ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Oğuzhan Uğur'la P!NÇ (62. Bölüm) | Ölümlü Dünya 2 Ekibi, Demet Özdemir, Yıllar Sonra Gelen Pinç


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Oğ benim 2018'deki gömleğim y şu an bu. göbeğin %. enerji yıllardır yanlış meslek. yapıyormuşuz yalan Allah Allah. yahu Çok sıkıldım program başlamadan. sıkıldım nasıl olacak oğlum bir buç. senedir mi çekmiyoruz Biz bu programı. bir mi yalan söylüyorsun çok olmuş ya Ne. yaptınız neler yaptınız yokken sevgili. izleyicim kimleri izlediniz söyleyin. Doğru söyleyin ya çok merak ediyorum. Youtube'da neler yaptınız Evrim ağacını. izlediniz mi Ben çok seviyorum Evrim. ağacını izleyin kimi izlediniz Ne. yaptınız yazın yorumlara da iyice. reklamlar olsun Hayır canım bizde öyle. bir şey yok biliyorsunuz ki YouTube'un. ilk formatçı lınd Hanım ben format. youtuber değil format yapan adamlardan O. yüzden biz artık buraların dedesi. sayılırız Beni ilk izleyen çocukların şu. an torunu Varın koyayım çok yıllar. geçmiş 7 sene ne demek ya Her neyse.

Kamil söyle bakalım neler olmuş biz. yokken gündemde biraz Gündem ver bana. bir öğretmen öğrenciye dayak. ATT. zaten Twitter'a 5 dakika girip bütün. anksiyetemi. tetikleyen takipçim olmuş oğlum benim. Yok ebesinin 7 bu5 milyon insan niye. beni takip eder ya A bu ne yazacağım da. Fe alacaklar Acaba ben konudan zaten bir. haberim memleket ne hale gelmiş çakma. atatürkler falan var oğlum Twitter'a bir. giriyorum böyle dayının bir tanesi böyle. yandırıyor falan Atatürküm Ben falan. paşam falan yazıyorlar belli bir kesme. yobaz diyenler var ya deve Sid içiyor. Bunlar diyenler var ya paşam tekrar Sen. gel o da bakıyor 50 lira yatırlı. geleceğim Gözlerim Oğlum bu kadar. utandığım çok az şey var ya bak. tiyatroda çalan telefonlar değil artık. utanç seviyemizi geldiği noktaya bakar. mısınız ya lavuğun biri düğüne girmiş. bugün maraşel kıyafetiyle Atatürk'e.

Benziyorum hesabı Düğünde millet. oturuyor iki tane genç yavrum evlenecek. akrabalar fiks düğün modunda gelmişler. Alkışlar yapar içeri Atatürk giriyor. oğlum maraşel kıyafetiyle böyle yapıyor. ulan Yedi düvele kök. yedi dübeli karşısında diz. çöktürmesi bir adamı resmedip el alemin. düğününde masada oturan adamların. karşısında. eğiyorsa koyayım Atatürk'e yapay zekayla. türkü falan okutuyor Oğlum ne. yapıyorsunuz lan bu romantizm bizi bunu. fark etmiyor musunuz hala bulutu kuzuya. benzeten insan naifliği gitti artık. Millet bir şeyleri Öyle bir şeylere. benzetiyor ki ertesi gün hüküm. verebiliyorlar O konu hakkında bize Siz. Atatürk'ü böyle yaşatacaksınız ha türkü. söylettik falan Atatürk'ün bu memlekete. getirdiği kaç kurum kaç başlık halen. hayatta hı söyleyin da bunu kaç başlık. hala ayakta onlar teker teker silinirken.

Neredeydiniz fotoğraf asalım heykel. dikelim o heykeller duracak zaten Çünkü. bazı şeylerin karşısında Her neyse bu. çok sinir bozucu ydu O yüzden herkesten. özür dilerim ama Twitter böyle bir yar. işte bak Twitter dediğim anda moralim. bozuluyor Amım artık adı Twitter da. değil Keşke bir YTL gibi bir geçiş. yapsalardı ben direkt x mi deniyor artık. ona her neyse kızdım ama yani tamam pinç. bu pinç bu herkes akıllı olsun hutbede. Atatürk'ün adı okunmadı haber yapıyorlar. şaşırdınız mı Ben bunların şaşırmasın. şaşırıyorum şaşırma yetimi kaybetmiştim. Allah razı olsun geri verdiniz bana. bunlara şaşırmayı başararak kimse bu. memleketin vatanının bir kere. bölünmesini parçalanmasını istemez. birbirinizle Propaganda yaparken de. doğru yapın ya Ak partililer bu ülkeyi. bölüm kimsenin bir şey böldüğü yok O. adamların hayali başka Senin hayalin.

Başka sen zamanındaki Atatürk. cumhuriyeti' hayal ediyorsun onlarsa. kapatılan İmam tipleri Hayal ediyorlar. yüzlerce öğrenci ve yüzlerce velisi. okulun avlusunda Ken okul müdürünün kye. çıkıp başörtülüleri çıkartın demesini. Hayal ediyorlar Herkes kendi hayalini. Yaşamaya çalışıyor kardeşim ya İzin. verirsin azınlık kalırsın onlar alırlar. kontrolle ya da çoğunluk olursun daha. iyi anlatırsın o taraftan adam. koparırsın Çünkü iki kişi birbiriyle. aynı şeyi konuşuyorsa o artı iki oy. değildir iki oydur ama karşı taraftan. senin gibi düşünmeyen Eğer çalıyorsa oyu. İşte o sana faydadır e yapmıyorsun bunu. diyelim o zaman başkası yaşayacak. kardeşim hayalini Türkiye Cumhuriyeti. öncesinde de Şanlı bir Osmanlı. İmparatorluğu var belki hala oradaki. tarihi benimseyen bazılarının da tarihmi. gibi yazdığı şeylerden gaza gelenler.

Başka bir memleket istiyorlardır tekrar. Osmanlı olmak istiyorlardır Benim. mesleğim aynı kal Senin mesleğin nasıl. aynı kalır astrolog seni oğlum direkt. asarlar Lan oğlum padişahların Rüya. yorum Aa padişahların rüyalarını. yorumlarsınız ha Yiğit sen ne yaparsın. Osmanlı'da kamerayı muam Vay be oğlum. benim ki başı olurum ha Merhaba. arkadaşlar. bugün çok iyi enteresan Ben mesela ne. yaparım padişah olursun sen padişah mı. olurum Evet ben sana ne olacağımı. söyleyeyim. mi ya yıl olmuş. 2024 kılıçla kafa kesmekle. Hocam ben padişah olursam seni Hemen. boğdurur hemen bir de bunu boğdurur son. asistan olarak işe aldığım sarışını. neden Sana ne koyayım öz kardeşim. sormuyor Sen niye. soruyorsun neden Evet kardeşim biz. yokken neler olmuş yine girdim Twitter'a. abi Twitter dersem bak Twitter dediğim. anda aklıma böyle binlerce siyasi cümle.

Geliyor olay geliyor ya söyle milli. piyangonun değeri açıklanmış kaç. veriyormuş ne veriyormuş 400 milyon 400. milyon ne zaman veriyorlar yılbaşında. kaç ay var yılbaşına 1 bu5 ay para değil. o zaman değil tabii lan yılbaşına kadar. 400 milyona büyük ihtimalle gofret falan. alacağız Her neyse inşallah öyle olmaz. tabii 400 milyon Baycan Evet gemi alınır. ya gemi mi alınır çok alındı mı. üzmeyeceğim artık 15 milyon dolar ediyor. ya iyi paraymış lan o zaman bizim. neredeyse geyin anlaşmamız yarısı para. ya şaka yapıyorum öyle bir paraya. Anlaşmadık Ferhat Abi beni arıyor bu. arada yönetim kurulu başkanı olan. programlara çıkıp gein çok iyi para. verdi deme Ne olursun deme niçin dedim. millet proje götürüyormuş gye ginin de. bunlara fiyat çekiyormuş yani şu. youtuber Geri zekalıya bile bu parayı. veriyorsunuz alü bilgener bunu mu Uygun.

Gördünüz Neyse kabul ediyorum deyip. diyorlarmış gerçekten billet öyle. diyormuş o kadar para vermediler Şaka. yapıyorum abartmayalım Evet bir öğretmen. öğrenciye dayak atmış sonra öğrenci. öğretmeni. dövmüş sonra dayak yen öğrenci gidip. öğretmeni mi dövmüş ve ailesi ve. ailesiyle beraber öğretmeni dövmüş. şimdi işte yine Twitter muhabbeti olacak. Ama Twitter'a düşmüştür değil mi bu. haber Sen oradan mı buldun Hatta Üf. orada herkes işte oh olmuş hocaya adam. gibi davranacaksın o zaman gibi şeyler. yazmış mı O zaman biz buna ne dersek. diyelim dayak yeriz olaya yorum. yapmayacağım ama kendi zamanımdan. anlatayım Benim için öğretmen öğrenciyi. dövdü bir haber değil öyle büyüdüm ben. maalesef benim lisede bizi bir dövüyordu. öğretmenlerimiz Bugün bir kameraya alsak. o görüntüleri burada vahşet videosu diye. pankartlarla yürüdünüz okulun camlarını.

Taşlardır şimdi her yerde kamera moruk. 8k çekiyor millet o kadar kaliteli. sinema filmi izleyemezsin heriflerin. elindeki telefonlar öyle kaliteli artık. dövdüler böyle oldu Hoca küfür etti. hocaya Bu şakayı yaptık Ben lise sonun. son günlerinde yazık Zor Bela bir kamera. götürebilmek en değerli şey olmuştu. zaten kırmıştı akşam ben de çekeyim. Kanka ben de çekim koyayım falan filan. diye böyle normal Fotoğraf makinesini. getirince birisi bütün Okulu ayağa. kalkıyor herkes poz veriyor salak salak. biri onu kaldırıyor Superman olmuş ayağa. kalkıyordu ortalık Şimdi herkesin elinde. milyonlara yayın yapacak telefonlar var. tabii ki olayların farklı değerlendir. mesi çok normal ama hoş değil abi dayak. Tabii ki hoş değil ama beni öyle dövse. bir Hocam ben hocam sağ Allah razı olsun. falan derdim Yani bizimkiler de o kadar.

Insafsız değildi bayılınca. bırakıyorlardı ama yani bir gün su. savaşı yapmışız her şey tavan Tabii daha. lised desin lise sonundasın bir anda. nereden çıktı bilmiyorum biri elindeki. suyu mu döktü yanlışlıkla bir şey mi. oldu ne olduysa su savaşı başladı Ben de. biraz abartılı bir arkadaşınızın. tanıdınız artık beni yıllardır gittim. hademelerin Oradan kovayı aldım o yangın. yazıyor ya böyle y a n ı g ı n m ne onu. aldım Ne yapıyorsun şu anda Çabuk söyle. sö Manita mı Manita mı Ha dur dur on. manitan mı konuşuyorsun Emine büyük. Nohutçu Tamam tamam bırak Hayır bırakma. ya konuş konuş ya biz bekarız diye. anlamayacak değiliz konuş bekleyelim. hadi Ne diyor Ne diyor Ne diyor yabancı. olan mı. sünnetsiz yangının y kovasını aldım xi. de koydum yanına düşünüyorum Ne. anlatıyordum Ben Emine ya Senin ecdebi. manitan yüzünden yarım kaldık saksın.

Arkadaşı Sen evladını PES'e götürdüğünde. strese mi giriyorsun. Sanki ben bunun ilkokul 4'teki çocuğuyum. okul sonu pesine çıkmışım su hatırlı. evde yaptık ya olsan suyu anlatacaksın. Her neyse su savaşı yapılıyor gittim. yangın kovasının yini aldım içindeki. kumu döktüm içine böyle çamurlu suyu. doldurdum il kim karşıma çıkarsa deyip. böyle fırlatacak suratına içeri girdim. kovayla suyu fırlattım öğretmen masasına. doğru çocuk kaçtı şop dedi yere su. sıçradı bir anda sınıfta şöyle bir şey. oldu hepiniz su savaşı yapıyormuş gibi. ve Çok eğleniyor ve çok şımarıyor muu. gibi Zombi filmi gibi böyle. yapacaksınız Sırı bir anda böyle oldu. arkama doğru bakıyorlar çamurlu kovayla. bir döndüm müdür öyle müdür mavili de. değil yani müdür mızrak değil sapan. değil moruk nükleer bomba Teşekkürler. canlandırmayı olduğunuz için Arkadaşlar.

Cv'nizi yazın bunu tamam mı Biz pinçte. bedik yazın doğru yazamazsınız benden. yardım isteyin bir döndüm müdür Ah bir. iPhone olsaydı bir Twitter olsaydı belki. de 3 ay kaldığım o yoğun bakım oğlum. döndüm gömleği buraya kadar ilik dememiş. takım elbise gömleği beyaz yaka sarı. kılları fışkırmış yakanın içinden. sakallarıyla birleşmiş oradan bıyık. olmuş adam vurduğu şey bıyık değil Göğüs. kılını vuruyordum kapıda böyle duruyor. Ne yapıyorsun lan dedi Tabii ben o kadar. iyi yalan söyleyebilen biri değilim beni. bilirsiniz ama o anda aklıma şey geldi. işte hocam arkadaşım hamburgeri yere. dökmüştü bugün kat görevlisi benim. temizlemem istediler ben de kovayı. getirdim temizleyecek Ken elimden bir. anda kova fırladı ve su yere döküldü. hocam dedim Buradan böyle iki tane kıl. çıktı böyle geldi Bana doğru tuttu. boğazımdan havaya kaldırdı.

Beni Oğlum adam beni o kadar uzun süre. boyunca dövdü ki benim Bütün sınıf. arkadaşlarım mezun oldu bana askerlik. kağıdı geldi oradaki dayağı Birisi bir. telefona çekseydi var ya şu anda. Ankara'da yürüyüş olmuştu hocayı. görevden almayı Bırak mapuslarda falan. süründürüyor lardı Şimdi bir tane hocam. vardı adam sinirli bir adamdı üzgün bir. adamdı ya yengeyle mi kavga ediyordu. evde acaba eşiyle Yani bütün stresi. böyle dolduruyordu okula gelene kadar ne. bileyim böyle otobüste gidiyor yer mi. bulamıyor onu atıyor böyle içine yoldu. yürürken biri omzuna mı çarpıyor böyle. senin onunla kavga etmiyor ha dolduruyor. orada karısına diyor sen de böylesin. böylesin buraya geliyor sonra okula. gelip çocuklar Hazır mısınız evet Hadi. bakalım diyordu hepsini üstümüze. kusuyordu ya duvardan duvara vurdu. hepimiz hintlerin listesinde al tane.

Yahudiyi arka arkaya dizip öyle. vuruyorlar ya tek Mermiyle mermi israfı. olmasın diye herif kafalarımızı yan yana. koyup en baştakine Tokat atıyordu. diğerler imiz de Elmacık kemikleriyle. Diğerlerine çarpıyordu anlatmıştım 5 yıl. evvel mi 6 yıl evvel mi bir pinçte. anlatmıştım adam bir de Akıl Oyunları. yaparak dövüyordu bizi okulun bütün. piçlerini çağırmış bir gün odasına müdür. muavini bunu anlatmıştı yeni izleyiciler. bilmez eski izleyiciler belki bilir yan. yana dizmiş adam hepimizi şakalar. yapıyor fıkralar anlatıyor falan biz de. rahatladık gergin gergin girdik Hangimiz. öleceğiz acaba diye birbirimize. bakıyoruz rahatladık biz de gevşedi aldı. sigarasını böyle çocuklara bir ateş. verim bakalım dedi Hepimiz böyle yaptık. rahatlamış ya. böyle herif direkt böyle yaptı. bakın benim kafamla arkadaşımı dövdü.

Kendi de vurmuyor alıyor benim kafamla. diğerini dövdü onun ayağını buna vurdu. orada bir Kamera olsaydı. Mesela ne olursa olsun Elbette Dayağa. karşıyız Amma ve lakin hocaya. gösterilmesi gereken saygının da. farkındayız Her şeyin bir dozu var orada. kim haksız kim haklı çocuk ne yapmış ne. etmiş bilemem Elbette dayağın. karşısındayız Ama dediğim gibi birazcık. da hocalarımıza bugünkü şartlarda değil. de geçmişi baz alarak Sanırım birazcık. daha fazla saygı duymalıyız teşekkür. ediyorum beni ne dövdü oğlum hocalarım. lan düşünüyorum şu anda bir Kamera. olsaydı orada ya kalorifer pti attı. Oğlum bir tane hoca benim üzerime lan. bununla niye uğraşıyorsun ya gel vur. tokadını Ben bayılırım zaten kadar. adamım ya gitti. böyle adam kalorifer peteğini söküp beni. arkasına koyup geri taktı onu böyle. mangal oldum eve böyle geldi Babam diyor.

Ne oldu sana hangimize dedim 7i parçaya. bölmüşüm böyle bir de hocalar tek başına. da. dövmüyorsun bugün Süleyman Hoca bana. böyle vurdu ne yaptın yine kum Di. a. öyle Ben tenis topuy dum Oğlum öyle Hoca. vuruyordu böyle babam karşılıyordu. çizgiye deydim yalnız faal saçma sapan. şeyler bir gün Veli toplantısına. çağırdılar Benim. babamı yanına 30 saniye sonra patlayacak. saatli bir C4 koysalar aytu En azından. dersin ki 29 saniyem daha varama babamı. Veli toplantısına çağırmak ne ya Çok. keyifli oluyordu O günün Akşamları. ya kafası Tabii Abe takdirle geldiği. için bu çok üç kağıtçısı lan sen bence. sen fetö'cüsün. Yani tabii şimdi kamera olunca birazcık. daha fazla görüyoruz bazı şeyleri fazla. duyuyoruz bazı şeyleri bazı şeyleri de. çok kısa görüyoruz çok kısa duyuyoruz. yorumumuz da ona göre oluyor Düşünsene 2.

Saattir pinç programı çekiyorum bütün. pinch programlarında olduğu gibi buradan. benim Başı sonu belli olmayan kadar bir. cümlemi alsalar bittik onunla. uğraşacağız günlerce Millet öyle biraz. milletin canı sıkkın millet sinirli. millet Adam dövmeye yer arıyor zaten o. yüzden artık ben bu olayların taraflı mı. tarafsız mı olduğunu tartışamıyorum. programlarımı Eskiden tartışırım Şimdi. kim haklı kim haksız diyemiyoruz artık. maalesef birazcık öyle bir durum var ama. yapacak da bir şey yok şimdi Twitter. para veriyorum size dedi 3 sene önce. linç yiyen adamların kadınların. videosunu paylaşıyor şu anda tekrar linç. yiyorlar İnsanlar biliyor musun 3 sene. önceki videoyu paylaşıyorlar Neden Çünkü. en çok halk buna tahrik olur diyorlar. Geçen gün bir haber gördüm bütün haber. sitelerinde gördüm maalesef Bir de yani.

Tabii bir copy past haber Ener cilik. gidiyor biliyorsun Twitter'da yalnızca. erkekleri öldüren virüs bulundum bir. tane erkek fotoğrafı orada Aman Allah'ım. ben burada takipçin ön üçgen pas atayım. 50.000 tane yorum yaparlar buna yani. dünyanın en mizahtan anlamayan adamı. bile ya da kadını bile ya da insanı bile. yalnızca erkekleri öldüren virüs çıktı. haberine bir mizah yapar deyip önüne. atıyorlar bundan 5 sene evvel çocuğun. bir annesine tekme atmış çocuk şu anda. büyüktür büyük ihtimalle İnşallah ıslah. da olmuştur falan filan Ama bugün. görüyorum izliyorum Sanki dün olmuş gibi. Bugün olmuş gibi haber yapıyorlar Neden. insanlar küfr etsin saydırın ne kadar. çok küfür yorum ne kadar çok pay şım o. kadar paraya döndü maalesef Zaten. Twitter hep bize de atf ettikleri o. dezenformasyona maruz kalıyordu Şimdi.

Bir de bunu para için seiz katına. çıkarttılar Bu da çok üzücü oldu tabii. buradaki bütün bu konudaki alt metinle. benim Twitter'ımı para açmaya açın. koyayım ekip bir vatandaş Eskişehir'de. papaza tokat atmış Evet bir papaza tokat. atmış ve şey demiş hoşgörü dini. olduğunuzu söylüyorsunuz bunu test etmek. istedim gibi bir şey söylemiş. oğlum manyak çeşit çeşit ya inanılmaz. lan Coca Cola'yı hala yere döküyorlar. biliyorsun değil mi İsrail protestosu. için ya çok ufak bir matematik. eleştirmek için dalga geçmek için. söylemiyorum bak artık yıldım çünkü ama. yani oha be oğlum bir gir Bir bak lan. bir sağına soluna bak bu protesto böyle. bir şey mi Bir bak sağına soluna. cocacola kimin Türkiye'de Coca Cola'dan. kimler para kazanıyor Bu pazarda. cocacola'nın yerine gerçekten İsrail mi. Bir öğren lan Ayrıca sen onu alıp yere.

Döktükçe adamlar para kazanıyorlar Yani. bu konu bu Allah'ım Allah'ım uzay. Komutanlığı kuruluyormu çok iyi. gerekliydi de şimdi uzay Komutanlığı. kuruluyor deyince yine Twitter'da ve. x'te vesair elerde insanlar şey diyordur. Biz daha şunu yapamıyoruz bunu yapam. böyle bir şey mi olur falan bak devletin. bir sistemi var ve o sistem tek başına. işlemez Sağlık Bakanlığı vardır bir. bakan vardır onun bir kadrosu vardır o. kadrolar belirler sağlıkta yapılacak. gelişmeleri her İşin başında bir uzman. vardır ekonomi kötü gidiyor diye bazı. konuları da Es geçemeyiz bu uzay. Komutanlığı Bence bu kadar iha'nın. sihanın yapıldığı Şu dönemde ki. gerçekten şaka maka hakikaten dünyada. ses getirdi O bir Ak Parti propagandası. değil ya Tabii ki Propaganda olarak. kullanacaklar neleri kullanmadılar da. gerçekten şu sihalar uçak gemisi uçak.

Gemisiyle Entegre olan sihalar savaşta. vereceği avantaj hiç yatsınamazı o. yüzden bunun bir sonraki adımı uzay. olacaksa Neden olmasın belki Bundan. sonrasını da yapacaklar Belki yeni. bayraktarlar çıkacaklar uzayla ilgili. çok acayip atılımlar yapacaklar O yüzden. çok gerekli olduğunu düşünüyorum. ekonomiyle ilgilenen başka adamlar var. bırakın uzayla teknolojiyle ilgilenen. adamlar da aynı şekilde Yollarına devam. etsinler hangi partinin bayrağını. tutarlarsa tutsunlar Evet ben dedim Zana. AK Partili oldum. diye bak tip sinirlendi bak Evet Bir de. acil tıp Vakfı şey. yayınlamış Tüp bebek yaptırmak için. acile gelen var diye e bütün girişleri. acili gösteriyorum Oruk hastanenin ana. girişini Bulamadım ki ben bir kere ilaç. depo bölümüne girdi tuğrul'a tuğrul'u. Diazem diye sattılar ö o büyük ihtimalle. Yine hastaneyi bulmak için hastaneye.

Gelen birisidir acile tüp bebekle ilgili. Nereye başvurabilirim demiştir oradaki. görevli de bunun kağa geçmek için tweet. atmıştır o oradan başkasına atmıştır. oradan whatsappa düşmüştür oradan haber. sitesine girmiştir o haber sitesinden. Milyonlar izlenen programımıza gelmiş. Burada konu olmuştur işte sosyal medya. haberciliği böyle bir şey kardeşim Başka. biz yokken neler olmuş Hemen şöyle. bitirelim de artık kapatalım siyasete. giriyorum birazcık geç Bir de Michel. Yıldızı alan restoranlar açıklandı. mişlen Yıldızı alan restoranlar. açıklandı burada ilgilendiriyor mu. Herhangi birini Fırat. sobut her neyse işte Sonuç olarak çok. özledik sizi pinin DNA'sı neydi Tamil ne. konuşuyorsun şu an bu sefer de o eğilmiş. konuşuyor Sen kimsin Barış sinergy. şirketinin. sahibi oğlum sizin şirketin ismi ne oldu. ya Şu an olmaz Hemen şirketin adını.

Değiştir artık ama biz sizi çok geç. bulmuşuz birader yıllardır Trend 1 deyiz. trende zar zor girebilen Fırat sobutay. kendine 4 tane Yalı aldı koyayım. Her gün döner Her gün Adana her gün Urfa. Ya kardeşim sana restoranlardan başkı. sponsor olmuyor mu ya ağzımıza sponsor. değil L para veriyorum Para mı. veriyorsun vall veriyorum Kanunen oraya. işbirliği yazması lazım ya yazmamış. vergiden düşmek için büyük ihtimalle var. mı lan faturası paranın nasıl nasıl. nasıl Engiz mükellef. miyiz Hayırdır ya yoksa sevgili eşin. Sezgi sobutay mı ilgileniyor bu işlerle. Söyle bakalım lan yıllardır Trend 1. oluyoruz Ben Kirada oturuyorum. ya Demek verginin ne olduğunu. bilmiyorsun ben anlatayım paralar. geldiği zaman devlet diyor ki yarsu. benim yıllardır aynı arabaya biniyorum. Oğlum zaten vergi ödediğim i iç oğuzan. Bey 3 yılda kaç araba değiştirdiğini.

