ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Pinup Web2 Aracı Tanıtım Videosu


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar Merhaba bugün sizlere. petet yerine kullanabileceğimiz. alternatif bir dijital pano aracı. tanıtmak istiyorum İsmi plan öncelikle. ve bitki Aracımızın internet sitesine. girelim Google kramp yazalım karşımıza. çıkan işte sitesine girelim V12. aracımızı internet sitesine girmiş. oluyoruz bu şekilde de kullanabiliriz. ama kaybolduğumuz zaman daha iyi daha. Yetkilerin bizler için daha kullanışlı. hale geliyor giriş yaptı yeli ardından. Google hesabınızla giriş yapalım bu. şekilde kaydımızı hızlı bir şekilde. oluşturmuş olalım ve Nicky aracımız. Hemen bize boş bir dijital Onu açıp. karşımıza çıkıyor Aynen testi. bu çalışan bir dijital pano sol kısımda. dijital paramızın ismi var bu. değiştirebiliyoruz bir kanalımızın ismi. teknokul olarak verelim Artık simgesini. tıkladığımız zaman bize yeni bir dijital.

Falan açıyor değil dijital paramızı. siliyor renk dijital paramızı rengini. değiştiriyor arkadaşlar burada arka. plana resim de verebiliyoruz buradaki. post larımızı gönderen sıraya koyan bir. simge Yanındaki o dostlarımızı aşağı. doğru kaydıran bir simge buradaki. arkadaşlar paylaşım öğrencilerimiz için. veya proje ortaklarımız aleyküm. paylaşmamızı ağlıyor bugünkü kopyalayıp. paylaşabiliyor Uz arkadaşlar yanındaki. simgeyle buradaki hazırladığımız dijital. panoyu yapabiliyoruz meylimiz de. aynı PTT olduğu gibi güvenlik ayarları. yapabiliyorum şu anda herkese açık. görünüyor bunu özel yapıp arkadaşlar. işbirliği. bu getirebiliriz arkadaşlarınızın mail. yükleyip onları yetki verip editör ve. sahibi şekilde dijital pano olsa. kullanıcı ekleyebiliyoruz hiç birlikte. hale geliyor Bu şekliyle yükle herkese. açık hale geliyor linki koy gönderdim.

Herkes ekleme yapabiliyor Aynen petet. mantığıyla çalıştığını söylemiştik. arkadaşlar buradaki altı Simge. tıkladığımız zaman bize bir posta açıyor. post içerisine gönderilen yazabiliyoruz. İşte benim adım Mehmet dolap değilim. ortaklarımız öğrencilerimiz kendisini. tanıta biliyor bunun editörü aşağı. kısmında yazımızın rengini biçimini. buradan değiştiriyoruz üstteki kısımda. bu postu muzun rengini değiştiriyoruz. dostumuzu Ayrıca kalem haline getirip. yazıda yazabiliyoruz dostumuzun Aynen. kopyasını yapıyor. Ne diyorsun alıştırıyor of dilerim. tekrar bu başka bir dijital panoya. buradaki konuştuğumuzu taşıyor o. dostumuzu arkadaşlar Buluta kaydeden. Burak olsa kaybeden Simge bu şimdi zaten. koltuğu Aynen pek de olduğu gibi yazının. yanı sıra arkadaşlar dijital panoda. resimde ekleyebiliyoruz tıkladığımız. zaman bilgisayarımızdaki bir resmi aynı.

Dijital oyunumuzun üzerine alıyor. bekleyelim. bu et aldı Az önce bahsetmiştik buradaki. ayarla kendisi aynı PTT olduğu gibi. gönderilerimizi düşüyor yani. getirebiliyor buradaki Simge arkadaşlar. buradaki dijital pano muzu veya. dostumuzu arkadaşlar durup toprakta yani. Buluta kaydetmeye yarayan Simge bulto. kaydedip daha sonra ile Bulut'tan buraya. kayd edebiliyoruz bir kapalı mızın. üzerine video ekleyebiliyoruz arkadaşlar. YouTube'dan veya düğme olan linke buraya. kopyaladığımız zaman kabul ediyoruz. videomuzu Aynen PTT olduğu gibi bir. ithal konumuzun üzerine alıyor Bunu. düzenlediğimiz zaman tekrar üstteki. simgeyi tıklayıp düzenliyor Aynen. sürüklebırak Kula'da şunu bir kademe. çevirelim sürüklebırak madao. dostlarımızın yerini değiştirebiliyoruz. aşağıda. ne duruyorsun aşağı doğru kaydığını. söylemiştim ile aşağı doğru kaydırıp.

yeni postlarda ekleyebiliyoruz veya yine. post larımızı yukarıya doğru çekmenize. olanak tanıyor Aynen tehdit olduğu gibi. arkadaşlar Finans da ücreti versiyona. geçmiş durumda bizlere ücretsiz. versiyonunda üç tane ve on megabyte. ettiği alan veriyor bu şekilde. kullanabiliyoruz dijital pano aracı. işbirlikçi bir araç bunu sınıfımızda. kullanabiliriz projemizde proje. ortaklarımız da projemizde ki. öğrencilerimizle çeşitli amaçlar için. kullanabileceğimiz güzel bir araç Umarım. faydalı olmuştur izlediğiniz için. teşekkür ederim

All Devices iOS Android Chromecast