ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 OCAKLAR SÖNDÜ! GERÇEK PARA İLE MİLLİ PİYANGO OYUNLARINI DENEDİM!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Mi Evet Merhaba Selamlar Bu videoda. sizlerle birlikte tam bir YouTube. videosu yapacağız Ne yapacağız Milli. Piyango Online'a yani devletimizin resmi. şans sitesine böyle kumarhane dediğinde. Casino bari oyunlar gelmiş Onu gerçek. paralı olacağız şimdi demo yaptığı. sigorta bir nefes armadio Biz direkt tak. 2000 lira bahset bakalım kaç para. kazandık Opera ciks kullanacağız burada. Opera cisimizi açıyoruz Bu arada baktı. bugün çok para kaybettiniz hemen bir. sponsor aldık videoya şimdi onu. izleyelim video başlamadan önce Bu. videoda sponsor olan Opera ciklet. tacısın size biraz anlatmak istiyorum. Opera ciks Sizinle benim gibi oyuncular. için özel olarak tasarlanmış dünya. üzerindeki ilk defter acısı içerisine o. kadar çok özellik var ki anlattıkça. zaten kullanmak isteyeceksiniz mesela. discort bağlanamıyorsunuz ve birçok.

Uygulamanın kısayolları yan tarafa ekle. Ayrıca Hatta kısmından Bilgisayarımdaki. en çok RAM wasseypur ana sayfada. görebiliyorsunuz bunları kolayca. kapatabiliyor sunuz gerekli olan varsa. direk uçura biliyorsunuz cips kontrol. sayesinde tarayıcınızı ne kadar ram ya. da sprey kullanmak isterseniz bunları. değerleri ve ayrıca atıyorum olarak. oynuyoruz ve bir şey indirmemiz. gerekiyor indirme işlemlerini daha. notasını kontrol ediyorsun diyorsun ki. ufak insin Plaza oyunu etkilenmesin gibi. ayarlar yapabiliyorsunuz içerisinde. birçok tema seçeneği var ve hafiften ilk. bakışta zaten diyorsunuz ki böyle oyuncu. teması Ayrıca beğenmezseniz kendiniz. Dilediğiniz renk skalasında bunlara. biliyorsun söylememe gerek yok ama. söyleyeyim karanlık not vesaire onlar da. mevcut Bu arada takip edebilir son. zamanlarda sıklıkla Twitch iğne.

Yapıyorum operacion skullcracker. çubuğunu doğrudan kimse hesabınıza giriş. yapabiliyorsunuz ve Takip ettiğiniz. yayıncıların yayın bilimleri hızlıca mü. düştü tek bir tıkla Yayınları. izleyebiliyorsunuz ve gelelim benim en. sevmediğim sizin en sevdiğim özellik. olan reklam engelleme özelliği debut. aracın üzerine mevcut Bunu beni. videolarını izlerken kullanmazsanız. Ayrıca çok sevinirim Bu arada ben başka. bir harici koyuyorum ya her şeyim onda. şifrelerin bilmemeleri ıvır zıvır. sitenizin tarama geçmişini vesaire Benim. lokum ya diyenler olacaktır Onlar da çok. küçük Ayarla sen kol ediyoruz. gösteriyorum bakın Ayarlara giriyoruz. ayarlarda eşitleme kısmında yer imleri. aktarmayı ayarlarda Bu buraya. tıklıyorsunuz Buradan tarayıcınızı. seçiyorsunuz Sonra işte tarama geçmişi. kayıtlı Parla çerezler depolama her şeyi.