Burada söyle O zaman söyleyeyim bir. doğru söylüyor Çünkü aldığı Her araba 12. milyon. ne gidiyorsunuz oğlum 12 milyon dedi. Büyük ihtimalle biz bu programı bir. haftaya yayınlarız yani şu an 12 milyon. sizin için. değerliyse bir hafta sonra izleyenler E. ne var ki 12 milyon Ege yaparı çok iyi. hatırlıyorum Acun abiyle anlaşma. yapacağız hemen tuğrul'u aradım Dedim ki. oğlum sahibindenden Ferrari bak bana. Acun abi öyle para vermedi Bu arada adam. parayı telaffuz etmeden Ben Bu havalara. giriyorum ama sonuçta Acun Medya yani. Tuğrul bulduğu Ferrariler attı bana 1.4. milyon 2020'de bu anneme gittim Dedim. anne Ferrari alacağım dedi ki Kaç paran. var oğlum kaç para Ferrari dedim dedim. 1.4 milyon dedi. ya Seni yetiştiren. ailenin emi yavrum dedi Dedim ki ben de. var dedim 500 600 şak şak şak krediyle. dedim Ferrari krediyle dedi Ferrari mi.

Alınır dedi vizyonsuz dedi Ben dedim ki. Ben dedim oğlum bir anda 15 yaşındaki. Halime döndüm ne var ya benim de zevkim. Bu araba benim de zevkim arkadaşlarım K. milyonlarca sonra Tabi ki annedir. dinledik konuşma yaptı oğlum duygusal. bir konuşma oğlum Allah korusun ya ben. ölürsem ya Baban ölürse ya Kardeşine bir. şey olursa bizi hastaneye bu arabayla mı. götüreceksin cenazemize bu arabayla mı. geleceksin evladım Gecenin bir vakti. fenalaştım beni acile bu arabayla mı. götüreceksin yavrum Bir de böyle gözyaşı. döküldü dedim Anam sil kes Anam dedim. para sonra ne oldu Tabii ki Para dediğin. ne. olur Bu kadar ciddiye alınmayan bir. program olamaz ya. çekim yapıyoruz şu anda Alo çekimi şu an. durdurun onun mutluluğu daha önemli ben. ne anlatıyordum ya he Para dediğin ne. olur tabii ell Oradan kırpıldığını. geçti moruk aynı Ferrari 30.000 K daha.

Fazla yapmış ve yanından sürtülmüş 13. milyondu O gün o arabayı alsam koysam. otoparka şlaks diye 14 milyona. satacaktım belki arabayı bir de Oğuzhan. Uğur'dan falan derdim Hani belki Gerçi. bizim o kadar takipçimiz yoktur ya. oturup 3 saat pinç izleyecek bir insan. finansal olarak zorlanıyordu olsun ne. kadar zorlandığınız bir önemi yok geyin. üye olun olmalısınız Bir de Buradan abi. yazıklar olsun Vay be paraya sattın. falan Tabii ki bunların geleceğini. biliyordum ama şimdi normalde sizin için. bir metin hazırladım arkadaşlar yine. geçmemiz sebebi daha büyük işler yapmak. hedeflerimize daha kolay ulaşmak. gelişmek Büyümek yalanda olan koyayım. çok güzel para verdiler Ben de dedim ki. Elbette gelirim dediler ki ama böyle. belli bir Partiye laf söylemek yok. Önemli değil söylemem zaten dedim Allah. beni dedim taş etsin dedim söylersin.

Oğan dediler bak Youtube'da rütük yok da. dediler bizde rütük var dediler Öyle. dediler sayın cumhurbaşkanı Hey dedim. terbiyesiz hadsizler dedim ben kim Sayın. cumhurbaşkanımıza muhalefet etmek kim. dedim ikide Tokat vurdum Boyum kısa. olduğu için yanlış yere geldi adam. böyle abi kalk Tamam dedim satarım. kendimi dedim gein 99 liraymış aylık. Keşke 500 lir. olsa keşke altın kahveler içsem birazcık. Biz de para kazanalım kardeşim Ferrari. için kredi diye giriyordum ya ben hiç. Yazık değil mi lan bana YouTube'un dünya. rekoru bende oğlum dünya rekoru verdiler. bize Instagram 24 saate 120 milyon. izlendi dünya rekoru kimdeydi bizden. önce biliyor musun Şakir daymış kaç. milyonlu biliyor musun 39 49.5 le. 500.000 kişi fark atarak Shakira'nın da. böylece Old Hani gi öyle bir şey de. değil pardon özür. diliyorum Bu kim programın ortasında.

Daldı içeri ya bir kere pinç benim. özelimdir sen şu an benim Yatak odama. dalmış gibi oldun tam Şakire. burada girdin içeri olmaz yapma böyle. şeyler otur çabuk bel çantası M Ama niye. burada Evet ben ne anlatıyorum ya Şakire. deyip geçmeyin arkadaşlar Şakire Sonuçta. bu ülkenin tarihi bir başlığıdır. zamanında Cem Uzan beyefendi getirmiştir. geyin anlatıyorum Gee abone olun. abi Aslında var ya Neden kabul ettim. biliyor musun Emine seçim dönemi deprem. dönemi takdir beklediğimden alkış. beklediğimden değil biliyorsunuz beni. çok iyi biliyorsunuz yani Ama ağzıma. sıçtılar lan oğlum bildiğin ağzıma. sıçtılar nefret ediyorlar Benden şu anda. yavuk böyle yorum yazıyor böyle. sinirleniyordum karısıyla kavga ediyor. bana yazıyor böyle o onu O hevesle O. heyecanla yazıyor Belki orada bana. ettiği küfrü hatırlamayacak dahi ama o.

Küfrün ulaştığı ya da o hakaretin. ulaştığı İnsan bunu hatırlıyor Yani. diyorsun ki vay ananı ben böyle. kötü bir adam mıyım Elbette kötüler. oturup sizlere kötü olduklarını. söylemezler hiç kimse yatağına Kötüyüm. ben diye girmiyor Herkesin bir bahanesi. vardır kötü olmak için en azından ben. buna vurdum Çünkü o da bana vurmuştu der. bu da bir bahanedir bir insana vurmuştur. bir insan ama Kötü değildir Çünkü. bahanesi vardır para çalmıştır bir. bahanesi vardır der ki ben çok zor. günler geçirdim açlık gördüm Ne yapayım. Birisi der herkes yapıyordu Ben de. yaptım der hiç kimse suçunu kabullenip. Ben kötü biriyim demez zaten Elbette Ben. de diyemem ama bir ara dedim yani ben. dedim bir yiyorum bilmeden herhalde. bu kadar insana bu kadar insan dediğime. de bakmayın Elbette kalabalığın ve. çoğunluğun yanımızda olduğunun.

Farkındayız desteklerinin de farkındayız. ama insan üzülüyor şimdi ben bu desteği. sömürür müyüm sömürürüm koyayım. geyne üye olur. beni ciddi ciddi konuşturmayın böyle. olunca Zor oluyormuş unutmuşum programı. ge üye olun İşte o kadar Çünkü iddiaya. girdim arkadaşlar bize ne lan senin. iddian zaten g geçti canım sıkım falan. diyen de vardır Elbette vardır 8 senedir. Trend bir deyiz beraber güldük beraber. ağladık beraber linik beraber Vay ananı. sim memleket ne olacak dedik Bazen beni. paylaştığınızda inanamıyorum bui. paylaşın gibi yorumlar aldınız bazı. gruplardan molotof atlar üstünüze Hayır. Emine aramızda. tipisi milletvekili adayı oldu. ama bu ülkeyi size. bırakmazlar olamadı milletvekili O. yüzden rahat. konuşuyorum bu arada nasıl örgütlü. bunlar değil mi siz bayağı örgütlü sünü. buradan bir mesaj atsa burada paşik bir.

Şeyler oluyor falan yazsa sılar ağzımıza. bittik ne Hadi hadi ya Tuğrul'un bu. dayılanmak ya şu Herif benden 5 yaş. küçük Ben doğduğum andan beri bu herifin. atarsın olduğu bir günü görmedim ya daha. bebeğim lan Eve geliyorum ben bebeksem. bu ne öyle düşün yani marketçi bana bunu. vermedi paranın üstünü ver diyorum. kim elinde biberon bırak Milletin. fetö'ye fetö demediği zamanlar kıymetli. muhterem hocam falan dediği dönemlerde E. biz Tabii ailecek ayığız duruma Amerikan. menşei bir örgüt olduğunun farkındayız. hulla bile böyle fetöcü Bunlar koy. bunların takılıyoruz kendi kendimize ama. tweet atamıyoruz M atarsak Çünkü. Allahsız oluyoruz Sen Gülen hareketine. nasıl böyle dersin falan diyorlar şimdi. bu arada hepsi Hala aktif. şeyde diyorlar Yani ne yapayım Ergenekon. operasyonları oluyor ayı Hı tabi duruma. millet gibi böyle Bravo temiz Eller Ben.

De tuğrul'a diyorum ki oğlum madalya. Bilmem n adamları alıyorlar içeri. terörist diye bizim Pedere de dokunurlar. saa ne olur böyle yaptı bak. on babamı. aldılar babam böyle geçiyor araçta. Tuğrul böyle. aradayız ben alışamadım ben Ak. partiliyim gizli. Tanık kendisi Bazı. geceler camiler ve bombalar hakkında. konuşuyordu bu kadar atarlı olma. abiciğim Herkesin bir sebebi vardır. dedik ya Az evvel o sebeplere bakacak. önce bir sebebini öğreneceksin ya. insanların sebebini bir duymaya alışın. artık hiç kimsenin sebebi yok mu lan bu. hayatta tek sebep sizin mi mesela Her. neyse gein üye olun Çünkü 99 lira Biz o. parayı nasıl ödeyelim demenize hiç gerek. yok çünkü babala koduyla muazzam bir. İndirim yapacağım Nasıl ne koduyla ne. olacak Barış babala 50 babala 50 bu. kadar çok izlenince bu kadar başarıya da. sayenizde imza atınca birçok kanal bize.

Teklifte bulundular hayatımızda birinci. sıraya koyduğumuz bir şey değil para ki. genel olarak bunu parayı birinci sıraya. koyanlardan Başka kimse söylemez ama. saygı duruşum Abi ne oldu şuraya koyayım. mı İster misin Evet ne anlatıyorum ben. şu beni bir bölmeyin be beni bir. bölmeyin hocam ya paraya değer verseydim. paraya değer verseydim olurdum Ener sana. kadın içimde birikmiş ben hiç bunu. konuşuyor muyum Ceren hayatımda Demek ki. her gün bir şekilde gözüme girmiş girmiş. Burada patladım avukatı avukatımız. çıktı Kaş şiye de selamlar artık avukatı. değil tabii de bir gün böyle Twitter'a. girdim dül polatı linç Birine çok tekme. attıkları zaman seni görmüyor. olabiliyorlar bazen Bak benim için. Twitter'daki ve Instagram'daki en büyük. fırsat o Birine çok ağır giriyorlar İsa. O esnada gerçek düşüncelerimi. yazabiliyorum Çünkü o sırada şey gibi.

Düşün Zombi filmi gibi düşün ses. çıkartacak bir şey fırlatı hepsi oraya. dönüyor oraya koşarlar Ken arkadan. kaçıyorsun ya böyle bir baktım dlan. Polat Oğuz Onur bir şey ya dedim Yok. artık ne aldım Acaba dudak şişirici. aldım da millete yanlışlıkla kameralı. Gösterdim ne yapmış olabilirim acaba. külçe altın mı çıktı oan uğurun. avukatı Bunlarında avukatım katil. diyorlar babama mesela biliyorsun ben. babam olsun demedim ki ben ne. yapayım Nasıl hoşuna gitti Emine'nin. gördün. mü yok tabii ki Atil Amca o ya yavrum. gel bakayım Emineciğim ne yaptın tipten. mill Baba o kız seni savunuyordu ya şaka. yapıyorum babam özellikle Barış atayın. programında gözyaşlarını. tutamamış baba diyorum işkence sahnesi. anlatıyor adam Biliyorum. biliyorum özledim ya. tamam Tamam her neyse yine gittik o. bölümü anlatayım artık bitireyim çok.

Uzadı yine koyayım teklif ettiler. ama yanında bir ton şey söyled para. teklif ediyorlar ha bravo. Lan şu kadar kalabalık var burada bir. tek Yiğit dinliyormuş Evet herkes para. teklif ediyor dağlar gibi paralar Tabii. ki mutlu ediyor Yani ama yanında da. maalesef eklentisiyle geliyor konu yok. Efendim bunu Söyleyemezsin yok bilmem. dedim ki söylemem zaten Ben hayatımda Ak. partilileri kıskandığım kadar kimseyi. kıskanmadım Ya düşünsene 20 yıldır. kazanıyorsun sana bir Kimse laf edemiyor. falan ben kıskanıyorum açıkçası. çok özlüm oğlum dünyanın en geri zekalı. kedisi olabilir misin acaba linç. yemezsem Merhaba. nasılsın mı ne diyorum diyorum sen ne. diyorsun çok tüy döküyorsun moruk Sen. kime oy verdin tır. Partisi Bir de ısır lan Daha neler oğlum. Ben oyuncak değilim. lan. gitsin buradan şu anda. buç Her neyse sinen oan Ne alaka şu anda.

Ya Niye siyasete döndü yine konu Sonra. geyin çağırdı bizi ha geyin çağırdı bizi. geyen önce ginen önce ginen sonra diye. hayatımız iki ayrıldı Çok muhalif. birisin falan filan He Diğerleri de. diyor ki çok muhalifin bilmem ne arkadaş. ben hayır muhalefet edeceğim işte her. şeye muhalefet edeceğim inadıyla değil. biri beni zaptı rpt altına alıyor diye. kabul etmedim zaten yanlış gördüğüm. canımı sıkan bir şey oldu Elbette Bu. ülkenin vatandaşı olarak Elbette Bu. ülkenin vatandaşlarına hizmet etmek. zorunda olan siyasetçilerden şikayetimi. belirtiyorum şikayetlerimi belirtiyorum. dile getiriyorum doğal olarak kim Ne. münasebet ne hadle bana gelebilir de ef. konuşmayalım hsan Bey diyebilir mesela. diyemediler ne kadar paraları olursa. olsun sonra geyin le toplantı yapacağız. dediler sevgili Barış Siner cinin sahibi.

Oğlum değiştirin ne olur şunun adını. Barış dedi ki abi gidelim dedi ki abi. çok güvenilir çok iyi insanlar zeki. insanlar primim mi aldı ne yaptı Şaka. yapıyorum yükseltiyor da beni. yükseltiyor Ben de dedim ki bak. gideceğiz çok güzel konuşmalar yapılacak. sonra yemekler yiyeceğiz birbirimizi. öveceğim Bey biraz böyle hani hain ve. vatan hainisin ya Ya bunun gibi bir şey. söyleyecekler Midemiz bulanacak y. YouTube'da Tamam öyle kat trilyonlar. kazanmıyoruz bir de gelirlerimizi. bağışladığımız için biliyorsunuz ucu. ucuna gitti birçok şey vatan için. canımız feda modunda olduğumuz için de. çok da kafamıza taktığımız bir şey değil. oradan para kazanamamak ama para kazanıp. büyük stüdyolar büyük ekiplerle Amerikan. başkanlarını şunları bunları Hollywood. aktrisleri ya da aktörlerini mesela. ağırlamak Elbette işime gelir ama yine.

De hiç umudum yoktu o yüzden Barış'a. dedim ki gerek yok gitmeyelim toplantıya. Barış da dedi ki gel pişman olmayacaksın. Ben de dedim ki Eyvallah gittim Tabii. takım elbiseli abiler rsın sahibiyle. tanıştım mesela beyefendiye kafa. çalışıyor moruk Onu anlıyorsun. konuşurken Zaten sen de ona yönelik. konuşmalar yapıyorsun uzun uzun. açıklamıyor musun adama bir şeyi kısa. söylüyorsun kısa anlıyor baktım çok da. samimi insanlar yalan söylemeye de gerek. yok bakın dedim beni dedim Maalesef bir. grup Troll tayfası ve bu Troll tayfasını. yöneten bazı Grup insanlar nefret. objesine çevirmiş olabilirler dedim A. haberi açtığınızda Benimle ilgili. hayırlı bir şey duyamazsın adamın bir. tanesi şey demiş oğlum tamam anladık. Müslümanları sevmiyorsun anladık. cumhurbaşkanımızı sevmiyorsun ne ya Sen. bu hayatta ne anladın ki oğlu gelip.

Benim neyi sevip sevmediğimi. Anlayacaksın bu kendine gazeteci deyip. televizyonlara elektrik harcatan tipler. Belki bir grup insana beni kötü. göstermiş olabilirler dedim yani emin. misiniz dedim bir insan bunu der mi lan. anlaşma yapacağı kanala demek. zorundaydım çünkü yarın bir gün gelip de. bana oğuzan bunu çıkart bunu koyma falan. diyemesem açıkçası kimse diyemez Çünkü. dedim ki böyle böyle adam da dedi ki o. zaman senin yönetim Kurulunu alalım. rahat olsun dedi adam bir anda gözümde. 228 oldum devleşti dedim ki. abi adamla konuşuyorum Adamın arkası flu. gözükür net alan derinliği Gözümüz. öyledir öndekini net lersen Arkadakiler. flu olur arkada flu şekilde gözüken yedi. tane gökdelen var ya. onun hey hey Kiminle konuştuğumu. zannediyorsunuz oğlum bir gökdelenin. terasına çağırdılar bizi davet ettiler. burada aşçılar yemek yapıyor Sen burada.

Yiyorsun çok zengin Vay canına falan bir. görsel gibi geliyor değil mi Şu anda. size değil Aslında Anadolu o Anadolu. görseli hani böyle Ananız yemeği yaptığı. gibi ağzınıza depi verir ya onun daha. Avrupa'ya bir temsilini izliyoruz orada. şefler şak şak şak önümüze yemek koyuyor. açıyor böyle senin tipine göre bu bunu. yemesin çocu falan ben tabii çok. etkilendim turul giriş kapısının altın. barakların yalıyordu böyle Allah'ım. zenginlik Barış zaten aklını. kaybetmiş buradan alacağım. yüzde miami'ye mi gideyim florida'ya mı. gideyim bu arada hatırlıyor musunuz. yemek yediğimiz yerdeki televizyon. sevgili fakir izleyicim aklınızda Tabii. bir televizyon canlandı şu anda böyle. bir televizyonu aklınızda canlandırmanın. mümkün değil zaten Öyledir bir insan. gitmediği görmediği bir yeri aklına. canlandıram mesela cenneti nasıl tasvir.

Edersin insana çölde bir ağacın gölgesi. gibidir Cennet dersin mesela hiç. görmediğin bir şeyi bir insana nasıl. tarif edersin Tabii ki onun gördüğü. şeylerle tarif edersin cennette deil mi. Niye çöl var ve ağaç var diye düşünmeyin. Ondan sonra insanın aklı alsın diye İşte. o yüzden size şimdi dünyevi şeylerle. tasvir etmeye çalışacağım Oradaki. televizyonu adamlarla konuşuyorum oğuzan. dedi Bu arada tabii Ben elleri böyle. gösteriyorum ama elleri Burada adamın. Ama yemek yiyor burada bir çalışanı var. burada bir çalışanı var biri bıçakla. kesiyor Tabii 4 kişi adama yemek. yediriyor oğlum ram'ın sahibi lan. Galatasaray'ın stadyumunu aldılar istese. şu anda rsın sahibi mesela Şampiyonlar. Ligi maçında evladını böyle sokar sahaya. dur dur dur yuvarla vursun bir vursun. bir vursun çocuk bir vursun oğlum bunu. yapabilir Babam diyor ki oğlum diyor.

Bana diyor maçta bilet ayarlayabilir. misin dedim ki sana dedim mus arkasına. rakı masası kurdurur dedim Düşünsene. Kale ağalarının içinde peder böyle. Aferin oğlum havaya ateş. ediyor Tabii ki başkaları yemek. yedirecek adam kendi mi yorulsun yemek. veriyorlar adama Oğ sancım siliyor Tabi. bu sırada babala TV'yi alıp evinde böyle. 40 bir laptopla açıp 50 milyon dolarlık. marka değerine taşırsan bize de inşallah. bir şeyler yaparsın diyor adam akıllı. yani adam beni böyle sevdiğinden Ya da. ben sevdiğini düşünüyorum Bu arada adam. zeki Ben de olsam beni işe alırım mesela. al. su getirdiler Kutup suyu içiyorlar onlar. he Siz daha evde oturun böyle Kutup. suyunu içtim harika dedim böyle bir şey. olu Aa dedi oğusan dedi yoksa dedi. Zenginli alerjin mi. var. Ben bir uyandım böyle Yanda bir masa. üzerinde kağıtlar imzalamış böyle burama.

Kadar. örtü böyle baktım Faruk Bey geinin bütün. yönetim kurulu yan yana oturup sigara. içiyorlar Her neyse Adam dedi ki ıım. dedi senin dedi bir videon var dedi dedi. onu bir izleyelim dedim izleyelim. bakıyorum telefonunu çıkartmıyor kimse. hareketlenmiş kimse bir şey çıkartmıyor. odaya bakıyorum televizyon yok bir duvar. var kocaman bir duvar Sims yap bir duvar. kumanda çıkarttı senin dedi bir videon. vardı dedi bir ona bakalım dedi duvara. tuttu böyle bastı oğlum duvar televizyon. muu koca bir duvar televizyon muu. Sinevizyon değil yavrum Sinevizyon. parçalı olur bir sürü ekranın bir araya. gelmesiyle olur bu tek parça bu kadar. incelikte led adam televizyonu açtı ben. o ağır babala TV'nin sahibi falan filan. yok ananı deyip koştum duvara bu. sefer baktım Tuğrul televizyonu yalamaya. başladı Allah'ım zenginlik Allah'ım kafa.

Yedik Bu arada yalan değil bu. anlattıklarım birebir olduu televizyona. koştum adamlar takım elbiseli falan ben. yine şapkaya şof manla gitmişim kabul. etmeyeceğiz diye geldim oturdum özür. dilerim ya böldüm ne dedi biliyor musun. Kral rams dedi ki çocuklar hemen dedi. telefon açın dedi bu televizyondan bir. tane de Oğuzhan kardeşimize gönderelim. çok sevdi dedi atladım kucağına dedim. Faruk Bey. Oğlum bak yemin ediyorum bugüne kadar. örselendikçe var parası için işte. ayıplar O kızları Yani lavuklar adamlara. ayıplamayın koyayım kızları ayıplar. ayıplamayın çok Haklılar böyle yakışıklı. saçları arkaya taramış bir adam şöyle. yaptı bak paket letin oğlanın evine. gönderelim bir tane. ıslandım Titredim oğlum ah dedim. gidiyorum sarılıyorum adama diyorum. Faruk Bey nasılsınız falan o diyorum. parfümde efsane diyorum çocuklar Bu.

Parfümden oğuzan yollayın yemin ediyorum. Metres gibiyim inşaatçı Bir de yani rams. Düşünsene bana ev hediy ettiğini falan. benim evde kalmış eski kız. arkadaşlarımın kıyafetlerinden biri yine. büyük ihtimalle abiye çalarım gece. kapısını y kusura. bakmasınlar Eve hiç gerek. yoktu etkilendim adam a diyorum aın Oğ. sana oğlum İstanbul'a bakıp Vay be şehre. bak ne güzel dediğin şehir var ya onun. bir kafamız karıştı lan Ne oldu dedik. Her neyse yani baktım çok eli de bol. insanlar ve adam açık açık dedi ki biz. seni zaptı rapt altına almayacağız. kardeşim bu program senin ve biz sana. güveniyoruz sana senin bildiğin işi. öğretmeye dediler ağladım koyım biz 12. bölümlük bir anlaşma yaptık pinç ve. mezur açık mikrofon gein olacak babalık. koduyla indirim de alabilirsiniz Ayrıca. bir de şöyle bir durum var yedik Ben.

Uçtum Tabii bir gün yine böyle Faruk. beyle Yemekteyiz Ben böyle yine. masadayım para takabilir yani Neyse ben. bir gaza geldim bir aşka geldim Bir de. dünya rekorunu kırdık uçuyoruz falan. halk beni acayip seviyor falan. zannediyorum öyle demeyin 94'te 96'da. falan ünlüler öyle zannediyordu her şey. sosyal mecralar gelene kadardı daha yeni. Biral olmuş Twitter'da 96'da Kral TV. Müzik Ödülleri işte Eski Türkiye'yi. görüyor musunuz harika falan filan. demişler Elbette o günlerini özleyen çok. oradaki sanatçıların tek derdi kendi. arasındaki. iktidarıyla geçecek o ya da siyaset. meydanına orada tartışılacak o zaman. anlıyorlardı linç yediklerini Ne oldu. tabii havalandı Çünkü insanlar onlarla. fotoğraf çektirmek istediler Ama seninle. her fotoğraf çektirmek isteyen seni. seviyor anlamına gelmiyor ki tarihi. eserle de fotoğraf çektiriyorlar ünlüsün.

Çünkü bakıyor diyor ki A bu herif bu. filmi yapan adam değil mi bu burada. oynayan adam değil mi Dur bununla bir. fotoğraf çektireyim diyor Sen çünkü onun. için bir turistik figürsüz göremeyecek. seni Türkiye'nin starin modunda. geziyorlardı Ne oldu Twitter çıkınca bir. baktılar bütün Türkiye bunlarla. geçiyormuş şarkılarıyla geçiyorlar mış. klipleriyle tak geçiyorlar mış Bunu biz. yaptık Hep diyorlar ki işte eski Türkiye. böyle öyleydi be Şebnem Dönmez ödül. töreninde bayan diyor Evet bayan. kategorisinde falan şimdi bayan desin. 96'da o ödül töreni yayınlanıyor olsun. ve o sırada Hadi twitter' okuyalım. beraber çok özledik O günleri diye. paylaşanların tweetlerine bakalım mı. Şebnem Dönmez bayan deyince mesela ya da. İbrahim Erkal sahneye çıkarken Birine. bir bakış attı biri gülerken o gülmedi. Mesela hadi bakalım mı twitterlar.

