ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Plinko oyununda 6.000₺ ile 600.000₺ Kazandım! #pineofplinko #casino #slotoyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Söyle. bana Ananı 75 top var lan Oğlum. bu sefer versin lan durun bir buraya. odaklanın Durun bir buraya odaklanın 75. top. var 75 top var yapacağım şu yerden sonra. yapacağım. güzel. Sen Dean Senan büyük. gel bir tane büyük gel. lan güzel beyler 97p 97 top var 97 top. var kişe. verelim. Tamam Devam devam devam. devam devam devam Tamam Aç Aç Aç Aç Aç. onu da aç onu da aç onu da aç onu da aç. onu da aç onu da aç onu da aç aç onu da. aç aç aç onu da aç onu da aç onu da aç. onu da aç tamam Beyler geliyor mu para. Beyler geliyor mu üçe kadar açtık Beyler. a zıp atışı var lan zıp atışı var. vallahi zıp atışı var atışı var. vallahi ama burada az top olduğu için. atışı verdi birten. Hadi lan buradan Yar lütfen Lan bir 100. 200 b000 öde lan 100 200 b000 öde. lan tamam burada var toplara toplara. toplara iyi bakın toplara Allah.

Bismillah az şu anda. Beyler. geliyor ya. Allah atış bakan Cidden bu sefer Ananı. çok iyisin devam et vur vur vur. vur daha çok daha çok daha çok daha çok. daha çok daha çok daha çok daha çok daha. çok hiçbir şey verm şu an daha çok hadi. hadi hadi tıpatıp vur vur vur iyicene. şey yap iyicene ilerlet iyicene ilerlet. Lütfen biraz daha ilerlet lazım. Hadi beyler şimdi asıl nokta burası. 16 açtık o açtık lan ananı asıl. mevzu şimdi değil mi asıl mevzu şimdi. değil mi Şu an kaç top şu an kaç top var. Beyler şu an kaç top al zıpın Z. lan ananı. Hazır mıyız Beyler ya Allah. Ananı bu neymiş lan. Ananı. Ananı. of of of. of Sen gönder göer. vun aldık Hadi lan daha çok zor yer şu. anda Ama ananı şimdi kaç var. Beyler şimdi. kaç. şimdi kaç Sef var Ananı Ananı. yine to yine Ananı [ __ ]. Geliyor maim geliyor ne geliyor ne.

Geliyor Ananı 640 mı 641 mu sik. Lan beyler chat çıldırdı koyayım. ya Allah Allah. lütfen Ananı. Ananı [ __ ] O neymiş lan öyle. Ananı. Ananı. aç aç aç aç Orada. açtı Allah'ım burur açtı Ananı . burur açtı şimdi 1p mu Ananı 1. top mu şaka mı Lan oğlum şaka. mı Oha koy toop ne. lan stop var he Ananı zıplat. duruyor mu y duruyor ananı sikeim bu. sefer bit Oğlum bu sefer bu sefer bitti. y iş bu sefer iş bitti Arkadaşlar hazır. mısınız Ananı. Ulan var ya İkimiz temiz. Allah'ım Hadi Allah batıyorum Ya Allah. bismillah stoplara. bak. devam devam devam bine girmedi bir türlü. bin ya bir daha bin ya bin ya had devam. devam aç Oray a aç lütfen aç aç az kaldı. geliyor aç 256 geliyor hadi 256 geliyor. 256 geliyor 256 geliyor 256 geliyor O da. geldi O da geldi O da geldi. an neiş lan bu. beni oğlum bir t o çi yemin eder ilk def.

Böyle bir şey görüyorum ilk defa. şimdi Allah çs ilk defa böyle bir şey. görüyorum ananı seçeyim. 2500 top mu Zıp atışı duracak mı duruyor. mu gitti zıp atışı gitti vallahi zıp. atışı gitti zıpl atışı gitti ama 2500. toptan bahsediyoruz geliyor mu Geliyor. mu Beyler Hadi ya Allah ya Allah. oy Ya Allah bismillah Ananı . toplara. bak bir bine girmedin ama ya Bir bine. gir ya bir bine gir ya Hala top geliyor. top toplara bak toplara toplara bak. toplara oh oh oh oh oh oh oh gel gel say. say say say oh Bir de bire gir lan Bir. de bire gir lan Bir de bire gir lan. şurada gel gel gel gel gel gel oh. oh birine girdi bire girdi birine girdi. be bine girdi be koyayım bire. girdi lan birine girdi bir b000 dah. geldi Ananı 2 tane 1000 geldi. Ananı. Ananı [ __ ] 2000 2 kere bin. geldi Ben böyle bir şey görmedim ben B. bir kere daha geldi Ananı ü kere.

geldi . koyayım Ananı Ben böyle bir şey. görmedim ben böyle bir şey görmedim. Ananı Oha [ __ ] koyayım be anını. be böyle bir şey yok böyle bir şey yok. koyayım be bir düşük Mete aldım. koyayım be 6 Kaya 600.000 be öyle. bir şey yok koyayım dünya rekoru. kırdık koyayım be Ulan 30.000. liradan 630.000 çıktık Ananı be. mükemmel oldu be ulan sesim soluğum. gitti Ananı şükür be şükür be. koyayım be

All Devices iOS Android Chromecast