Alıyorsunuz bitti bile tek tuşla bu. kadar ondan sonra direk sanki yıllarda. kullandığı tarayıcı olmuş gibi. karşınızda marflo diye bir seçenek. yapmışlar buraya tıklayınca Mobile. indirilir Telefona seviniriz Android. oyunu Fark etmez İkisini de Opr jax var. mevcut indirebilirsiniz telefonda. senkronize diyorsun Ben seni klozetin. Korkut'un tanıtıp Bu da şöyle bir. seçenek atıyorum bilgisayara bir şey. kopya alacaksınız buraya yapıştırıp. gönderince telefonunuz ekrana çıkıp. Dilerseniz de telefondan bilgisayara. Bilgisayar telefon Dostlar kırıyorsun. metal Mesela bir tane Ne yapayım ben de. konuşma banka dekontu attım anında. telefonuma geldi telefondan dışı dosyada. sakız ne değiştirdi ne yapacaksın dışarı. ihtiyacım oldu kullanamıyorum Böylelikle. telefonla bilgisayarın arasında çok. güzel bir geçiş yapmışlar bu da çok.

Güzel Evet bu kadar çok özelliği olan. Hatta benim anladığım daha fazla. özelliği olan Opera ciklet tarayıcısı. hem bilgisayarınızda hem Android. cihazınıza hem ayosk cihazınızda. kullanabileceğiniz güzel ve ücretsiz. tarayıcı açıklama kısmındaki linkten bu. tarayıcı indirip deneyebilirsiniz Evet. şimdi videomuza geçelim Evet paramızı. yatırdık 2000 liralık tertemiz 000 bonus. vermedi Şimdi bunu bütün oyna bakalım bu. parça parça yoksa bir oyunda Barcelona. bakalım Mesela süper renklerle kadın. ödül 1 milyon diyor şans bombası diyor. oynama de var de ne dersiniz deme. oynuyor sana para gönlünü gerçek para. gitti gerçekten olacağız yükünün 450.000. kesmez büyüdü 1 milyon buna girelim. benim Yaptık onu yaptık ya Mobil'de. kullanışsız yapmışlar şöyle oyna yapalım. Şu an gerçek para geçtik Bu arada ben de. öğrenciyken Facebook'tan poker oynadım O.

Da geldi ama onu bir sorun çıktı gerçek. para satılık o zamanlar ve Kızları çıktı. ödeme vardı tekrar oluyordu böyle şimdi. 1 TL diyor altın var 20 TL şansı Kanyon. diyor Biz 20 liralık yiyelim. istiyorsanız ne bu Bilmiyorum şimdi kaç. paralık oynuyor abi Tamam. ne başını Şükrü tombala bu hepsini. topluca milyona şunu yaparsak milyon. veriyormuş dikey büyük. düşünüyorum koy Evet şimdi kızım ya. müziği çok çirkin Çünkü Kral bazı 55 gel. ya 40 lira olur o. Hiçbiri de gelmedi ha. yeni 70 para verecek. 27 kaç 20 20 Olur 20'de olur. Bu ne lan hiçbir şey iki Rock şu kaldı. şu kaldı şu kaldı şu kaldı 60'ı kaçırdık. dörtlü kaçırdık 21'i Kaçırdık Başka ne. var kaçırdığınız ne 4.40 liralar. kaçırdığımız bir daha önce 1980 liramız. kaldı singoff almıyor. Milli Piyango'da en temizi kazı kazanı. bak Zaten ben Kazı Kazan numarası var mı.

Burada ama karşına gibi değil Ha bu. arada hani yok kumar haram söylemelerini. resmi devlet Lisesi'nde oynadığını Milli. Piyango. özelleştiriliyor değil. bugün kapatalım video. durdur 1001000. o şak Şuradaki duyu resmini Milli. Piyango sponsoru almadık burada. operasyon sonra aldık Hani olur da bir. milyon kazanırsam işte kumar sana al. şans oyunları falan çok iyidir dinleme. mesajı algılamayın yatırım tavsiyesi. değildir önerilmez paranız cebinizde. kalsın geçmişi gelirse. biliyor mu ha çaprazlama oğlum. çapraz milyon 72 geldi 71 geldi. 60 mı geldiğini. maşallah oğlum paramı. kaybettim. çatladı koymuştum herkesi buna koyayım. 100 TL gelir inşallah gelmez ya inşallah. çarpı şükür hiç daha 10 lira bu ne şey. böyle kazandırmış hissiyatı veriyor. Normalde bu sokmak öldür Hani atarsın. ama Tonyalı koşarsın bekle dersin lan.