Rahmetliler ya çok özledik yazanların. tweetlerini Bunu biz yaptık milleti. susturdun konuşabilecek çok yüksek. seviyede konuşup bazı şeylere itiraz. edebilecek insanların hepsini susturdun. niye biri bayan dedi çünkü birisi. küfürlü konuştu ne Küfür mü etti biri. bilmem ne susturdun herkes salla başı al. maaşı moduna geçti sonra gittiniz Bir de. adamları suçladın niye konuşmuyor bunlar. diye suçladın belli bir noktaya getiren. Tabii ki siyasi partiler oldu ama yani. buna en güzel yolu en güzel zemini. Kusura bakmayın siz hazırladınız Her. neyse ne oldu Şu anda ben niye ödü. törenine girdim geldin üye sözü verdim. Hah Bravo nasıl bir aşka geldiysem güç. zehirlenmesi bu şımardım yani yalan. değil açık açık söyleyeyim ne kadar dedi. abone bekliyorsun dedi pinç yay inanınca. g ne dedi Faruk Bey ben dedim ki 10. milyon Diyecek gibi oldum Tuğrul tekme.

Attım Tuğrul di ki abi dedi abartma. koyayım dedi tam 1 milyon diyecekken. Tuğrul şey dedi 600.000 bekliyoruz dedi. 600.000 kişi Doğan kabağa bir günde. 200.000 abone göndermiştik burada. hatırlıyor musun rekorumuz oydu Doğan. kabak. bedava O program 10 milyon izlendi ki bu. program hiç izlenmeyecek de Çünkü yeni. Yani biz bir yıldır pinç çekmiyoruz. şimdi bir anda pinç attık millet o Hey. pinç her hafta geldiği gibi izler mi. ulan program belki 600.000 bile bulmaya. gel iddiasına girelim dedim Faruk Bey. dedim 600.000 abone gel sana Rolex. alıyorum ikimiz Rolex fiyatlarına. bakıyoruz. böle Rolex dediğin şey ne pahalı bir. şeymiş lan İddiaya girelim deyince imani. köp ısmarlayan zannediyorum lan adamın. gökdelenleri var Rolex açtı iddiayı. arkadaşlar 600.000. kişi lütfen g abone olun oğlum beni. falan şahsiyetin 2 sezonu geldi.

Yaak şahsiyetin sezonu izleyin ya Çok. iyi bir dizi bugün 600.000 kişi hak. etmiyor Mus Fırat sobutay bira kadar hak. ediyor lütfen ya sen şu güzellik. şubelerinden birini sat da Fırat 100.000. abone oradan 130 kilo adama güzellik. şubesi muhabbeti yapıyor niye 130. kilolar çirkin mi at. Twitter terbiyesiz elim arkadaşlar bak. 600.000 abone gelirse rolexi satacağım. bir kısmını da sizlere. Vereceğim bir kısmını Oğlum niye böyle. bir 600.000 dedik 50.000 falan deseydik. bari Her neyse şaka bir yana gde. inanılmaz işler olacak Biz de bir üst. seviyeye taşıyacağız yıllardır bizi. izleyip dertlerini mutluluğunu ya da. yalnızlığını bizlerle gideren yani pinç. programıyla gideren arkadaşlarımız varsa. bizlere destek olmalarını isteriz bal K. % indirimli % indirimli mi son telefon. kalan saniye 14 saniye % % indirim geldi.

Patron çıldırmış olmalı arkadaşlar %. indirim alıyorsunuz babala 50 koduyla. girdiğinizde ilk ay Sadece sus onu. söylemeyin on altta küçük geç buradan. yazıyla sadece bir ay geçerli o % diye. böyle şu kadar kadar geç böyle geçti. işte görseydi koyayım izleyicim. benim dikkatlidir ya görseydi Bana ne. kersen Sen mi alacaktın neyi kaybedersem. Hayır ya Hayır canım iddia onun iddiası. Ben herkes çapına kadar oğlum mümkün. değil öyle bir şey var mı lan Yok öyle. bir şey yok öyle bir şey yok Nereden. çıkarıyorsun kimde Rolex var sobutay. Fırat sobutay Rolex mi var Getir. bakacağım al kı Fırat sobayı buraya. gin abone ol gin gin Dünyası o balonlu. çocuğa günah değil mi Nerede Rolex yum. bakam nasıl Yok lan. an oğlum 300 liralık lardan. bu Vay canına Feyza altun'a. sesleniyorum Ne güzel oğlum işte sayemde. umura. gidersin arkadaşım Oğlum adam yakın.

Arkadaşım dolandırıcı da olsa arkadaşım. telefonu kalmış orada bunun galerisini. geziyorum böyle acil durum diye bir. klasör yapmış telefonunda bir tıklıyorum. böyle k fotoğrafları namaz kılarken. fotoğraflar acil durum iki klasörü var. giriyorum çocuklara Afrikalı çocuklara. Urfa Döner mi veriyor Dürüm veriyor. Allah cezanı ver bes Seriye hak. ediyorsun ama birader Kanka ş şey malı. bu ya Karum malı ya o şeylik derden 3. 5000 Ya abiciğim Rolex alıyorsan. diyeceksin ki Rolex aldım kıvırmayın Bu. kadar Ya yok Halk bizi çok yukarıda. görmesin Biz de halkın adamı gibi. yapalım Beyza olun olsun bir daha. çağırırsanız gelmem programa Vallahi gel. her geldiğinde. abi Tamam sen de benim A hadi Ah sen de. benim ağzım Sen benim ölüme çar ölüme de. gelirim kanka ben estağfurullah ya. estağfurullah adam adam bu arada. gerçekten sevgili Masak.

Yetkilileri Şaka şaka yapıyorum bu. bilinsin yok fıratın zaten öle. Saklayacak bir şey yok anın açık bir. arkadaşımız Bunların hepsi şaka son. dönemlerde influencerlar ve patlayan. bazı fenomenler başlığıyla çok haber. okuyoruz o haberin etkileriyle Bu şakayı. yapalım dedik Burası zaten pinç ciddi. olacak bir program değil ama yılların. programı be furat Vallahi öyle bambaşka. soluk getirin yani Hadi öpüşelim şu an o. zaman 600.000 gider belki. a özlemişim oğlum dünyanın en kötü. şakalarını yaptığım tek program burası. Vallahi biz özlemişiz Kanka bundan sonra. yılda 2ü defa yaparsın artık Hayır canım. her. ay alkışlarla. fat. abam Her neyse gey neden geçtiğimizi. sizlere neden bu kadar muhtaç olduğumuzu. en azından 600.000 kişinin abone olması. gerektiğini buradan duyurmuş olduk çok. özlemişim sizi arkasında kocaman.

Binalara sahip televizyon kanallarının. pişiği değil kendi başına bir masayla. çekim yapan yılların programı pinch. başlıyor Oh sesi de çok. güzelmiş Hangi marka olduğunu bilmek. istiyorsanız O marka Biz önce sponsor. olması lazım para vermesi lazım. gözükmüyor değil mi Markası ha çok iyi. sesama Acaba hangi marka ne yapalım para. verseydi verseydi lan Yıllar Boyunca. burada var ya açın eski pinleri izleyin. herkesin bedava reklamını yapmışım lan. öyle değilmiş youtuberlar influencerlar. markadan para almadan böyle baş harfini. dahi söylemiyorlar mış aramızda çok. markayla çalışan çok başarılı hepimizin. de takip ettiği sevdiği inanılmaz bir. influencer. var metab ayağa kalkıyordu Bu. arada u da Elbette çok seviyoruz hepiniz. para alıyormuşsun koyım her şeyden ben. burada gibi marka veriyorum sevgili. Mehtap Gel bakalım sana bir şey sorayım.

Ben korkuyorum sen beni hep patlatacak. sın diye Yavrum siz de verginizi verin. Allah Allah ya ben korkuyorum ne demek. senin patlatılacak neyin var söyle. bakalım hiçbir şeyim yok u 50.000 L. senin Vay canına furat sobutay'ın saati. seninse kotun ha E ne yapalım. kazandığımızı giyindiğime yap 50.000. lira mı Gerçekten daha fazla daha mı. fazla yok Ne oğlum bu incecik de bir şey. kot da değil bu markası ne markası ne. balena neyse onlar izlemez herhalde. sebep kimi izliyorlar İbrahim Selim. mi düşünüyorum 50.000 lira bir kota. versem Açıkçası ben ona değil o bana. girsin isterim yakışıyor ama sana çok. teşekkür eder Elbette 50.000 liralık. kotlar 100.000 liralık saçlar. yaptıracaksın çok teşekkür Söyle bakalım. Siz yıllardır bu. sektördür arada sırada Mehtabın storiler. giriyorum Merhaba arkadaşlar bugün. harika bir krem ya da bir kop ya da.

Penti çorap çok iyi değil miydi çok. iyiydi Üf kaç izlendi o video çok. izlenir nesiller boyu. izlenir Şaka bir yana Avrupai bir. güzelliği var zaten o kadar da güzel. taşımışsın ki reklamı o arada bak Ben. kaç kere Penti dedim Sen o penti'den kim. bilir neler gittin bu kotu aldın Evet. Peki benim marka söylemem yanlış mı para. almadan Tabii yanlış çok yanlış bir daha. yapma tamam çok yanlış kaç izlenir. mesela 5 milyon izlene 600.000 gayine. abone olsa 600.000 gy abone olsa. markaları Ya sen boş ver Ben orada o. rolexi sattık mı tuula direkt papaa yen. gin deyiz. burada saniyede söylediğin her markaya. zaten abone yapsan hesaplayıp Yani. kendin ya Allah aşkına izleyici böyle. olabilir mi mesela Düşünsene beni şu. anda izliyor böyle ne diyorum a olsam p. çekmiş eski mi la bu Yok yok yi koymuş. kanka tamam diye açtı beni videoyu sonra.

Ben dedim ki ne 50.000 L mı o balenciaga. dedim ya Canım acayip balenciaga Adan. böyle bir şeyler almak ya don. alamıyorum Ama gideyim 100.000 liralık. bir kot alayım bunu yapmaz ki benim. izleyicim benim izleyicim bu arada. yarısından çoğu beni izlemiyor orada. bilgisayardan öde yapıyor oyun oynuyor. falan yanında ben açığım radyo programı. gibiyiz biz aslında Onlara göre o yüzden. ben şunu düşünmüyorum Oğlan evde. oturuyor ben niye Penti çorap giymiyorum. Ya ben layık değil miyim ya gideyim. giyeyim erkeğim falan ama artık olsun. Ben böyle bir şey olacağını düşünmüyorum. o yüzden arada sırada Reklam gibi değil. öyle düşünmemek lazım Tamam Nasıl. düşüneyim turum geldi kırmızı üstü. beğendiler hemen Bunu beğenen izleyici. varsa şu an abonelikten. çıksın git lan bizi izleme buradan linki. verdik aldı mesela hemen ne kadar kolay.

O zaman saygı duymak lazım Elbette sizin. de ekmek kapınız sonuçta bundan sonra. biz de arkadaşlarım beni uyarsın para. almadan hiçbir markanın adını vermeyelim. lütfen Ya şimdi ben müzik atacağım deil. mi JBL diyemiyor muyum dedi Ah neyse bu. seferlik birkaç milyon kişi msan abi JBL. de. diyor bir ş alalım şimdi haberlerde. görürsün bak otur böyle kuyrukla. oluşmuştur şeyin önünde nerede satılıyor. bu teknos. adamı Ama ne yapayım yani hayat medy. Mark da Tamam ikisini aynı anda söyle. reklam olur mu olmaz Geçen gün şey. reklamı yaptın reklamı. yaptım gördün Trend yolu reklamı yaptın. ama ha ondan para almadık tabi geri. zekalı olduğumuz için reklam işte. Gelince yapıyoruz canım biz de reklam. Tamam yani yapılabilir Elbette. yapılabilir Ama mesela Bir de etik. vardır mesela neyin reklamını. yapmazsın ya Şimdi orada büyük konuştum.

Derler ilerde önüne atarlar diye. Korkuyorsan ay hayatta her şey oluru Ben. ben burada neler dedim kızmıyor benim. izleyicim alışkın burada söyl yalanlara. yapmam dediğim her şeyi yap prezervatif. tanıtır mısın Hayır. tanıtamıyoruz projesidir. bu dicek. tutuyor arkadaşım Vallah başkası olsun. Şu an Evet bana kıyamıyor ama bir sosyal. sorumluluk projesi olur otururuz hep. İlkokullarda çocuklar şişiriyor mesela. önde ilkokul çocuklarını bilinçlendirme. ilkokul çocuklarını mı Hani şişirme. şişirmeyin çocuklar o sosyal sorumluluk. kapsamında Elbette ki yapılır O da. yapılır niye yapılmasın İnanma o da. sağlıkla alakalı bir şey herkesin aklına. maalesef cinsel erotik bir şeyler. geliyor ama bugün yalnızca bebek olmasın. çocuk olmasın doğum kontrolü falan için. kullanılan bir şey değil binlerce. hastalık var sonuçta bu da sağlık için.

Elzem o sebeple yine sen hayır deme. tamam oynarım her şeyde olur ya yaparız. bir şeyler yaparsın Tabii ki Çünkü sen. bir reklam yüzüsün insanlar merak ediyor. abi Sonuçta Bak bu kız B böyle takipçi. kasmak için öyle pozlar vermiyor ki. ınstagram'ında güzel bir kadının. başarılı bir kadının ayakları yere basan. bir kadının hayatını resmediyor orada bu. şekilde birçok kadına işe giderken ya da. bir partiye giderken Mehtabın Parti. kombinine bakıp pe alabiliyor ya da. diğer kombinlerine bakıp pez alabiliyor. yaptıkları işi Elbette küçümsememek. lazım O bütün şakalarına katlandığı için. burada Ona teşekkür ediyorum Çünkü o. benim canım arkadaşım kedi kedi kedi. sapacak mısın vereyim. mi. Evet Bunu nasıl yaptın Hakikaten ya. Hangisi güveniyorum benim asistanım ya. biri beni arar randevu verir bir şey. olur sonuçta Ceren var cereni aradıkları.

Zaman Mesele kalmıyor çünkü bununla tek. başına. ilgilenemiyorum her biriyle bir gün. planlamak bir iş planlamak onların. projelerini dinlemek kendi projelerimi. anlatmak çok büyük mesai Bu sebeple. Tabii ki birinin beni Asist etmesi. gerekiyor o da bu yıllardır biliyorsunuz. ne Emirler ne özlemler atlattık yok. ulaşam başarıya 3 dil biliyor diye Bunu. aldık ü dil de özür diliyor şu anda. dedim ki bak her şeyi not al yaz biri. Beni ararsa haber ver bir gün sabaha. karşı geldik çekimden bitti evi karşıda. gitti benim üst katta zaten artık onun. oldu Kendi Cumhuriyetini kurdu orada. inanın Bak 3 aydır üst kata çıkmıyorum. Ben alt katta koltukta uyduğum için üst. kata bir çıktım bayağı mezesinin. fotoğrafa duvarda yukarı çıktım hard. diski almam gerekiyor bir baktım. unutmuşum da orada kaldığını şöyle bir. şey bak Gökyüzüne doğru kollarını açmış.

Dedim ain yapıyor herhalde öyle. uyuyormuş bırak akı falan dedim neyse. Gencecik kız olabilir bağırsaklar Tabii. hızlı çalışıyordur bunu uyandırmamak. için Sessizce hard diski bilgisayara. takıyorum ta bunun yatağının. karşısında ya dedim iyi biri aradı. uyanmak zorunda kalacak Çünkü işle. ilgili biri olabilir Ulan uyanmıyor. bayağı hareket şu hala telefon burada. çalıyor Telefona doğru kafamı uzattım. uyanmıyor Çünkü baktım bilmem kim bilmem. kim daire başkanlığı yazıyor ha. zamanında konuştuğumuz bir adam önemli. bir adam Belli ki ulaşacak Ceren'e. randevu verecek bir şey yapacak çok. önemli şimdi dedim ki kızı ded dedim. korkutmadan Nasıl uyandırayım. acaba lan Çünkü ona uyanman lazım O. adama ben senin numaranı vermişim Belli. ki bunu böyle bir dürttüm dedim ki açman. lazım Pak dedim bastım verdim telefonu. kulağına Buyurun efendim Oğuz hanas.

Tanım Ceren Ben. Buyurun adam konuşuyor moruk arkada. Ceran hanım merhabalar ben Ankara bilmem. ne. Başkanlığı dedim ses. çıkaramıyorum Merhabalar ben Oğuzhan. Uğur cerin asistanıyım. Merhabalar ben Uğur Ceren asistanıyım. oan pat diye kapattım telefonu Mesaj. attım dedim ki çok özür dilerim çekmeyen. bir yerdeyim Hemen arıyorum sizi yazdım. sonra içeriden babamın bizi şefkatle. uyandırın. hatırla bekledim kettle'da suyu. kaynattım Ceren dedim bak Kim arıyor. olsun Cerencim olsun biz neler gördük. çok özlemişiz pinchi pinch dolu dolu. hikayelerle harika bir yayın akışıyla. bundan sonra gde müthiş sürpriz. konuklarıyla sizlerle olacak babble. Tabii ki pinçe devam edeceğiz masa. versiyonuna devam edeceğiz konuksuz. böyle kuru kuru gibi bir. versiyon Keşke hep geyin de yapsak Ama. burada da Bu masada konuşacağız bizi.

Sevin bizi destekleyin Efendim bir. terbiyesizliğin olmadı inşallah. yıllardır çok özlemişiz sizlerin. karşısına çıkmayı E tabii ki bazı. arkadaşlarımın programlarına konuk oldum. Orada aldım Selamlarını Sağ olunuz Bir. de çok insan şey diyor bunaldık bıktık. siyasetten vesairedir abi biz falan. diyorlar E onun da bir başlangıcı olsun. e her suyun başı Bulanık Akar o yüzden. bu bölüm bir hoş geldin bölümü olsun. Zaten de Sand duyması zaman alacaktır. bir buçuk senedir hç koymadığım için. öyle çok İzlenecek bir video da. olmayacaktır ama Hoş. geldiniz Yaşlandım artık be Mehtap belim. falan ağrıyor artık olmaz ya hayat Ama. Tuğrul be Üzülme be kardeş geleceğiz. gideceğiz Ben gitsem sen yine teliften. yırtarsın bir uzun süre Vallah hab. Oğuzhan Uğur'un içine mi doğdu ölmek. daha kırkım çıkmadın tuğul Ağızda sigara.

Montajda böyle Oğuzhan Uğur'un içine mi. doğdu abi ya Şurada bir el sallasa var. ya Harika olurdu Amım sallamıştı ya. falan al lan. eline bütün malzemeleri verdim artık. telifle y ceddine bakarsın Oğlum zaten. kazık çakacak değiliz Hepimiz öleceğiz. de ben yaşlanmayı sevmiyorum yani Mesela. doğsa genç olsak acayip enerjik olsak. sonra pıt diye ölsek mesela ya bu Fade. out nedir ya oğlum sabah kalkıyorum Ben. ki yılların olanı hiperaktif kalktım. hopladım zıpladım şarkı söyleyerek. çayımı demledim şimdi nasıl uyanırım. Biliyor musun böyle uyanırım. Bak benim gözüm mü çapak acaba y değil. normal göremiyorum gö var gitmiyor Hani. Yemiş yemiş sıçmamış derler ya ben o. tabirin ne olduğunu anladım koyım oğlum. yiyorum gitmiyor buradalar inanılmaz. düşünüyorum bundan 10 sene önce pizzayı. Dilim dilim yersin ya Bak ben koca.

Pizzayı bir dürümü yapıp ham ham ham. Televizyon karşısında yiyordum hareket. etmiyordum Oyun oynuyordum bir şeyler. yapıyordum ama bir sıçıyım gidiyordu. hepsi aynı kiloda kalıyordum 51 yaşın. üzerinde gitmiyor artık zaten saldım bir. denedim bir ara böyle dedim ki Tamam ya. bir spor yaparım kola içm biraz ok neler. yaptım lan kolayı bıraktım aylar oldu. koyım 1 gram göbeğim erimedi o zaman. kolanın günahı ne olmaz Gerçi bu arada. artık zaten. içmiyoruz Oğlum bazen canım çekiyor. kolayı bırakalım Ben aylar olmuş. Twitter'da görüyorum dayılar yere. döküyor böyle atlayıp böyle yemin. ediyorum böyle yapasım geliyor Sonuçta. hani doğru bir boykot da değil ya. Allah'ım sağlıklı şeylerin hepsinin tadı. kötü ya Ya düşünsene Doktorlar sana kola. tavsiye ediyor günde iki tane buz gibi. içmeniz. lazım Lütfen bu metabolizmayı düzeltmek.

Için günde iki tane buz gibi en az iki. tane Bu arada 20'ye kadar yolu var Aa. bir paket sigara içmeniz şart. sağlıklı olup sevdiğiniz ne var mesela. somon somon. H olabilir karides kalamar karides şu an. yasak Bu arada pardon yasak değil. harammış karides Tabii diyanetin fetvası. vardı hatırlayın y bilmiyorum Bunlar. yararlı Bence kalamar karides semizotlu. yoğurt beyaz. peynir ama işte bunların hepsini değil. mi bu doğruları götüren bir yanlış var. galiba masada Hani karaciğere yüklene su. doğru su güzel. bilmiyorum milletin sağlığı düzelecek. Ken de psikolojisi bozulabilir bu. fiyatlarla Sevgili kardeşim saydığın. şeyler genelde insanların sofrasında çok. da bulunabilen şeyler değil ben askerde. Patso yerdim mesela bildiğim bir tam. Ekmeğin arasına patates kızartması. mayonez ketçap ve hayatımda yediğim en. lezzetli şeylerden biriydi gerçekten çok.

Iyiydi bazen yumurta da kırıyor içine. falan Çat pahalıydı biraz onu. millet ne güzel bekliyor Benim da yaşım. geldi böyle ne oluyorum dedim ya babamız. asker ya benim evladım askere gidecek. Tamam gideriz bir sakin ol ya al işte. üniversite arkadaşım burada Emine bizim. erkeklerden kim askere gitti mezun. olunca sen gittin Sağ ol. Pardon millet gitmedi bile 30 gün Şimdi. para verip yaptılar falan abi 28 gün. askerlik yaptı babama gidip şey diyor. çok zordu. Atil e nasıl burada Hala bu Babam niye. boğmadığı. her yerde çağırıp gel bakayım 28 günlük. askerliğini anlat anlattı geçiyor yani. seninle çok iyi Oğlum hakikaten 28 gün. askerlik mi olur ya Ben 18 18 gün mü. yaptın oğlum siz ne yapıyorsunuz Benim. Çarşı sürem o kadar değildi ya Teğmen de. yapabilirlerdi bu arada üniversite mezun. olduğum için Düşünsene benim temen oldum.

Allah korusun ya AB B klip çekiyor. tanklarla olmaz Sen ne kadar yaptın. Merve söyle bana Kimsin sen taşına. gözüne vuruldum onun kasımpaşalımı. emez Evet finin muazzam bir bölümüyle. daha karşınızdayız hiç alışa gerek oku. sakın sakın sakın yapmayın ben sahte. Alkışla doydum mevzularda yetti kim var. içeride kim gitti içeri Barış ya Barış. Barış geldi mal sayımı yapıyor Ne. sipariş geldi bir şey Çaldık mı o. verdiğimiz 10 dakikalık arada diye ona. bakıyor Dükkan sahibi ya e beğenmiyorlar. İsa kendi stüdyomuz var geyin stüdyosu. var Kuzguncuk demde Ben boğaza karşı. pinç çekmek istemez miyim istemem. şımarırım diye geldim Burada çektim. Yoksa biliyorsun istesek geyin o Muazzam. Boğazı oğlum ayak serçe parmağımı boğaza. soktum Evet ofisimde otururken ayağımı. uzattım pik çik diye soktum o kadar. yakın boğaza Bu gözlüğü de içeride.

Buldum v'ler benzedim Kral TV'nin vjleri. mi benzedim aramızda yaşlılar da var. Emine de var Emine büyük not çu yabancı. bir sevgilisi var E öyle verdin o. bilgiyi Artık bize Nereli peki fr fr. mı evde böyle bir şey yani bizim Türk. kızları seviyor avrupalıları galiba ama. bilmiyorum Yani böyle aidiyet yok oğlum. Tabii ki Allah mesut. etsin Sen Jet olduğunu mu düşünüyorsun. mesela sen Ispartalı adamlar aşkı çok. güzel yaşıyorlar nasıl adamlar aşkı çok. güzel yaşıyorlar senin için güzel aşkla. mesela Mehtap için güzel aşk aynı. olmayabilir evde bir Ata söz söylüyorsun. çalış çal bir. Karun ayı lisanı konuşmanız uzun sürer. be sonuçta Allah mesut etsin abi biz. senin ilişkine dili uzatacak kadar da. haddimiz yok öyle değil tamam Çocukluk. arkadaşımsın illaki Biz kız tarafıyız. fransızda olsa gelip benden isteyecek.

Seni Efendim. ayrıldık ayrıldınız mı oğlum Ne. konuşuyoruz biz bir saattir O zaman şu. esnada mı ayrıldınız Hayır oluyor biraz. Ben ne bileyim adamı övdüğü göre hala. devam ediyorsunuzdur zannettim adam mı. seni terk etti Eminem Juliet rolünü. yakıştıramadım mı Sana ne oldu Az önce. Onunla konuşuyor işte Avrupalı. erkeklerin de böyle bir özelliği var. ayrıldığında da konuşabiliyor. çok gerçekten Demokrat adı ne kendisine. çok selam gönderelim Türkçe bilmiyor mu. bilmiyor ama öğreniyordu işte. öğretiyordu nasıl anlaş öğretiyordu Ben. tanıştım oğum ble koyım yapıyor. bana soyad cip mi böyle bir çocuktu. zaten Jimi jip çok iyi gerçek adı ne. Jimi He. Jimi bak kardeş sen Türkün örfün. anneannesini bilmezsin O Fransa'ya. gelirsem bak benim arkadaşlarım var. orada kulesinin altında otopark. işletiyorlar artık sert adamlardır Beni.

