ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 PENALTY SHOOT OUT ⚽ TAKTİK İLE KASA KATLAMA ⚽ 30X İLE YÜKSEK KAZANÇ NASIL ALINIR? #penaltyshootout


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhabalar Arkadaşlar hepiniz. kanalıma hoş geldiniz Bugün sizlerle. sevdiğimiz bir oyun olan penaltı şut at. oyunundayız ve 10 bin liralık bir. kasamız var kasamızı katlamaya geldik. golleri atıp paraları Patlamaya. iksirleri yakalamaya cüzdanını. doldurmaya geldik açıkçası sevgili. Şimdilik dümdüz. 300 liradan bir başlayalım Bence. bir 300 lira ile Selamünaleyküm diyelim. Hadi bakalım Sağ ol dedik kaleci çıkardı. Eyvallah Kale sol üst dedik kaleci terse. yaptı. Salat dedik çıkardık. güzel ikinci golümüz aynı yere. zıplayacağını düşünmüyorum Bir tane daha. aynı yere zıplayacağını düşünmüyorum 15x. Ahanda 30 aldım selamımı döküm daha ilk. şeyler ilk 9200 lira. güzel 32'si koyduk gene koyduk gene. 32'ye. güzel Kale şey Ne haber koçum. 18316 lira oldu kasamız 100 lirayı. çektim bayisine Şimdi neden 30x'i. yakaladık kaleci Muhtemelen şimdi bütün.

Toplarımızı aşağı yukarı herhalde bir. 1015 şutumuzu falan çıkarır diye. düşünüyorum. yalandan bir tane yer. ama ikinci golü asla yemez 4'tür. kaçırıyoruz. 5 oldu. O yüzden 100 liraya düşürdüm abi Çünkü. daha Oyunun başında 32'si aldık bunun. bir intikamını bizden almak isteyecektir. Bak mesela 1 gol yedi ya İkinci golü. asla yemeyecek aa. mor olduk. güzel 17.500 lira ile oynamaya devam. ediyorum. sol üst dedim güzel gol bir Sağ ol dedim. çıkardı Tamam şimdi gol yemeye başladı. 300 liraya geri döndüm. bir tane. 750'lik vurmak istiyorum Teşekkürler. bir tane 750 kurdum. bir golle bıraktım 300 liraya geri. döndüm. Sağ altta hep kaçıyoruz ve inatla da sağ. altı vururuz sol alta vuralım Bak şimdi. yine kaçırdık. hayret hayret hayret. Tamam sıkıntı yok 2 tane gol olunca. almalıydık Bence aynı yere vuracağım. ortaya vurduk güzel.

Sağ ol dedik gene kaçırdık ki. üç kere attı Tamam güzel Tamam tahmin. ettiğim gibi 3 kere atladın oraya yeter. 2300 lira daha koydum kasama 18.600. liralık bandına çıktım şimdi gene biraz. kaçırma ihtimalimiz var gibi gibi sağ. alt. hata verme ya lütfen hata verme ya. lütfen hata vermedi dedik Neyse geri. geldik ufak çaplı bir hata oldu. arkadaşlar oyunda devam ediyoruz 300. liradan şutlarımızı atmaya Ne yaptınız. lan benim banladınız şimdi bütün şutları. kaçıracağız mı yoksa. gol bir. gol iki. yapma be golü olmadı. Sağ ol. sol üst. gene sol üst. topla abi 7x topla babacığım 2300 lira. daha. 19100 liraya düştük şimdi bahis mi 200. liraya çektim arkadaşlar 1 aynı yer. yine aynı yer. çıkaracaksın değil mi hepsini böyle gene. aynı lan. Bir daha aynı yer. Hadi be Keşke aynı yere Vursaydın. Tamam topun gerisinde Kral vurdu gol.