Kazanıyorum o umudum ve ailesi için. müzikler Bak şimdi süper renklerle Kazan. bilet seç 10 yıllık. Oğlum çok şekerimiz. 2016'da bu paylaşıyor numara Ne bu şimdi. hiç çeviriyoruz bunların tamamlayacağız. bunun Dayı babam mavi gelecek Erlik. başta yeşil geldi o da olur Tamam şimdi. Kırmızıya mavi gelecek gelmesi gerekiyor. Yani mantıken. verecek Sonra versin. yeşil geldi karışım sarı 1 milyon sonra. da. geldi. gelmeyecek yani oyun dedi kaç bir tane. daha yapsam 200 TL var buraya hediye. oyun. kaç tane bir tane mi Ama ben de komple. oyun verdi sandım ya. atacak bir oynattı kaldı. turuncu versin bari. ne seçelim Roman üst o daha 20 lira. aldım be. dört tane de bilmiyorum Kaçırdık ya. gerçek var mıydı. tekrar Bak bunda Ümitlerim yine böyle. tabi tutuluyor 20 bin dolar ya 20'de. Kalkabilirim bu. devam ediyorum geldi Hadi git yanına.

Mavi gelmesi lazım mavi gelmesi lazım. kimin oyunu aldım 400 lira var Hediye. oyun iki tane turuncu şimdi görmez dört. tane mor de işimizi a4de Daha garanti. gelen senin mesajlarını ya ya bitti oyna. kı bu Şahin doyasıya Şahin gel burnumuza. röportajından Şahin belki tanırsınız. artık onu haftaları konuk orada Ah çay. Hadi okumalar düşer. umarım olup yasal bu yasal illegal. hiçbir şey burada illegal hiçbir şey yok. o zaman seviyorsun şans oyunu Hey şans. Doğrudur olduğu kadar yani şey işte. tersine çevirebilir muyuz Yok onu. dokunuyor ama bir numarası baksam onu. öğret basacağım ha kendi dönüyorlar. yeşil geldi renkler saymışım Uğurlu. patates soruları gibi bulgular sarıya. geliyorum. Mora gelmen lazım Mora mı bu mor Gel. yavrum bu çekiyorsun ya şimdi soraya gel. sarı gel ya öf çarkı çevir ne diyor. videoyu videoyu 400 lira fazla bilmiyor.

Nd400 alıyoruz. önce Oraya bastım 400 gelsin diye. yani bana sarı gel onun Facebook'unu. biliyor musunuz bak mor kaç 1234 olmaz. Yeşil olmaz iki hakkımız kaldı morlu. yeşil ip atmamız lazım de mavi yeşil. bilmiyorum bakayım mor Gel yavrum. kırmızı dağıtsa sanki Tamam yeşil Gel. yavrum ve şiddet hayirmi liramız aldık. Ben söyleyince geliyor makine olsun. Şahin şansına geldi Şahin yanı var mı. Sen bir tane anlat bakalım ev gibi. oynarken dinleyelim demişsin anlamadım. Evet Şahin Allah bilemedim ya şimdi bir. gün hiç unutmam barbut atıyorum açıyoruz. arkadaşlarla Süleyman abi karşında. oynuyor YouTube YouTube YouTube YouTube. adam kalktı baktım ki adam Yok yok. koltuk değneğini aldı simit satmış. simiti getirmiş orada oyun oynuyor O. günden sonra çok içerledim umarı. bıraktım ilk defa burada oynuyorum. vardır oğlum şans oynuyor şu an sonra.

