ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 PAPARA ilə 1WiN-ə Pul Yükləmək | DEPOZİT | ÇIXARIŞ | WITHDRAW | DEPOSIT | TAM İZAH


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar bugün ben size bir Win. hesabınıza papara'dan nece pul. yüklediler siz onu öğreneceğim bunu hem. de Türkçede yaşayan hem yerlilerimiz. için Türkiyeli dostlarımız içinde. anlatacağım Yani siz Türkçede yaşıyorsa. sizin Türkçede papara hesabınız varsa. veya Hatta. Siz Türkçe vatandaşsınıza papara. hesabınız varsa papara'dan Turan'a çok. rahatça bu yatırabilirsiniz ve Hemşin. kazandığımız pulu rahatça papara'ya. çekerler hiç çıkarabilirsiniz. papara'dan da yani kartınıza ıbanınıza. Teşekkür ederiz Oradan da istenilen. karta gönderebilirsiniz. indim ben nece papara'dan pulu rüyanda. geçen Kerem onu öğreneceğim size Bunun. için hesabımda. yatırım diyebilirim ama siz dolar değil. de başka. valizimi. Türk lirasını mesela. esas olarak belirtilen ve TL hesabım bu. da egemenliğim esas Belediye binası. yoktu. depayiteli İrem yeni paparanı seçilen.

Kirvenin her bir şey TL'ye dönüştü. eni anda maksimum 10.000 TL yatırım. edersiniz en az 100 TL verirsiniz ben bu. 100 TL hediye edeceğim. 100 TL. ve Topaklı bastıran. ve diyelim ki ölen iş listesine çekin. teslim eden iş penceresine. almak lazım. Burada Ben telefonun önemli vesaire. yapacağım bu işlere videonu durdururum. devam ediyor. dostlar ben bu papara hesabından bu. çekebilmek için pul yatırabilmem için. daha doğrusu. mermi attıma gönderdi Önce telefon. numaram da akreptim ve bana SMS kod. geldi o bu saçlı geldikten sonra benim. email'ıma bir terslik mesaj gönderdi. orada da Onayla butonunu basan'dan sonra. yeniden girişe tıklamam talep etti yine. SMS kod geldi ve ondan sonra bu. Pencereni açtı mermi için ve yatırım. tutarını seçiniz. 100 TL yazacağım papara hesabında 170 TL. var. bakın. papara'dan yukarıda bildiriş geldi bana.

Ve kendinize geri dönebilirsiniz. Tamam ameliyatı. bir daha göstereyim buradan rahatça. Erkan menajerinden istediğiniz kimde. yaşayabilirsiniz. Ben Hala burada da taktiksiz oynayacağım. ona göre çok bu 10 dolarlar. ve indi. bir nefesle. hindi yatırımı vereyim puldan pul. çekeceğim. Yarın birbirine nasıl sayfasına kaydık. ve çekme için neyi İran Dostlar yeni. papara'ya çekmeyi göstereceğim size Biz. dravel seçilen para çekmek demekti bu. çekmek demekti o vizaya falan dolar Ama. ben. burada papara'daki As soy adımda akıla. hesap vermemi. ad soyadını ve edeceğim indim. Dere dostlar ben pulumu papara'ya çektim. burada detaylarda görebiliriz. böyle Dostlar hamımıza Uğurlar Olsun. bence buyursun çok Hasan da sizde. buyuruyor okuyabilirsiniz sizde yokluyun. test edin kametlerde kişilerinizi Yazın. bu videonun Esasen Türkçe rapi dostlarım.

için çektim Çünkü o kametlerde çok. yoruldum hem Çin'in Azerbaycan'da Eğer. Türkiye'de papara hesabı açabilmiş ise. bunun için telefon numarası lazım ve. Türkiye'de Yaşar izin kartı lazımdı Eğer. tüm bunlar bu sizden varsa Azerbaycan'da. olmanıza rağmen sadece rehberinde. ölçeriz Türkçe koyun Siz de bu istifade. edin çok rahatça konunuzu çekerler Siz 5. dakika çekme için hiçbir kamışya. tutulmuyor ve komik. olurlar arzuluyorum. Sağ olun

All Devices iOS Android Chromecast