Oldu Bir tane daha gol attı atarsan. atarsam atarsam. konuşamadım Pardon arkadaşlar Sevgili. dostlar Bu arada hemen hatırlatmalarımı. yapmak istiyorum kanalıma abone olmayı. unutmuyorsunuz videolara like atmayı. unutmuyorsunuz ve o güzel. parmaklarınızla. telefonlarınızdan ya da klavyelerinizden. güzel yorumlarınızı benden. esirgemiyorsunuz Sizleri seviyorum. şimdiden de sonsuz teşekkür ediyorum ve. oyuna Focus arıyorum kaldığımız yerden. devam ediyoruz 10.000 liralık bir. kasayla başladık biliyorsunuz. şu anda 17 bin bantlarındayız. daha Oyunun başında hemen akılları. tazeleyelim 30 kişiye kaldık. biliyorsunuz. Hadi bakalım Onun dışında oynadığım. önerdiğim sitelerinde linkini aşağıya. yorum kısmına sabitliyorum girip gönül. rahatlığıyla üyeliklerinizi açıp. oyunlarınızı Dilediğiniz gibi. oynayabilirsiniz Dostlar Keşke aşağıya.

Vursaydım 3 tur oraya atladı dördüncü. atlamaz dedim ama bak dörttür oraya. atlıyorsun 5 olmasın. Aynen böyle. yapma be yine bir 15x'ten direkten. döndük. gene 15x direkten dönüyoruz Yoo kim. diyor ki Kim diyor onu Üç bin lira ver. 200 liraya da 15 kişi aldık. 300'e çektim. güzel gol bir bas abi bas Topla topla. topla topla hiç gerek yok topla abiciğim. topla abiciğim 19.600 lira yapayım. kasamı 100 liraya bir düştüm Çünkü. birkaç top kurtaracak bu deli manyak. çocuk. şimdi diyor kim. Tamam sıkıntı yok sağ ol dedik. sol üst dedik. 100 liradan vuruyoruz Bir tık rahat. gibiyiz Sıkıntı yok o yüzden. rastgele dedim vurdu bir daha rastgele. denir bir daha lan. Vay vay vay vay vay vay bunu alırsam 20. bin lirayı kasamda görüyor muyum. görüyorum. 20 bin lirayı kasanızda gördük. Abi bir tane çıldıracağım ya 1000 lira. gel. aşağıya vuracaktım niye yukarıya son.

Anda fikir değiştirdim ki ya ben. bir kere daha riske gireceğim. olur mu Bir tane daha. Bence olur. Olur olur bal gibi olur hem de bal gibi. bal bal. 20.670 düştü Şimdi 200 lira tekrar. sağ alt dedim Topladım topladım gayet. gayet okeyiz Gayet iyiyiz Gayet güzeliz. daha üste. 20.400 lira bandındayız bir tane gole. ihtiyacım var aslında biliyor musun. basarsam 390 küsür bunu da atarsan. tatlı topla gelsin abicim. 21 bin Vay vay vay kasayı ikiye katladık. Hatta 2'nin de biraz üstüne çıktı. açıkçası bir de aynı yer. çıkar bakalım Hadi Kurtar bakalım Koçero. Sevgili dostlar Bu arada tekrar ince bir. hatırlatma sizlere kanalıma abone olmayı. unutmuyorsunuz videolara like atmayı. unutmuyorsunuz sizlerden ricamdır. hepinizin desteklerinde bekliyorum. desteklerinize de ihtiyacım var. Söyleyeceklerim de bu kadar artık gerisi.

Sizin Ee nasıl diyeyim sizin. parmaklarınızda bitiyor abi büyüğünü. sizin Parmaklarda Yani abi 20.000'de ben. duracağım daha fazla zorlamanın bir. mantarının yani. yok herhalde diye düşünüyorum 10.000. liramızı 20.000 lira yapmışız daha ne. olsun. Daha ne olsun aha bu 20 lira falanlar. falan da senin bahşişin olsun koçum 2. liradan 32'si almamız yok mu peki. oluyorum lan yoksa. güzel dostlarım dediğim gibi bugünlük. Benden bu kadar 10 bin liramızı 20 bin. lira yaptık Güzel bir oyun geçirdik. Oyunun başında yakaladım 30x gerçekten. hani onu oyuna yaydık şımarmadık 1000. liralara 750 liralara çıkmadık sadece. bir yerde bin lira denedim orada da 3x'i. yakalayınca da çektim zaten gördünüz. yani Güzel idare ettiğimizi düşünüyorum. iyi video oldu. dediğim gibi kanalıma abone olmayı. unutmayın videolara like atmayı. unutmayın Bu tarz videoların devamı için.

bunlar önemli Arkadaşlar yorum da. yaparsanız beni çok ama çok mutlu etmiş. olursunuz Sizleri seviyorum Kendinize. çok iyi bakıyorsunuz hoşça kalın abi

All Devices iOS Android Chromecast