Hikayeler dedim barbutta lan anladım. Yani hayır duygulu konuşmaya çalıştım. akıcı akıcı bir götürüyo attı çünkü hani. o anda Ayağı yok dedi Allah'ın Sabahtan. beri. orada ne geldi şey seçimi ama Allah. bereket versin Allah benim. baksana. mavide gitti şu. nasıl gelmeyi çok 20'şer ben 40 ama seni. bir kere kazandınız bir daha yok değil. misin Allah bereket versin Bak her miydi. verdi olması vermediniz 40 lira aldık. oyunu o Ooo Tamam biz burada köşeyi. döneriz bugün Ağabey sabahtan beri gram. ile Bakayım para verdi olan. futbola gibi oyun oynadı video beş. dakika. büyük oranda zaten bizim çalışma lambası. ikimizde patlasın şans bombası çarpan. sembolü bunu bilmem ne Mega Büyük ödül. oturma Hah Magnet set 15 millet örüp ara. buraya. 20 TL oyna. futbol resimleri Ben merak ettim sol. tarafı Bonus gelmesi lazım değil mi Ama.

Geldi yok 25 lira geldim 60 tane gelmesi. lazım Üç iki tane geldi Evet içeceğimiz. oyunu buldum. başladı ekleyip oğlum 1600 lira kaldı bu. ne boynu beğendi. sevdi sardı Parmak yerine Bakın şimdi. arkadaşlar gelecek gibi ama gelmiyor. megabots oluşum ki görelim bari ya 25. günde gelmedi Oğlum evlilik lan güzel. güzel boş ver. Bu süre içinde yaptığı sese bak çıkardım. Bugün 5 liraya şans bombası götümüze. patladı Arkadaşlar bir önce nerede Aha. bak büyüdüğü kimyon diyor Dur demeli. girdik Tamam doğru bak bilet sayısı mm. Story 2 şimdi yapacağız. 9 oyna bu ne tümünü aç 14 çıktı 28. toplam 49 lira mallık kazanç 40/250. Allah bereket versin takip 97 düşmüş. Tamam çok yalnız arayüz Flash grafik ses. Yeminim böyle hintçede fyrda Hintliler. yaptığımız oy dolara internette ilk. tanıştığımda böyle Kral Oyun gibi bir. şeyler var bizim zamanımızda orada önce.

Oynar bundan daha kaliteli hepsi. senin olsun kasıyor Bilmem kolu Bir. yorulduk 990 Neredesin oğlum Oğlum elli. kat50 dedim ya 49 y7k Ben kazandım. parayla Ne oldu devasa bonusu nerede 2. milyon diyor gel bakayım şunun 3500. Şundan bir gelseydi Evet şimdi hem kötü. oyun kazı kazan oyunu onu merak ediyorum. Milli Piyango onlarında varmış bakalım. şu an bütün modellerimiz bozuldu de. vurdu çantayla kötü bir şey verdiğinizde. şimdi daha burada minik abi Kumarda diye. Arkadaşlar lütfen Bak bunda vergide var. Her şey bile tutabilir ne ya. 50 oldu tamam tek açma yok mu ya onun. sesine dolu Elmas konusu bir Elmas. konusu iki bitti mi. şey mi almam gerekiyor bir süre çıkmak. için 5 yapalım başlat diyelim bunu sesi. de yok esrarengiz bir oyun bu ne Abi. bunlar veriyor önce bir üstüne çıkmak. için bir şey gerekiyor Onu alamadığımız.

Için çıkıyor ha O bir süre çıkartıp. ihtimalle bak 50 tl verdi Hayır bak hala. bundan birisi süre çıkartıyor 100 lira. üzerine katıldım hadi bir tane daha Hadi. lan Ne oldu. 150/40 kazandıran taşlarla yazıyor musun. Dur oyunda Artık bin lira gitti. üçgen var diyor bak kalp Bu da yok A. Blok. taş geldi yukarı çıktık yukarı çıktık. Hadi tutmanız hiç kazandıran başka. kazandırıyor mu şimdi yapıyordu Çok. garip 50'ye gidiyor bunlar gelsin Tamam. oraya Oh. ao350 bir süre geçecek Ve Dikenler 2000. lira kazandık Tamam lan Bir tane daha. diye yaptım Evet hayatta oynamam ben. sevmedim sessizde böyle pislik oyuncu. duruyor kırmızı karta bakalım ne onu az. para mı onunla biraz para hiç. arttırmamız lazım bilet seç tutar 10. lira tutuyor başlığı Bu ne oğlum bakiye. 8000 lira diyor Dur dur bakayım ben. Aydan paramı kazandık hiç bırakırlar.

