ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Pompalı Rulet (Türkçe) | Buckshot Roulette


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Üzere biri Omuzlarımı tutabilir mi oyun. oynayamıyorum hasta değilim Hayır. Korkacak bir şey göremiyorum wd hareket. edemediğim. göre dediğim günü. unutmayacağım Sizde bir. varm. canımı ortaya koymaya hazırım. bro bana oyunu ver. Sadece bütün sorumluluklarından. vazgeçeceğim her türlü kusma yanık ölüm. gibi durumlarda burayı suçlu. tutmayacağım dair bir belge imzalamam. gerekiyor ve bu durumda. adım. dostum hiçbir şey anlamıyorum bu. olanlardan iki tane boş bir tane dolu. mermi. mermileri. yerleş O benim mi karar vermem gerekecek. abi İlk turda asla dolusu denk gelmez. diyorum. bunun olasılığı çok düşük olm Neyse. tamam olasılıklar dünyasından çıkıp. gerçekler dünyasına geç bir daha B sıkma. Gerçi boş gi içi. abi Tamam yine kendime sıkacağım çünkü. havalılık. bütün tanım kaçtı ya bundan sonra. olayları daha iyi. değerlendirmeli.

Mermileri g sırada. yerleştiriyorum ben yine kendimden. başlayacağım çünkü bir dakika önceki. Yaptıklarımdan ders alacak nitelikte bir. vuruşma yapacağım yoksa matematik. dünyasındaki olasılıklar mükemmelliğini. kullanıp mı Ben ağzıma sıkmayı seviyorum. herhalde ya Bilmiyorum. Aha beyefendi galiba sizi. vuracağım. ben buna bu dansı yaparım. abi niye bu kadar oynan bilmiyorum. Allah bu bu bu bu olayları nasıl. değiştirecek iki itemin olması bu ne. yapıyor bu ne. yapıyor Ne iş yapıyorsun abi sen pompalı. iki Damage atıyor bunu basınca oyunda. sigara içmenin Bize bir tane can vermesi. çok garip dostum bir fikrim var. Öncelikle şunun ucunu keseceğim ve bu. nasıl daha çok Damage vurmasını sağlıyor. bilmiyorum Ve şimdi kendime sıkacağım. Evet bu hareketi daha önce görmedim. Dünya üstünde ve işe yarayacak. bebeğim Allah kahretsin çok kötü bir.

Fikirdi bu çok kötü bir. fikir Tamam anladık sen de yok Hadi ver. hadi hadi hadi hadi kelepçe ne işe. yarıyor. abi. hop Allah mı o sözleşme yazan tarafın. Allah çıkması ihtimali beni çok. korkutuyor şu an bu işler çok karıştı. demek tamam yarı yarıya şansım var abi. bu şansı biraz arttırmak adına bir kere. de şu popı Ben karıştırsam Ne olurdu ki. aramızda bir Güven oluşurdu En azından. karşıdaki adın ellerini bağlarsam bir. tur boyunca zaten kazanmışım demektir O. yüzden sanırım bunu önce ona takıp O bir. de benim için kendine takıyorsun çok. tatlısın ya ben olsam Kendime bu kadar. hevesle takmazdı bunu Çünkü birazdan. kafana. sıkacağım hala kelepçelerin var mı. oh bir daha sıksam Bence gelir. sana ya da hayatımın oyununu yapıp kendi. kafama sıkıp hep bu zamanlarda. patlıyorum ya ama iki mermi dolu olma. ihtimali bana çok yüksek geliyor abi.

Kelepçeyi de kullandım ama ya ben yine. kendime sıkmayı deneyeceğim Hadi lütfen. acı sos aşkına Vur. şunu dostum Bu oyuna bayıldım Şimdi. senin elindeki kş Hala duruyorsa işler. değiştiren. ziye ne gerek var. dedi ne gerek var. dedi. eee o şeyleri ben kullanmadım Açıkçası. bu birazcık kafamı Oh bu kelepçeye. bayılıyorum kelepçenin gelmesi. harika ölüm ihtimalimiz artık daha. yüksek şu an mermi içeride bakma tuşu o. adamlar adamda item birikiyor Bu arada. bu birazdan canımı sıkmaya başlayabilir. bakayım abi var mı orada. mermi galiba bu boş demektir İnşallah bu. boş. demektir boş demek müziğim nerede bak. bak projeye gel kafana sıkıp seni. hızlıca bitirmek istediğim için böyle. bir şey yapmak. is Ha iyi bari Tamam o bana denk. gelmedi olacakları. g Hayır Hayır abi Bir de üstüne sigara. içiyor psikopatım. Hayır. abi Bir de üstüne bir şeyler içiyor.