Delirtme Ben bunun gibi lavuklar. dövüyordum niste zamanında Hey Tabi. oğlum Allah Allah Türkiye'ye gelecek. benim emineme burada manit olalım ayağa. ama ben Fransa'da yaşarım her Türkiye'ye. geldiğinde sende kalır mı yapacak. Yemezler senin Avrupalı alırım aklını. Hitlerin 4 dakikada fethettiği ülke lan. İngilizlerin atasözü var fransızlarla. ilgili but French people is Very boring. Yes sıkıcı Ceren Fransızca koltuk altı. tüyü ne. demek nedir lan Fransızca biliyorsan. bunu da bilmek zorundasın ne yaptın dil. kursunda bunu istemiyorum bunu. istemiyorum Bunu öğrenmeye bilmiyorum. gerçekten koltuk altı tüyü Fransız bir. manen olacak bir gün Fransızca da. biliyorsun gayet konuşuyorsunuz da Elif. böyle kıllarla geldi Onu kes. diyemeyeceksin İngilizce ne demek koltuk. altı kılığı arm Hair mı kol kılığı. koltuk altı o zaman underarm Tamam neyse.

Jime Selamlar Yine sıçtık Kon koyduk. Tamam Jimmy Sağ ol lan beni getirtme. Fransa'ya bu Emine üzülmeyecek oğlum bak. kız hala burada senin hakkında güzel. güzel şeyler söy söylüyor beni. delirtmeyin lan boyu kaç bunun Emine 180. falan. uzunmuş bak kardeş abi Efendim adam. asker yapma adam bir de Fransız askerini. mi aldın koynuna bu tipten iye olmadım. Oğlum bunlar antimilitarist değil mi. oğlum asker yetmemiş Bir de gitmiş. Fransız askeri bulmuş O yüzden ayrıld. asker olduğunu öğrenince mi ayrıldın. nasıl anladın asker olduğunu şak mı. yazıyordu orada A selam duruyor Tamam. cimm Fransız ordusuna mensup bir askerdi. yani Peki bir şey sorabilir mi ne vardı. Türkiye'de ben bizim bş çavuşların. Fransa'da gezdiğini hiç görmedim. Hayırdır Neyse vardır illaki bir şey. Öğrendin mi sır mır anlattım ben Vay. tamam ya ajana Bak çok iyi olsun Allah.

Mesut etsin yavrum seni çok seviyoruz. biz Jim Mimi senin mutluluğun hepimiz. için daha önemli jimden şundan bundan. Fransız ordusundan özellikle oğlum benim. bu mevzular açık mikrofondan sonra. telefonlarımı çok acayip insanlar. aramaya başladı ya ben youtuber Ken de. zaten youtuberım Hala da meşhurdur da. zaten biz bu mevzular çık mikrofondan. önce Ya zaten sokakta insanlar Tan. yanıyordu yıllardır izliyorlar oğlum 7. senedir trendli oluyoruz şaka mı Ama. beni böyle isimler aramıyordum Hakan. falan arıyor oğlum Benim telefonla evde. görüntülü aradı Lan bir tane evde donla. atlet oturuyorum ya Üstüm gömlek altımda. bir şey yok mu sayın Bakanım Evet. efendim köpek aldım bir tane aldım. denmez sahiplendim denir sushiden sonra. bildiğiniz gibi Sushi rahmetli oldu 1. buçuk sene önce çok üzüldüm 9 senedir. yanımdaydı pinç izleyicisi de bilir eski.

Pinch izleyicisi bu masanın üzerinde de. çok zıpladı hopladı sevgili Sushi onun. ölümünden sonra çok ağır bir acı çektim. hakikaten çok yakın bir arkadaşımı. kaybetmiş gibi oldum tanıdığım birçok. ins insandan da fazla seviyordum. kendisini ne yalan söyleyeyim Ondan. sonra tekrar köpek sahiplenmek mümkün. değildi aklımca ama zaman Tabii bir. şekilde insan evde bir ses bir nefes. istiyor hayvan sevgimiz de olduğu için. bir hayvan niye sahiplenmeye dedim Birol. baş Yiğit'i aradım Birol Başyiğit Bir. uzman Efendim bu konuda zaten bir köpek. sahiplenmek istiyorum dedim simsiyah bir. kurt geldi abi eve kulakları dik adına. Zula koydum çünkü siyah karanlıkla. ilgili bir şey koyulacak net ne yapayım. köpeğe 2023'te gölge gel buraya gölge. Duman Karabaş Yani bunlar olmaz köpeğin. adına Bu yüzden Zula koydum ama Zula. değil Zula yumuşak G var içerisinde bir.

Gün Tabii ki Elbette isim vermeyeceğim. bir partinin yüksek rütbeli bir. siyasetçisi beni aradı Abi ve gayet. ciddi bir mesele konuşacağız telefonda. açtım telefonu Efendim dedim Merhabalar. nasılsınız Sağ ol konuşuyoruz şuramda. bir köpek suratı ve. şu Allah'tan CHP'den biriydi. de normal karşıladı doğru köpeğini. evlene bilebilirsin bizce Ben bunu nasıl. açıklayacağım ya arkadaşın olsa dur Zula. köpek ya köpek de yani bur dayadı. telefon yaparsın karşındaki yani Dikkat. falan Efendim estağfurullah falan diye. konuştun bir anlatamazsın ama her şeye. rağmen İnanılmaz seviyorum aramıza hoş. geldin sevgili Zula zula'yı da bir. sonraki bölüme gein de görebilirsiniz. para verin ya şu ge Hadi Zula çok ayrı. tabii gerçekten çok akıllı furat ve. sevgili ceyd sahiplendiler yavru. sahiplendiler aynılar görüntülü. Birbirimizi arıyoruz köpeklerimizi.

Gösteriyoruz birbirine Dünür olduk lan. adamlarla ik dakikada işi mi onların ya. öyle dinse bile Sonuçta özgürlükler. köpeğin tercihini karışacak değiliz. oğlum dur ilk programdan yemeyelim. linci sevgili Necip yıllar önce. programımıza konuk olduğunda her şey. güllük gülistanlık dı Belki hayatımızda. enteresan maceralar yaşamadığımız bir. dönemde geldin dedi ki ben bir dünyayı. gezeyim ben de dedim ki git ama ne olur. geri dön Çünkü senin babala ekibinde. olman lazım dedim ağlaştık belki biraz. dudaklarımızın kenarı birbirine değdi. Ama niye öyle oldu Biz niye öyle. sarıldık la seninle kardeşim Kurban. olduğum bir insan gerçekten çok. seviyorum gitti Amerika'ya gezdi geldi. ve şu anda Babal daı. sevgili Necip buraya gelip benim sevgili. muazzör izleyicilerim le tekrar bir. araya gelip Amerika'da neler yaşadın ne.

Olaylar ne partiler yaptın acaba Hoş. geldin ya adam ya bu adam ne yaptın. Amerika'da ilk nereye gittin sonra. nereye gittin sonra nereye gittin Los. Angeles güzeldi iyi bir yerdi sevdim ama. bir İstanbul değil yani adam vatan. sevgisiyle doluyor kaşıyor gerçekten. yalancı haber çıkıyor Yarın sınır dışı. etmişler ilk başta Bir 6 ay diye. gitmiştim Sen zaten bazı detayları. biliyorsun bir 3 ay 6 ay sonra bir 9 ay. bir sene derken bir senenin sonunda. Tamam dedim bana ayrılan sürenin sonuna. geldim ama bu sürelerde çok da herkesin. dilinde bir Amerika mevzuları Avrupa. mevzuları var ya bir gidip göreyim dedim. neymiş ne yapıyorlar Bizim Türkler orada. ne durumdalar diye Sonra bu sosyal. medyada konuşulan birçok şeyin Aslında. yalan olduğunu gördüm Aa ne mesela Bazı. şeylerin de biz çok fakiriz burada çok. kötüyüz diyen insanların da çok iyi.

Durumlarda yaşadığını gördüm Ama burası. çok iyi harika inanılmaz şeyler oluyor. diyenlerin de çok kötü şartlarda. yaşadıklarını gördüm denilenin Tam tersi. Hayatlar yaşanıyor Vay arkadaş biri. uçuyor çok çaktır mıyor burayı. doldurmayalım milletle diye diğeri de. Ulan ben memleketten buraya geldim. başarısız olmuş demesinler diye kendini. şişiriyor haen öle Vay koduklarım pardon. Ha bu arada bana kalsa Amerika'da. yaşanmaz Avrupa daha yaşanılabilir bir. yer Amerika'da para kazanılır Amerika'da. ciddi güzel para kazanılır ama ama. bayağı bir ömründen bazı yılları vermen. lazım Bir 5 yıl gözden çıkarman lazım. yani Türkiye'de o 50 yıla tekabül ediyor. ama ya bana da kalırsa Bence Türkiye'de. para kazanmak daha kolay Tamam para. kazan yine de Türkiye'nin tadı bambaşka. bence Elbette Abi ben de hep söylüyorum. zaten Bana diyorlar ki paran var pulun.

Var şanın var şöhretin var harika bir. Yüz ifaden var yakışıklısın sesun Güzel. Derler ki işte yurt dışına niye. gitmiyorsun Abi ben bakkalına şaka. yapamayacağım bir ülkeye gitmem ben bu. vatan toprağında doğmuşum ben bu vatan. toprağına aitim bir parantez Emin hemen. üzülme ya dur Şaka yapıyorum ya her şey. güzel İyi hoşta reis yani Türkiye'den. daha önce hiç yurt dışına çıkmamış. insanlar Şu an ben çok görüyorum yurt. dışı kesin şuraya gideriz buraya gideriz. ama herkes açlığında şunu söylüyor. yüzlerce ülke var ama herkesin de. Amerika ve Avrupa var aslında oralara da. baktığımızda dünyada belli bir seviyenin. üstündeki ülkelerden birçoğu buralarda. Avrupa'da da birçok gelişmiş ülke var. ama insanların gözünde sadece en. gelişmişleri en iyilerini söylüyorlar ve. buna rağmen bile Türkiye'den gidenlerin. birçoğu çok zor şartlarda orada Ayakta.

Kalmaya çalışıyor bunu da yurt dışına. giden insanların kesinlikle cebine koyup. düşünmesi lazım E tabii fani dünya bir. gidip görmek lazım yani uzaktan yorum. yapmak her zaman her şey için çok kolay. ama Ee orada yaptın mı bir şeyler ne. kadar kaldın sen tam bir sene kaldın Tam. bir sene kaldın zor mu yalnızlık nasıl. giderdin yalnızlığına öyle abi. Amerika'daki piyasaları öğrenmeyenin mi. yani Hep ekonomi hep yaşam şartları daha. önce de acı medyada çalışırken de daha. öncesinde sonrasına Evet çok gittim ama. yaşamak bambaşka bir şey Evet yani. yaşaması da Belli bir yerden sonra Bence. sıkıcı Türkiye çok hareketti ya orada. Gündem yok mesela Gündem olmadığı için. bir yerden değiştirme konuyu ben sana ne. soruyorum yalnızlığını nasıl giderdin. olmadı mı manitan falan yok Kız. arkadaşım vardı zaten Hala da devam.

Ediyoruz Sağ ol alsın Beni hiçbir zaman. yalnız bırakmadı sevgilin burada mı. orada mı burada uzak ilişki ve müthiş. bir Sadakat İşte bu adam zaten böyle hiç. ihtiyacı yok Onun zaten ö. Estağfurullah. Estağfurullah Amerika güzel yaşamak. isteyenlere de çok önerir misin dersen. kesinlikle Öncesinde bir görmeleri lazım. derim görülebilecek bütün büyük. şehirlerini eyaletlerini vesair eleri. falan gördüm Sen Amerikalı emekliler. geziyor ya otobüste ülke turu hover. barajında gördüm seni bir kere mesela. altında Transformers'lar vardı bak. Baktın mı onlara da öyle şeyler ne yok. muymuş yok Muş yokmuş Reis mesela las. vegas'ı ben çok beğenmedim nasıl. ya hemen Oradan nasıl yanlış yere. gitmişsindir seninle santo Domingo. kumarhaneye gitmiştik hatırla tumana Tum. takana Pardon hard rock'a gitmiştik. turistik bir geziydi öyle Kumarbaz.

Olduğumuz ve Haramı sevdiğimiz için. değil tam hatırlıyorsan şarabı içtik. domuzu yedik aşağı indik. ya sonra varımızı yuzu annemizin. bileziklerini koyduk ya. kumara öyle Biz yok orada da puntana. hard rock'a gitmiştik o da bir bina Yani. ben kumarı daha önce bölümleri. izleyenler bilir Sevemedim eğlenemedim. Bulgaristan'a gidiyorum film çekmeye yok. abi kumar beni cezbetmiyor finalde Bir. de keriz yerine konduğum mu anlıyorum O. yüzden çok eğlenemem şim Hatta bunu pinç. lde anlatmıştık önceki pincher de ama. hard drck bir bina bir işte kumar. oynuyor insanlar Las Vegas demek bundan. bir sürü olan bir şehir mi demek sadece. o yüzden Etrafta çok da fazla bir. aktivite yapamadın herhalde % çiş. kokuyor Reis kokuyor Amerika'nın. geneli böyle kokuyor bizim Türkiye daha. temiz Bence taharet Muslu yok Çünkü. onların Evet onu da bir türlü çözemedim.

Dominik'e gittik dominikli Tarik musu. Yok sağ olsun bu arada Necip ve bizim. dostumuz ta Dominik'te başlamıştır Acun. abi sayesinde ona da buradan Selamlar. Okyanus açtım gittim biliyorsun uçak. korku olmasına rağmen abi Necip olmasa. nelerd K orada ya tamam Acun Medya çok. taklı bir firma ve biz gider gitmez bana. bir villa tavsi ettiler jip Verdiler ben. böyle ne oluyoruz dedim yine Acun. abi Faruk Bey gibi oldu bir andan böyle. şeyler sağ olsun ama yol bilmedikten. sonra iz bilmedikten sonra İspanyolca. bilmedikten sonra ne yiyeceksin o. jiple o villaya durumu vardı ama Necip. karşıladı bizi elinde iki. poşet Şaka bir yana her şeyimizle. ilgilendi. orada Sağ olsunlar Hanımlar bayağı. bayağı adamın İspanyolcası da var. İngilizcesi de var Almancası da var. lehçesi de var orada bize yardımcı oldu. mahalleleri gezdirdi arkadaş olduk orada.

Bir anda artık o bizim için Acun medyada. çalışan bizle ilgilenen biri değildi Biz. doğal olarak onu oradan ayıkladıktan. Senin deneyimin o yüzden daha önemliydi. Sen zaten dünyalı bir insansın ya her. türlü memlekete gitmiş Gezmiş bir. adamsın O yüzden senden bunları duymak. biraz enteresan oldu kulaklarına küpe. olsun buradan Amerika'ya falana filana. gidecekleri Biz geldik Ben her şeyi. ondan istiyorum abi diyorum böyle sağ. olsun hemen ayarlıyor ediyor tuvalete. girdim yani bunda kötü bir şey yok hep. İçiyoruz abi baktım taharet musluğu yok. mesela yok aradım Necip Necip taharet. Muslu AB Ben ne yapayım kapattı abi. bayağı bildiğin taret mustu yok Ben de. bir tane pet şişe buldum pet şişeyi. doğurdum suyla ucundaki kapağını da. deldim onu Hani pış pış bittikçe. kenardan Bacağımın altına koydum bu. herif de diyor ki ölmeden gideceğim las.

Vegas'a var bak ya Bu arada. gidilmeli İnşallah beraber de gideceğiz. bunlarda problem yok ama iş yaşama. kısmına geldiği zaman o bambaşka gideyim. oranın binaları çok güzel ışıl ışıl Her. yer her yer sakin p Yok yok ya her yer. ışıl ışıl ve çok güzel ya Ben Los. angeles'ta yaşamış olmama rağmen Bence. en iyisi New York New York çok ama. yaşanılası bir şehir değil derler asla. değil ama New York'a gittiğin zaman. diyorsun ki bir şey var burası farklı. Necip Hoş geldin abi Babal olmak. bilmiyorum sana ne hissettiriyor Ama. zaten ailemden gibi hissetti Bir de. ailemin içine dahil etmiş gibi. hissediyorum aramıza hoş. geldin. adam şimdi bu bölümde size meme uçlarımı. gösterip bunların neden bu kadar kızgın. ve kırmızı olduklarını anlatacağım öyle. bir s m ne olacak ki öyle bir program. yapmayalım mı bugün dah dünya değişiyor.

Ben hala aynı masada aynı geyikleri. anlatıyorum burada ya oğlum Sanki adamın. kutsalına küfr etmişsin gibi vegas'a laf. edilir mi Ya oğlum vegas'a laf edilir. işte B kokuyormuş ya gidince göreceksin. işte ö koyarsın. bir Kazanırsan üstüne sıkarız K 50.000. dolar aşağısı gidersen canın sıkılır. Yani güzel de parasıyla güzel diyor yani. 600.000 abone hemen rolexi satıp. kırmızıya basıyoruz rolexi gidiyoruz İki. tane alıyoruz oğlum milletin Garibanın 3. Kuruşluk parasını cebimize koyup las. vegas'a mı gideceğiz Evet mantıklı. lütfen gine abone olun las vegas'ı. kokusundan kurtarmaya gidiyoruz. televizyonda hiç kok mu geç benden. ne zaman özür dilenecek. Bravo Tebrikler ek ama ben geç kalmış. olmuyorum oluyor muyum geç kalmış oluyor. muyum Hayır tam 4.3 buradayım. hazır Aktığını da biliyorum Ben. diğerleri gibi şey yapmayacağım a.

Kayıtta mıydık demeyeceğim bu arada. sevgili Demet bakmayın 200 300 milyon. takipçisi olduğuna bizleri izleyen bir. insan bu programı daha önce izlemiş. tahammül etmiş yani bize zaten bugün. burada Bunu öğrenmek istiyoruz sayısız. Talk showa çıktın gezdin Televizyon. programlarını dolaştığını Elbette başarı. bunu itiyor insanlar sürekli seni görmek. istiyor hayranların seni görsünler ve. insanlar daha fazla izlensin diye. programlarına seni davet ediyorlar falan. filan ama bizim hayalimizde Demet. Özdemir böyle çok havalı Aman efendim Ne. YouTube mu Ne program mı asla bunları. izlemem ben Jim F izliyorum falan diyen. bir kadın imajı veriyor dışarıdan. Halbuki öyle değil bak pinç programını. izlemiş kadın kaç bölüm bize tahammül. etmiş yani o kadar küfürlü konuşmamıza. rağmen gerçekten oğlum benim bacağıma. kedi var biliyorum farkındayım yani.

Demetten. beklemiyorum çok tatlı onu sevdim ben. sizi 4 bu5 saat beklerken biz bu arada. bunu reddediyoruz ekip olarak Çünkü. bugün gin Ayrıca Muazzam gin harika. geyin Hem şu anda gidin abone olun. lütfen geyin müthiş bir lansmanı var. şahsiyet 2 sezona başlayacak onun. lansmanına gidilecek Bugün onun da bir. hazırlığı vardı tabii E tabii ev sahibi. olunca geye de sürekli İşte o dekoru. oraya koymayın Haluk Bilginer bugün. şöyle giyinsin falan bunlarla hep biz. ilgileniyoruz Bu arada Gözde ayarladığı. Haluk bilgilerin takım elbisesinin. yanında. konuştum. Hatta terziye gidiyor şu anda değil mi. Gözde Gözde yalan söylüyorsun O zaman. programa Artık Allah'ın izniyle. başlayayım Herkes yerine. aldıysa o kadar çok siyaset programı. Çektim ki Bir buçuk sene sonra ilk defa. pinç çekiyoruz o yüzden Benim de. tanıdığım sevdiğim bir konuğumuz olsun.

Istedim ki bana yardımcı olsun tekrar. talk show yapabilmem için Ben zorla. kendimi kabul ettirdim bu programa Hayır. hayır Üstüne bir de bekletildim o kadar. örselendim ki imleri kesiyoruz değil mi. Tamam kendisi hem dans edebiliyor hem. şarkı söyleyebiliyor hem oyunculuk. yapabiliyor yani Broadway mantığında. oyuncuyu almışlar getirmişler. Türkiye'deki dizi sektörüne hea etmişler. bütün yeteneklerini sergiliyor ve tabii. ki ona göre de karşılık buluyor Demet. Özdemir. konuğumuz hoş geldin sevgili Demet. Nasılsın Hoş bulduk İyiyim sen nasılsın. Ben de çok iyiyim hiç izlediğin gibi bir. program değilmiş değil mi Çok. garip açık olabilirsin Biz örselenme. alıştık Çünkü yok şimdi iltifat kısmına. geçiyorum kayıttayız değil mi ş Tamam. hepiniz şahanesin Bu. arada böyle Bunlar milyonları takip. ettir diyor demek ki böyle bir politik.

Politik cevaplar peki gerçekten ilk. programın açılışında söylediğim kadınla. gerçekte olan Demet Özdemir arasındaki. Uçurumu bize anlat bence anlatmayayım bu. Çekim esnasında göreceksiniz. anlayacaksınız Bence siz söylersiniz. bana nasıl biri olduğumu Değil mi böyle. böyle Yani çok acayip cevaplar bakalım. seninle ilgili İnternette neler. konuşuluyor Uş neler söyleniyor muu önce. onlarla başlay onların üzerine. sohbetimize devam edelim alkışlarla. Kamil alıyoruz Bravo Kamil Kendisi de. normalde turuncu tşört ve pembe şortlar. Giyer ama bugün o da geyin lansmanına. gideceği için gerçekten çok özür dilerim. ama o kadar dayanamadım ki elim oturdu. pardon Evet Kamil'in Alışık olmadığınız. bir kıyafeti bu bildiğiniz gibi bugün. Normal insan gibi giymiş Çünkü bugün o. da şahsiyetin lansmanına gidecek doğru. mu harika Beşiktaş maçına gitmeyeceğim.

Oraya gideceğim Beşiktaş'ın maçı mı var. Evet ya öyle i geliyormuş gibi davrandık. Yunanistan'dan 5 milyon euroya ev almış. çok iyi başlangıç Hayırlı olsun 5 milyon. euro kaç TL yapıyor bugün 150 150 değil. canım 15 milyon ne 15 milyon mu 120. milyor 150 milyor falan yapıyor tabii. bugünün parasıyla sen Zamanında. almışsındır 5 milyon almadım ki ne kadar. ald söylemem tabii söylenmez öyle şeyler. Bu arada ama yalan yalan net 78 milyonu. vardır Onu yunanistanlı mi alıyorsun Yok. öyle B ucuz ucuzdur abartıyorlar işte. arkadaşlar sizin bir de hayatınız zor. yani bugün bir metrobüse bile binmek. istesen binemezsin Bakkala gitmek. istesen etrafını çevirirler insanların. içinden uzaklaşıyorsun kardeşim falan. diyorlar size ama uzaklaşmayı ne. yapacaksınız Elbette Tabii ki Avrupa'da. böyle Emlak seçenekleri de Doğacaktır.

Böyle ünlü arkadaşlarımız için ama o. kadar da abartıldığı gibi paralar. değildir Bence beklerim astrolog Ne. zaman gidiyoruz vatandaşlı kaldınız mı. çok sinirlisin bana Ama Tuğrul. görmüyorum ki seni de oğlum bir yerden. ses ben hiç görmüyorum seni he Ne kadar. benziyorsunuz Ne Ne Ben. de tarihimizde Bunu söyleyen ilk. insansın biliyor musun benziyorsunuz. Vallah Hı hı Mutlu musun Bunun için. tabii ki ben değilim açıkçası yok bence. benziyorsunuz Ben zaten böyle. düşünüyordum izlediğimde Ama şu an daha. iyi fark ettim karanlıkta diyorsun Hayır. hayır Şu an görüyoruz seni çok. kıskanıyor Evet ya çok kıskanıyor ama. çok ama az da değil hakikaten. vatandaşlık verdiler mi Yunanistan'a. Peki ev alınca Konu yine mevzulara mı. çevireceğiz ne olacak acaba vatandaşlık. verilmiyor Golden vize denilen şey. veriliyor Sadece Avrupa ülkelerine giriş.

Çıkış serbest ama tabii onun da bir. galiba Bir yıllık mı Yani gidip bir. yerde yaşayamıyorum giriş çıkış yapmam. gerekiyor Vatandaş da öyle kolay kolay. vermiyorlar konularını da konuştuktan. sonra inşallah Normal insan gibi bir şey. bulmuşsundur söyle bakalım a yok mudur. doludur çok şey vardır vampirlere. inanıyormuş Oka ya. İnanıyorum İnsan hayal kurduğu her şey. Bence gerçek yoksa düşünemez di Bravo. Ben seninle çok iyi anlaşacağız Yoksa. gerçekten düşünemezsin ki olmayan bir. şeyi deniz kızı inanıyor musunuz. Hayır ben son müjdan sonra çok. akıbetlerini de pek şey yapamıyorum ama. yani üzücü Tabii ne güzel ben de mesela. vampir olmayı çok isterdim vampirle. görüşme filmini İzleyen var mı çok genç. arkadaşlarımız var aramızda Ama E tabii. ölümsüzlükle ilgili olduğunda insanlar. ister istemez Biz de ölümsüz olsak En.