Bulan nefes çaktım gitti para Ben burada. ben burada bir bak gördüm bir dakika. emrimiz yok kaşığı biraz bu oyunda bak. olabilir bir kırmızı karttan kaçıncı. oğlum Büyük ödül 1 milyon gel ya. Farzetki bilgisayara takın ön tarafı. çevirin istiyor ki bu dergi bu mu dört. yapraklı yonca altın gol oyna 500 bin. lira odalı 500 dolayı oyunu 10 lira mı. mutlu 5 lira kazandın Bravo arayüze bak. oynamak ya yemin ediyorum Bulut böyle. yapmak için zevki olmadığını topa bak. logoya Bak formaya bak yok. koyarsa işte kumarhane gibi olur çıktı. neden dip çevir Kazan elmas madeni bak. beni çekti bu aspar oynamıyorum ya Ne bu. elmas madeni ne yedik büyük köyün büyük. elmas madeni girdik büyük oyun büyük. oyun oyun oyun büyük yeni Büyük ödül 142. bin 500 lira bu arttıralım ya büyük. oyunu evet elmas madeni ne geldik Elmas. madenleri Şti bir TL dönersen büyüklüğü.

14000 lira diyor bu profillerin 712 bin. 900 Hani ediyor Bütün para gidiyorum ya. Kaç paramız var bizim yazıyor mu Aramaya. devam et diyor Ben böyle kafasına. bulurum yalnız. Evet Ee bakayım bütün para daha buldum. 41.10 33 Can kazandım kalan canım dört. tane cam buldum şimdi Galaksi gri böyle. diyor ya. 50. bölgelerden bilmiyordu olduğunu Yok ben. şimdi az önce aynı yöndeydi hepsi. vermem bak buralara Bu ne ya. Aynen sen koyarsın şimdi oğlum neredesin. lan baksana göre beynimize bir kafası. var Gel kaç para kaldı şöyle yaptım yok. böyle Ya bir git ya Kim. daha buldum bir tane bu kalan Can kaç. bak Can Can kazandın diyor etrafında var. mıdır lan senin bir tane oyun son bu. Daha oynayacak sonradan milyon peşinde. koşma sarılı oyun güzeldi. Aha buldum. Sen niye böyle küsüratlı veriyor Ben onu. anlamadım Burada da mı vergisini direkt.

Kazancım en Ne bileyim. TRT bandrolü şuraya aldım burada çıktı. ya hadi yürü git para tuzak bakıp bizim. Biz bunu bak şu tipe renkler daha iyi. Abi bunda yapmaya girdim bunda bir. milyonluk oluyorum Vodafone 500 lira mı. ne var kumarı kötü bir şey ya kumar. Pardon şans oyunu mantıklı değil 20000. Bir de kaldı 2001'de kaldı o bir. dönüyorum bunda milyonluk olacağım ya 1. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 2 4 6 8 10 13. tane var ekranı 13 tanesi 12 sarı burada. zaten sahipler turuncu Evet kapalı. turunculu turuncu olur için pembe. gelecek Ben şu Neyse kırmızı mı turuncu. geleceksin ümitlendirmek Mesela bize. ezberletilen oku şimdi Sana gelecek bu. ezberlememiz. ikide bir kaldı gibi gelmiyor yok Bitti. var bunun baştaki dizilimi çok önemlidir. bakayım. belli oluyor olmadı ama. efektlere bak Allah kardeşim bu ne ya. beş tane sarı var altı tane sarı kaldı.

