ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 OYUN OYNA PUL QAZAN . BİRBAŞA CÜZDANA GÖNDƏR.


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Oyun oynayarak pul kazandım Hele bir. slayta Tahan şey diyeceğim ki Dostlar bu. saatte oyun oynuyoruz kazanları. kazandığımız coinle bir başa geri. düşürdüğü zamanlar. ne bileyim maksima falan hiçsin yok. Sadece oyunumuzu oynuyoruz kazandık. kazandığımız. merakımıza daha sonra istese cüzdanımıza. saklayarak istersekten gönderip. muhtarlık icralarda dige validelere. çevirebiliriz. bu dostlarınız eşittir hak ettiği için. evvel de bizim bir algora cüzdanımız. olmalı Evet onu yardırıp bir cüzdanı. yaratır Sözü daha sonra bu II koşulsuz. onu dedim ki Dostlar cüzdanı yaratmak. göstereceğim müziği yaratmak lazım çok. sade bir işte bir bilgisi. alır aşağıda linki iyileştirmişem. linkten daha akıllı olursunuz. Daha sonra her an Sözde bir şifre. seçilsiniz sağ olsun 55 şifre yazar. ben aşağıda. kantinine. geldi bu bölme dostlarına.

Tıklıyorum bu ortadaki bölme. tıklayarak Bir de Dostlar burada. Dostlar gördüğünüz gibi kartlar var Her. kartın arkasında da sözler var Şu Alina. böyle mışkanı üzerine koyup sesimi. telefondan odaklı olabilirler çok rahat. bir saatte şu mantıklığın bütün bu. sözleri size verecek dostlar bu sözler. Dostlar bir yere yazdığın yazıklar bir. yerde saklayabilirsiniz daha sonra hemen. bullar yazdım bırak kuş. koyuyordum Çünkü bunu göstermeye. göstereceğim bunu ve bu sözler bir yere. sıkıyorsa saklıyorsunuz. 6 söz hafızada 7 sözü 15 söz şansıdır. hem dediği sözler. artık bu. belediyeyim de cüzdanı yaratmış. olursunuz bu sözlerle Dostlar millet bir. yere Yazın bir yere saklayın itmesin. Çünkü sabah olabilsinler. program silersiniz Ne bileyim ya Öz. haftamatik sizi bu cüzdandan atar daha. sonra Perpa etmek için bu sözler size.

Mutlak lazım o zaman diyor bu sözleri. yazırsınız Benim şifre kimdi bunun. yanında saklayın Ve dostlar daha sonra. neyiniz. dahi olarak bu Zona giymez ona Game. Dostlar burada. My algovar bak Dostlar bu yaşta renkte. şöyle var bunun üzerine. tıklayabilirsiniz buradan onay. verirsiniz. Merhaba patates. buradan bir daha onay verirsiniz. kantine tıkladık işte yazından sonra ben. Göreceğiz şimdi dostlar merhaba hızlı. bağlantısında Sıfır tam %71 algı var Ve. bunu da göstermiş size yani. ilk önce daha sonra dosyası burada böyle. şairler olacak 1 2 3 ya burada. göstereceğiz size veyahut da şu oyuna. bir başa dahil olan da hatta free. game'ler var ha free bu burada dahi olan. da burada dille. değişebilirler var tuş dili var giriş. dili var Hansel ile. bu free game dahi olanda pulsuz oyunları. size böyle bir ekran geliyor ya Dediğim.

Gibi Dostlar burada gel de hem ekran. şeklinde veya. burada Dostlar O gördüğünüz gibi Mike. your game pas herhalde yetmez bu Get. passwer bunun üzerine tıklıyoruz bu. pulsuzdu yani espri Nasıl olsa yoktu Get. Fas'ın üzerine tıklayacaksınız daha. sonra mind Game pas bu bu. but Game pass'ın daha sonra yazacak ve. esnaflık yayın pas elde olundu ve artık. oyun oynayabilir bu ekran gelmiş o da. girmeyeyim bir liste DGS için 5 DG falan. kessin daha sonra. oyunlara girebilirsiniz oyunlarda ne. Dostlar dostum bir oyuna giriyorsunuz. gelin bir sade bir oyuna girerek. gösterelim size. belediye hamsim göstereyim. bakirelere tak Oğlum. bunda sıfır tamamında bir algı ile. girmeyi ve ehliyet yok Ancak free. oyunları hansıdı onları da akıl. bu oyunu götüreyim burada diyor ki bu. informasyon var abi bunun üzerine. tıklayın diye Birinci yaratılsanız bu.

Oyunda elde algı verirdi. bu kadar hatta Dostlar 500'den 10.000. yere kadar siz bu oyunda yaratırsa sizin. ve yengeler Tabii ki sonumuzu yerlere. tıkandı daha az algı vereceği ve ilk. yarı tıkandı daha çok algo sizden siz. devamınıza gelip çıkacak. göstereyim daha sonra ve sözünüzde. oynarsa free tıklıyorsunuz buradan. dostlar. ve burada Play Now. başka bir saat 56 dg'den sonra 2 saatte. indi 2 saatten sonra. bu opti MEB taşı bu oyunu Mevla 500 var. 500 algı Yankı isterse arasında. paylaştım. ve gözleri oynatılsın. oynasıl Dostlar oynuyorum. ben bu oyunu burada gösterdik 28. balyıldım 891 yerdeyim sizin de bodos'a. try again Er oyunlar var Taşçı diye 10. defa oynayabilirseniz Enes Batur 5 defa. oynayabilirse onu götürecek oyun sizden. dedim ki el oyunları 5 tane şansınız. olur elli oyunlar. ne kadar pahalıyalım sonra bölümünde.

Diğer anlattıkları her şeyi buradan elde. elliye birersiniz dedim şimdi Dostlar. oyunun sonunda. vaktin tamamlayayım buradaki saat ve iki. saatten sonra bu 500 algı arasında böyle. bitirecek dedim ki sonumuzu yere yatırsa. daha az alacaksınız daha çok algo elde. burada bu free oyunlar var Bunlar da. koşulmak için burada Afrika almak. lazımdı almak meslek görmüyorum Hele ki. isterseniz alabilirsiniz Ben sadece. yatırımsız bırakmaya başsağladığım için. bu oyunlardan izleyip yatırımsız. kazanmaya başlar Allah'ım sade oyunlarda. meraklı oyunlarda hem baktınız keder Hem. bu kazanarsınız oynarsınız Ve dostlar. dediğim kümeyi kazandığımız bütün. mevlalar da gerçi bizim bu algora. cüzdanımıza Buradan da sen tıklayarak. algorit adresini yazıp meblağı yazıp. birinci bölüm ikinci yere ise. minimum Sıfır tam lisede 5 tane 01 algı.

ve. bir algo göster. buraya yazırsanız. algorant cüzdanımızı gedeliyor Siz. continu tıklamakla gönderirseniz. istenilen bir yere böyle Dostlar aşağıda. program kanalının linkini de. yerleştireceğim hemen kanalda mutlaka. abone olun Çünkü ile olur ki hem de. video çekip yerleştirebilirim hemen. kanalımda paylaşacağım O da şu dostları. yeniliklerden haberdar olmak için hem. Telegram kanalımıza Hem de böyle YouTube. kanalına abone olmayı unutmayın videoya. Baksanıza Teşekkürler sağ olun

All Devices iOS Android Chromecast