Azından gündüzleri zaten çıkmıyoruz. deyip vampirliği. benimseyecek Bence hiç görmedin mi o. sahneleri ha öyle değil normal vampir. insan gibi vampir yakışıklı vampir. diyelim vampirlerde hatırladığım. vampirle görüşmede mesela doğal olarak. ölümsüz olduğun için işte seni. ısırdıkları anda sağlıklı haline. dönüyorsun ya da kalıyorsun E peki bugün. Biliyorsun çok acayip bir estetik. furyası var bizim babalı TV'de de öyle. bir program var kimleri nelere. çevirmişler inanamazsın Düşünsene. ısırıldıktan sonra eski haline dönmüyor. mu Bunlar takım bu falan bütün ameliyat. gidiyor falanları çekiliyorsa Doğru de. mi Tamam o zaman birçok insanı ısırmasın. lütfen Evet devam yorulmadın değil mi. Yok o öyle 4 saate kadar denedik. Türkiye'deki en kıskanç kişi olabilir. misiniz ya Türkiye'de mi Sadece öyle. Avrupa çapında ve dünya çapında e.

Kıskanç biriyim Nasıl yani Mesela ne. konuda Kıskançsın her konuda kıskancım. arkadaşlarımı kıskanırım Sevgilimi. kıskanırım başkasıyla paylaşmak olur. Paylaşamam zaten niye sevgilinizi. paylaşırsınız ki efendim. başkasıyla bugün sıra bendeydi Oha çok. kıskançsın falan biraz hoş olmadı tabii. ama senin Asla yoktur öyle bir şeyin de. mesela diyelim ki Bence kesin yoktur. mesela diyelim bir projede oynuyorsun. çok acayip ünlü bir kanal Çat başka bir. kanal açtın ve daha sevdiğin bir senaryo. var ama orada sen yoksun başka bir. oyuncu var başrolde böyle oturup. Allah'ım nasıl bana Bu proje gelmedi ona. geldi gibi bir kıskançlık Yaşıyor musun. Hayatında. yaşıyorum yaşıyor. musun oynayan kişiyi kıskanmıyorum. oradaki deneyimi Yaşayamadığım için. kıskanıyorum ama tabii ki bu sefer de. daha iyi işler seçmeme sebep oluyor Bu.

Hırs bende hep derler ya senaryoda. yazılan gibi olmuyor ekrana yansıdığında. işler ya da perdeye yansıdığında hiç. böyle senaryosunu okuyup Of be deyip. yükseldiğin sonra izlerken Eyvah ben. Bunda niye oynadım dediğin bir iş var mı. yok zaten olsa da Söyleyemem şu an Ama. gerçekten yok yani hep üstüne koyarak. koyarak gidiyor gerçekten de başlayan. cümlelerle ilgili de bir analizimiz var. Bu arada onu da programdan sonra. konuşacağız bakalım sorsanız söylüyorum. zaten yok güzel sevgili kıskanmadık konu. ne mesela nasıl kıskançlıklar Bunlar. etek mi giydirmiyor musun Nasıl yani. Mesela ne o kı bo bu özel meselelere. girmemizi istemiyorsan hemen söyle Oğan. yapma böyle şeyler de Yook. söyleyebilirim de tek kızına ne kadar. Eril bir kadın olduğumun altını çizdiğin. için teşekkür ederim şöyle Tabii ki etek. giydiriyorum Sonuçta Özgür yani istediği.

Şeyi giyebilir Buna karışma bende şey. var ilgi sevdiğim için böyle bir yani. Erkek arkadaşımı bir kadından kıskanmak. gibi bir şey değil o onu zaten kendime. yakıştıramamak mesela ilgi bölündüğünde. dağıldığında ya kadın erkek fark etmez O. mesaii bana harcanmadan ben inanılmaz. kıskanıyorum çok normal değil mi Bu. arada doğal değil mi yani işine. odaklandığı zaman iş Sen niye her şey. cevap veriyorsun oradan ya Bir dakika. bir dur astrolog kadınlar cevap versin. bu konuya doğru mu bir sürü cenem ve bir. sürü merbem var sevgili Merve Söyle. bakalım Sen mesela Erkek arkadaşların. hep sana ilgi göstersinler mi istersin. Hayır bunu cool olmak için mi yapıyorsun. şu an Hayır gerçekten sevmem çok. sevgilin var mı şu anda Efendim sevgilin. var mı oğlum kamuoyuna bir şey mi. açıklıyoruz sevgilim var da sevmem yani. çok fazla.

Ilgim çok fazla ilgiyi sevmiyorum ben. mıç mıç B kendi alanımda kalmayı severim. ben de çok fazla ilgiyi sevmiyorum ama. eğer karşı tarafı çok seviyorsam onunla. o ilgiyi paylaşmayı seviyorum yani biraz. dengede olması lazım kadınları anlayamam. sebebi şu SIM Ben ilgiyi çok severim. ilgilensin değil mi ara sıra arayıp. sorsun yani dikkate değ olmuyor artık. ilişki o zaman yaşamanın da bir kıymeti. olmuyor Bana göre ya bitse daha iyi sen. sinir mi. yakaladın şöyle mi yapsaydım elimi Hayır. Tokat atacaksın Eyvah Eyvah Bak. görüyorsun işte Türk dizileri nasıl. şiddet şiddet senaryolar kadının bak. travması olmuş öyle bir şey yok Biz. burada her zaman Evet devam et. artık hadi çıkacak o çıkacak o biliyorum. onu onu bekliyorum hep keseceğiz gözle. tamam mı Bir iki hırt bizde kalsa olmaz. mı peki biz İlk tanıştığımızda Ceren de.

Vardı sevgili Ceren komik bir ortam oldu. Demet gülmedi ve bir ses çıktı demetten. bütün akşam evi aradık dedik ki burada. bir şey var elimizde böyle ilaçlarla Ama. bu kötü bir şey değil bu arada kötü bir. şey mi yani Bilmem Kişiye göre değişir. Bence siz ne düşünüyorsunuz Kulağı güzel. geliyor daha duymadın Evet hiç dans. etmeyen kişilere dans öğretmeye. bayılırmı Evet bu kadar ya Çünkü. normalde bana iyi dans ettiğimi söyleyen. insanlar benim yanımda dans etmeye Çok. çekiniyorlar O yüzden ben de onları. teşvik ediyorum Bunu da bir şey yok Çok. basit demeye çalışıyorum ve Bence. faydalı da oluyor anne tarafım. Bulgaristan göçmeni Trakyalılar bizde. Roman Havas bitmiyordu Yani evde o. yüzden öyle öğrendim Bir de sana şöyle. bir şey söylemek istiyorum dans. etmelisin falan demeyeceğim ama aldım. eğer hiç ilgilenmediğin bir şeyse ortaya.

Çıkmamış bir yetenektir bu imkansız bir. şey değildir o yüzden ona mesai harcaman. gerekiyor Mesela ben ilk Bu sektöre. girdiğimde bu kadar iyi ezber. yapamıyordum ama o kas geliştikçe Artık. çok hızlı ezber yapabilir hale geldim o. yüzden orayı birazcık devreye sokman. gerekiyor sadece belirli kişiler dans. edebilir diye bir şey yok Herkes dans. edebilir ayıracağın mesai çok önemli. Yani ben mesela 4 derste öğrenirim Sen. 16 derste öğrenirsin ama. öğrenir Evet bu bayağı değil ya Üzerime. basıp söndürdü beni şu anda olsun Çok i. Ben de çizim yapamam mesela yapamam sen. de belki bir 30 40 derste öğrenirsin. mesela bunu kabul ediyorum ne şıp şıp ne. ya Sen niye fok balı oldun bir anda Evet. devam ediyoruz Buyurun eleştirilere hiç. açık değilmiş kötü yorumlarla çok. üzülüyormuş Ben hiç zannetmiyorum Öyle. mi düzgün eleştiriye açığım senin için.

Düzgün eleştiri ya da bozuk eleştiri. nasıl oluyor İşimle ilgili olan mesela. proje seçimlerim ilgili onlar ile ilgili. olan şeylerde mesela çok dikkate alırım. ama biliyorsunuz ki öyle eleştiri. dediğimiz şey biraz ucu açık ya sosyal. medyadan bahsediyor bu ne gibi şeyler ve. o eleştiriye de girmiyor zaten de. oralarda üzülüyordum İlk zamanlar da. şimdi yavaş yavaş öğrendim öğreniyorum. öğrene yazdım yani Hala öğrenemedin. Aslında değil mi Onu tam olarak Evet. yapamadım Ne de olsa bir insanım yani. benim Sabah kalktığımda aynaya. baktığımda kendime küfr ettiğim anlar. var ya Bazı günler o kadar sosyal. mecralarda böyle Dayak yiyorum ki ertesi. gün bayağı bildiğin şey diyorum ya bu. kadar insan böyle diyorsa birleri Vardır. herhalde Ben bin yorumun içinden iki. tane kötüyü gözün seçiyor yakalıyorsun. onu böyle herkes alkış Kıyamet adamsın.

Kralsın falan bir Tan yazıyor Eyvah. bütün gün ona kilitleniyor ben de. buyurun büyürken çok zorbay mış büyürken. O ne demek ya Nasıl Ben miymişim o. mahallede falan çok kavga ediyormuşsunuz. Yok canım yok yani Sadece biraz Erkek. çocuğu gibi büyüdüm öyle kavga. etmiyordum hiç belli etmiyor yalan. söylediğini ya Vallah Helal olsun Hatta. benim bir tane arkadaşım bitlenmişti. Annem bana dedi ki o bitlendi sarılma. ona ben adına sarıldım ve bitl nece. bilebile Ben öyle büyümedim doğru konuşt. çok hareketliyim yani biraz Erkek çocuğu. gibi ağaca tırmanıyordu eveet dönmüyordu. evden kaçıyordum biraz öyle biriydim. Anladım buyurunuz hiç üşümüyor Muş abi. Üşümüyorum şöyle anlatabilirim aslında. Çok önceleri. Üşüyecek demenin hiçbir faydası yok o. yüzden ben bunu öğrenmeye başladım Bence. tamamen beynimle bunu yendim çok.

Soğuklara maruz kalıyoruz o kostümler. falan çok ince bunu öğrendim gerçekten. artık. hükmedebilmek diniz Yo biz Ç Sizler. evdeydim şu hayatta şöyle bir başlık var. Biz Valilik izini pint çektik ya yıllar. a doğru Evet hatırladım çok acayiptir. seni hiç bu arada yazın bir sinema. filminde görüyoruz kışın dizilerde. görüyoruz hiç ara verdi olmuyor mu günde. kaç saat çalışıyorsun nasıl dayanıyorsun. Ben 15 günlük bir reklam çekimine. gitmiştim ismini vermeyim artık parayı. yedik Çünkü Yok yok Nes kap reklam filmi. 15 gün dediler ki bizimle. settesoli birini yaptığımda bana bu oldu. nasıl katlanıyorsun nasıl devam ediyor. bu hayat ben öncelikle işimi çok. sevdiğim için katlanabiliyor bence Çünkü. eskiden Aslında böyle çalışma saatleri. çok elimizde değildi şimdi daha yeni. yeni Bence hemen hemen her sette artık. 12 saat 5 gün çalışıyorlar 12 saat ama.

Ben belki de birkaç yıl öncesine kadar. 16 17 saat 18 saat 20 saat çalıştığım da. oluyor haftanın 6 günü bir gün boş günüm. her gün yaklaşık 1575 1725 sayfa ezber. her gün her gün her gün o yüzden bence. işte Tamamen kendimi Alıştırdım ve bir. zamanlama koydum önüme belli bir süre bu. işi yapacağım ve severek yapacağımı da. bildiğim için söylenin de manasız. olduğunu düşündüm bayağı biraz da robota. bağladım sana verilen boş alanları da. yine mesleğinle ilgili değerlendirdi. duydum Çok Yakın arkadaşların söyledi. bunu Evet dans dediler ki müzikal. yapacak mışsın İnşallah ya orada yok. tabii inşallah Çok istiyorum. hayallerimden biri bir de tam böyle her. şeyi oynamak istiyorum ana Hımda bunu. yapmak istiyorum ki bunu da söylemiş. olayım romantik komedi yapan oyuncuların. Aslında iyi bir dram oyuncusu. olamayacağı la ilgili çok ciddi bir.

Önyargı var aslında vardı Kimde var bu. ya ya izleyicilerde var bayağı bunu mu. söylüyorlar Biz Çok sempatik çok komik. buluyoruz şimdi nasıl üzerinde dram. taşıyacak gibi Evet hak verebilirim. Çünkü ciddiye almakla ilgili bir sorun. yaşayabilirler bir adaptasyon sorunu. olabilir ve çok fazla romantik komedi. yapan drama geçmiyor dram yapan kadın. oyuncular da romantik Komediyi sonradan. tercih etmiyorlar böyle de bir. alışkanlık var aslında o yüzden ben bunu. çok kırmak istedim bir dram yaptığımda. yazın mutlaka bir romantik komedi film. çekiyor oluyorum ki araya çok zaman da. koymuyorum bu bende işte ezbere oynamayı. da aslında değiştirmiş oluyor 2 bu5 yıl. boyunca dram yapmıyor oluyorum sadece o. yüzden bana da kendimi çok iyi ve. verimli hissettiriyor Bunlar bittikten. sonra artık oynayabileceğim çok bir şey.

Kalmadı Biraz ara Vermeliyim dediğim. zaman müzikal yapmayı düşünüyorum nasıl. bir şey bekliyor bizi Peki Chicago. yapmak istiyorum yoksa oradaki katherin. Sea Jones musun biz konuştuk bunu daha. önce de bilmiyormuşum gibi Sanki çok. arkadaşlarına anlatmışsın diyip. giriyorum konuya ama bunu bildiğim için. her gittiği yere Hediye almadan. gitmezmiş gerçekten öyle Bu arada çok. yüce gönüllü bir insan sanki araba. almışım gibi Yok yok gerçekten İlk. tanıştığımızda da hediyesiyle gelmişti. Hepimiz böyle mahcup olmuştuk Hatta. içimize kaçtık böyle dedik ki biz de bir. şey almalıyız bunun karşılığa ama ş Ben. de bekliyorum O yüzden yapıyorum Aslında. aslında insanlara bu şekilde öğretmeye. çalışıyorum ama daha başarılı olamadım. biz de yaparız genelde de bu saçma sapan. bir ben bir kuliste bir çiçek falan. bekledim Gözde biz alışığız buna değil.

Mi Bir çiçek böcek bir şey vardı zaten. evet utandık. kızardıktan. oyunculardan daha iyi demişsin Bence. İyiler Çünkü bu konuda çok doluyum bunu. sinema filmleri için de diziler için de. ana akım için de söyleyebilirim Biz. dedim ya günde 1517 sayfa çekiyoruz ön. hazırlığımız çok kısa sürmek zorunda. kalıyor senaryo bizde yolda değiş. deşiyor ek sahneler geliyor başka bir. sahne çekerken o günü öğreniyoruz. karakteri Tamam Tabii ki Çalışıyoruz bir. şey planlanıyor kurgulanıyor ama. reytinge göre ya da sosyal medyaya göre. de bunu şekillendiren yapımcılar var. karakterler başladığı gibi bitmiyor O. yüzden aslında bir oyuncu için çok zor. bir şey bu çünkü sonunu tam olarak. kestiremediğimiz. ve çok iyi kurgulayan sonunu biliyorsun. O yüzden aslında çok daha rahat. çalışıyorlar Biz aslında bir. bilinmezliğin içinde oyunculuk yapıyoruz.

Bence yönetmenler de set ekibi de herkes. dahil buna Yani ışık şefleri de çok iyi. bir ışık kurmak istiyorlar ama onlara. verilen vakit de Çok az o yüzden. eleştirileri çok iyi anlıyorum öyle. işler de vardır elbette ama biz biraz. yurt dışına bakıp Türkiye'deki. televizyonculuğu dizi mantı kıyaslıyor. bence bu çok yanlış oyuncuların hayatta. kalması magazinle uğraşıyor olması. tamamen özel hayatlarının da olmuyor. olması burada sıkıştırıldığını için. birçok şeye rağmen oyunculuk yaptığımızı. düşünüyorum o yüzden bence gelsinler. yurt dışından buraya ben beklerim 150. dakika ben bunu beklemiyordum Buyurun. Uyandıktan sonra 2 saat boyunca kimseyle. konuşmaz mış Eskiden öyleydim Ama artık. değilim sinirli mi uyanıyorsun K Evet. biraz gergin uyanıyordum önceden ama. sonra hayatım biraz daha yoluna girince. özellikle maddi olarak bir.

Rahatladım oh oh şimdi herkesi. arayabilirim Yok yok gerçekten hani. Gelecek kaygısı onları çok çok kafaya. takıp büyüdüm O yüzden ister istemez. Senin enerjini etkiliyor Ben Allaha çok. şükür para Kazan bildikten sonra da çok. sinirli ve stresli uyanıyorum ya Bunu. başka bir şeye bağlamak mümkün mü bence. sen çok sorumluluk hissettiğin için. böyle hissediyorsun nedenini. biliyorsunuz herhalde Güvenlik Alanı. para seninki başka bir şey güvenlik. alanım ne benim ne mesela sevilmek. sevilmek mi o çok Yav bir adam yapmaz mı. beni Hayır İş işi mi İş mi siz mi. söylediniz onu hem de benim ekipten. olmayan biri söyledi O yüzden daha çok. dikkate ald motive ediyorsun kesinlikle. biliyor musun Bütün arkadaşlarım diyor. ki ya bir gidelim bir ormanda koşalım. bir havuzda yüzelim bir bir şey yapalım. Hani bir öğre ilmiş bir aktivite duygusu.

Var insanlarda ki öğretilmiş Demek de. istemem hadsizlik etmek istemem Elbette. çok mutlu oluyorlardı beni doğaya tatile. bir yere götürdükleri zaman daha da. Geriliyorum böyle oturup böyle ben bu. gün batımından nasıl bir fotoğraf. çıkartırım ya da bununla ilgili ne. yazarım falan geliyor aklıma hep Sanırım. birazcık da bunun şeyi var Evet biraz. demek konuş öyle mi Sen de mi öylesin 12. yıl ara vermeden çalıştım dilim misiniz. Tabii ki sezon çalışmayacağım 15 gün. sonra gidemiyoruz da kalamıyoruz da mı. Evet yani işe başlıyoruz başladıktan. sonra da biraz Dinlenmeye ihtiyacım var. diyorum Sonra diyorum ki kesinlikle. işlerimin arasına bir yıl koyacağım. dediğim gibi 1015 gün sürüyor bunu. yapmam Çünkü iyi senaryo kaşıyor Bugün. sabah sevgili asistanım Dedim ki ona bak. geinin lansmanı var Çok güzel olmuşsun. Ceren Bu arada çok beğendim seni Ceren.

Güzel olur ama burada güzel olması. gereken kişi benim. ya Ceren hep güzel dün dedim ki Aa dedim. geinin lansmanı var gittim kıyafetlerime. Baktım hep siyah gömlek hep siyah gömlek. bu sefer dedim ki bak adam gibi gideyim. şuraya buraları böyle apoletli böyle. kazak gibi gömlekler var tam ne gyor Ya. şu an hırlak ş Hayal. edemedim apoletli öyle bir şey de. kalmadı yok değil mi Aslı öyle şeyler. moda değil benim Styl istim ha siz. misiniz apoletli bir şey kaldı mı Hiçbir. yerde yok dur sakin ol Hemen kendini. savunmaya geçme. de şu Kazaktan bende 50 tane var Şu. eşofman altını zaten bizim firma yapıyor. soru işareti koymuşlar böyle 50 tane var. aynı şeyi giyip çıkıyorum ve benim. hoşuma gidiyor siyah basit şıklık ya. hani giy çık ama ilk defa hayatımda bir. uçak bir şey montu Aldılar Bana Klip. çekeceğiz diye pilot Çeket burada böyle.

Apoletleri bir şeyleri vardı Onun onu. bir giydim Aman Allah'ım nasıl. yakışıklıyım dedim ki bu güzel madem bu. yakışıyor o zaman dedim bana böyle bir. gömlek Al bir de dedim farklı bir kot al. İlk defa farklı bir kotum olsun Çünkü. kotum da Efendim bütün ödül törenleri. vesaire hep orada giydiğim üç tane kotum. var başka yok 10 yıldır aynı dedim ki. güzel kıyafetler al bana ayakkabı al. insan ayakkabısı dedim Tamam patron o. zaman dedi ben sabah erkenden giderim. dedi işte bütün şeyleri gezerim harika. bir kombin yapacağım harika yapacağım. dedi gitti Bu arada yıllar evvel Buffalo. diye bir bot vardı hatırlar mısınız. şimdi reklama girmez artık onları çok. severdim Ben hep çakmasını alabiliyordum. param da yoktu çok onu ama böyle. orijinal giyenlere de hep özenirdim. dedim ki Buffalo internetten de. gösterdim buna benzer botlar da al dedim.

Kendisini gönderdik Ben dün güzelce. uyudum uykumu aldım uyandım Ceren'i. aramıyorum sormuyorum diyorum ki belli. ki alışverişte kadın bugün 4'te Demet. Özdemir'in çekimi var Saat 3.45 bir. telefon ve dedi ki ben dedi apoletli. gömlek bulamadım dedim ki önemli değil. apoletli gömlekle mi dolduk Sen. diğerlerini aldıysan dedim Onları. giyerim Giderim Buradan bir gömlek. alırım dedim Sonra 8 saattir alışverişte. bir tane bot almış oda açtır alım öyle. bir şey mi var ya işte ünlü olmak böyle. bir şey böyle Bunlar da Bana ünlüsün abi. deyip beni goygoylar yine Ümraniye'de. köftecide yiz akşam böyle bir şey yok ya. milletin locası var ya onda mağazalar. açılıyor Tamam 6 saat 5 5 A pardon 5. saat Tamam 5 saat bak mevzular açık. mikrofonun montajı bitiyor 5 saatte öyle. düşün evet 5 saat starbucks'a önce bir. oturdum Ondan sonra tam bana böyle kod.

Bakacak Oha babetler gelmiş falan bir. onlara daldın babet mi Ne bileyim işte. her neyse onların adı Stiletto mu. Ne bileyim benim yok oan sen bunları. söyleyince ne kadar komik oluyor ya çok. yabancıların bir daha Sitil etme der. misin Hadi git buradan teşekkür ederiz. Seni seviyorum bir de cerenin. güzelliğini alkışlayabilesin. de yok Niye mesela olması mı gerekiyor. böyle bir şey Kural M var var değil mi o. kadar insanın takip ettiği hesaplardan. Belki kendi istedikleri gibi. dolaşamıyorum u çok. oldu bir dans sahnen var izleyicim de. paylaşmak istiyorum müthiş muazzam bir. dans O filmdeki o dans sahnesini şu anda. hep beraber izlemek istiyoruz Evet. a. çok. iyi bir şey diyeceğim deet filmin adı. neydi ya bir şey ik bende isim hafızası. kötü Abi bak şimdi konuk çağırıyorsun. Biraz araştır ya Yok artık oturdum. izledim Yahu daha ne yapayım nasıl.

Unutursun unutamaz Aşk taktikleri şimdi. O zaman baştan geldik. Alkışla Evet izlediğiniz bu müthiş. Muazzam dans sahnesi Aşk taktikleri iki. filmindir Demek ki bir biri de var yani. müthiş bir filmdi. iz yapmayın öle şeyler çok iyi doğaçlama. mıydı bu koreografi yok çalıştım Tabii. dansçı bir arkadaşımla kend ha bir. dansçıyla çalıştınız Yani sana bir. koreografi sunuldu Evet Pelin benim aynı. zamanda arkadaşım kar memedoğlu işin. senaristi Selamlar o ikinci filme. özellikle yazdı Ayrıca tabii güldük. eğlendik hızlı hızlı konuştuk ama Sen. yalnızca bu yoğunluğunda setlere gidiyor. oyunlara gidiyor Tex ezberliyor. vesairenin de önde duruyorsun özellikle. son zamanlarda biliyorsun yaşanı olan. sıkıntılar sürekli Instagram'dan sosyal. mecralardan insanların dile getirmesi. farklı bir de projelerde yer almak. farklı bir projede yer aldın o projeyi.

Bize birazcık anlatır mısın Türk eğitim. vakfıyla Fox'un beraber ortak başlattığı. eğitime devam projesi Depremzede. çocuklar için eğitime devam edebilmeleri. için bir burs fonu oluşturuldu Çünkü. aslında o zamanlar seni de çok iyi. biliyorum ne kadar o zamanlar destek. olmuş olsak da önemli olan şimdi yardıma. başlanması özellikle çocuklar için. özellikle eğitimlerine devam etmeleri. için o yüzden bu burs fonu birçok. çocuğun eğitime devam edebilmeleri için. çok çok güzel olacak Bu proje ben de. onların bir yüzü oldum diyeyim benim. için çok gurur verici Çünkü en azından. unutmadığımız ve yardımlarımız devam. etmek zorunda olduğumuzu böyle bir. sorumluluğumuzun olduğunu hatırlatmak. benim için çok gurur verici Umarım. gerçekten birçok çocuğa eğitim anlamında. destek sağlayabiliriz bu projeyle tebrik. ediyorum biz de.

Elbette ekibimizle izleyicimiz de. takipçimizle destek olmayı çok isteriz. sonuna kadar da Arkan. ediyorum ne kadar yüce gönüllüsün sağ ol. sen ne yapıyorsun Fotoğraf çekiyorum. Tamam hırk hadi hadi geldi Oh be yemin. ediyorum rahatladım içimdekini attım ya. K kesin. keserim olsun Bak bunu beklemediğim. anlarda yaptığında bu ses çıkıyor demek. ki Ama ben izliyorum yaptığı işleri de. izliyorum yalan B yalan falan izledim. İlk ezberlediğin aklında tuttuğun. unutamadığın unutmak istesen dahi. unutamadığın repliğin. hangisi unutmuşum yok hatırlamıyorum. insanlar çok fazla projede yer aldıktan. sonra paraları da kazandıktan sonra. tecrübeleri de kazandıktan sonra genel. olarak kendi hakimiyetlerini kuruyorlar. genelde bakıyoruz birçok başarılı oyuncu. kendi yapım şirketini kuruyor daha çok. sağda solda diğer yapım firmalarıyla.