Burada normal orada mor gelirse iki. yüzünü Alacağız. biz hiç şaşmıyor yeşil alan bakayım ne. yapacaksın ya Yeşilli götürebiliyor. sokacağız hadi hızlı var ya turuncu yok. turuncu da kurtar başlayamıyor gitti. turuncu sarı geleceksin Patlıcanlar izle. Eğer. 1 V 1 milyon kaçtı. 1 milyon kaçtı 1 milyon şu an kalkıp ile. güzel bir 1 milyon birine kaçtı bakalım. adını bir de kaybettim çok moralim. bozuldu O sarı sarı 2 4 6 8 10 11 12 13. şokino mor gelmesi lazım turuncudan para. kaldıralım gelir mutlu komiç. şimdi turuncu gel Serdar yürüyemez. turuncu gel. ittirgit. sarı var Sarı gelirse milyon üzerine. sarı gelirse milyon. Hadi bakalım. önemli mi Ama. oyun hu. milyon milyon kaçtı milyon gelmez artık. ya milyon 20203 an kahrolduk. yolculuklar hocam sen dur geliyor Dur. geliyorum en başta uyuyamam ki ben. bittim Vatan üstüme artık video için.

1/2017 bu yapımını Hani Kumarda şans. içeri Ben babamız olduğu iki. Facebook'ları Milliye Savaşı'ndan daha. gıcık görüntüleri verilmiş bakayım. 1234567. 1234567 monokim percek sarıgök bırakacak. bizi geriye tırnak odun Şuna bak ya. yazıklar olsun ya Hem de verecek diye. hiç oldu geliyorum ya vizyona geliyorum. algı operasyonu Demirören 21'inde geçti. ben Sarı istiyorum 20 ama tutmak 15. hiçbir işte turuncuya yok Sonra mor. sonra sonra versin abi. nereden atma koşucu maketleri anlatayım. ya daha hediye oyun Tamam bir oynak daha. geldi 62 46 24 64 64 tane sarı verdi mi. milyoneri Tamam gel bakayım Gel sarıyı. ver bana tabi tahmin oyundan gelecek. gözüyle bakıyorum da. O. benim turuncu Şükrü amatöre yani ruyada. yakıtlı ne ya Ben diyorum bence bırakıp. fakire sadaka veriyor. iyi durumda değil mi acaba tablet tablet. kaç para yaptığını tablet uygulama yapan.

150 Tamam eğer kardeşim ver vermez Şükrü. Monaco 20 bin lira veriyor Ben milyonu. kaçırdım onu da vermedi yıllarımı verdim. Bu şehir mi aldın mı kaçarım Ben. kalkalım. başlayalım mı kamu sahibinden kamera koy. aldı telefonu. Telefonu çıkar 450. bunları gel sarı turuncu Mini al sana. gelecek turuncu gel turuncu 4 kırmızı. veriyor bu kadar oluyor sonra bir. kırmızı verirse alıyoruz 2000 lira mızı. Ver ver be. sokacağım yeşil ya o yeşil yok. artık bakayım zaten 20 lira vermem. üstüne oğlum ölücü ya Bak bak bu kadar. futbola Bir de şimdi. onu verme diye unutmadık. vardı bu ilgili atıyorsun sigara. ne zaman belli olmuyor bazen. böyle. Milli Piyango. şimdi konuşacaklar beni. lan bu bu oyun şeyle ağırlığıyla kim. kazandı. futbol Okey oyunudur çıkalım youtuba. girin mesela alacağım 1 milyon milyon. gelene kadar önce dostum gideriz yaza.

Gideceğiz gelirse gitmeyin bu yönde. kalkıp dua ederim yok. olunca öyle bir şey yok bunlarla beraber. kazandım Ben burada yok en boktan bari. yeşil verdi bir hediye oyun be Sağ ol. Dur bakayım ya Böyle bir şey olamaz. götümüzde patladı. mavi ve sokayım o mavi hiç yok zaten. bakma Söyle bakalım kodunu fakir için. mavisi Kırmızı olacak kafasına verdi. turuncu mor yaparsam ortamlarında iki. katılır Bak bu sıra güzel gitti sana ben. not hesaplama Akıl Oyunları yaptım. patladı geçeceğim arkadaşlar. olmaya gerek yok arka şehir turuncu var. lan kafasını verdi mor verirse 200 lira. cepte hadi bari Buralar rahat olsun. mor lan bana koyayım haram zıkkım olsun. ya aram ettim 2000 lirayı haram etti. Milli Piyango onları Hadi bakalım. ağzınızdan geçecek mi acaba. Soru yok ki kadar acıkmam bakayım yasayı. iptal ettik mavi mavi mavi demini oyun.

