü yuz iyi. izleyin oğlum şu bıçağı iki kere. kullansak Can mı götürüyor falan çok iyi. olur. lan 4 eşya alalım şöyle Oy oy. oy güzel geldi güzel geldi 4E 4 Tamam. şimdi Bence ilkine Bir. bakalım abi ilki boşmuş Ya tamam öbürü. doldur Bence öbürünü. sıkacağım bir daha baksam mı. tıklayınca bir daha geri bırakamıyoruz. Tamam sıkıyorum. ona Vallahi iyi oynuyoruz Tamam 50e. indirdik yine şans. durumunu Aha boşun biri gitti kelepçeyi. taktı büyüte kırdı yemin ediyorum. İçimizden geçecek bu hasarı da koydu. Sigarayı da. yaktı anan avradın vall. geçecek Tamam bunu ayarlayacağız. arkadaşlar rahat olun sigaramız var. zaten sorun değil o yüzden şimdi. a sıra yine ona geçti doğru Biz. bağlamıştı şu an içinde bir boş bir dolu.

Olması. lazım Ne yaptı bu bilmiyorum herhalde. Boş kal aldığı içinde yanlış. bilmiyorsam O yüzden deniyorum hemen boş. kaldı diye. düşünüyorum yanlış hesaplamışım. arkadaşlar senin kafanı Evet o boşu. kullandı Tamam ver 4 tane. eşya Tamam Şimdi içinden geçiyoruz bunun. iyi izleyin Sıra bize bir gelsin üçü. dolu ikisi boş Tamam sorun yok Oğlum. adamda 3 tane kelepçe var anasını. satayım Ha şimdi. Bence 3 dolu 2 boştu bir canımızı. dolduralım. Biz bir kere daha içiyorum büyüteç. bastım Evet dolu elini. bağlayacağım şöyle. yapıyoruz. sıktım Tamam Sıra bize geçti tekrar. şimdi bitireceğim şimdi % de galiba. yanlış. bilmiyorsam Evet elleri bağlı Hazır. mısın. diyor Ne. oldu oğlum içinde varsa bittin zaten. diyeceğim de boşmuş O zaman şöyle. yapıyorum. Tamam sonra içeceği. içeceğim ne olur boşu çıkar ne olur Aha. oğlum bittin sen şimdi bunun içinde iki.

tane dolu. var Tamam bitmesi lazım oyunun. burada Aa ne oldu Kazandık. mı. oğlum oyunu bitirdik dümdüz bir. oynayışta tebrikler Refik. diyor. oy 660 ml bira İçmişiz Neyse Evet. arkadaşlar oyunu bitirdim dümdüz bir. sefer de bitti nasıl oldu bilmiyorum. Galiba biraz iyiyiz ya Bu konuda şimdi. oyunu oynadık eğlendik gideceğim satın. aldığım yere yazacağım Diyeceğim siz. insan sağlığıyla oynuyorsunuz paramı. geri istiyorum ne zaman paramı. verecekler Neyse şaka bir yan arkadaşlar. oyunumuz böyleydi izlediğiniz için. teşekkürler Görüşmek üzere ne zaman. paramı verecekler

All Devices iOS Android Chromecast