Elbette yine işler yapmaya devam ediyor. ama kendi yapım Şirketinin yaptığı. işlere odaklanıyor bu şekilde de iyi. proje beklemek yerine kendisi iyi proje. üretebiliyor sende böyle bir strateji. var mı Önümüzdeki günler nerde yani Ben. artık bir yapım şirketi kurayım da. fantezim Neyse ben bunu oynamak. istiyorum kardeşim bunu yapalım bir. müzikal yapmak istiyorum diyorsun Bunu. iyi bir proje bekleyene kadar kendi. yapım şirketin ben yapayım kardeşim. diyor musun Aslında diyorum Çünkü proje. seçecek duruma geldiğim için ve bu kadar. soluksuz çalışmayı Tabii ki ömrümün. sonuna kadar yapamayacağımı bildiğim. için bu işten de çok kopmak istemediğim. için bence bir ortak yapımcılık la. başlarım ve sonrasında da yapımcılık. yapma hayalin var güzel demek ki. yalnızca kendi şahsi fikirlerin ya da. fantezilerin için değil de evet ev ya.

Tecrübelerini de dökeceksin sahaya. birçok oyuncu arkadaşımız konuyu. maalesef yaşayarak öğrenmek zorunda. kalıyorlar yapımcılar da çok fazla. birçok yapımcıyı da Zan altına. bırakmayayım ama fazla destek olmuyorlar. açıkçası o anda işi Kim kotarak saa ona. yoğunlaşıyor ve o ne düşünür önü arkası. nedir bakmıyorlar pek Sen en azından. tamamını görmüş olarak Medya sektörünün. çok yardımcı olabilirsin gençlere de. belki yardımcı olabilirsem Çok da mutlu. olurum şu anda gözlerim doldu vallahi. bravo tebrik ediyorum sen o fotoğrafı. çektikçe Ben poz veriyorum Oğlum bak. gerçekten odaklanamıyorum program mı. çekiyoruz ne yapıyoruz Ç mi te Edim Peki. bir gece kulübü açıyoruz Hayır yai mi. Restoran Tamam bu bilgii yasaksa. söylemeyeyim Yok yok arkadaşım açıyor. ben destek olacağım sadece nerede mekan. bizim. 1453'te müzikol Tuğrul her gün orada ay.

Tuğrul Biz seninle çok eğleniriz yani. böyle 10'da falan başlayacak 1'e kadar. her gün başka bir sanatçı çıkacak Güllü. dahil ki Güllü zaten Yani öyle bir şov. olmayacak önünde belki DJ çıkar böyle. localar olacak güllün altını çizmenin. sebebi sen normal Günlük yaşantında daha. çok ne müzikler dinliyorsun Ben Aslında. her şeyi dinliyorum dans ettiğim zaman. Başka şeyler dinliyorum Yani daha. herkesin duymadığı şeyleri keşfetmeyi de. seviyorum yabancı müzik çok seviyorum. ama ben arabesk çok severim Çok severim. oyun havaları da çok seviyorum çok iyi. Ankara havası oynarım Aa tabii neden. Altını çiziyorum biliyor musun Çünkü. illaki Tabii takip edenler biliyordur. Güllü'yü Neşe kar böceği hepsini ama. böyle ucundan kaçıranlar varsa eğer. biraz böyle yakalamaları onu. dinlemelerini çok isterim bakalım ne. hissettirir çok da merak ediyorum eğer o.

Çıkarsa bence çok değişik bir gece olur. Hayırlı uğurlu olsun inşallah çok. teşekkür a seni galaya daha fazla geç. göndermeyelim Sen gelmiyor musun İşte. gelecek kıyafetleri göreceğiz Tamam Aslı. bir kontrol etsin gelince kıyafetler. aslanım burada mı Hala burada burada. Tamam Yaşasın Bence bir single mingle. bir şey bekliyoruz yani yok Ne diyorsun. Nasıl ne diyorsun Hiç mi aklına gelmedi. mesela Yok hiç gelmedi dans ederken Hiç. mi eşlik etmedin böyle Vay fal Yok ya. çok isterim de yani sen yaparsan eşlik. ederim ama kendimi çıkartma o zaman bir. şarkı mı yapıyoruz buradan biz babala. müziği kurduk da çünkü iteliyor Bak. görüyor musun sen de buradayken daha çok. izlenecek şu anda o yüzden daha çok. şeyim babalı Müzik yayın hayatına. başlıyor Önümüzdeki hafta birçok ünlü. isim birçok başarılı müzisyeni de. şarkısı babalı müzikli olacak Ayrıca.

Müzisyen olmayan Yani bu mesleği icra. etmeyen insanlar da bizler için bizleri. kırmayacak sevgili Demet gibi oraya bir. şarkı verecekler benim bir sürü Beste. var onlardan bir tanesini seninle. beraber düet yaparız Tamam yaparız. Buldun Mu şarkının sözlerini ama nasıl. söyleyeceğiz Ben beceremem şarkın hiç. bilmiyorum Teldeki güvercin yalıdaki gel. bakalım buraya yönetmenim telekli. güvercin yalıdaki Çapkın kal Kaldırımda. baygın Sana da günaydın şarkıdaki Serçe. camdaki teyze uykusuz Aşık Şunların. üstüne ne söylesen şarkı olur Biliyorsun. değil mi Teldeki güvercin yalıdaki. çapkın Kaldırımda baygın Sana da. günaydın Bu kadar sen söyle ver bakayım. 3 4 Teldeki güvercin söylesene sen niye. söylemiyorsun had ceki. güvercin. çapkın Kaldırımda. baydın Sana da günaydın. şarkılı Sen git buradan buna çalışalım. Aa Emrah'tan belalımı alalım mı o.

Alınmadı mı ya Nasıl etsem biri yolunu. bulamıyorum Tamam onu alalım sever misin. şarkıyı Peki severim gerçekten dediğim. gibi memleketi aşmış gitmiş ünü yle. şöhreti ve yeteneğiyle Hiç bizi kırmayıp. gelip merdiven altı bir programın. merdiven altı stüdyo sizlerin karşısına. çıkmak için Hazırlandı süslendi sevgili. Demet Özdemir. konuğumuz hadi yok mu bir dans. hareketine çıkalım Şu programdan a bir. tane şey vardı programda spagat açan. kızı hatırlıyorum burada gel buraya. rezil ettin bizi gel buraya sen misin. Yeliz saç rengini mi. değiştirdin kızıldı değil mi Nasıl. izlemiş Bizi görüyor musun arkadaşlar. bizi zengin ve ünlü insanlar da izliyor. bundan sonra daha dikkatli ve değerli. toplu program çekelim isterim gel buraya. söyle Kadına niye açtın bacaklarını o. gün bizi Tabii Yalnızca senin gibi. Muazzam kraliçeler değil bir grup at da.

Bizi izliyor doğal olarak bu kızcağız şu. gördüğün şu yazık gariban tatlu kız. geldi burada bir bacağını açtı altı üstü. Aa alttaki yorumlar delirdik şu kızın. yeteneği bu ne yapalım Kendisi bu arada. bu işi profesyonel olarak yapıyor bakma. zaten yapamazsa böyle olmazdı Ben. konservatuarda modern dans bölümü He. kadın biliyor da yapıyor bu işi bu. ülkede gerçekten dansı çok fazla böyle. içimize sindiremediğim için bunu çok. değişik bir bir algıyla bakıp bunu garip. bir fantezi haline getirdikleri için. aslında bunun bir sanat olduğunu. maalesef unutuyorlar bence çok. yeteneklisin Bence de. Bravo saçlarının rengi çok güzel olmuş. bu arada Evet fazla antibiyotik içmiş. birinin çişi gibi olsun hoşça kalın. görüşürüz Gel izleyiciyle tanıştıracağım. seni zula bir. alkış Oh aramıza hoş geldin zulacım Zula. 2 aydır benimle beraber 2 ay oldu mu ayı.

Geçmiş daha 6,5 aylık o. hararetlenmek başlamadan evvel masa çok. boş masa Niye boş benim çayım nerede. Ceren bana çay ne olur bana çay y. sezondur pinç çekiyoruz Ben Bu masada. çay olmadan bir bölüme bir parta. başladın mı bugüne kadar hayır. başlamadım Ah çayı getirenlerin bol o Aa. bu biraz. soğumuş öyleydi Eskiden çay birazcık. soğuk olduğu zaman ortalık karışırdı. şimdi ısınınca ortalık karışıyor çünkü. artık Lipton Ati var çay mesela harareti. alır dediler yıllar boyunca 40 derece. havada Tuğrul Uğur ve ben oturduk sıcak. çay içtik bu doğru muymuş bir bakar. mısınız Google'dan hiç bakmayın almıyor. harareti alan bu oğlum çay diyorsan. soğuk çay Ama bu limonlu çok severim. limonluğu Ama ben Şeftaliyi tercih. ederim Lipton'un aynı zamanda Şeftalisi. de var hop şeftalili de burada limonluğu. ister misin vermem Hepsi benim bir de.

Litreliği var inanılmaz iyice reklam. filmine döndü saçmalamayın çocuklar Biz. bildiğiniz gibi çaysız yaşayamayan bir. aileyiz Uğur ailesi olarak Tuğrul ben de. beter hastaneye kaldırılıp serumla çay. verilmiş liği var. tuğrulcan tercih ediyorsun şeftalili mi. limonlu mu Mango Oo bir de mangolu su. var Bu arada bu bölümün içerisinde neden. lipon ai var Çünkü bir sonraki partta. ölümlü dünya ekibini izleyeceksiniz. Ölümlü Dünya 2 sinema filmini. sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. galasına gitmek ister misiniz siz de. Ölümlü Dünya 2 filmini sevdiğiniz. oyuncularla beraber galasında izlemek. istiyorsanız bu videonun altına hangi. Lipton ice sevdiğinizi söyleyiniz. şeftalili mi limonlu mu mangolu mu. babalı TV ekibi yorum yazanlardan. seçecek 10 kişiye ölümlü dünya iki. Posteri gönderiyoruz bütün. oyuncularından yönetmeninden ve.

Senaristinden imzalı diğer. arkadaşlarımız da umarız Ölümlü Dünya 2. galasına gidecekler ve Ölümlü Dünya 2. filmini ekibiyle oyuncularıyla ve. senaristi le yönetmeniyle izleyecekler. Bu arada Lipton Lipton demişken filmde. bir sahne var tavuk yeme sahnesi Sadece. bu başlığı vereyim spoilerı vermeyeyim o. tavuk yeme sahnesini izlediğinizde zaten. neden aklıma Lipton geldiğini de. anlayacaksınız çok güzeldi Lipton Çok. teşekkür ederiz böyle Türk filmlerine. destek olur olur mu Oh bo ayın da. kirasını çıkarttık bunları geri veriyor. muyuz hiçbirinizi tanımıyorum ama. Hepiniz hoş geldiniz Biz normalde pinçi. çok konuklu da çektik 1000 kişiye 2000. kişiye çekmiş değim de var abi Ama hiç. bu kadar gerilmişti gerçekten çünkü çok. değerli konuklarım var kamerada. kayıttayım programa girdim Çünkü. demiştim ki Keşke her biri tek tek T.

Konuk olsa Buradan da yavaştan sözleri. alayım eğer sözler tutulmazsa da bu. kayıtları Instagram'dan ve diğer sosyal. mecralardan Hani geliyordun gibisinden. başlıklarla yayınlamak isterim gıcı. tuttu ya hiç belli olmuyor lan Allah. Allah su içsene bolca Bu arada kesilmiş. Ken biz size afiş hediye getirdik tüm. ekibe 0.1 tüm oyuncuların ve. yönetmenimizin imzası olan hemen o zaman. şöyle açım da göstereyim afişini hediye. edelim tüm oyuncuların F oyuncuların. falan yokmuş Bu arada var Zeren Hanım'a. Ben bunu teslim alınız buradan korunaklı. bir biçimde Çok teşekkür ediyorum çok az. da imza varmış H helikopterin altındaki. Benimki anlaşılmıyor Hiç öyle imza gibi. gözükmüyor atıyor onu özellikle Ben ön. plana çıkartacağım helikopterin altında. yani haber olsun Hoş geldiniz Ölümlü. Dünya 2i filmi 1 Aralık'ta vizyona.

Girecek ve bu filmin değerli oyuncuları. Hatta senaristi de burada filmin tanıtım. pyarı için bayağı bir yer gezmişsin. Anladığım kadarıyla birazcık da. yorulmuşsun sıkıldınız mı filmi. konuşmaktan Eee Evet Hayır şöyle asla. sıkılmayız filmimizde ama şey Biz biraz. ilk filmde Hatta onun şakası yapıldı Biz. prımı kendimiz yapmıştık ilk filmde. videolarımızı filan falan Burada. gerçekten artık ilk filmin de gücüyle. çok konuştuk ya bugün fiziksel bir. yorgunluk Aslında ben bıraksan hala. konuşurum 15 Hatta bugüne kadar. yaptığınız röportajlara baktım Abi sizin. dışınızda hepinize Şöhret sizi bozdu mu. gibi sorular gelmiş ama her birinize. gelmiş bu Ahmet abiye gelmemiş Tabii. mümkün değil Ezelden şöhretli olduğu. için ya da Ezelden bozuk ama hep aynı. minimalde sorular sorulmuş ölümlü dünya. ilk vizyona girdiğinde Biz de ekip.

Olarak gittik izledik şöyle bir yorum. aldık dışarıda böyle Çocuklar kendi. aralarında konuşuyorlardı ve şey dediler. artık gizli gizli komedi filmi izleyen. okumuş tayfa'nın da bağıra bağıra. tavsiye edebileceği bir komedi filmi var. dediler bu konu hakkında ne. düşünüyorsunuz buyurunuz Ahmet abi. Buyurun havalıyım güzel ben de duydum. bunu hoşuma gitti Yani bu şu demek. Aslında iyi komedi yapıyorlar işte çok. seçici olan seyirciye de cevap. veriyorlar falan gibi bir anlama geliyor. Bu benim iddiam değil yani lafın iddiası. E bundan hoşlandık değil mi Tabii ki. birinci filmde çok emeği vardır Önce Ona. sormak lazım Şenol oynadım İkinci filmde. Birincide yoktum hani benim iki filmde. de çok y baturay'ı Ben şaşkınım zaten. burada olmasına Bu arada Baturay olsan. arkadaşı He o yüzden Tabii ben çok. severek de izliyorum kendisini ama bu.

Kadroda olması bizi de çok mutlu etti. oturay Sen bizim filmde vardın yani. vardım Ben o gün yoktum ben ya sette. öyle bir dönem oldu ki sadece Giray Ben. Mehmet abiy birkaç gün üst üste 4 gün 5. gün dedim Nerede bu insanlar dedim en. sonunda sadece biz oynuyor Hani ikisinde. bloklar var filmin o sırada onlar başka. bir yerde sahne çekiyor Mesela atıyorum. ertesi gün bir dönemimiz öyleydi mesela. batura hiç görmedim ben par'dan pra. görüşüyoruz baturayla bu arada Normalde. hiç Teşekkür edemiz ama yardımcı. yönetmenimiz Ulaş'a da ayrıca teşekkür. ed diyorum ben burada inanılmaz iyi bir. program yapmıştı gerçekten ben Yani. normalde hiç teşekkür edilmemesine. gülüyorum ben yardımcı öğretmene hiç. teşekkür edilmez Sağlı sollu çekilmiş. bir film oldu o zaman Evet çok program. vardı bu şey demek değil yorucu demek. değil o kadar rahattı ki program.

Eyvallah Anladım Anladım peki şöyle bir. durum vardır Hani ilk göz ağrısı ilk. film her zaman için daha kolay ulaşır. izleyiciye izleyici ilk filmle bir. bağlantı kurduğunda da ikinci film çok. daha zor gelir senaristin de oyuncusuna. da yönetmenine de Çünkü artık ilk. izlenimi almışlardır ekşi sözlükte. okuduğumuz kadarıyla ya çok korkuyor. İnsanlar bir de böyle bir şey var Sizi. çok seven insanların çok fazla. korktuğunu gördüm ben ikinci film Evet. ya ilki kadar bizi bağlamazsan şöyleydi. de böyleydi de Film 1 Aralıkta viyona. girecek Ve siz de elbette ilki kadar. müthiş oldu diyeceksiniz ama samimi. olarak soruyorum zorlandınız mı o. geçişte bir sıkıntı var mı Mesela. kadroda çıkanlar var yeni gelenler var. bunun matematiğini nasıl bağlıyoruz. şunda zorlanmadı şöyle değil mesela. birinci Filmimiz çıktı seneler sonra.

Oturup ya o iyiydi bir daha yazalım. demedik çok arka arkaya Aslında biz ilk. film daha büyük bir hikayenin küçük bir. kısmı aslında Dolayısıyla o bir avantaj. Hani halihazırda aklımızda olan bir. hikayenin devamını yapıyoruz biz şu anda. Bu şu anlama da geliyor mu yani ikinciyi. beğenir lers sende üncü de mi var bende. üncü yok şu anda Aziz de var mı sorarız. abi Varsa Niye olmasın Tabii ki Çünkü. Ali de yokmuş ben sordum bende de yok. Aziz gizli gizli Kafasında bir 3 film. yapıyorsa kesin yapmıştır bu. kahramanları her ne kadar suçlu olsalar. da seviyoruz bir şekilde ve kıyamıyoruz. Normalde görüşüp konuşacağımız insanlar. değil bunlar yani böyle insan mı olur. yani Ha bir de karşılaşmayız bunlarla. Evet ama ama umarım Özellikle o. çocukların saflığı Merhamet hissi. uyandırıyor birbirinize duyduğunuz sevgi. de film içerisinde Aslında millet o.

Kadar. yalnızlaştığını. bir telefon herkesin elinde farklı bir. medya var Herkes bir araya gelip bir şey. konuşamaz oldu son dönemlerde ve bu 20. yıl daha devam edecekmiş galiba. araştırmalara göre Özellikle sosyal. mecralar çoğaldıkça böyle olacakmış. ölümlü dünya filminde İnsanların yaptığı. şey Her neyse cinayet de olsa vesaire de. olsa oradaki kardeşlerin ailenin. birbirine bağı inanılmaz yükseltmiş. insanları ve bir şekilde filmde birileri. birilerini mi vuruyordu ziyade. insanların arasındaki sohbetler çok. hoşlarına gitmiş insanların yalnızlara. Oynamışsın Aslında ki memleketin de %. 180'i sanırım o Yalnızlık isini çekiyor. Şimdi Kamili alkışlarla buraya alacağım. ve internette filmle ilgili ve sizinle. ilgili gel Kamil çok özlediler seni bir. buçuk senedir Kamil'i ilk defa görüyoruz. yine Muazzam turuncu tişörtüyle Oku.

Bakalım neler söylüyorlar internette Ben. de O Kadar Siyaset programının üzerinde. ne olmuşum ya o kadar çok siyaset. programı çekmişim ki böyle aklım gidiyor. Her an bir şey olabilir korkusu var ama. şy yok AB biz sadece birbirimize. dalabilir ona takıl Biz kendi aramızda. biz neler gördük Efendim buyurun abi. sette Herkes birbirine kurulmuş nerede. kurulmuş Hadi bakalım Kim diyor onu ya. Neden İmkansız biliyor musun. birçoğumuzun karakteri şu kurulup. büyütecek tip yok Burada hemen söylersin. Abi niye öyle yapıyorsun sen olacak bir. tip O bizde pasif agresyon yoktur bizde. varsa agresyon vardır yani direk direkt. çözülür patlanır Bir de genel olarak. herkes konformist ya öyle huzurum. kaçacak falan diye girmez ha güzel. biriktirme durumu da yok y canım olak. nereden öğrendin bu bilgiyi Ben. söyleyemem Bu arada şu şeyi bilmiyor.

Hani oyuncular arasında olmadı set dev. bir ekip belki içeride birbirine kurulan. olmuş İren mesela demiş ki ha bu nasıl. bir erkek ortamı yeter deyip kada. haklıydı kız ama doğru demedi ama doğru. yani demedi de doğru demiş mi oğlum öyle. bir şey var mı orada beni patlatma İnak. mı demiş Bak bunun tutumu da şöyle demiş. demiş inanılmazdır arayı Bozar gider ama. burada işin zor Hadi devam. Sarp abi demiş ki ölümlü dünya. çekilirken çok farklı silahlar ve dayak. yeme teknikleri öğrendim dayak yeme tek. birinci birinci de olabilir Olabilir. doğru büyük sahne vardı ya hepimiz biraz. ilk defa doğru bir şey söyledim ha şey. Biz ilk filmde çok ciddi bir şey. sahnemiz vardı ya tek plan koreografi. sahnemiz onun üzerine falan ben şey. demiştim ilk defa bir projede böyle. ciddi bir silah ve şey oldu falan f DT. kez prova yaptık Hatta şeker camdan.

Bardaktan D tane vardı Sen abi üçünü. provada kırdın şimdi oradan söyleyeyim. Evet yüreğimiz ağzımızda bu projeyi. bitir O bir bardak var çektik çektik. oldu o Evet ama çektik çektik ama bir. kurulmuş gibi hiss Tamam yok devam et. Baturay Bey'in Kırıkkale'ye girmesi. yasakmış yok girebiliyorum sanırım ama. sorunlu mu girebiliyorsun yoki linç Edim. Kırıkkale ile ilgili birl başardın Abi. bilmiyorum Kırıkkale bu kadar spesifik. inç olabilir ya inanılmaz mesela. Kırşehir Kaman'a da ilgili yaptım orada. da başlayacak gibi Old Kırşehir. olgunlukla karşıladı Evet Kırıkkale. alındı Evet tam olarak böyle oldu. anneanne or. kal Aşı andın mı yok ha O zaman olmaz He. şey oldu zaten orası böyle aynı otoyol. var oradan Konya üzerine oradan. gitmiyorum Sivas'a doğru giderken de. artık or Dilem sese dayak mobser. izlemeyelim Sen Anneannem orada kaldı mı.

Ded anneannem mi attın önlerine Hayır. oradaydı zaten ziyarete gidiyordum. gidemiyorum Rehim alır. Hayır sanmıyorum öyle bir şey olmamıştır. diye düşünüyorum ya şöyle bir şaka. yapıyordum küçük illerden ilçelerden. bahsediyordum Kırıkkale'de ağzımdan. çıktı çünkü Kırıkkale'de çok fazla vakit. geçiriyordum ama ben bütün küçük. illerimiz ilçelerimiz hakkında üzme. masif olmayacak bir şaka gibi bir şey. yaptığım. için. Hayda bölümü mü bu ya nerede demişim ya. buu Tamam tamam ya seninle alaka bir şey. yok Ben bir. şey Abi direkt agresyon dedik ya ben onu. oynuyor Kusura bakmayın Ben öyle bir şey. demişsem de kime dediysem Kusura. bakmasın bir dönem karanlık bir dönem. yaşadım her şey benim falan bu masa da. benim falan dediğim bir dönem vardı o. zaman bunu böyle bir Fade al kapatalım. devam et Ahmet Bey senaryo doktoruydu.

Yok ben. kardiyolog senaryo doktoru falan değilim. ama biz çok senaryo okuyoruz. arkadaşlarımızla danıştığı zaman. fikrimizi söylüyoruz senaryo doktorluğu. ciddi bir ayrı meslek yani bunun. şakasını bile yapamayız şu anda Çünkü. bazı senaryo doktorları kurulabilir Evet. Kırıkkale gele alınabilir Bun ne bir şim. konuşuyorsun lan senaryo hakında kırık. Kaleyi zorluyorsun ama bak oradan. güvenim var dikkat et işim düşmez. sanıyorsun ama Kırıkkale şaka olmaz. Kırıkkale mi Kırıklareli miy abi. Kırıkkale o. Bir Zamanlar Anadolu'da çektiğimiz yer. yani 35 sene sonra gittik Ercan kesel. herkes hatırlıyordu öyle bir Kırıkkale. oruz ben çok seviyorum K gerçekten çok. seviyorum En çok o bana koyuyor Ben. Kırıkkale'de Çocukluğum geçti top. oynadım İnsan sevdiği ilçeye şata yapar. Evet abi o yüzden Evet seviyor Evet bu. bir il senin daha tevazu sahibi olman.

Lazım Kırıkkale olarak şey o ilçelere. Takılıyorum dedi ya ilçelere de mi laf. ediyorsun ya. Abi ben seni savunamam serbest bırak A. sen Türkiye'ye T aldır abi alakam yok ya. artık bir özel gösteri Bekliyoruz o. zaman tamam yapaca senaryo doktorunu. atlattık Evet başka yeni taşındığınız ev. daha küçük olduğu için iki kamyon kitap. bağışlamış sınız bu Abi bu bilgiler var. doğru mu e İki kamyon oluşu dışında. tamamıyla doğru Yuh artık Ne oluyorsunuz. ya Nereden daha taşınalı 3 gün oldu abi. ben alırdım Birazını Keşke haberdar. olsaydık sahafa gönderdim O da Nedret. Abi herkese gönderecek Oradan sağa sola. Kaç kamyon Yok be abiciğim İki kamyon. değil ama ciddi bir kit kütüphanenin. yarısı gitti O zaman benim anladığım. yarısı gitmez o kadar değil ama yarısına. yakın yani binin üstünde kitap güzel. Buyurun peki Yani bu böyle olsa ne olur.