Oradan 14 sarı daha soruyoruz arayacağım. onu kardeşim Ben kötülük peşinde değilim. Ben milyon peşinden gözünü seveyim Hayır. sarı ver be o ulan dörtlü sarı gelir mi. gelmez mi Evet bakın süremiz düşmedi her. 100 lira mı var yani. abi. 336. Çabuk bana bir ders getir Dedem şamandı. bu işi Ben çözeceğim turuncu 79 2 4 6 8. bari bak mor vermeni Oyun çıksın. ümitlendi bizi bari be Hatta bir mor be. geldi mor çok böyle. bir tane var yok 400luk 12403 bulabilir. yok 20'den Fazla vermiyor Bu uygulama. çözdüm Ben olur sabahtan beri 376 tl ye. oğlum Kalktın mı lan bu Hadi git. alırken hızlı aya içiçe el vermiyor öyle. mi. o. eve sarılmak dedi iki katmana abi. sarıları kaydırmaya Lütfen ya Bak mavi. yeşil sarı al yavru ve pas mavi ama. güzel yeşil çok güzel Şimdi geliyor. sonra. sarı turuncu sarı Hadi lan sarı geldi ve. turuncu sarı gelirse bunun okuyoruz.

Turuncu gel lan hem wallpen altını Aha. sonra gelirse Hadi lan sarı sarı. ağabey. mavi ver bakayım ya. neden attın şimdi. şimdi şöyle düşündüm de Benim dedem yi. insandır böyle böyle şeylere alet. olmazdı belki öze tarafta kumar yasaktır. olabilir yani böyle şeyler hiç valeyas. aklımda ama kumanda şansım lütfen Tamam. dersek damat edilmiş olur Az önce. ihtimal verdi ya sarıyı versek kalkıp 24. hepsiyle koyun alacaktım o ayrıldı Doğru. En azından orada batırdı Aynen orada. batmaz. arkadaşım var 550 bin doları zor açarak. 15 dakika kaybeden hepiniz tanıyorsunuz. Dedem bari birikim be hadi be Ben pide. ne yaptın don turuncu yok ama 4 yapsa. bir üstüne gerekiyor değilmi neden 200. lira Steve de kullandım ya orada mavi. var mı Ben bile gerçek gerçek uygulama. bir şansımız değilsin arkadaşlar. yemiyorum köpeği oldum bağımlısı oldum.

Bir daha doymamız abi soruyor Bu. şampiyonun değil yani bu var diyeceğim. Şimdi başım belaya girmesin diye yani. arkadaşlar şans oyunu bağımlılığı kötü. bir şey Şimdi 3.gol 200 lan barışı. gelince patlat Aydın ya acele insanın. daha ikiyüzlü kanalından Vallahi mutlu. olalım video müsait oldu Milli Piyango. öde 47 10. yaşı milyonu bir alamadık turp arada. bitmiyor ya kazanıyorsun ya ben bu bir. tane kalınca da ağzınız iyiyiz lt Kargı. ya hani bardak anılmazdı Pardon şansına. 60 60 TL bir soğuk su için 1600 lira. üzerine kardeşim diye aşırı ağırlaştırır. sistemi Bakın tekrar yapacaksınız gerek. isteme bak şu efeck hakikaten bozuyor. oyun her şeyini bu bitmeyecek Ya ben. bunu oynadığımda video kapatıyorum. kadınlara fırına gidip oynayacağım. buradan devam ediyorum mutlaka mutluyuz. bacı ne oldu yükseltiyoruz belki aynen.

bu video yapmak evet Hadi kendine çok. iyi bakın Evet şans öyle kötü bir şey. kumar daha da kötü bir şey Ulan. dönmüyorsun da gelmiyor koyayım. kodumun oyunu sokayım üç. tane ile Hadi gittim ben oynayacağım. parası fındıklar önce abone ol

All Devices iOS Android Chromecast