Mermiyi çekiyor. atıyor Silahsız bir adama sıktın az. önce. dostum benim için gece Bittiği anda. başlar Hadi. bakayım ulan bu müziklerden telif. çıkarsa korkunç canavar abi bilmediğim. bir şey var oyunu öğrendim de geldim. Bana son bir yaşam şansı daha verildi. bir elektrik şarjı daha patlatıldı. suratıma ve olasılıklar dünyasını. matematikle birleştirip bir altın oranla. sana sunma fikrim var Ve yine İnsanlık. Bende Kalsın Diye. o boş mermiyi kendime denk getirmiş çes. Kafama sıkacağım ve elimdeki hiçbir şeyi. kullanmadan Dostum bunu Senin görmen. gerek beyefendi Normalde Bunu size. yapmak istemiyordum ama galiba kafanıza. sıkmam. gerek Benim oyunum biraz danslı dır. biraz kültüreldir atalarımdan gelmedir. Dayı haberin olsun bu dayıya bir şey. demem lazımmış gibi hissediyorum Hani. kendine ait bir form olmasına karşı.

Böyle Necmi abi diyesin var sana böyle. çok içeriden Yürekten gelen bir sevgi. besliyorum galiba ölüm ve yaşam arasında. gidip geldiğimiz bir süreçte olduğumuz. için olabilir Bunların hepsi roundu son. merm de bitirir diyor bunu kullanacağım. abi gazoz iyi geldi ha Aa bir tane boş. attım abi Şimdi bunu kafasına sıkma. vakti geldi dial kafasına sıkma vaktim. geldi Bu çok kötü oldu Bu çok kötü. oldu o da Gazo içecek gözlerimin içine. bakarak hem de aha doluyu. attı Tamam 2 Damage verecek buna. veremezsin ki boş. o galiba kalan mermileri iyi saymalıyım. bir büyüteç daha o bir kelepçe daha. envanterim genişlerken canım azalıyor bu. benim canımı sıkan tek olay iki tane boş. var abi 3 tane dolu iki boş 3 Dolu Şu an. dolu muyuz abi. doluluk. oranımız o zaman kafama sıkıyorum böyle. bir durumda rica ederseniz Ama bu roundu.

Kazanmam lazım abi o yüzden iki büyüteç. cran o dolu mu boş mu lan Allah. kahretsin anlayamıyorum ki kırmızı mıydı. beyaz mı yemin Edim. anlayamıyorum beyine kafana sıkacağım. Çünkü orada minik bir kırmızılık gördüm. şimdi Hani tam beyazlık gördüm. diyemem eşitlendi bebeğim kafana bir. sıkış Daha ister misin bence dolu. içi matematikler dünyasını kullanmalıyım. olasılıklar içinde yüzüp giden bir hayat. içinde olmalıyız elci oldum Allah. kahretsin hem Elimi kolumu bağlayıp hem. de Double Damage vererek benim. haysiyet Dostum ben kur kuralları. biliyorsun Gece yeni. başlıyor Aç ulan kapıyı seninle bir. işimiz var ver mermi istiyorum büyüt iç. istiyorum Bu sefer ilk Kafama sıktığımda. hiçbir şey olmamasını rica ediyorum. bilgisayarın içindeki sıfırlara birlere. sesleniyorum ne olur sıfıra denk gel ne. olur Neden epik Mer mi dolu dostum.