Olmasa olur Sen niye böyle. bir bir şey yapmışım gibi niye. Yüksel ne yakaladın yani burada Yeni. taşındığım evin küçük oluşu mu öyle bir. şey mi yok kitap bağaç Eta kötü bir şey. mi i Tamam yani herkes taşınırken. bağışlasın diye yapıyor. ab Mehmet Bey'in en çok sevdiği şey. Antalya mış Tabii doğru Antalya. tiyatrolarının sanat yönetmeni ne biçim. bir dedikoduyu ö Bu ne ya Mustafa Kemal. de öyle diyor ya hiçiz Antalya dünyanın. en güzel kentidir diyor O yüzden O da. çok seviyor çokmuş hakikaten bak ham Bu. kadarını ben sette görmedim atan böyle. bir şey demiş mi ger abi Antalya'nın. girişinde yazar öle mi Buyurun genç. zamanında da rü Rençber onun yedeği ymiş. Doğru O da doğru Doğu Doğu Antalyalı. Aziz de bilir abisinin yaşıtı Gali Ben. rüşen daha iyi kaleciyim Evet bunu bana. söylemiştin Ne oldu abi sonra o kadar.

Sallam sonra bir maçta 22 gol yedim 22. mi bir maçta mı dedim bir maçta yedim. Evet abi 22 çok değil mi ya zaman. yetmiyor bir kaleci için Yani bir 40. tane kurtardım bir 30 tane dışarı. attılar 181 tane penaltı oldu yani o. takım pec atmış canım takımda bir. skandal var maç futbolda bu kadar sayı. olmuyor maç bizim 18'in içinde geç 18. yetmez 6 pasın içinde geçmiş olması. lazım biz sadece Santra yapmaya orta. sahaya gidiyorduk yuvarlaktan çıkmadan. tekrar 18'e geliyorduk ancak öyle bir. şey Geçmiş olsun Çok çok geçmiş olçun ve. futbolu futbolu bırakma bıraktırır. Sadece sen mi bıraktın AB sadece ben. bıraktım Diğerleri de. Vallah son 10 dakikada bıraktım Yani. formayı eldivenler attım Çıktım D benden. sonra attıkları goller harç o gün orada. bırak elada bırakmak çok iyi hakem. yalvarıyordu Oğlum nereye gidiyorsun gel.

Falan di yiyeceğin dünya kadar gol var. Evet sanırım Masadaki herkesin futbolla. bir yakın alakası var bir araya geliyor. musun. oyu benim çocuklukta falan bay lisanslı. oynamışım var sol sol açık. oynadım Yok estağfurullah Yıldız. olamadan Ankara'ya yerleşti Tab yoks. olacakt y abi ni. olm y on vilayet Kupası final golüm. var yıld olsan Sabri. olm tanıştıktan sonra hayatı değişmiş. Evet aynen öyle halısahada Ersin. korkutla tanıştım dedi ki benim kuzenim. Yılmaz Erdoğan Seni ona tanıştırayım. dedi Şaka değil BKM mutfağının ilk. ekibini beni öyle tanıştırmaya götürdü. organize içerde oynadım Çok Güzel. Hareketlerin ekibine girdim Ersin de çok. iyi top oynuyor acayip ii acayip mesele. Tabii halı sahada biriyle tanışmaya. gelene kadar Ata Demirer'in seninle. ilgili övgüleri var ta bu şeylerden. evvel Gürse bilser le Çalışmadan önce de.

Senin sahne performansın bayağı bir. insan arasında dedikodu olmuş zaten. sonra niye böyle oldu ben de bir. Anlamadım sonras ben de anlamadım ö. kaldı Giray Bey çileği hiç sevmiyormuş. çileği mi Çilek sevmiyormuşsun Böyle bir. şey olamaz. ya yiyorum çok çok yedik sette ne yedik. o kadar biz ya Çocukken bir şey. yaşamışım da çiçek çiçek diyorum ya. Çilekle ilgili konuşamıyorum da y alerji. değil yani böyle travmatik bir durum. olmuş ondan sonra kesmişim çileği Çilek. sana ne yaptı bir söylesene nasıl bir. travma y ya bir misafirlik sırasında. annem işte ben çok misafirle gittiğimiz. evin sahipleri de varlıklı insanlarmış. Yani ben çok Çilek yiyince bitirmişim. abi Hanım da demiş ki ya çok sevdi çocuk. getireyim mi getir abla demişim Ah yazık. ya annem de şöyle bir beni cimcir Çilek. yok demiş o gün Çilek yok cümlesi beğ.

Yok yok Evde de bir şey olmuş Yok yok o. Allah Allah ne kadar onurlu bunu da. hipnozda öğrendim. sonra ben hemen bırakırdım ya terapide. terapide Hiç hatırlamıyorum öyle bir şey. anlattım terapide çıktı Yani Kamil Bey. de bir sorun var nereden biliyor bunları. Nereden çıktı bu sıkı bir araştırma. doktoruyla konuştuk falan söyleyemem. diyorsun Tamam gerçekten çok ruhsuz ya. denemek istersen bugün kırmak ister. misin bu dön şe bugün kırmayayım haftaya. araya gelelim y şuraya koyalım yiyelim. beraber Tamam uzatılacak bir konu olmadı. anlaş Evet evet gerildi ev adam kızardı. be beyaz beyin 3 tane meme ucu var doğru. a doğ ü tane deyince o kadar korktum ki. ben onun hepsini espri sanıyordum Hayır. gerçek çok güzel bir şey bak şimdi. şurada bir yerde nerede şu şu şu şu Abi. ben şey o meme ucu yaklaş. bakamazsın bayağı meme ucu gerçek ucu.

Tamam kapat kapat bir ekstra bir faydası. yoktur yani Yok ya or orada takılıyor. yani hiçbir şey yok yıllardır bu. programı çekeriz de hiç böyle sorularla. karşılaşmamıştır Ama bunlar soru da. değil itham ve siz birbirinizi. açıklıyorsunuz abi farkında mısınız. İlber oray'ın izlemesini çok istiyormuş. programı Evet şakasını yaptım İlber. hoca'ın işte özellikle Fatih Altaylı. olan bölümlerle Celal Şengör le çok. isterim ama Gülmeyecek diye de çok. korkuyorum Tabii ki Gülmeyecek Evet ya. işte o Çok karmaşık gülmesinin çok ufak. böyle bir mekanizması var Onun onu ben. anlatacağım programdan sonra çözdüm abi. Oradaki insanlara da biliyormuş gibi. davranıyor ya o bana çok komik geliyor. bir şey anlatıyor kimsenin bilmediği bir. şey belki sadece belki İlber hocanın. bildiği bir şey o olabilir böyle bir. bilgi olabilir yani İlber Hoca'nın.

Bildiği yani Halil inalcı onun kulağına. söylediği o da onu tuttuğu kaynağı da. kendi olduğu bazı bilgiler olabilir Ve. bu bilgiler olurken mesela bazen şey. diyor İlber Hoca Fatih altaylıya ya da. kimse işte biliyorsun var böyle bir şey. diyor karşı tarafta biliyorum diyor ama. o an onu bilmediğini ben biliyorum. sadece İlber Hoca bilmiyor bilmediğim. bize yetiyor ona bununla ilgili böyle. bir o bilirsin geliyor olabilir ya. yabancı dil 7i dil falan konuşuyor ya. Biliyorsun bilirsin bizde yoktur öyle. Türkçede yok son mevzular açık. mikrofondaki ben sürekli böyleyim doğ. Peki neresini biliyorsun diye sorsa. büyük Sıçacağım ama yani biliyorsun. diyor Biliyorum canım K sende var o. ifade biliyormuş gibi Özellikle o. şeylerden son abi kat montaj böyle bir. şey işte adama bazen bir şey söylüyorum. hak veriyor Halbuki bana hak vermemiş.

Celal hocaya hak vermiş tamam mı arada. diyor Ben de bilgili gözükeyim diye bir. şey söylüyorum kesiyorum montajda Oraya. koyuyorum İlber hocayı böyle yapıyor Çok. doğru söylüyorsun diye falan yapıyoruz. bunu bu medyada yapılan şeyler bunlar. sende şey de zor olmuştu Celal Hoca da. vardı senin bölümünde ya Şimdi onların. ikisi bazen herkesi unutup kendi. bildikleri üzerine konuşuyorlar Ve siz. de dinliyorsunuz Biz Acaba bir şey. Öğrenebilir miyiz diye sonra sor diye. Sana döndü mü 750 kişi vardı salonda ilk. soruyu alalım lütfen hocam dedim zaten. Giriş 1 buç saat mi sürmüştü Çocuklar. şimdi çok sıkıldı mikrofondan mikrofon. attılar bir sesli konuştular sonra ben. gidip mikrofon tuttum Sonra sular ekler. kesinlikle olması lazım ve şöyle de bir. şey var bakıp sana benim tabağım boşaldı. demiyor Sen onu mücadeleden anlıyorsun.

Celal Hoca tabağa bakmadan böyle yapmaya. başladığında Hani yok yani a ekler. istiyor herhalde Tabii sonra hemen hop. tabağı değiştiriyoruz çok tatlılarda ama. 750 kişi 4 saat sürdü program 4 soru. soruldu Sadece çok iyi ya çok ciddi. söylüyorum ama Allah'tan bir sorudan o. kadar farklı yerlere gidiyorlardı ki. cevap olarak birçok sorunun Aslında. cevabını ver çok cevap verildi ama bir. de bak onlarda şey de var guray Onu. biliyorsundur ikisi katılınca bu oluyor. biri yoksa Hangisi varsa öbürü hakkında. dedikodu yap Evet ya evet o zaten hoca. deyip Sonra da özür dilemek zorunda. kalıyorlar falan mikrofon kapalıydı. açıktı Ben öyle demek istemedim ama daha. çok ekler kalıyor sana o güzel Eyvah. koskoca bir hukuk çöktü diyorsun iki gün. sonra Fatih altayda gene beraberler yani. yan yanayken de yapıyorlar AB yap öyle.

De çok tatlılar İkisi de müthiş Buyurun. Ahmet Bey ezber bozma hapı icat etmek. istiyormuş hım doğru bir yerde. söylemiştim bunu yani ezberlerin. bozulması lazım ya sen de deniyorsun sık. sık bir hapı olsa da bu kadar uğraşması. diye öyle bir temennim oldu yani Evet bu. çok altı dolu bir konu biraz önce. saydıklarımızın yan yannız geldiğim gün. konuşuruz bunların yanında konuş öle abi. biz de böyle konularda varız Yani biz de. varız yani masadayız Ama bizim program. biraz benden dolayı sıkıntılı olduğu. için burada söylenen bir şeyi Şimdi. siyasi bir yere çekerler ederler kopuyor. benim ya Hiç merak etmeyin. farkındaysanız Zaten ben direkt CNN. türkte s programı Şu an sen de rahatlı. Tab Tab şöyle yaparız bunun yayınlandığı. Günün Akşamı pijamaya geçmeyiz Evet. alabiliriz y kapıdan yani eşofman altı. Üstün rahat kıyafetlerin.

Hazır Buyurun bir gün geçti bir şey. olmuyor herhalde Giray Bey bugüne kadar. hiç linç. yememiş Hadi bakalım olsun Nasıl ya sana. da 40 Senin buradan örselemek istediğin. bir ilçemiz bir ilimiz orada bir garip. bir şey oluyor ya futbolla ilgili falan. da Twitter'a yazıyorum ben bazen bir şey. Galatasaraylı olarak hani şey twe. atıyorsun Evet evet siliyorum ama. sonrasında söylüyorum zaten bu 3 saat. sonra Sileceğim bunu futbol sayfası. değil burası diye Orada bile yani uzun. zamandır böyle maçla ilgili bir şey. yazdığım zaman Hani linçe dönüşmüyor. bazen Sert de bir şey yazıyorum o maçın. hakemi ile ilgili böyle şey mi olur. böyle başka takımın taraftarı şey. yazıyor Konuş Abim falan görüyorum. Fenerle çocuk Anlat abi işte sizi mi. eziyorlar bizi mi eziyorlar böyle bir. eğleme durumu var kitlenin komple bir. sen Twitter'da sarhoş muamelesi.

Görüyorsun Evet o oluyor onu fark ettim. sertleştirir denemeyecek yani onu sakın. çağırma böyle şeyleri hiç linç ed Ama. dediği gibi oluyor Ben de ben mesela. Orada kırıkkale'yi çok seviyorum. demiştim orayı kesmiş adam öyle yapıyor. kesiyor seni sen sonra defalarca. kırıkkale'yi çok söylemek durumunda. kaldın Hala da söyl daha çok sevdiğim. bir il yok ama iş şöyle çok korkun. Burayı da keseceksin ki zaten senin. adına bir tweet düzenleyip photoshop'ta. atabilir yani anl onu bana yaptılar ama. onu açıklayana kadar da şey oluyorsun. Abi öyle. biru diyorum attı sildi tweeti diyor. zaten biraz ön önce attı ve sildi Şu. tweeti diyor o bir anda sen anlatana. kadar yayılıyor Ve sen hiç yapmadığın. kadar tehlikeli onu bana çok yaptılar. maalesef sen ama çok müsaitsin or abi. Evet Evet biraz da müsaittim benim bu. arada cümlemi kelimelerin yerini.

Değiştirerek tekrar koymuşlar ama Evet. çok acımasız bir şey artık mesela sert. bir şey söylemene de gerek kalmadı yeni. en azından gidin filmi izleyin Ya. bunları yapacaksanız Ben 2+ 2 4. yazıyorum hangi biriler yan yana geldi. de o 4 oldu falan di Twitter öyle bir. yer bir kere günaydın yazdım günaydın. yazdım ya bu Twitter'ı Bir kere de bunun. için kull efendim günaydın gittim. kahvaltımı yaptım 3 saat sonra Twitter'a. bir girdim abi altında ayetler. tartışılıyordu kimseye günaydın denmez. Halbuki Selamınaleyküm oradan 1071'e. gitmişler nerelere gelmiş konu tarihe. girmişler O yüzden Twitter tamamen spor. olarak yapıyor Bunu linç eden adam sana. mesela sövüyor ya Kötü niyetli değil. Eskiden Hayat bitiren bir şeydi Şimdi. böyle dönemsel 15 dakika senin linç edip. devam ediyorlar hayatlarına yani beyaz. abi gibinin dizi sektöründe yeni bir.

Tarz yarattığını düşünüyormuş Yo Evet bu. arada ya Bu arada öyle yani o senin. düşünmene gerek yok öyle bir şey dedim. Demedim demez zaten düşünüyormuş dedi. Evet söyledi Dem bunu söylemişsin Bugün. tam tersini söyledim Hatta bize söyledin. Hayır Şeyde ya programdaydı program biz. vardık beraber. söyledin Ne düşünüyormuş Ben sektöründe. yeni bir tarz yarattı yok dizi sektörü. ne zaten abi birincisi yeni bir şey yok. situational Comedy dediğimiz şey çok. eski Yani bunu ben buldum dersem. döverler adamı linç y güzel uyguladınız. ya çok şunu anlarım seyircisini apal. yerine koymamak artık bir şeydir bir. meziyettir bir duruştur da aynı zamanda. çünkü ticareten de çok fazla meyl. edilirdi yerine bunu yapmamak önemli bir. şey Biz hiçbir zaman seyircimiz aptal. yerine koymadık bunu gururla söylerim. gibide de onu yaptık Ama bir şey icat.

Etmedik monty pyton var lidl briton var. say say bitm Ama zaten mesele bir şey. icat etmek değil artık bu kadar yapılmış. işin üzerine o yapılan şeyin tarzını. değiştirmek o zamana kadar seyirci bunu. anlamaz dendi yine seyirci aşağılama. vardı Yo varmış anlayan insan yani Hi. Bayağı da çok seyirci hiç de sizin. zannettiğiniz kadar salak değilmiş yani. o sizin tepeden bakmanız mış yani Aynen. öyle Sizin derken tanımlanamayan bir. grup bu cümleyi kuranların Tabii Peki. Normalde ben yıllar evvel bir Sebastian. lansmanında seninle karşılaşmıştım o. zaman Tabii sen beni hatırlamazsın O. benim sivilcem patladı biliyor musun şur. anda çok büyük bir sivilce. çıkmış Yok yok abi böyle iltihap kapmış. bir şey olmuş sivilce Ağrı vuruyor öyle. bir sivilce sigara içiyorduk bahçede. falan konuşuyorduk Ben bir şey dedim. Sonra birisi bana ilahi dedi şöyle vurdu.

Tamam mı Eyvah elim ayağım boşaldı sıcak. sıcak i şimden bir şeyler akıyor gözüm. döndü Tansiyonum düştü o gün öyle bir. gündü yani. serin ben vurmadım Ben uzaktan izledim. Feyyaz da konuşacak deyip böyle bir. stand yapmışlardı o stand Yüksel bozu. biliyorsun değil mi ya Bak o stand. yükseliyor ama o kadar yavaş yükseliyor. ki ışı y aklar ben çok yavaş kalabalığın. önünde yükselmeye başladım 5 dakikada. çıkacağım çok yavaş yükseliyor sonra. böyle bir cümle bir şey dedim Sonra. inmeye başladı Işıklar dayanıyor döndüm. dedim ki Allah aşkına beni karanlıkta. indirin dedim kapatın şu ışıkları. karanlıkta sessizce ineyim burada ben. dedim o çok canımı sıkmıştı O mesela. oradaki kitle de şey bir kitleyi hani. böyle bizi Aman bir yere Davet ettiler. dur en şık kıyafetlerimizi giyip orada. herkese Fotoğraf çektirelim ve Network.

Sağlayalım kitleyle orad Event Evet ben. kitleyi hiç görmedim görmedin İyi ki de. görmedin ama anlattığın şey şuydu mesela. o dönemde ta kaç sene geçmiş 12 sene. falan geçti galiba 11 12 sene o zaman da. mesela İnsanlar hoşlarına ne gider Onu. bulup onu belirleyip onları konuşmuştur. o dönemde Mesela şimdi gibiyi o dönemde. yazsaydın da bir yere götürseydin nasıl. bir karşılık alırdın bu gün sana. sordular mı Sen ne yazdın ne yapacaksın. diye Yoksa artık yıllardır Yaptığın. işler sana bir kapı açıyor mu Böyle. istediğim yaparım dedirtiyor mu açıyor. Şöyle ki gibi de bir şans oldu. Hayatımızda ilk defa birisi bize Ben. sizin yaptığınız işten anlamam Siz. Canınız ne istiyorsa onu yapın dedi. müthiş Kim bu Acun alcalı Tabii ki. yazara bir ayrıcalık alan her zaman. tanınır ama burada biz Şu kart verildi. bize bu kadar süredir canınız bir şey.

Istiyordu da yapamıyordu sanız Alın size. fırsat gibi oldu İyi biz de sadece. canımızın istediği şeyi yaptık gibi ama. şey düşüncemiz yoktu Hadi şimdi imdi bir. çığır açalım falan bu ne cürret biz. sadece şey düşünüyorduk Bu bir sezon. yayınlanır Biz de en azından sevdiğimiz. bir şey yaparak birazcık da ekmeğimizi. kazanmış oluruz Ne Aziz ne ben hiç. tahmin etmiyorduk iş Büyüsün de şimdi 5. sezonu çekmeye başlayacağız işte çok iyi. Peki İlişkiniz nasıl Acun beyle gayet. güzel bir iş ilişkimiz var öyle bir. sosyal hayatımız yok birlikte ama hani. karşılıklı genelde çalıştığı herkes de. bu sosyal hayatı sağlıyor ya o yüzden. sordum gece çıkmıyor ki O y Ben şeyim. ben ya evdeyim ya işteyim O yüzden ya. benimle çalışacaksın ya beraber. yaşayacağız Kamil'e çok teşekkür. ediyoruz şunu altını özellikle çizmişsin. bir dijital platformda iş yapmana rağmen.

Demişsin ki bu film yalnızca sinemalarda. vizyona girecek öyle bir dijital. platformda başlamayacak bunun altını. özellikle çiziyorsunuz niçin perde. romantizmi yapacağım maalesef yazdığın. çizdiğin bir şeyi Biz haftalarca Beraber. çalıştık çok yorucu bir süreç zaten bu. gerçekten hiçbirisi perdeye benzemiyor. perdede bir şey hissediyorsun Ben ne. zaman oynadığım bir şeyi dev perdede. gördüm gerçekten sadece o şeyi izlemek. üzere bir araya gelip oturmuş insanların. arasında filmimizi izliyoruz. duygusallaşıp abi film seyretmek Evde. falan Neyse Evet film seyretmek Sinemada. film seyretmek bir ritüel başka. insanlarla bir yere giriyorsun sana. ayrılmış bir yere razı oluyorsun. oturuyorsun hiç itirazın yok Ben şuraya. oturacaktır falan yok haşır deyip huşur. dıyorsun İnsan evladı isan Ondan sonra. telefonunu kapatıyorsun İnsan evladı.

Isan en önemli Detay Bence Abi telefon. ondan sonra bir Işıklar kapanıyor ana. kucağı gibi bir şeyde herkes aynı şeyi. Kollektif olarak seyrediyor Ondan bir. etki kendi donanımına göre alıyor. birlikte çıkıp gidiyorsunuz bu hiçbir. şeyle kıy As AMC tiyatro için de geçerli. Tabii tiyatroda bir de o anda orada. üretildiği için daha da kupon bir şey. yok bu özel bir durum ritüel ötekisi. hepimiz de bayılıyoruz evde sabahlara. kadar üst üste üç film yapmaya falan ama. sinema başka bir şey hak y bazı. yönetmenler Bazı filmleri mesela hep ilk. sinemayı tercih Ed Ben öyle indirim. Mesela atıyorum lan osun bir filmi. gelecek ben derim ki bunu gideceğim. izleyeceğim olur da giderim bazı ritüel. olması sebebiyle Hani bunu ilk evde. izlememeliyiz diyeceğin bazı filmler var. yin görmek istediği gibi göstermek. istediği gibi görmeye gidiyorsun yoksa.

Cep telefonunda da bir de önüyle. arkasıyla da güzel bir şey sinema günü. gitmeden öncesi filmle ilgili yorumları. Ben eşimle çok giderdik biz sinemaya. sonrası Oturup kahve içip senle anlad. Hani o çok beğenmiş ben hiç beğenmişim. kriti yapıyordun o kritik falan onlar. sinema günü olarak çok iyi. hissettiriyordu mesela ben fragman. izlemeye bayılıyorum mesela Evet ya. şimdi filmle ilgili o zaman son yorumu. alayım Siz de daha fazla yormadan. programı kapatayım sonrasında dediğim. gibi tek tek eğlenceli tatlı başımızın. Bir tık belki ber girebileceği. programlar yaparız diye umuyorum Efendim. Yok bugün bugün öyle bir şey yok abi. bugün riske atmayacağım si GTA'nın. içerisine ölümü dünya evreni kurmuşlar. yapan Arkadaş geldi görevliler falan. varmış Anadol Evet Server açılmış. Anadolu tat 101'i işgal et işte ele.

Geçir Oktay'ı öldür filan gibi görevler. var serbest öldür şey Hatta ben şey. düşündüm Hani serbesti ben oynayayım. oyunda da atıyorum 50 kişi beni. kovalasın Ben kaçıyor olayım benim canım. yüksek olsun Mesela sana öyle bir şey. y hoşuma gitti bu açıkçası Ne güzel ya. adamlar mis gibi gibi filmler çekiyorlar. ve uzun zamandır böyle çatısı olan giriş. gelişme sonucu olan bütünlük veren. sinema filmleri izlemediğimiz dönemlerde. ki ben bir youtuber olarak tabii ki. geleneksel youtuber filmlerinde oynamış. bir adam olarak galara dahi utancımdan. gidemediğim filmlerde oynadım burada bu. arada Samet Bey de var Bu filmlerden. birinin yapımcısı dır kendisini de. alkışlayalım Samet Bey. neredesiniz beş tane youtuber filminde. oynadım ve hepsinin senaryosu şuna. dayalıydı 5 tane çok komik şaka var Ve. bunun üzerine koca bir film yapabiliriz.

De başlayan hikay o Zan çok güzel bir. trivia vereyim abi ilk e bizim bu ölümlü. dünyaları yazarken ki şeyimiz şuydu. sloganımız komedi filmi mi yapıyoruz. kardeşim Biz ne şakası yani Biz şaka. çıkartmak üzerine yazdık sahnenin. içerisinde durumu ezen ya da hikayenin. aksına zarar veren ya da sadece komiklik. olsun diye var olan bir şey varsa onu. elimizden geldiğince çıkartmaya. çalışıyorduk Yani bizim kahramanımız bir. şey söyleyecekse ya hikayeye hizmet. etmeli ya aralarındaki ilişkiye hizmet. etmeli ki finalde karşılaştığımız şeyin. bir anlamı olsun bu iki kişi arasında. Bunlar yaşandığı için bu olay önemli. gibi bir şey diyelim mesela atıyorum. Onun dışında şey yasak bir galiba şey. var o abi kusura bakma. söyleyeceğim babamız kutuk kola gibidir. şeyi var ya kız durumun kendisi şaka. tasarlamaya uygun ilaç alırlar durumunda.

Konuşuyoruz direkt şaka gibi kusura. bakma Ahmet abi bir şey daha ekleyelim. tam bu Senin söylediğinden akla geldi. Hani bir şaka olmasına dikkat ediliyor. ya Filmin özel yanlarından biri iki. filmi de özel yapan şeylerden biri. oyunculukta ortak üslup mesela Giray. geldiği gün uyum sağladı hiç kolay değil. bir oyuncunun Tabii ki Baturay için de. geçerli ama hani onun partisyonu biraz. kalabalık olduğu için söylüyorum bilinen. komik tiklerinin hiçbirini seyirciye. satmaya çalışmadık ve haspel kadar. kayarsa uyarıldı karikat teşekkür etmek. lazım Ali'ye de yani o oyuncuları çok. iyi senkronize etti şey üslup Birliği. sağladı zaten Ali'yi çok sevme. sebeplerimiz biridir soğuk aı bir. şekilde kaptırmadan güldüğü şeye de. itiraz edyor çok komik ama koyamayız. koyamayız diyor ve montajda kustuğunu. iddia etti mesela montaja girdim ve O.

