ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 OTURDUĞUN YERDƏ $$ QAZAN (ÖDƏMƏ SÜBUTLU)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Karşınızdayım. Bugün size yeni video göstereceğim. Yani rahat bu kazanabileceğ. iniz bir Günlüğü burada. kanalıma isminde. linki yerleştirelim ve şimdi. çok sadeliği yani burada. satın al bunun. kurumamla. bir. şeytan yüzde 156. yani kuru Fasık diyoruz bir sola bakıyor. rahatlıkla girip oynayabilirsiniz. öldürdük. ne olduğumu burada. size. oynuyor falan filtresi. kaldırmak zor 15 net. oldu. görüntüde ve. 465'te takvimine. 72'ye yakın. demek 61 set oldu yani harika. süt dengesinde Yani bir mantar elde. edersiniz otursam. Facebook kullanmamam lazım hepsi. göstermek istediğini oynadım sizi. dinlendireceğim aşağıdaki. oynayabilirsiniz tabi Burada leveller. vardır. tamamınız. bittikten sonra buraya cevizi her 10. dereceden bir 15 ile gelen bir zam verir. tamamı. bittikten sonra. zam verecek ve burada. bu koktey yani Birden 17 çay içeceği.

Içinde böyle 3 levele Yani ciddi. zamanları. kasıtası. verir ve belediye daha tutul vermeye. başlıyor Yani bu enerji en az hissesi. yani oyunun Yani en zehir noktası birden. çeşitli yerlerde. gösterdim size. hamsterınızı Devletin her dostunuza. Bonus 5x geldi. bu görevleri tamamladı Ondan sonra size. bireyler dedi Yani tam veriyor yani. buradan da deneyebilirsiniz. Yani bunun adı hamsinin dostlarımızı. falan davet edersiniz. sonra dönüş burada ne var başka. biletlerdi. yani burada da Dostlar rahat ol. görüşürüz diye. bu bizim konumuz bu tavamızda da. ponçiklerdi. koyunlarla Biz Paran olmadı ya. puan almalıyız. hemen kupona hemen kapanması lazım Hemen. kuponu takip edeceğim Ondan sonra bize. 100 tane sağlık verir. videomuz bu kadar olsun Dostlar yani. sizde. oyunda oynayabilirsiniz yani sizin için. bir sağ TV kaba almak isteyen dilim.

senin için paylaşın bunu. az olsa kazanan o varya maçı Siz de size. parçalar var. depoziteleme. yapılıyordu veyahut. da yatırımsız şekilde 5 dolar kazandığı. en azından. videomuz bu kadar olsun Dostlar. kanalımda yatırımsız herkes videolar. göstermişim size gelip yani buradan. emeğim videoları. izleyip kıl kazanabilirler. olsun Çok sağ olun

All Devices iOS Android Chromecast