Sakinliğimi koruyamıyorum Medeni. tarafımı yok etmeye başladı Tamam yine. yarı yarıya ikisi boş ikiş de doldu ve. konuşabildiğim de Hayat ne güzel. olu bu boş bundan eminim Bunu o yüzden. Kafama. sıkacağım Siz hiç zahmet etmeyin. beyefendi Ben kafama sıkarım ama şimdi. ise hiç umrumda olmadan manyak deli bir. özgüvenle dealer kafasına sıktığımda. oluşan. ifade Büyük ihtimal büyüteç kullanacak. eğer bana sıkarsa ölmüşüm. demektir. Oh Bir de gaz. ii herif oyunun nasıl oynanacağını. biliyor kuralları biliyor lanet olas 3. dolu 2 boş çok kolay dolu musunuz acaba. büyüteci yararlanmak istiyorum biraz boş. boş muydunuz Ok o zaman ben bunu kafama. sıkıyorum ama bir dahakine size doğru. yaklaşabilir o merm haberiniz olsun hem. de böyle Damage artırılmış üstünden. kesilmiş Hatta üstüne bir sigara içilmiş. Bu bir yatırım tavsiyesi değil hiçbir.

Şey tavsiye değil bu videodaki görünen. görünmüş hiçbir şey tavsiye değil Ha. belki evinde Kendine bir tane kelepçe. alırsın evde eğlenirsin ama bugün o gün. değil abi bugün bu herifin kafasına. sıkma. günü canı kaldı abi hadi bunu yapmam. lazım ya büyüteç şekli. Hıı B Bir de üstüne sigara içiyor Abi. senin bu yaptığın biraz sadomazo işi. geliyor bana biraz böyle bundan zevk. alıyormuş çasa içiyorsun o sigarayı. Anladın. mı hayır bir daha olmaz Bir daha olmaz. görebiliyor. musun. lütfen. B. hı Daha dikkatli olacağım şu. kelepçelerden çıkmama izin verirse. galiba elimdeki itemleri daha fazla. kullanmalıyım Ben onları Geleceğe. yatırım olsun hani çoluk çocuğa kalsın. diye uğraşıyorum ama 3 tane kelepçeyi. nasıl bir gen aktarımı bu hani ne işe. yarayacak Bunlar 3 dolu ü boş Jun cana. ihtiyacı var abi sen şu kelepçeyi bir.

Al şimdi burada bir hayat öpücüğü. dokunuşu yapmak istiyorum çünkü yarı. yarıya bunun içindeki mermi boş O yüzden. çok cüretkar bir Atılım yapıp önce. kendin kafama sıkmayı becerir sonra bu. adama sıkarsam oyun. bitiyor Yes süper şimdi Kesin Bunlardan. biri dolu gelecek adama Yoksa bir kere. daha kafama sıkıp işi. Hayır ya bu kötü fikir Hayır şu an dolu. abi adamın kafasına. sıkacak. Hayır Şunu kafana sık. V hepsi dolu onların hepsi. dolu. Kafam karışmış. hissediyorum hepsi dolu Abi onların ama. şimdi bir dakika kelepçelerden. kurtulursam ve sıra bana. gelirse dostum artık. beraberiz Az önce kendi Kaf sıktın Çünkü. geri zekalı olsun Ben de kelepçe bol Bu. normal şartlarda bir sosyal yaşantıda. söylenmesi garip bir şey olabilir abi ik. tanesi boşsa Ben full sıkarım ya full. sıkarım abi Hem de böyle kelepçeyi. bağlarım üstüne Ulan bir tane büyüte.

Bıraksaydım çok iyi olurdu Allah. kahretsin Bir de üstüne sana Double. Damage veririm Çünkü neden olmasın zaten. birer canımız kalmış Hatta şunu da. basarım. üstüne gulud diye içerim pompalı Adan. bir çektikten sonra Allah kahretsin. derim boş bir tane varmış ve vururum. seni ev Eğer boş çıkarsa monitörü. kıracağım Ne oldu ölüşü mü. gördük cu kazandı cu. kazandı Ç kaz bir dakika ölüm seviyesi. de mi var şu. an. başardık daha fazla elektroşok ya da kan. yok Şimdi sen ve ben Hayat ölüm arasında. Dans. ediyoruz ne oluyor şu an Allah'ım ne. oluyor eşya verecek. misin. güzel gazol severim bunu da. severim kaç. Can bak Risk. Budur Al şunu kafana. bakayım olasılıklar Benden yana Canom. istediğin kişiye sıkabilirsiniz. Az önce yaptığı şovu anladın değil mi. bana bu orada artistlik yapmaya çalıştı. Hani sen benim kafama sıkamazsın Ben.