Sahne kendini kustu filmden attı dedi. attık onu dedi Biz de yazık böyle. tebessüm ettiğimiz her şeyi fragmana. dolduruyordu Neyse Samet Bey sizin. filmden bahsetmiyorum bu sonraki. oynadığım Kötü filmler filmin % biri. bile değil Mesela bu küçük teaser. gördüğünüz şey çok Ürktüm bu kadar uzun. bir dakika görünce ilk geldiğinde. videoya Oha dedin her şey K baya % bir'i. bile değildir düşündüğümde çok sevindim. ve mantıklı Bu arada şey her şeyi. aslında anlatıyor süresi sebebiyle onu. fragman gibi düşünmüş insanlar O yüzden. söylüyorum Aslında o bir fragman değil. Bu arada kulaktan kulağa zaten fragman. milyonlarca da izlene şu anda daha. fragman bile yokken o etkiyi verdi. yalnızca afiş ölümlü dünya ik geliyor. dendi ve bütün forumlarda dijital. platformlardan önce insanların film. konuştuğu dizi konuştuğu yerlerde herkes.

Ölümü dünya K in beklenti karşılanır. Yani benim sette gördüğüm şey benim. kendim mesela filmdeki filmden beklentim. karşılandı ben o yüzden okeyim Yani bu. filmden bu setten Ne istiyorsam aldım. ben o yüzden çok rahatım şey var. İnşallah aynısın ol Hani sen başta. sordun ya birinciyi seyredenler çok. kaygılı yani o aslında bir sahiplenme. biçimi hoş bir şeyden bahsettin Ben Yani. bunlar konuşulmadan önce çekim bittikten. bir hafta 10 gün sonra Ali'nin şeyde. montajda olduğunu kurguda olduğunu. biliyorum bir gece dayanamayıp telefon. edip dedim ki sadece şunu sormak. istiyorum e Ali ikinin altında kalmayız. değil mi dedim Ne münasebet ya daha. iyiyiz dedi müthiş Ama dediğiniz gibi. yani bir dizideki karakteri bile kolay. bırakamayan bir izleyici var sizin de. başınıza geldi biliyorsunuz hangi. projeler alırsanız alın leyale Mecnun.

Leyale Mecnun dendi sonrasında Ali ataya. da aynı şekilde niye yalnızca kameranın. arkasında ne zaman göreceğiz tekrar. dendi izleyicinin aidiyeti Elbette çok. değerli Ama bazen de insanı geriyor. Bence Allah'ım inşallah çok iyidir falan. dedim ki iyi olduğuna da eminim. kurduğunuz cümle bile Bence en büyük. fragmanda ama fragman bu program. yayınlanınca kadar yayına girer mi öyle. bir bilgimiz var girer diyor o zaman bir. fragmanı. izleyelim. Buraya saklanmaya mı geldiniz y y Hayır. saklanmak değil aslında çok haklısın. tabii bir süreci baştan anlatmamız lazım. bakireyim. Ben koyduğunuz adam bir değerlerini. alacağız vall Bundan sonra herkes susar. silahlar konuşur ben diyeyim abi. kaldır bitsin. lüf çok kalabalık önce serbest Sen. dalıyorsun Ardından ben Şen Sen arkayı. kolla Boş ver şimdi roketi be benim. tabancayla Geldiğim yere roket atarla.

Geldin sen. şimdi arkadaşlar uzun bir süredir bir. kaçış halindeyiz bizim peşimizde. biliyorsunuzdur herhalde ailemizi. öldürmek isteyen insanlar var amca. geliyorlar amca bunlardan kaçıyoruz biz. en son ne zaman başbaşa kaldın Beni en. son ne zaman övdün beni şu an öleceksin. Gerçekten bunu mu konuş Şu and m60. alayım mı amca taksiye sığar mı taksiyle. örgüt çökertmeye gidiyorsun derin. dondurucuya adam mı baar oğlum derin. dondurucuya herkes menü topla kaçıyoruz. örgüt burada olduğumuzu biliyor kalk. oğlum kalk insanı yakarak öldürmekle. boğarak öldürmek arasında İnan dağlar. kadar fark var teyzem mesela Oktay AB. kemerdir yeni bir plan yapmamız lazım. abi adamları çok kısa sürede. yakalayacağız Ne diyorsun sen ya Vallah. şeytanın aklına gelmez Bravo abi böyle. yapalım Baba adam yakalayalım. e ailece kaçamıyoruz bir arada.

Olamıyoruz Dolayısıyla hem zaferi hem. aileyi kurtarmak için bize daha köklü. bir çözüm lazım savaşmak olmuyor kaçmak. ol tam bir. dilemma Baba çay falan mı. içsek. serbest nerede Allah belanızı versin Al. lan Beni buradan al beni al. poş müthiş müthiş bir fragman müthiş. yani o zaman bu CNN Türk'te yayınlanan. dediğim gibi o sanat programları gibi. herkesten tek bir cümle alayım konuyu. kapatayım kimseyi yormayayım abiciğim. seninle başlamayı çok isterim yani ben. şöyle söyleyeyim Kendi adıma çok yoğun. bir temponun içinden çıktığım 4 yıl bir. tarihi işte oynadım ve oyun unuttuğumu. düşünüyordum Ölümlü Dünya 2 beni tekrar. hayata. döndürdü beni döndürdüğü gibi sinemayı. da seyirciyi de hayata döndüreceğim. düşünüyorum Ölümlü Dünya çok iyi. inşallah Bravo. be Şimdi biz bomboş konuşacağız ne. yapacağız bunun üstü keş sona koysaydık.

Di Ne diyeyim şimdi şöyle diyeyim E ben. de samimi bir şey söyleyeyim şu konuda. içim çok rahat bütün Masadaki herkesin. içi bundan rahat şey hissi gerçekten çok. iyi işin muhatabı olan seyirciyi kandır. Mamak müthiş bir kafa rahatlığı Yani iç. rahatlığı iç rahatlığı bu O yüzden bizim. için de oyun gibi oluyor Çok klişe Biz. çekerken eğlendik muhabbeti var ya biz. maalesef çekerken eğlendik yani şimdi. yalan mı söyleyelim hakikaten çok. eğlendik ve o an o sırada eğlenmek de. çok kıymetli işin sonucund dansa Benim. de Mehmet abi gibi ümidim sinema. hayatımıza geri dönsün hani böyle. sinemaya Giden gelen o bir etkinlik. olarak tekrardan hayatımızdaki yerini. alsın istiyorum ve ona Eğer bizim Emek. verdiğimiz film vesile olursa yani çok. büyük bir gurur olacak yani Hepimiz için. olak y Ben de aslında benzer bir şey.

Söyleyeceğim sadece Sinemayı çok. özlediğimizi hatırlatacak bir proje. olacağını umut ediyorum bunun da içinde. yer aldığım için gurur duyuyorum ben çok. iyi hissederim genelde güzel film. izlediğimde Bu filmde de umarım Aynı his. seyircimiz hisseder Ama totalde bu. dönüşümün tekrardan böyle o sinemaya. dönüşün o Eğlencenin tekrar başlamasının. bir kilometre taşı olacak bir proje. olacağını düşünüyorum Umarım öyle olur. Teşekkür ederim abiciğim Sana en son. gelsem olur mu abi buyurunuz ben nasıl. ben ben Kırıkkale öyle bir şey Hayır. kırıkale vizyona girmesin diyormuş beni. aradıklarında ölümlü dünya 2'de şöyle. bir rol var oynamayı düşünüyor musun. dediklerinde Ben bana geldiği için değil. Ölümlü Dünya 2 geliyor diye çok sevindim. rol olur olmaz Hiç önemli değildi ne. kadardı nasıldı hiç sormadım bile ve ben. o kadar mutluyum ki filmde hani.

Bilmiyorum sonucunu kimse herhalde son. halini son halini tam böyle görmedi yok. görmedi ben gördüm gördün müz gördü. Neyse. gören ben birazcık daha az olduğum için. daha rahat konuşabilirim yani şey olarak. Kült bir filmdi Bence ölümlü dünya. zamanla da Kült öyledir ya bence ik de. buna çok iyi hizmet eden bir film. olacaktır Ve sinemada olması da çok ayrı. bir zevk ve tecrübe Yani herkes gidip. sinemada izlerse bu tecrübeyi paylaşmış. olur hani bir şeyler anlatıyoruz ya. çocuklarımıza bunu da anlatabileceğimiz. şeylerden biridir Belki çok mu şey. yaptım y b gay Mehmet abidden sonra her. şey az. kalı tedaviyi yakalayacağım diye şey. yapmaz yakalayamazsın on olmadı ben. kendi adıma daha bireysel bir şey. söyleyeyim senaryoyu elime aldığımda bir. aileye dahil olan bir adamın hikayesini. anlatıyordu film bittiğinde Ben bir.

Aileye dahil oldum O yüzden de başta Ali. olmak üzere bütün arkadaşlarıma bu. dostlukları için çok teşekkür ederim ya. sen Mehmet abiyi nasıl geçtin Nasıl geç. Nasıl. Yapın nasıl geçti keseceğim senin. sabahtan beri kuruyor orada on dersem şu. ne dedi Antalya dedi en iyi şehir. falan Bu arada bu kadar sürekli sinemaya. gidin diyoruz biz gerçekten kişeye falan. ortak değiliz seni bilmiyorum ama hani. biz Hani ben Hani ben Konu açılmışken. belki söylersin diye kesinlikle kişiye. ortak değilim ii Tamam ben de değilim. Acun abi aradın mı bizim platformda. değil mi sinemadan son Kamil öyle demedi. AB öyle olmadı öyle bir şey yok değil mi. Tamam abi ben gişeye ortak olsam kamilen. çıkmaz mıydı bu Evet doğru çık Kamil yok. değil mi öyle bir şey tamam Ben yalan. desem Kamil bulur kendi söylediğim le. alakalı bir yer yanlış anlaşılabilir.

Diye Yok yok linç yemek istemiyorum da. ben de Giray gibi linç yemeyenler 4 yıl. bir tarih işte oynadım D yerdiği. anlamına gelmesin orada da çok Keyif. alarak oynadım fakat orada ağır dramanın. içindeydi ve statik bir oyunculuk. sergiliyordu sadece baltayla adam öldür. ata bin koş dur konuş gibi çok Keyif. alarak oynadım Nizami MK oynadım ama. işte durağın bir işti o o yüzden böyle a. uzaklaştığımı düşünüyordum oyunculuktan. 4 sene aynı şeyi de tekrar edince e. diziler Tabii bir de insana bir şey. yapıyor artık yani Yanış anlaşıl Yok. yanlış anlaşılacağını düşünmüyorum. Yanlış anlaşıldı bile. abi devam ediyor mu bu arada y y Bitti. tamam Bitti bitti final yaptı bitmediyse. de artık bitti zaten Öyle mi Ben önce. bitirdim zaten de dün final yaptı iş. abiciğim Siz ne söylemek istersiniz. şöyle bir şey ölümlü düny ile ilgili.

Beklentilerim Duygum filan bahsetmeyin. Çünkü arkadaşlarımdan daha farklı bir. şey söyleyemem her şeyi güzel güzel. söylediler mutluluk doygunluk açısından. harikaydı sinema meselesiyle ilgili şey. söyleyeyim platformlarda televizyon free. TV'de hepsi bir şekilde yerinde ağırdır. iyidir ne kadar çok alternatif o kadar. çok iyi ama bana sorarsan sinemanın. tiyatronun yerini hiçbir şey tutmaz. nedeni de birlikte yaşama kültürünün. nişanesidir sinemaya gitmek Sinema. salonuna girmek başka insan insanlarla. hiç konuşmasam bile dirsek temasında. olmak bir ortak duyguda orada şahitlik. etmek onu yaşamak müthiş bir deneyimdir. ve bundan çok uzun zamandır yoksunuz. pandemi nedeniyle ekonomik nedenlerle. birçok nedenle çok uzağız ve ben sadece. insanları bir araya getirdiği yan yana. oturmalarını birbirlerini hissetmelerini.

Sağladığı için bile sinemaya çok büyük. bir hayranlık duyuyorum Şükran duyuyorum. tiyatro içind de geçerlidir bu. söylediğim Ama tabii ki sinema daha. kitlesel daha sıkı çoğunluğun takip. ettiği bir şey Evet eğer ölümlü dünya O. duygunun yeniden oluşmasına tekrar Arzu. edilmesine ilişkin bir şey sağlayacaksın. bir gerekçe olacaksa bunun için bile çok. değerli olacak ve bu Nuri Bilge'nin. filmi için de geçerli Zeki demiruz için. de geçerli senin zaman zaman hayırlı. almadığın youtuber filmleri için de. geçerli bir araya gelmek önemlidir ama. herkesin farklı farklı sinema duygusu. beklentileri var Bizimki beklentiye. cevap verme konusunda şansı çok yüksek. bir film Han bu daha önce denendi Şimdi. Biz bildiğimiz bir şeyi daha da iyi. yapmaya çalışıyoruz biz bir şey tekrar. etmeye çalışmıyoruz daha iyisini yapmaya.

Çalışıyoruz doğal olarak sinemacının. tutumu Her birimizin herkesin budur Ama. sinema bir arada yaşama kültürünün en. güzel nişaneler biridir o yüzden Kalkın. sinemaya gidelim. Bravo Tabii ki Elbette beklediğimiz. üzere muazzam bir konuşmaydı Peki ölümlü. dünya filmini izlemeyen var mı aramızda. acaba ilk filmi bir kişi bile yok bir. kişi bile yok mu vardır be burada. söyleyemez bir kişi var bak ik oldu Kim. o Burada şu anda 3035 kişiyiz ve 3035. kişi arasından yalnızca bir kişi. izlememiş niçin yok söyle bu insanlar. yabancı insanlar mı Bak birbirlerin. hakkında bile neler Konuşurlar burada s. Ben dürüstüm o hocam kendini kurtarmak. için 35 kı Hayır ama soru bu değildi. soru neden İzlem burada izlemeyi de. izledim diyen mi var diyorsun 6 sene. oldu. ya 6 senedir ne işin var bu kadar bir. şey çok popüler oluna itiyor bazen bazen.

Insan istemiyor bir şey çok izlendi diye. izlemiyor konuşsun Müsaade ederseniz. konuş bakım siz söyleyin buyurun Emine. konuşsun sen de mi İzlemedin izlememiş O. da izlememiş Emine haklı çıktı Dürüst. olan emineyi Sen neden izlemedin Mesela. hayır tarzınız mı değil. mesela ikinizi Ben böyle alayım bugün. ben izleyeceğiz akşam alkışlarla buraya. alalım ikisini. de hoş geldiniz Türk filmlerine neden. garezin var söyleyin 4 yıldır. Türkiye'deyim a normal Abi ben. yabancıyım ama izlemem. gerekiyormuş Ben Yabancı filmleri. izliyorum Sen de yabancı filmleri izle. neredeydin Bu arada orada dijital. platformda ya da internette falan kesin. izlersin muhakkak izlersin Sen neden. izlemedin Söyle bakalım ya İlgin. çekmemiş olabilir ya Hayır hiç öyle şey. olur mu vallahi vaktim Oğlum sen benim. nasıl çalıştığımı biliyorsun Şimdi benim.

Nl çili akşam oturup Titanik'in ilk. versiyonu izlemeyi biliyorsun 5 sa bir. şey yapmadım ne onu ben yapıyorum doğru. olsun Tamam izleyecek misiniz. yorumlarınızı istiyorum defa ben izle. söz M böyle Zap drap altına almış gibi. olmuyor mu Tamam bak çok beğeneceksiniz. ben size y olsam şu saatten sonra hi. Hay izle Ez sinemaya da birlikte bizim. ekiple geliyorsunuz Tuğrul tamam mı biri. izlesinler ki ikiye birlikte gidelim. Allah canımı alsın hiç bozulmadı ha şaka. yaptım Niye bozulacak ya Allah sanki 80. milyon seyretti film Hayır öyle bir. hisse kapıldı İsa diye endişelendim. teşekkür ediyorum alkışlarla a. işte ya bunlar artık memleketin yeni. tarz Türk filmleri arkadaşlar izleyelim. rica edeceğim peki burada sevgili Necip. en güldüğün sahneyi söyle ilk filmde ilk. başlangıç sahnesi başlangıç Sahn. arabada çok komikti o Evet evet tamam.

Merbe Ceren Aydemir herkesin böyle en. son sde vurulduğu. kırıldığı ona mı güldün galeta maleta. Ben mesela şu yere yatın bölümü var ya. Otelde altıma sıçtım y o kadar. beklemediğim ama aslında tam da. beklenecek bir sahneydi yani böyle. hakikaten Tamam tamam kalk çok iyiydi. Tabii ki sorgu sahnesi özellikle. insanlara ilaç verilip sorguya alınması. Zaten müthişti başka metab Söyle bakalım. Feyyaz yiğitin bütün sahneleri artık Aa. Teşekkür ederim başka Tuğrul Bey sorgu. sahnesi Tamam peki Furkan doğuyla Sarp. abinin şey vardı al sen Ateş et i Tara. iyi Tara çok iyiydi o da haksızlık etmek. istemiyorum birinci filme Çünkü Aslında. her diyaloğun içerisinde senin de. dediğin gibi böyle karikatür olmayan. bakın Biz şaka yapıyoruz denmeyen çok. fazla yer vardı ki evde bir kere mermer. Merve demeyi denemiş arka arkaya Ölümlü.

Dünya 2 1 Aralık'ta sinemalarda. hepinizin filme gitmesini samimiyetle. tavsiye ediyorum bu video YouTube'da. yayınlanacak ilk bölüm olduğu için. İstediğiniz zaman filmden önce ve. filmden sonra lütfen yorumlarınızı da. yazınız Bu da bir youtuber geleneğidir. Efendim yorum yazılınca daha çok öne. çıkıyor abi o yüzden Sonrasında da gelip. izliyorlar Acaba ne dediler filmle. ilgili Ben Şurayı çok beğenmiştim onun. hakkında konuştular mı diye çok fazla. Spoiler vermek istemedik Ama siz de. filme gittiyseniz şu anda bu videoyu. filme gittikten sonra izliyorsanız. yorumlarınızı yapınız ayaklarınıza. sağlık Çok teşekkür ediyorum başarılı. olsun Hayırlı uğurlu olsun efendim. teşekür. zaten gülşen'e de çok kızmış Roma Tanrı. rası gibi İstiklal marş okumuş oan Uğur. yine kimlere hizmet ediyor ya Oğlum. bunlar beni nasıl yaşıyor zannediyor ya.

Roma tanrıları uyandırıyor her sabah. beni hadi kalk Ne oldu Tanrım gel bugün. gülşeni çağır ve ona Güneş kıyameti. giydir Tamam. mı. Tamam kadın cumhuriyet güneşi 50.000. tane şiir cumhuriyet güneşi tanımı. üzerine gitmiş kendine öyle bir kıyafet. yaptırmış giymiş ilk defa linç. yemeyeceğiz dedik lan Ne güzel İstiklal. Marşı'mızı şanlı Türk bayrağımızın. önünde okumuş dedik Senfoni Orkestrası. çıkmış söylemiş dedik Ben güzel. birleştirici bir konuşma yapmışım. finalde falan Ulan Ertesi gün ne. olabilir ki ya Ne olabilir ki oğlum bir. açtım Oğuzhan Uğur görevlidir Allah neye. görevliyim koyduğumun tanrıları. Bir Alo deyin ya bir şey yapın bari şu. ylar bir kere de haklı çıksın koyayım ya. Oğan Uğur hangi örgütlere hizmet ediyor. diyorlar ya habire Ya Allah aşkına bir. örgütle Beni bir arayın ya il hatimi. Roma tanrıları Kimse Beni bir arayın.

Artık ya Vallahi haklı çıksınlar artık. ya Roma tanrıları beni arayın Vallahi. kabul edeceğim ya bak İlluminati beni. ara. kanka kabul edeceğim hemen kabul. edeceğim Vallahi kabul edeceğim arkadaş. ya bu nedir lan Ulan ne yapsak Oğuzhan. uur siyonistlere D Ulan Filistin. meselesi 2015 yılında bir Instagram. postu paylaşmışım o gün postta. paylaştığım cümlenin aynısını bugün Elon. musk kurdu Biliyor musun Onlar çocuk. değil savaşçı yetiştiriyorlar. israilliler yetiştiriyorlar bomba. attıkları için kendilerine her bir. çocuğu geleceğin düşmanı yapıyorlar. falan gibi bir cümle kurmuş aynısını. yazmışım biliyor musunuz 15'te her oraya. yapılan tacizde eleştirmiş en. sertindol bidirdi 50.000 tane reklamımız. gitti E bu tarafta zaten batan hainim. diye reklam Vermiyor bu tarafta vermiyor. Ben y gibi kaldım ortad Bir de.

Gelirlerim bağışladım tamamım bari ha bu. neymiş dedim lan İstiklal Marşı okuyor. Gülşen Türk bayrağının önünde Ne. olabilir ki ya bir uyandım Roma tamir. oları Filistin meselesinde de acımızı. anlatmışız demişiz ki bunu bahane. edecekler bu Hamas'ın saldırısını bahane. edip bütün dünyayı izlerken katliam. yapacaklar demişim zaman anında satılan. topraklar üzerinde başlayan bir devlet. bu toprakların üzerine devlet kurmamış. toprakları önce satın almışlar sonra. işgal etmişler neler yapmışlar tarihi. sümsük kadar bir bilgi finalde de. demişim ki belli ki bu diğer saldırılar. gibi olmayacak Dünya Savaşı'na bile. evrile bilil biz elimizle kendi. bayrağımızı tutalım Aman arkadaşlar. kimine bakıyorum İsrail bayrağı sallıyor. kimine bakıyorum Filistin bayrağı. sallıyor Türkiye Cumhuriyeti'nde Türk. bayrağını elimizde tutalım dediğim için.

Linç Edim Oğlum ben. 2023 bak şu ekmek çarpsın Vatan severim. ben bana ne dediler biliyor musun. İsrail'in etki ajanı dediler Sabah. gazetesi bana İsrail'in etki ajanı diye. fotoğrafımı koymuş Amaç ne biliyor musun. lavuğun Bir tanesi Beni görüp ş beni. doğasın bunu istiyorlar Bu yüzden. fotoğrafımı koyuyorlar oraya basın. özgürlüğü dediler dava açtırmadı bana. Tabii tabii ki canım Adam oradan almış. ya olsan Söyle bakalım Toprak mı satmış. filistinliler Toprak mı böyle. saldırıyorlar bana Yok ben algı kırmışım. haklı çıkartmaya çalışmışım israillilere. böyle şu kadarcık yazı ya bir kere bile. okumamışlar biliyor musun yazıyı Yazık. günah İşte bu yüzden küstüm birader Ben. de sattım. geyen takdir alıyor musun ya takdir. alıyorum Elbette alıyorum da yani ya. inanılmaz Ya oğlum normal bir hayatımız. var lan İnan bana Sizinki kadar da.

Renkli değil olur mu Seni Milyonlar. tanıyor takip ediyor kolay mı. milyonların tanıması takip etmesi seni. yani bunu bir şımarıklık olarak gören. Elbette olacaktır Ama ben gerçeğini. anlatayım size şimdi bir okulun. kantininde donunu indirirler senin. pancar kalırsın orada herkes kahkaha. atar Güler sana rezil olursun okuldan. alı verirsin kendini ayrılırsın başka. bir okula geçersin yeni bir sayfa. açarsın hayatına devam edersin kasab da. mesela çok yanlış bir ilişkiye girdin. kasaba tarafından afiş oldun rezil oldun. kasabada nefret ediyor millet kahveye. almıyorlar seni ne yaparsın taşınırsa. başka kasabaya ya da şehre düşün Şimdi. biz bu konuşmayı yaparken tepemizden bir. uçak geçiyor büyük ihtimalle şımarık. olduğum için söylemiyorum tanıyor herkes. beni sokakta da Görüyoruz işte biz bu. konuşmayı yaparken şu an üzerimizden.

Geçen uçağın içerisinde oturan Uçan. insanlar Beni tanıyorlar onların. uçağının ineceği yerde onları. karşılayanlar da Beni tanıyorlar Yani. bugün tam Biz bu konuşmayı yaparken. Belki de bir yerde bir cinayet işleniyor. şu anda ölen adam beni tanı tanıyor. büyük ihtimalle ama İşin kötüsü ne. biliyor musun öldüren adam da beni. tanıyor Belki ben burada bir b yediğimde. Nereye gideyim Burası kasaba mı başka. bir kasabaya geçeyim Burası bir okul mu. başka bir okula nakl olayım ben ne. yapayım mesela Türkiye cumhuriyeti'nden. mi taşınım gideyim gidemem Burası benim. aidiyetin o sebeple Tabii ki bir zahmet. dikkatli konuşmak lazım Nasıl içimde. yumuşattı ama konuyu Yani bu. sorumluluğun altında canlı kalmak da. kolay değil o yüzden onlar seni. Milyonlar takip ediyor Siz zaten. eğleniyorsunuz bilmem ne diye sırf gıcık.

olduğundan bile bize küfreden var ya. onara söylüyorum bunu işte İnan sizin. kadar renkli bir hayatımız yok Roma. tanrılarıyla mesajlaşmıyoruz. Tab falan bir sürü şeyle uğraşıyoruz. yani o yüzden bir örgüte vaktim yok ama. olursa kabul edeceğim oğlum biz. Ergenekon'dan babamı içeri aldılar da. seninle hekimiz sağda solda örgüt aradık. ya Tuğrul koltuğun altına bakıyor örgüt. bulmaya çalışıyoruz He Allah'ım ya Sonuç. olarak çok özlemişiz sizi yayına abone. olun hoşça kalın pinç. bitti. Bu arada pinin bir bölümü daha bitti. pinç. bitme ne oldu sana ya Ne oldu sana tu. yanlış cümle pin bir bölümü daha bitti. nereden biliyorsun ben buradan çıktım. öldüm koyayım Allah korusun Abi. ben sunarım. a şarkı Felek mi lan. bu. h

All Devices iOS Android Chromecast