Kendi kafama sıkarım ve hiçbir şey olmaz. temalı bir şey gösterdi bana yemezler. diyorum dördü dolu ve dördü boş Bu ne. demek biliyorsun Merhaba Hanımlar. Öncelikle birimizden yorumluyoruz dolu. bir taneyi attık içinden ok ben bu. içindeki boştur diye yorumladım bu kadar. çok şey aramalı mıyım bilmiyorum. bakayım boş bak bak a ölmedim Ya niye. ölmedim Vur kelepçeyi ellerine ikilik. vuruş çok kötü oldu çok kötü. oldu Neyse ki bu sefer patlıyorsun değil. mi patla dayı ya. hadi Allah kahretsin hepsi dolu şimdi. hepsini kafama yiyeceğim Allah kahretsin. benim cim niye burada ya Allah kahretsin. Çapulcu gibi geziyorum ya sürekli. headshot atmaya devam et çünkü bütün. boşları ben aldım salak gibi. bütün tadımı kaçırıcı maddelerin Hepsi. tek tek yaşandı Ama bu dayının bir. Canını yakmadan gitmeyeceğim. üzgünüm dealer. Baba hatta bunun üstüne böyle.

Bir kelepçeye taktım o zaman. sonları saymaya başlamam gerek biliyorum. oyunun ortalama şu an 15 arkasında. falanız ama beynim o kadar hızlı. çalışmıyor bardon yani bardon. diyebilecek kadar TDK. dışıyken kelime söyledim mermileri. saymam lazım diye Neyse bir sigara. içerim Hatta bir sigara daha içerim şunu. içip bir boş atarım gibi umuyorum abi. hep dolu atıyorum ya hep dolu attım ya. bir tane boş atana kadar bir eç MEye. devam edeceğim alkolik bir adam yaptı. rulet beni ölmeden önce istediğim son. şey Gene mi dolu lan sen şunu bir al da. ya her şeyimi kullandım ya bu kadar. fazla kullanmalıyım belki bakayım Şuna. da boş. güzel bence bir boş daha vardır diyorum. bana yorumlarda katılanlar beğensin. yorum atsın ya da beğenmeyin ya şimdi. Kafama sıkacağım ve 150 Damage. yiyeceğim. sabrım ve sakinliğimi bu adam Şimdi boş.

Yiyecek. biliyorum hadi Ver şunu ver Çabuk ver 2. boş 4 dolu Abi bu demek oluyor ki buu. alıyorsun şuradan. bakıyorsun doluyu gördüğün anda bak. doluyu ilk gördüğün anda taktığın. kelepçe ile gelen baş ağrısı Dayı şok. acaba Benim ellerim neden kilitlenmiş. diyor ama o tam Bu soruların O soru. işareti cümlesini koymadan. güm ve elinde hala kelepçe var Bu demek. oluyor ki kafasına sıkmam için bir. şansım daha var o iki. boş asla denk gelmeyecek Kafama. sık Bu ne demek. lan artık göremeyecek miyiz iz dememek. yaptığı. şeyi anlamıyorum ama deın kafasına bir. tane daha sıkacağım ve boş gelecek. biliyor. ya keşke kafama. sıksaydım ya keşke kafama sıksaydım. diyeceğim bir güne başlayacağımı hiç. beklemiyordum. ya iyi öğle yemeği arası da verdin. rulete güzel. oldu. geri zekalı o kadar şey içtikten sonra. Kafana mı sıktın gerçekten ödülüm nedir.

Bana ödülümü verun nereye basacağım lan. burada Aha oy. o mone mone ulan Değer miydi lan Para. için dediğini duyar gibiyim Ama değmez. hiçbir rulet hiçbir kazanç sonunda. sadece para varsa sağlığın oynamanı. gerektirmez güzel bir parayla evimize. gidiyoruz bugün mutluyuz son Çıkışımı. yapmak. üzere seni davet edeceğim sahneye ama. Keyfin de çok yerinde ya of bunu da. bozamıyorum ki Şuna. bak tamam Ben kedi değilim haklısın. bazen bana öyle bir bakıyor ki hani sen. kedi değilsin nasıl miy avlayabilir. bakış atıyor. bazen de sen konuşuyorsun sen de insan. değilsin

All Devices iOS Android Chromecast